LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite

Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1360
Datum upisa : 20.03.2009

Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?   Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost? - Page 3 Icon_minitime15/5/2010, 6:32 pm

Svi smo mi izabrali svoja ludila,i smjestili sebe u centar izabranog ludila, kao neprikosnovenog genijalca kojem na žalost,niko nemože da priđe...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 10903
Godina : 58
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?   Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost? - Page 3 Icon_minitime15/5/2010, 6:38 pm

džoni azra ::
Svi smo mi izabrali svoja ludila,i smjestili sebe u centar izabranog ludila, kao neprikosnovenog genijalca kojem na žalost,niko nemože da priđe...

Ма пустимо по некога, некада, уплаше се људи па хоће да побегну касније али не могу. Синдром Бога или шта већ ?

http://poezija.darkbb.com
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1360
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?   Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost? - Page 3 Icon_minitime15/5/2010, 7:28 pm

Strah od sudara različitosti i spoznaje da možda nismo onakvi kakvim se prestavljamo...Ko zna..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
vučko

vučko

Muški
Broj poruka : 1912
Godina : 64
Humor : može biti...
Datum upisa : 09.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?   Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost? - Page 3 Icon_minitime15/5/2010, 7:42 pm

Ne plašim se da me nazovu ludakom.
Lako bih se nosio sa time.
Plašim se da me neko omaškom ne
nazove genijem,smejaće mi se
to probrano društvo.
Nazad na vrh Ići dole
Sedefna Ruža

Sedefna Ruža

Ženski
Broj poruka : 53
Godina : 23
Datum upisa : 19.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?   Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost? - Page 3 Icon_minitime29/3/2011, 12:33 am

Ludak je opasan po ljude iz svog okruženja, genije se bitno razlikuje od ostalih ali ne ugrožava nikoga (sem samoga sebe....ponekad) i sklon je stvaranju i maštanju. Mene gledaju kao ludaka kad na velikom odmoru stavim slušalice u uši i čitam neku knjigu, ali baš me briga! Niko od njih ne piše kao ja, niti crta.....ponekad sam jezivo usamljena zbog toga, ali na internetu sam upoznala nekoliko osoba koje su mi slične i sa njima komuniciram...ne znam da li sam genije, ali definitivno odskačem od okoline.
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1554
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?   Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost? - Page 3 Icon_minitime18/5/2011, 9:52 pm

Razlicitost od okoline- tezak krst
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 6897
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?   Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost? - Page 3 Icon_minitime7/6/2011, 12:58 am

U ma kom obliku se ispoljavala ta različitost, za okolinu vi niste ( u većini slučajeva) ni posebni ni genijalni, nego ludi....Ja sam već deklarisana i to u rodbini kao malo fijuknuta pošto zaboga nemam pametnija posla nego pišem pesme...A ja se živa pojedoh... hepi hepi hepi
Naprotiv...što više pljuju , ja više... hepi

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
LANE

LANE

Ženski
Broj poruka : 1113
Godina : 44
Humor : crni humor
Datum upisa : 17.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?   Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost? - Page 3 Icon_minitime7/6/2011, 1:11 am

Različitost od okoline

Lično meni ne smeta više(ja sam crna ovca ženske populacije).Prije je bilo teže,mada više zbog meni najmilijih nego meni samoj,uvek sam težila da nos ne zabadam nigde pa i očekivala od drugih isto.Ponekad pokoji zlobni jezičić zamisli na tren,ali ne deluje dugo niti ima učinka.Smatram da ma koliko ljudi bili različiti trebaju te razlike poštovati i ne osudjivati jedni druge gledajući sve iz vlastitog ugla.Ni dva oka na licu nisu ista pa se ne bockaju non stop,nego se nadopunjavaju podrškom radi uzajamne dobrobiti -boljeg pogleda u svet...Često se ljudi koriste najgorim mogućim sredstvom,tj.najslabijom karikom(ali i najnevinijoj u celoj priči),e onda zaboli ko da udara sa svih strana sam Vrag,tada ne preza niko da uzvrati niskost takve pobude.

Mislim da bih ja to nazvala genijalnost,opstati medju gore navedenim pogledima i jezicima je upravo GENIJALNOST,ludost u maloj dozi.Mislim da je istina da ludost i genijalnost deli tanana nit....A koja je definicija ludosti zapravo?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.usvetlostitame.net/t2995-san
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1554
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?   Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost? - Page 3 Icon_minitime26/5/2018, 9:37 pm

H.Hajne:Pesništvo je bolest čoveka kao što je biser bolest školjke
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?   Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Različitost od okoline- Ludilo ili Genijalnost?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Psihologija-
Skoči na: