LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Bixy - Kritika poezije

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Bixy




Ženski
Broj poruka : 11
Godina : 50
Location : Velika Plana
Datum upisa : 12.10.2010

Bixy - Kritika poezije Empty
PočaljiNaslov: Bixy - Kritika poezije   Bixy - Kritika poezije Icon_minitime31/10/2010, 9:13 pm

Pozdrav drustvo,Nova sam na forumu,volela bih da se druzimo i da cujem vase komentare sto se tice mog pisanja pesama.Vidim medju vama dosta strucnih lica i veoma mi je drago sto se nalazim medju vama.Za pocetak jedna pesma ,u nadi da ce vam se svideti.


ZNAM DA ZNAS


Ostaces neispunjenje.
Vecnost srca mog.
Nisi nedostizan,
niti vise vredan.
Nisam slabic.
Znam i najvece
tvrdjave da osvajam.
Jednostavno zelim
da tako ostane - neispunjeno.

Vise cu te voleti
vise za pogledom
i dodirom ceznuti.
Postaces moj san,
koji cu iznova sanjati.
I radovati se njemu
ulepsavace mi dan.
Nada,za tobom
vodice me dalje.

Znam ,
da znas
o cemu govorim.
I kad te odbijam,
i kome se radujem.
Ostajes,
vecita zelja.
Nesto najvrednije.
Ja to hocu,
vecno da te zelim,
vecno da te volim.
Da bi moj ljubav
za tobom trajala.
Nazad na vrh Ići dole
http://biljna.savic241@gmail.com
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9706
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Bixy - Kritika poezije Empty
PočaljiNaslov: Re: Bixy - Kritika poezije   Bixy - Kritika poezije Icon_minitime31/10/2010, 9:43 pm

Па Бикси и нисмо баш стручни, вечина је у покушају писања Wink али, просудићемо о свим песмама које поставиш како ти тако и други.

____________________________________________
Kuda tako žurno ti ratniče hodiš ?
Ka sudbini !
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9706
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Bixy - Kritika poezije Empty
PočaljiNaslov: Re: Bixy - Kritika poezije   Bixy - Kritika poezije Icon_minitime2/11/2010, 10:54 am

Приповедачко лирски стил Француска школа да је тако назовем. Говориш о љубави коју можеш освојити а не желиш јер ћеш све покварити. Ишчекивање и маштање је лепше за тебе, о томе и пишеш, јер када дође до додира све ће се покварити и више ништа неће бити исто, ни за тебе ни за њега који наслућује све.

____________________________________________
Kuda tako žurno ti ratniče hodiš ?
Ka sudbini !
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Bixy - Kritika poezije Empty
PočaljiNaslov: Re: Bixy - Kritika poezije   Bixy - Kritika poezije Icon_minitime2/11/2010, 1:59 pm

Neispunjeno,nedostizno,uvijeno u oblaku ceznje.A ti znas o cemu govoris ,i za koga si rodjena...znas da ces vecno da volis jer jedino tako moze ljubav da traje.Mene ovo podseca na onu cisto platonsku ljubav koju si opisala u ovoj pesmi ,koja se nalazi negde u vazduhu u nekom iscekivanju u nekom nagovestaju ..
.Jednostavno zelim
da tako ostane - neispunjeno.-Kao da ne zelim nesto necim da pokvaris.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bixy - Kritika poezije Empty
PočaljiNaslov: Re: Bixy - Kritika poezije   Bixy - Kritika poezije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bixy - Kritika poezije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PiPi - kritika poezije
» SaMar - kritika poezije
» Vucko-kritika poezije
» Masada - kritika poezije
» Beskraj - kritika poezije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Razgovor o autorskim delima članova-
Skoči na: