LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Buba traži kritiku :)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Buba_Erdeljan

Buba_Erdeljan


Ženski
Broj poruka : 27
Location : moja soba
Datum upisa : 21.10.2010

Buba traži kritiku :) Empty
PočaljiNaslov: Buba traži kritiku :)   Buba traži kritiku :) Icon_minitime2/11/2010, 1:01 am

Zdravo,

Koliko sam imala prilike da primetim oni najredovniji članovi ovog foruma se bave pretežno poezijom. Nadam se da ih to neće omesti da bace pogled na prozu i daju savet ili komentar na par mojih objavljenih tekstova.
Svi konstruktivni predlozi su vise nego dobro dosli, pošto pisanje i ja stojimo na staklenim nožicama, uz česte zemljotrese.

Pozdrav svima Smile
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9706
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Buba traži kritiku :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba traži kritiku :)   Buba traži kritiku :) Icon_minitime2/11/2010, 10:02 am

Сада сам тек видео Бубо, погледаћемо, Пипи ће бити задовољан да баци око и нађе све грешке. Остале исто позивам.
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
 
Buba traži kritiku :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tea - Zelim kritiku
» pirat trazi kritiku

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Razgovor o autorskim delima članova-
Skoči na: