LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite

Još jednom o sujeti

Ići dole 
AutorPoruka
Ogledalo
Gost

Još jednom o sujeti Empty
PočaljiNaslov: Molim da se potpise post   Još jednom o sujeti Icon_minitime16/4/2010, 11:38 am

Slucajno sam nabasala na ovu stranicu i malo svrljala po njoj ,ima dobrih stvari a ja volim poeziju i rijeci iz duse .Eh tako ja citam i nabasam na post "Ti nisi slucajan prolaznik" na sekciji "posvecene pjesme voljenim osobama".
Ne smeta me sto je taj tekst preuzet i postavljen ovdje jer cak i kad su te rijeci koje iz nase duse izlaze ko ono maleno nase dijete ,ipak volimo to i s drugim ljudima podijelit koji to znaju citati ..dusom kako se sve i treba citati.Ali smeta me sto ispod teksta nije postavljeno ime autora ..to bar nije tako tesko.Znam da se puno stvari uzima sa neta i njima posluzuje ALI treba se nauciti i jasno postavit ime autora ako se zna ko je ili napisati nepoznat autor.A kako ovaj tekst ne postoji nigdje drugo osim na mom blogu sa kojeg je ocito i kopirano onda se moglo i napisat ime autora.Koliko sam vidila clan sa imenom Beskraj je postavila taj moj tekst pa licno njoj i porucujem da ispod teksta stavi naziv autora a to je ogledalo_duse .Citav tekst je postavljen ,kopiran kao i slika uz post .Jedino sto je izmijenjeno je pisanje u ekavici a moj post je napisan ijekavicom .
Ovdje mozete i vidjeti gdje je original post moj.
Nazad na vrh Ići dole
Ogledalo
Gost

PočaljiNaslov: Re: Još jednom o sujeti   Još jednom o sujeti Icon_minitime16/4/2010, 11:40 am

Link gdje sam pronasla post u sekciji Posvecene pjesme voljenim osobama :

i link na moj blog s kojeg je preuzet i kopiran post:
Nazad na vrh Ići dole
Ogledalo
Gost

PočaljiNaslov: Re: Još jednom o sujeti   Još jednom o sujeti Icon_minitime16/4/2010, 11:43 am

Postavila sam oba linka ali ih ne pokazuje ,ne shvatam zasto?
Zato ovdje adresa :
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 10903
Godina : 58
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Još jednom o sujeti   Još jednom o sujeti Icon_minitime16/4/2010, 12:14 pm

Ajde da objasnim jos jednom, to gde si svrljala nije autorski deo, odakle je Beskraj skinula i postavila pitanje je, verovatno je kopiran bez tvog imena na jos par sajtova sa istom temom. Dovoljno ce biti da ubacim u prvi post: izvor net i da resim vise ove zavrzlame.

Ako si nasla nesto svoje u delu gde su autorska dela onda je to druga prica.

Link se obicno kopira bez problema.

Takodje, da smo hteli nesto da krijemo ovde, zakljucali bi forum za one od spolja i niko nista ne bi video sa strane.

http://poezija.darkbb.com
Ogledalo
Gost

PočaljiNaslov: Re: Još jednom o sujeti   Još jednom o sujeti Icon_minitime16/4/2010, 12:37 pm

Ne znam o kakvim zavrzlamama pises i ne ticu me se zavrzlame.
Link sam pokusala postavit tri puta ,ubacila svaki put url ,meni kod Previzualizirat kliknem pokaze link pravilno ali kad kliknem na Possalji Nema ga.Post " Ti nisi slucajan prolaznik " (kopiran) se nalazi na "posvecene pjesme voljenim osobama" na stranici 5 .
Izvor teksta je sa blogera hr,ogledalo_duse.
Nije moja stvar da li nesto krijete ili ne,nit zelim ulazit u neku ispraznu diskusiju ,ja sam jasno rekla da se potpise post ili izbrise a vi nastavite po svome.Lijep dan.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Još jednom o sujeti   Još jednom o sujeti Icon_minitime16/4/2010, 12:43 pm

Са задовољтвом ћу обрисати тај твој пост. Овде свима линк успева да ставе сем теби, чудно.

Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 57337
Godina : 43
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Još jednom o sujeti   Još jednom o sujeti Icon_minitime16/4/2010, 5:21 pm

Posto sam ja prozvana da sam skinula pesmu sa tog i tog bloga moram da dam i jedno objasnjenje.Po blogovima uopste ne idem,znaci odatle to nisam skinula nego sam skinula sa nekog foruma gde to vec nije bilo potpisano.Pod broj dva mozda jesam uzaludna ali nisam bas toliko UZALUDNA da iz ekavice prebacujem u ijekavicu.Znaci taj tekst sam iskopirala vec od nekoga koji ga je tako stavio.Pod broj tri tudjim perjem se nikada nisam kitila jer moje je savrseno dobro,tako da nista sto nije moje ne potpisujem kao moje.Da sam tako nesto uradila sasvim bi razumela ovakvu reakciju.Mozda bi trebala po nekom forumu da se isprosetas pa pronadjes ko je to uradio,a ne odmah ovde s neba pa u rebra,ne citajuci gde se sta stavlja odmah dajes takve konstatacije..Pozdrav.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Još jednom o sujeti   Još jednom o sujeti Icon_minitime16/4/2010, 7:31 pm

Ма, батали је Бес, можда када би она и остали надобудни писц ипрошетали по Београд кафеу, Војводина кафеу и Крстарици, налетели би на своје постове али плаше их величине тих места па дођу да попују овде као и она времешна госпођа од пре месец и нешто.
Ја сам толико написао, у гроб то не могу понети, то је под један, под два, ја за себе кажем да сам песник у покушају, под три, сујета убија али то неће мале душе никада схватити.
Обрисао сам онај текст и то је готово, није ни био неки, солидан је али не врх.
Поготово ме нервира велики увод, не знам што сви желе да прво уведу у тему па је онда разраде уместо да одмах крену на ствар ?

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Još jednom o sujeti   Još jednom o sujeti Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Još jednom o sujeti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Šibanje sa ludacima, nerazumnim tipovima, plagijatorima, lopovima, babama i ostalim stvorovima - otvoreno za komentare-
Skoči na: