LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite

Mala sirena,ili metamorfoza...

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 57337
Godina : 43
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Mala sirena,ili metamorfoza... Empty
PočaljiNaslov: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime18/5/2009, 7:14 pm

Mala sirena nije imala noge,već riblji rep i peraje.Slobodno je plivala u morskom carstvu opšteći sa ribama i delfinima.Imala je lepi glas i bila je to njena najvrednija odlika,jedino što bi je odvojilo od svega drugog,morskog,od njenog doma i rešila je da taj glas,taj dom,more učini zalogom i zameni ga za noge,za kopno kako bi bila nešto od onoga što beše i mladić,brodolomnik koga je spasila i zavolela.
Njena metamorfoza bila je uslovljena osećajem privrženosti,naplaćena najvišom cenom jer je uslov za nju bio je ulog glasa i samog života.Ona je pristala.Mala sirena se pretvorila u devojku bez glasa kako bi bila u blizini čoveka koga je zavolela.

Koliko ljudi je spemno na sličnu,nesebičnu i iskrenu metamorfozu?Da li su žene bliže ovoj ideji odricanja,ili se i muškarci služe istom metodom zadobijanja privrženosti?
koliko puta možemo sebi dozvoliti ovakvu metamorfozu,zbog koga i kada?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime18/5/2009, 7:17 pm

Ne znam...
Nikad nisam na taj način gledala na ljubav...
Zapravo, nikad mi nikakva žrtva nije bila na pameti dok sam započinjala ili gradila veze. Obostrano uzimanje i davanje je tako sitno isprepleteno da čini jednu celinu, recimo tkaninu iz koje je nemoguće izvući samo jednu boju...
Ljubav znači iskreno razumevanje. To nije kantar, pa ko sebi na tas navuče više, taj je pobedio. Pobedili smo samo ako smo oboje srećni, a uspeli smo to zajedno.
U ljubav mora da se ulaže, svaki taj zalog je bitan i velik. Čovek u taj odnos ugrađuje svoju dušu, telo, prilagođava mu životne ciljeve... Malo li je?

Svaki onaj koji od svog partnera zahteva da potpuno promeni dušu, telo ili životni cilj zapravo ne voli tu osobu, nego je izmaštava iz pogrešnog materijala.

A onaj koji sebe u tom smislu osakati, zarad prisustva u nečijem životu, jednog dana će se pozabaviti kajanjem.

Jedno je prilagođavati se, drugo je odreći se sebe.Koliko god da mi je zaista ljubav bitna i primarna stvar u zivotu mislim da nikada nizbog koga ne bi mogla toliko da promenim sebe ustvari da zrtvujem mislim da je to adekvatnija rec.
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1554
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime19/5/2009, 8:27 am

Slazem se, ljubav sama po sebi ne trazi zrtve, traze je ljudi koji misle da su dobili glinu u ruke pa hajmo, da pravimo, oblikujemo, menjamo. Jako je velika vestina prihvatiti osobu onakvu kakva jeste, to ne znaci da se ljudi ne menjaju u ljubavi, obicno se menjaju nesvesni toga jer svaki odnos ugradi nesto u nasu licnost. Zrtva nije dokaz ljubavi vec dokaz da osoba nema svoj integritet. To su opasne igre, kasnije uvek ima zasta da "uhvati" osobu za koju se zrtvovala. "Ja sam zbog tebe.... a ti tako!" To onda biva prostor za kontinuirano obostrano manipulisanje u vezi i to malo veze ima sa predivnim, svetim osecanjem koje zovemo ljubav.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime22/5/2009, 9:06 pm

Koliko ljudi je spemno na sličnu,nesebičnu i iskrenu metamorfozu?Da li su žene bliže ovoj ideji odricanja,ili se i muškarci služe istom metodom zadobijanja privrženosti?
koliko puta možemo sebi dozvoliti ovakvu metamorfozu,zbog koga i kada?

Koliko su ljudi spremni...u danasnjem vremenu ,nisu spremni na kompromis a kamoli na bilo kakvu promenu,oblik ili formu.Ja licno sebi nikada nisam niti bi dozvolila ovakvu metamorfozu jer mislim da samim tim gubim i svoj identitet...nepostoji niko i nista za koga bi tako nesto uradila.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 10903
Godina : 58
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime23/5/2009, 11:40 pm

Mala sirena je bajka, ljubav je bajka dok traje. Kada nestane, svet se rusi, ostaje bol, mrznja, gorak i opor ukus u ustima, onda sve ili ponesto od ovoga umine, ostaje ravnodusnost, secanje bledi i umire. Na kraju, ponekad kao munja, na tren setimo se davnine a onda opet nastaje mrak dok cekamo novu bajku.
Ovo je jedan od nacina, postoje i drugi, kasnije bih i o tome.
Zasto da ne, ako je svako jutro pocetak novog dana i odricanja, zasto se u svakoj novoj ljubavi ne odreci necega ?
Ako nisam bas najjasniji tu sam da odgovorim.

Poslednji izmenio Masada dana 24/5/2009, 10:50 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 9:15 am

Masada ::
Mala sirena je bajka, ljubav je bajka dok traje. Kada nestane, svet se rusi, ostaje bol, mrznja, gorak i opor ukus u ustima, onda sve ili ponesto od ovoga umine, ostaje ravnodusnost, secanje bledi i umire. Na kraju, ponekad kao munja, na tren setimo se davnine a onda opet nastaje mrak dok cekamo novu bajku.
Zasto dane, ako je svako jutro pocetak novog dana i odricanja, zasto se u svakoj novoj ljubavi ne odreci necega ?

Bravo Masada Mala sirena je bajka ali i svi nasi zivoti su u sustini slicni bajlkama neke nase zivotne price pocinju i zavrsavaju se bas kao u njima.Nije mi bas najasnija tvoja zivotna metamorfoza jer ovde u tvom odgovoru izgleda je samo pisac znao sta je hteo da kaze.

Posto sam ja racionalista u svakom pogledu citajuci ovu bajku meni se stalno nametalo i namece jedno pitanje Ko (joj) je garantovao da ispod tako divne spoljasnosti, ne moze da se krije neki skot ili baraba?Da li je njena zrtva vredna svega toga...sta ona tom promenom dobija ili gubi.Ili je zaista ljubav toliko slepa.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 10:54 am

Da u pravu si ne znamo ko je ko ispod spoljasnosti ali nekada nekoga osetimo na prvi pogled mozemo li ili ne sa njime, njom. Svi imamo mane, tajne, svetlost i tamu u sebi i zato i jesmo ljudi.
Zrtva, vredi li ? Mozda da, mozda ne, to su pitanja bez odgovora, diktira ih situacija, zivot, tren. Ljubav jeste slepa, ponekad i ne svaka, neke vrede i pamte se, neke se zaboravljaju u godinama koje prolaze.
Ala svaka postoji i svaka je bila nasa na neki nacin, drugacija od drugih.

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 1:19 pm

Meni se vise cini da ljudi zapravo vole privid,ono sto im se ucini , a ne sustinu.Gledano tako, svi se mi svesno upustamo u rizik sa ljubavlju. Ne znamo mi sigurno da li ce nas bas taj koga mi volimo, zavoleti. Svako od nas se sa tim kocka.Volim da se kockam ali nevoli zrtve.
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski
Broj poruka : 840
Godina : 42
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 2:00 pm

Metamorfoza u ljubavi... hmmm... Mislim da postoji. Nastaje vremenom, nesvesno, kada ljudi provedu u iskrenoj i jakoj vezi dugo vremena.
U samu metamorfozu zbog ljubavi ( da bi je dobili ili stvorili), ne verujem. Jednostavno, ljubav ne traži takve žrtve, to je isuviše "namešteno", veštačko.
Masada, ako bi se u svakoj novoj ljubavi odrekli nečega svog, to ne bismo više bili mi, već mešavina želja onih sa kojima smo proveli određeno vreme.
Beskraj, da li si ti ikada bila zaljubljena? Razumem da si racionalna, ali veruj mi, u ljubavi, kada se desi, nema racionalnosti ponekad ni realnosti, jer to onda i nije ljubav. U začetku ljubavi se traže određene stvari, retko kvaliteti. Voleti nekoga znači voleti njegove mane.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 2:07 pm

Verovatno i nismo mi jer nesvesno se odricemo necega sto nas krasi ali to opet jesmo mi drugaciji, ponekad losiji, ponekad bolji. Ponekad, samo ponekad, vredi se odreci necega, pa ne znaci odricanje smrt nase duse, retko se desi da su dve osobe savrsene jedna za drugu a i ako se desi postoji hiljade stepenica i ograda koje se moraju razbiti, preci, ako ne, mozda se treba okrenuti i otici.

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 2:09 pm

bealiever ::
Metamorfoza u ljubavi... hmmm... Mislim da postoji. Nastaje vremenom, nesvesno, kada ljudi provedu u iskrenoj i jakoj vezi dugo vremena.
U samu metamorfozu zbog ljubavi ( da bi je dobili ili stvorili), ne verujem. Jednostavno, ljubav ne traži takve žrtve, to je isuviše "namešteno", veštačko.
Masada, ako bi se u svakoj novoj ljubavi odrekli nečega svog, to ne bismo više bili mi, već mešavina želja onih sa kojima smo proveli određeno vreme.
Beskraj, da li si ti ikada bila zaljubljena? Razumem da si racionalna, ali veruj mi, u ljubavi, kada se desi, nema racionalnosti ponekad ni realnosti, jer to onda i nije ljubav. U začetku ljubavi se traže određene stvari, retko kvaliteti. Voleti nekoga znači voleti njegove mane.

Draga moja ne da sam bila zaljubljena zaljubljenost je nesto sto dodje i prodje pre bi rekla volela sam i volim...ali to ne znaci da su mi svrake popile mozak.lJUBAV nikada nisam koliko god da sam volela vezivala za zrtvovanje i promene jer to po meni onda nema veze sa ljubavlju.Ne, gresis u pocetku ljubav ne trazi nista na pocetku se sve daje...puno se nerazmislja kasnije to dolazi o cemu ti pricas.
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 2:26 pm

Verovatno i nismo mi jer nesvesno se odricemo necega sto nas krasi ali to opet jesmo mi drugaciji, ponekad losiji, ponekad bolji. Ponekad, samo ponekad, vredi se odreci necega, pa ne znaci odricanje smrt nase duse, retko se desi da su dve osobe savrsene jedna za drugu a i ako se desi postoji hiljade stepenica i ograda koje se moraju razbiti, preci, ako ne, mozda se treba okrenuti i otici.

Mislim da jesmo mi, ako smo dovoljno jaki da zadržimo sebe u osnovi. A čovek se sam po sebi vremenom menja, sam ili uz nekoga.
Tempora mutantur nos et mutamur in illis! Ergo sum, qui sum.

Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 2:28 pm

Beskraj ::

Draga moja ne da sam bila zaljubljena zaljubljenost je nesto sto dodje i prodje pre bi rekla volela sam i volim...ali to ne znaci da su mi svrake popile mozak.lJUBAV nikada nisam koliko god da sam volela vezivala za zrtvovanje i promene jer to po meni onda nema veze sa ljubavlju.Ne, gresis u pocetku ljubav ne trazi nista na pocetku se sve daje...puno se nerazmislja kasnije to dolazi o cemu ti pricas.

Znaš, u pravu si za ovo na kraju Smile Mada, pre bih rekla da je to posle više navika nego ljubav i sam strah od promena. Mada, promene su nekada neizbežne, kako Masada reče, ponekad je bolje okrenuti se i otići, ako te promene traže mnogo od nas...

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 2:32 pm

Ljubav je onolika koliko smo spremni da se odreknemo za drugu osobu....ne mozete je dobiti bez davanja, niti se moze dati bez oduzimanja.To stoji lepo je receno ali ja nisam osoba koja ce zaista u zivotu traziti promene niti ce se menjati.

A sto se tice vecne ljubavi....nista nije vecno pa ni ljubav...mozda se transformise u visi stupanj i to je divno, neko ima srece da je nadje.

Bezuslovna ljubav je ljubav prema detetu....to je jedina ljubav koja ne postavlja uslove dete volimo sta god uradilo..i koliku god nam bol zada...a i to se desava....naravno ne uzimam u obzir ekstremne slucajeve...one koji imaju los odnos sa svojom decom.Ja licno mada se malo udaljavam od teme samo zbog ove ljubavi mogu da se zrtvujem...jer to je jedino sto po meni vredi.Mozda gresim ali to je moje razmisljanje.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 2:33 pm

Mislim da jesmo mi, ako smo dovoljno jaki da zadržimo sebe u osnovi. A čovek se sam po sebi vremenom menja, sam ili uz nekoga.
Tempora mutantur nos et mutamur in illis! Ergo sum, qui sum.

Vremenom se i treba menjati inace ostali bi kao neki moji poznanici na nivou dece iz srednje skole, zapaljene za fudbal, proste price o devojkama , .... Da ne pricam dalje kako to zvuci sada sa ove tacke moga hoda ka necemu tamo gde ...

bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 2:54 pm

Beskraj, slažem se sa tobom Smile

Masada, a koliko se mi to menjamo? Da li dovoljno za same sebe ili podsvesno imamo takmičarski duh u odnosu na neke....

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 3:02 pm

Zivot je borba sa samim sobom, nije takmicenje. Sustina je shvatiti sebe i oslusnuti srce, um, dusu. Nisam na Hiperionu puno pisao o ovome, jesam na nekim drugim forumima, ima tamo negde tema ili sata vec neke moje filozofije zivota.
Na jednom forumu gde sam Beskraj upoznao isto sam piskarao ali pobrisali su sve postove.

bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 10:40 pm

Da, život jeste borba čoveka sa samim sobom, ali da nije drugih ljudi i njihovih dela kada bi mi bili podstaknuti da idemo dalje? Zar se to ne može nazvati takmičarskim duhom, ali ne u smislu ja mogu bolje, već ja mogu dalje?

Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2943
Godina : 44
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 11:10 pm

najteza borba je borba sa samim sobom. ali tako se ide napred...
i glupo je misljenje da smo isti uvek...napredujemo uvek. bilo na bolje ili gore. ali svi se menjamo.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 11:27 pm

Da, život jeste borba čoveka sa samim sobom, ali da nije drugih ljudi i njihovih dela kada bi mi bili podstaknuti da idemo dalje? Zar se to ne može nazvati takmičarskim duhom, ali ne u smislu ja mogu bolje, već ja mogu dalje?

Moze ako tako postavimo stvari ali vecina ljudi ima opciju ja cu to bolje.

bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 11:32 pm

Pa je li greška želeti dalje? Nastaviti, razraditi, obogatiti? Ne može se uvek sve iz početka, iz prostog razloga. Čini mi se da se sve ponavlja, reči pesama, crteži, slike... Večito se borimo da budemo univerzalni a zapostavljamo to da treba nastaviti stvari koje su već započete...

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime24/5/2009, 11:51 pm

Preci na visi nivo, usavrsiti se da, poleteti u visinu je jedno a sebe staviti malo ispred drugih je nesto sto gusi. Novac je samo potreban, nije neophodan za srecu, umece, pisanje, slikanje.
Umece je napisati na iste reci razlicite stihove, vise prica na istu temu, koliko ljudi zna da se ponavlja a da svako ponavljanje bude razlicito ? Ja ih ne znam mnogo.

bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime25/5/2009, 12:04 am

Da.. u pravu si Smile

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime21/1/2010, 10:44 pm

Zasto da ne, ako je svako jutro pocetak novog dana i odricanja, zasto se u svakoj novoj ljubavi ne odreci necega ?

Ljubav je bajka i dok traje i kada se zavrsi.Ne bi se slozila da kada se nesto zavrsi mora da bude propraceno sa mrznjom ali ostaje onaj opor ukus gorcine.Kako kazes ostaju secanja na tren...da je neko nekada postojao i ostavio trag u svakome od nas u zivotu.Po meni niko ne zavredjuje da zbog njega se potpuno promenis.
Trazenje potpune promene znaci zelja da pored sebe ima osobu kakvu je zamislio ili ne moze da je ima.
A onaj ko pristane na to - onda zivi ispod maske.Ja to ne mogu nikako.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
majacvet

majacvet

Ženski
Broj poruka : 472
Godina : 46
Humor : Male stvari me silno razvesele
Datum upisa : 04.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime23/1/2010, 9:24 pm

Zbog ljubavi se uvek menjamo, malo ili mnogo, zavisi od toga koliko mozemo... Citala sam knjigu Paula Koelja "11 minuta". Prica govori o jednoj prostittutki i njenoj vecnoj traganju za ljubavlju. Kroz celu knjigu pratis njene dusevne promene. Na kraju je shvatila koliko se promenila zbog ljubavi prema jednom coveku...
Nazad na vrh Ići dole
http://beskraj.serbianforum.info/
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime23/1/2010, 9:29 pm

majacvet ::
Zbog ljubavi se uvek menjamo, malo ili mnogo, zavisi od toga koliko mozemo... Citala sam knjigu Paula Koelja "11 minuta". Prica govori o jednoj prostittutki i njenoj vecnoj traganju za ljubavlju. Kroz celu knjigu pratis njene dusevne promene. Na kraju je shvatila koliko se promenila zbog ljubavi prema jednom coveku...

Slozila bi se delimicno ako se radi o promeni[u nekim razumnim merama],a ne o gubljenju identiteta,ili ako se radi o metamorfozi te vrste..Jer u sustini covek zavoli ono sto je na pocetku upoznao,a ne ono sto je na kraju napravio.Jer to vise po meni nije to.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Sedefna Ruža

Sedefna Ruža

Ženski
Broj poruka : 53
Godina : 23
Datum upisa : 19.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime7/10/2011, 10:37 pm

Jedine bajke koje ja priznajem su Lepotica i zver i Aladin Very Happy Prosto, tu su ih prvo upoznale, pa se zaljubile...nisu blenule, opčinjene njihovom lepotom, i tako se smrtno zaljubile...ma dajte -.- A što se žrtvovanja tiče, to je ok, dok god ne uništava ono što nekoga čini takvim kakav jeste... npr, loše stvari valja menjati (poput grickanja noktiju, neurednog izgleda i tako to), ali ako neka devojka, sa gustom, dugom smeđom kosom i malim grudima, zaljubi se u tipa koji voli sisate (d' izvinete na izrazu) plavuše, i kada ga smuva odmah otrči kod frizera i hirurga...e, to je već odvratno.
Nazad na vrh Ići dole
meseceva rosa

meseceva rosa

Ženski
Broj poruka : 11046
Datum upisa : 25.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime27/12/2011, 1:51 am

Zbog nikoga se ne treba menjati samo zbog samog sebe...

Anima

Broj poruka : 756
Datum upisa : 25.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime28/7/2012, 11:27 am

menjam se stalno i kad se branim od nečega
i kad se poboljšavam zbog najbližih koje volim i za koje živim...
uvek ostajem ja.
i kamen se menja...
sve ima svoju cenu ali i vrednost
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Mala sirena,ili metamorfoza...   Mala sirena,ili metamorfoza... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Mala sirena,ili metamorfoza...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: