LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite

BeogradCafe Forum

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime4/5/2011, 11:15 am

Prvi put saznadoh sta je Forum kada slucajno naidjoh na BeogradCafe. 6 godina sam ukljucivala Internet samo da bih ugledala moj dragi BeogradCafe. Sada ga vise nema. Ne znam kako cu ovo preziveti... No Zivot mi je postao pust i prazan. Tu sam mogla da otvorim dusu, cekam PP od dobrih ljudi. Sada nema vise nista. Ne treba mi Internet. Dodje mi da razbijem laptop. Sta ce mi kad nema BeogradCafe-a.
Nazad na vrh Ići dole
Dreamcatcher

Muški
Broj poruka : 160
Godina : 46
Datum upisa : 17.11.2010

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime4/5/2011, 7:58 pm

Nemoj ga razbijati... evo ja ga primam dok je još ceo;)
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 10903
Godina : 58
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime4/5/2011, 8:12 pm

Па није ваљда толико трагично ? Поезије има овде, осталих тра лала ствари на Фејсу тако да не видим трагедију.

http://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 57337
Godina : 43
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime4/5/2011, 8:20 pm

Draga Rebeka ako sam ja mogla bez Beograd cafea moci ce svako.Neko sam ko je tamo poceo,i ko je i sama znas jako puno pisao.Pa kao sto vidis svoju dusu odatle sam donela ovde.Zivot moze da mi bude pust i prazan bez porodice,bez prijatelja u reali ali nikako ne moze da mi bude prazan zbog jednog sveta o kome imam svoje misljenje.kAZES sada nemam vise nista?Zao mi je ako ti je sve u zivotu bio samo forum.Onda bi svi mi morali malo da se zamislimo nad nasim zivotima.Pozdrav.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime5/5/2011, 1:32 pm

[img]BeogradCafe Forum 84393540[/img]

Uskoro cu ja u Beograd. Imam dvoje strucnjaka za kompjutere. Deca moje najbolje prijateljice. Odmah otvaramo BeogradCafe. Ja cu biti vlasnik, a oni nek rade sve ostalo jer ja nemam pojma kako. Samo znam da pisem postove i ostavljam slike. Potrudicu se ja da pronadjem Teme i sa stranih Foruma kakvih nema nigde. Svi ima da se odusevite i dodjete kod mene. Hvala vam unapred. Sve vas voli vasa Istina. hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime7/5/2011, 10:35 pm

Направи нешто посебно, немој да личи на стари

Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 7:36 pm

Znaci ipak mu nema oporavka, mrtav je zauvek ili gresim.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 7:39 pm

Momoks da ti nisi sa beograd cafea cim sam ti videla nick pomislila sam...mozda gresim. scratch

Nazad na vrh Ići dole
Helemica
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 9:26 pm

Helem
Nazad na vrh Ići dole
Helemica
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 9:32 pm

Daj da pocnemo akciju da se to vrati.
Prvo moramo saznati zasto nema BGD cafea i ukoliko ne postoji mogucnost da se vrati, evo Rebeka pristajem i ja da obnovimo BGD cafe.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 9:36 pm

Pokusajte da dodjete u kontakt sa Swenom mislim da on ima objasnjenje.

Nazad na vrh Ići dole
Helemica
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 9:42 pm

ja ne znam kako da dodjem u kontakt a ne vjerujem ni da bi me poslusao, odnosno dao mi objasnjenje.
Medjutim, pruzam finansijsku podrsku bilo kome ko otvori ponovo Bgd cafe.
To je bio solidan forum i meni neizmjerno nedostaje.
Mogla bi kakva opsta akcija.
Pozdrav Rebeki i tebi hepi
Nazad na vrh Ići dole
Helemica
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 9:48 pm

Milanka Stojanovic Malesevic May 9
hocu nazad svoj bgdcafe i kraj !!!! zasto ste ga ukinuli ?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 9:50 pm

Forum je ne bio sjajan nego je bio jedan od najboljih,ali svi oni koji su relativno vredeli su oterani ili otisli losom politikom administratora i moderatora.Jer malo ko moze da shvati da forumi postoje zbog clanova i od njh se odrzavaju a ne od pojedinih sujetnih ljudi koji misle da mogu da se ponasaju kako hoce jer imaju forumcic pa daj da izigravam gazdu,i o ostalim poltronima i guzicama da ne pricam.Imate moju podrsku u svakom slucaju zelim vam da uspete.Ali tamo bi se vratila jedino da se mnogo toga promeni.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 9:52 pm

Helemica ::
Milanka Stojanovic Malesevic May 9
hocu nazad svoj bgdcafe i kraj !!!! zasto ste ga ukinuli ?

Helem tvom ludilu nikada kraja Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 10:00 pm

Лепо закупите домен, отворите нешто под именом Њу Беокафе или већ, окупите се поново и удрите. Лако је, али треба времена за изградњу тога.

Beskraj

Beskraj

Ženski

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 10:02 pm

I vremena i love.

Nazad na vrh Ići dole
Helemica
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 10:09 pm

Evo dajem ja lovu. Nadjite nekoga ko hoce da kontaktira sa mnom u vezi placanja.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 10:34 pm

Цирка годину дана док не привучете клијентелу и отворите теме.

Helemica
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 10:54 pm

Imas li ideju i nekog konkretnog za izradu stranice.
Ja placam domenu. troskove zakupa, odrzavanja itd.
Mozes li da pristupis akciji volonterski ?
Ukoliko neko ne zeli da ja ucestvujem u tome, ne smeta mi. I dalje podrzavam reaktivaciju i reafirmaciju Bgd cafea.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 11:04 pm

Beskraj ::
Momoks da ti nisi sa beograd cafea cim sam ti videla nick pomislila sam...mozda gresim. scratch

Da ja sam, dugo sam bio na tom forumu i sem njega jedino sam aktivan na forumima o pticama.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 11:06 pm

Znamo se dobro samo ne pod ovim mojim nickom cim se se ukucao znala sam i kome se radi. Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 11:08 pm

Хелемица, имаш ту у банерима, Логосинформатика, кликни распитај се колико кошта сајт типа Београдкафеа. То је најскупљи део, домен је бад бадава скоро, даш 100 $ и имаш скоро врх.

Helemica
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 11:19 pm

OK Masada.
MomoKS, hocemo li startovati i da obavjestis ostale......
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 11:28 pm

Obavesti bih ja ostale ali ja jedino sto imam mobilni od Alexa Dzaminog prijatelja sa drugima nikad nisam imao kontakt licni jedino jos sa Kindermansom ali on se odavno povukao. ja sam tu kako odlucite tako neka bude ili novi forum ili ostajem ovde.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime15/5/2011, 11:34 pm

Чек полако, имате на Фејсу страницу кафеа, активна је. Има овде неколико чланова, има на Масци, и још неким форумима, скупићете се. Једино, покушајте да направите посебно место, мало другачије од оног купуса са милионским чланство. Квалитет или квантитет, то ћете сами одлучити.

Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime26/5/2011, 3:06 pm

Upravo sam se registrovao na ovaj forum samo da bih komentarisao u ovoj temi. Naime, nisam se logovao na Beograd Cafe već godinu dana i danas me je nešto pukla nostalgija, pa rekoh da vidim čega ima tamo. I nema ničega, čak ni foruma. Guglajući sam naleteo na ovu temu i video da je forum ugašen. I ja sam provodio jako mnogo vremena na forumu, a i ekipa je bila sjajna, barem dok sam ja bio tamo. U to ime, i na ovaj forum sam se registrovao pod istim nickom koji sam imao i tamo jer bi bilo lepo da naletim na nekoga ko je bio tamo u isto vreme kad i ja. Pozdrav svima.
P.S. Sasvim mi se dopada ovaj forum, možda se i čak zadržim... BeogradCafe Forum 381857
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime26/5/2011, 5:47 pm

Задржи се Wink

Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime26/5/2011, 6:26 pm

Hvala. Very Happy A naleteh slučajno.
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 6897
Datum upisa : 12.10.2010

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime26/5/2011, 6:37 pm

Ender_V ::
Upravo sam se registrovao na ovaj forum samo da bih komentarisao u ovoj temi. Naime, nisam se logovao na Beograd Cafe već godinu dana i danas me je nešto pukla nostalgija, pa rekoh da vidim čega ima tamo. I nema ničega, čak ni foruma. Guglajući sam naleteo na ovu temu i video da je forum ugašen. I ja sam provodio jako mnogo vremena na forumu, a i ekipa je bila sjajna, barem dok sam ja bio tamo. U to ime, i na ovaj forum sam se registrovao pod istim nickom koji sam imao i tamo jer bi bilo lepo da naletim na nekoga ko je bio tamo u isto vreme kad i ja. Pozdrav svima.
P.S. Sasvim mi se dopada ovaj forum, možda se i čak zadržim... BeogradCafe Forum 381857

Evo ...i ja ti kažem da se zadržiš...forum je sjajan...videćeš....pozzzz od Strelice...

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime28/5/2011, 10:41 pm

Ja sam bila jedna od novijih clanova... i stvarno mi je bilo super... ali sada.... imala sam jednog lika sa kojim mi je bas bilo super... zgotivila sam ga odmah... ali od kako je forum ugasen ne mogu nikako da stupim u kontakt sa njim... nick mu je gilens pa ako neko mozda zna.... bilo bi super :/
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime29/5/2011, 10:16 am

Nije gilens nego pilens i to je bilo zensko.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime29/5/2011, 12:07 pm

To sam i ja upravo htela da joj kazem ali nisam bila sigurna da li se radi o pilens.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime29/5/2011, 12:31 pm

Бео носталгичари Smile

Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime29/5/2011, 2:33 pm

Znam i za pilens... nije taj u pitanju... :/
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime29/5/2011, 4:26 pm

Nekako sam i ja nasao ovu temu i ovaj forum,posto vidim da je dosta ljudi tu,reko da se registrujem pod svojim original nikom,i da vas pozdravim,posebno Momoksa cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski
Broj poruka : 812
Humor : smejem se
Datum upisa : 26.06.2010

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime29/5/2011, 4:30 pm

Kopija nikada nije verna originalu..sliku kada replicirate bude ..skoro savrsena ali nikada kao original..
Zato ako zelite da napravite nesto ..neka to bude razlicito od vecine svega...kao sto je ovaj forum ..
Ljubav,smrt i snovi..na koji sam se registrovala zbog svoje posebnosti..u delima autora..sve drugo .. je bla bla truc....i tacno je da jedno mesto pa
i forum cine ljudi koji su tamo..kada njih nestane ..nestane i one cari koja je sve drzala na okupu....
Naraviti isti beograd cafe..za mene nije ni izazov ni inspiracija..drugo su emocije i sentimenti..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime29/5/2011, 4:47 pm

Ma nema od tog nista,takvi net dogovori po pravilu zavrsavaju bez ikakve akcije.
No da bi bilo lepo opet imati neki forum,gde bi pisala sva stara ekipa,to stoji...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime29/5/2011, 5:11 pm

alex982 ::
Ma nema od tog nista,takvi net dogovori po pravilu zavrsavaju bez ikakve akcije.
No da bi bilo lepo opet imati neki forum,gde bi pisala sva stara ekipa,to stoji...

Па отворите неки на фри основи ко овај ли уватите Хелема, он се нуди да плати хостинг. Или се снађите на другима, толико је мртвих места на нету да то није нормално. Ово како видите, полако живи. Покушајте овде да се адаптирате, нема онога шта ти је у фрижидеру али, служи за вијуге и остале развојне путеве откривања уметности у себи.

Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime29/5/2011, 7:53 pm

Nekako sam i ja nasao ovu temu i ovaj forum,posto vidim da je dosta ljudi tu,reko da se registrujem pod svojim original nikom,i da vas pozdravim,posebno Momoksa cheers
'de si tebra ovo ono, kako Dzama prezivljava. Mozda je stvar navike ali ja od kad je ugasen BG retko i sednem za racunar, idem malo na Vukajliju da se slatko ismejem. registrovao sam se bio na index hr nekako mui se cinili slobodni, duhoviti, otvoreni. Sve je bilo OK dok nije Gotovina bio osudjen, nisam nikoga vredjao to nije moj nacin samo sam se nasalio na racun onog debelog sto je razbio staklo i slinio za njim. Ocistise me kao metlom zauvek. Ipak je bio u pravu Sub-ad, mi smo njih neverovatno tolerisali za razliku kako oni nas tretiraju.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime29/5/2011, 9:07 pm

Slozila bi se sa bajkom kopija nikada ne moze biti cak ni nalik originalu.Forum cine ljudi,i upravo kada oni nestanu nestane i ona car koja te je vezivala za sve to.Ja sam imala srece da kada sam se uclanila zaista je bila jako kvalitetna ekipa od kojih sam puno i naucila.A onda kada su nastale raznorazne recesije i sece,i kada su pojedinci mislim na mod.i ostale vodje pocele svoju vlast da sprovode tako smo se i mi osiopali.Dosli su neki novi klinci i zaista vise nista me tamo nije vezivalo.Zato mislim da svako otvaranje nekog novog Beo.cafea bi po meni bila samo losa ideja.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime30/5/2011, 6:37 pm

momoks ::
'de si tebra ovo ono, kako Dzama prezivljava. Mozda je stvar navike ali ja od kad je ugasen BG retko i sednem za racunar, idem malo na Vukajliju da se slatko ismejem. registrovao sam se bio na index hr nekako mui se cinili slobodni, duhoviti, otvoreni. Sve je bilo OK dok nije Gotovina bio osudjen, nisam nikoga vredjao to nije moj nacin samo sam se nasalio na racun onog debelog sto je razbio staklo i slinio za njim. Ocistise me kao metlom zauvek. Ipak je bio u pravu Sub-ad, mi smo njih neverovatno tolerisali za razliku kako oni nas tretiraju.

E,evo me bounce
Dzama valjda prezivljava nekako,sta znam,nisam ga dugo video...Od kad sam banovan na bgc gotovo nigde nisam ni pisao,mada evo u zadnje vreme i poceh da obilazim neke forume i blogove,valjda sam se uzeleo pisanja po netu posle toliko vremena,a i tu je i hot-tema Mladic....Sad mi nekako i zao sto ga uhvatise,Momkaaa,gde si da ga branimo lol! Jest,ponekad je i Sub znao da kaze nesto pametno,za to je bio u pravu...a ti si nasao s cim ces da se sprdas kod njih hepi

Tek,mogu i ovde da se nastanim,mada mi ovaj forum deluje malo mracno-umetnicko-misticno,nisam siguran koliko je to u mom fazonu Cool
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime30/5/2011, 6:53 pm

Настани се, имаш доле филозофију и психологију па откри зашто ти је ово место мрачно и мистично Smile Е сада што се уметничког тиче, јесте посебан, наћи ћеш се већ ваљда ту. Пробај, ту смо да помогнемо.

Beskraj

Beskraj

Ženski

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime30/5/2011, 7:02 pm

Poznajuci alex982 cisto sumnjam da on moze negde da se svrpolji jer bez politickih tema ne znam gde bi se pronasao :DAli moze da pokusa.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime30/5/2011, 7:25 pm

Pa u kolumni recimo, ali pod odredjenim uslvima.

Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime30/5/2011, 10:28 pm

Pa mogao bih i bez politike,al koliko vidim nema ni drustvenih,tema,sporta,sexa...avaj,nisam nesto za psihologiju i filozofiju,za umetnost jos manje silent
Al dobro,ima i pricaonica,mogao bi da vidim sta ima u toj kolumni...Nisam jos pregledao ceo forum dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime30/5/2011, 10:33 pm

Drustvenih tema onih klasicnih nema,forum je zamisljen vise u nekom umetnickom stilu,gde se pisu svoji radovi.Ima erotike ali ne sexa ali je zakljucana i ona je vise u stilu pisanih radova.Nema onih klasicnih pitanja u fazonu da li ga bacas u nesvest,koliko mozes da izdrzis i ostalih gluposti kojih imas na svim ostalim forumima.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime30/5/2011, 10:47 pm

Pa mogao bih i bez politike,al koliko vidim nema ni drustvenih,tema,sporta,sexa...avaj,nisam nesto za psihologiju i filozofiju,za umetnost jos manje silent
Al dobro,ima i pricaonica,mogao bi da vidim sta ima u toj kolumni...Nisam jos pregledao ceo forum dobro.

Sport, mozes u kolumni kao autorsko delo, budi novinar. Seks je psihologija i filoyofija vise no mislis.

Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime30/5/2011, 10:51 pm

Slazem se sa Alexom, a da vi razmislite da malo ubacite politiku, drustvo pa da se mi razmasemo. Pricanioce kafei, zezalice...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime30/5/2011, 10:53 pm

Ha,dobar odgovor Smile
Malo gledam vamo-tamo,ako ostanem ovde,mislim da cu ipak na pricaonicu...mada ne znam ni koliko mi se ostaje i pise...ovo je zaista prvi forum na kome kuckam posle bg cafea.
U principu,nisu ni bitne toliko teme i koncept,koliko ekipa,a mislim da se onakva ekipa vise nikad i nigde nece ponoviti.Al tako mu je to,ne mozes dvaput u zivotu imati 18 godina.

Nego,posto kapiram da ste vas dvoje administratori,jel se ovde lako dele banovi?Nije da zelim jedan,al vidim ima mnogo nekih clanova koji su kao pod nikom GOST,jel su oni banovani? affraid
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

BeogradCafe Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

BeogradCafe Forum
Nazad na vrh 
Strana 1 od 10Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: