LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 6:11 pm

Sklupcan u uglu kraj tvoje slike prepune mojih otisaka,cekam da me vreme pregazi.. da me odnese djavo sto dalje od ove sumorne stvarnosti i zivota bez tebe negde u dubinu tame ...negde gde trune ljubav koja nema blagoslov...negde gde se svetlost zauvek ugasi za one koji su se predali zaboravu...ne mogu da podnesem ovu noc ,ove dane i kisu cija svaka kap mi odnese po jednu godinu..previse je oziljaka na mom telu previse je rana u mom srcu..svaka bora na meni ima tvoj pecat..urezana si ikona u mojim grudima...ti si mi bila prica bez kraja jedna ljubav koja se ugasila u plamenu strasti a onda si me bacila kao cigaretu kad sam dogoreo do kraja..trazio sam ljubav u drugim zenama probao sam sve ono sto si i ti ali to je bio samo sudar tela nije bilo emocija nije bilo nicega..jedina si vredela zivota jedina si vredna moje slobode...uz tebe sam imao raj u svojim rukama bila si moj andjeo i moje zlo..sta imam sada posle svega osim ovo malo duse posrnule u letu...i dok padam sve nize u tvojim ocima molim te da me ispratis na ovaj put koji me nikuda nece odvesti..samo jos ovaj put me zagrli a onda me pusti da me odvuku ovi lanci koji me vuku u crnilo.. pomozi mi da odem jer ne mogu sam..nemam hrabrosti da te pogledam u oci..uvek ugledam sebe ali to nisam ja..uvek je neko drugi pored tebe neko ko ti je drag...ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove


Poslednji put izmenio gear dana 2/6/2013, 11:02 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: nebo preslikava oblake iz tvoje maste u stvarnost   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 6:42 pm

spustilo se nebo na sumorne ,oluja u nama preti da potopi ljubav koja nam je bila slamka spasa..na ulicama metez , ljudi u panici beze u memljive zivote izmedju cetiri zida ..a ja i ti sedimo na krovu grada..sa rukama u dzepovima cekamo vetar da nam slomi krila..a gresniji smo od svakog andjela gresniji i od samog djavola..gledas me u oci i lazes bez stida..treba ti samo moje telo da iscedis svaku kap iz mene da namiris pozudu bez koje ne zivis ,bez koje umires...dodji odvescu te tamo gde prokletstvo zivi od smrtnika koji nemaju vere..dodji uvescu te u pakao i bez pakla..hoces da me osetis hoces to u sebi ...dodji imam vecnost zatvorenu za tebe..podelicu ti ovo malo mira podelicu i ovu noc bez ljubavi a ljubav cu ti dati..okrutnu i surovu onakvu kakvu zelis da meni das..dacu ti sve samo ne idi zelim te na sebi ,zelim da i ti osetis ljubav koju mi nudis..da budem kao ti bezosecajan i stran zar ovakvu ljubav zelis..da te dodirujem a da te ne osecam da te imam a da te nemam..zar je to sve sto ti treba ...zar ne vidis da se rusi grad ,da nebo preslikava oblake iz tvoje maste u stvarnost..da nas sutra nece biti i da ce sve sto smo imali postati samo prasina koju ce neka nova ljubav da prigrli i stavi u pescani sat..sve dok neko drugi taj sat ne okrene i sve krene iz pocetka da mu se desava..kao i meni sada...vrtimo se u krug,izlaza nema ali bicu tvoj veceras i kad god pozelis da me imas ponovo...sve dok ne shvatis da ljubav nema veze sa nama


Poslednji izmenio gear dana 2/6/2013, 10:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: .budi moj dzelat i spusti jos jednom ljubav na moj vrat   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 7:02 pm

iza mene ne ostaju tragovi,letim goglotom iznad naseg vremena i vidim samo rusevine..sve sto smo dotakli se pretvorilo u ogledalo koje smo razbili u hiljadu delova..na svakom delicu vidim tvoje lice i nasu pricu koja nije imala srecu da doceka kraj..letim sve vise u misli,pokusavam da dokucim sta sam to imao i sta sam to izgubio..ne pronalazim prave reci dok gledam ispod mene kako gazis po telima,kopas im sve dublje po srcima i lazes ih tako lako i previse..ljubav je za tebe samo potreba samo nacin da pokazes sebe drugima..nisi marila za nas nisi marila sto si me ubila..iza mene ostaje krv kao kapi vode na listovima,korice nase knjige niko nece otvoriti i zapoceti tamo gde smo stali..niko ne voli da krene putem koji vodi na gubiliste.niko ne voli da voli pogresnu..a ti si rodjena sa greskom da gresis u svakoj svojoj nameri..izvini sto sam te voleo,sto sam bio spreman da ujedam i glodjem ljubav sa kostiju kojim si me hranila..letim sve vise i ubrzo cu pasti..na ova oderana kolena pred tvoj tron da te molim za jos malo otrova..ubij me ponovo ti to naj bolje znas...budi moj dzelat i spusti jos jednom ljubav na moj vrat
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: jer to su losi snovi   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 10:27 pm

ponovo sam u kuci,iza zidova kriju se lazci i senke.vucem se uz stepenice sve vise i vise u potkrovlje.tamo gde je krevet jos uvek topao i gde me jedna drvena lutka podseca na tebe.zatvaram oci ali jos uvek te vidim.svaki otkucaj srca je kao udarac u pod.a onda se pojavila,prvo kao spodoba koja plasi decu ispod kreveta zena sa krvavim ocima.sela je na krevet i pomilovala me uzarenim rukama.jos jedna u nizu lakih prilika jos jedna da noc prodje sto pre .razvrat i blud u okrivlju noci jos jedna reza na vratima, spustena da ne udje ona prava ...ljubav koja se ne cuje ljubav koja se ne spominje.zvuk odece i rezak potmuli jecaj.to je sve sto imam od ove noci koja me je slomila svojim pipcima ,noc prepuna lazi i obmana..ljubav koja se placa i danak koji se ne oprasta.a ona vredna sna i sanjarenja sanja da je tu, sanja isti san koji mi je i sada pred ocima.nas dvoje sami i skriveni negde na ostrvu dokonih...negde tamo gde sreca nema kraj i gde je plima i oseka ista rec.zagrljeni cekamo na brod koji nece doci do ostrva snova.jer to su losi snovi , to su snovi u kojima realnost izbledi cim sunce proviri u tamu.saplicem se od lazi nikako da docaram ovaj zivot pravim recima i reci mi se izmigolje kao tvoje srce.jer to su losi snovi... zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: ti nikada nisi imala milosti za one koji te vole   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 10:29 pm

zakoracio sam u predvorje pakla,video sam kako djavo kida ljubav sa ljudi kako im ulazi u glavu i brise sve tragove ,svu srecu i nadu u njima..bio sam zatocenik bluda i bestidnika udomljenik samoce i bede.bio sam sve ali nisam uspeo da budem tvoj ...ti si bila uvek iznad u raju, na moj pakao nisi trosila suzu..nisam bio dostojan pogleda, tog tvog prezrivog pogleda bludnice uvijenog u oreol koji ti je uvek bio iznad glave ...kao znak da si nevina i cista pred Bogom isla si sve dalje u svetlost i uvek si pustala moju ruku da padnem na stene od koje sam se lomio..zakoracio sam u prazninu u ponor bez dna u nistavilo , nikada nisam usao u crkvu u kojoj se molis za prognane duse i za one koji su ti dragi...nikada mi nisi dala sansu da ti pridjem drugacije.svu moju pricu si bacila u vecitu vatru i ostala nema na moj glas koji vristao iz nje...tvoj sam zauvek u ovoj klanici u ovoj kuci gde duhovi imaju slomljena krila gde andjeli umiru na tamnim oblacima ovde dole gde ljubav ne zivi i gde strah od zivota u bolu nikad ne gubi bitku.sad idem jos dublje povlacim se u stranu u sebe,grebem po mraku da cujem neku zvuk nokti su mi krvavi od zidova .gusi me samoca pecine koja mi je dom...kaplje mi voda za vrat kap po kap i nastane mi nova rana na telu...tu sam u beznadju tumaram hodnicima smrtnika u potrazi za malo ljubavi na dlanu..nicega nema ispred mene nista se ne vidi u ovoj magli gde uvek sretnem uboge i one koji su odabrali los put za svoju sudbinu...zakoracio sam u teskobu i smrt koja mi je preteska za ono malo usne kojom si me ocarala i omadjijala dajuci mi laznu nadu da cu biti tvoj...uvela si samnom ljubav u ovo predvorje gde duse putuju same...djavo na tronu mase trzupcem..besni na ljubav koja se ne gasi i koja u meni plamti kao buktinja..besni jer zna da ne moze da pobedi ono naj vrednije u nama ovu ljubav koja deli dva sveta na jedan koji je gore na nebu i na drugi koji je dole na zemlji pod nasim nogama...mozda ces biti necija ali moja ces biti zauvek..raj je jedino mesto gde cemo biti vecnost a ja znam da sa tobom mogu da se popnem visoko ..milost je samo rec koja ne pomaze gresne a ti nikada nisi imala milosti za one koji te vole
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: kad sve igre prestanu   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 10:29 pm

Celoga zivota je bila sama,ustajala bi rano i skuvala bi gorku crnu kafu da joj pocne dan.Zivela je u maloj trosnoj kucici na kraju grada kraj malenoga jezera u nekom svom zamisljenom svetu da ce joj sutra doneti nesto bolje od onog sto je imala od prethodnog dana.Svakoga dana prolazio sam pored nje ali nikada nisam imao hrabrosti da joj pridjem.Bila je to lepa zena ali lose obucena..Sve oko nje je imalo neki svoj prepoznatljiv miris vise je izgledala na divlju zver nego na lepoticu koju sam krisom gledao iz prikrajka sakriven u gustom rastinju.Izasla je po vodu,zgazio sam na suvu granu i ona je pukla..istog trena ta meni do tada nepoznata zena stvorila se ispred mene..onako nema stajala je iznad mene kao utvara..ja sam jos uvek lezao i gledao u nju dok mi je sunce maglilo pogled..Ustao sam i dalje je cutala..pruzio sam ruku da je pozdravim..Kad osetih udarac u glavu..probudio sam se u nekom kavezu..oko mene izmaglica od nesvesti..krv mi je tekla niz lice..Ona je nesto mrmljala i konacno je dosla i dala mi neku drvenu posudu prepunu neke guste tecnosti..jedi rece..trebace ti snage..Pusti me odavde povikao sam uplasen..Zaletela se na kavez i iskolacila oci..Budi miran dok sam dobre volje..bacio sam hranu koju mi je dala..smrdela je na sumpor..ne znam koliko dana sam bio u kavezu..budio sam se iz snova mamuran i opijen jer mi je u lice svakoga dana duvala neki dim iz neke naprave..jednoga dana probudio sam se u krevetu vezan lancima..ona je bila iznad mene i jahala je do iznemoglosti moje utrnulo telo..za divno cudo prestao sam da se plasim kad sam iznad sebe video izvajano telo naspram kojeg su Grcki bogovi vajali kipove..legla je pored mene..idi sad..i ne vracaj se..ali zas..stavila mi je prst preko usana..idi ne vracaj se i ne pitaj nista...molim te..Ustao sam i obukao stvari dok sam odlazio ona je stajala na vratima i bez reci me ispratila..Posle godinu dana vise nisam izdrzao..ponovo sam otisao do njene kuce..mali dim iz odzaka mi je vratio veru u nadu da je jos uvek tu..Ugledao sam je u narucju je drxala bebu..Bila je tako srecna...da se nisam usudio da joj pridjem..nesto je zarezalo pored mene..Pas sa blistavo belim zubima ogroman sa krvavim ocima preteci je zurio u mene..skamenio sam se..i dok sam tako nepomican stajao pas je bio miran ali cim bih napravio pokret on bi preteci krenuo na mene..Zacuo sam zvizduk..i pas je nestao..ona je bila umesto njega tu , ispred mene..zar ti nisam rekla da se ne vracas..ovo nije mesto za zive..moja dusa je odavno izgubljena samo si previse zeleo nekoga bas kao i ja za zivota..ti si jedini koji je usetao u svet koji pociva na poljima smrti..ti mene ne mozes da dodirnes..gledao sam u bebine oci..bile su crne a mala usta su se iskrivila u osmeh..pruzila je prstic ka meni kao da je znala da sam joj...Otac..ja sam joj otac?Da rece a sada idi vrati se u zivot ne mastaj o sudbini koja ti nije sudjena..hvala ti na ovom svetom daru hvala ti na sreci koju si mi doneo u ovu tamu..jednoga dana kad padnes bicemo zajedno ti ja i ovo dete...ali..kao i pre,stavila je prst na moje usne..idi i nikada vise nemoj doci ako zelis ponovo da nas vidis..kad te zivot napusti ja bicu tu za tebe..mi cemo biti tu za tebe ali do tada ne smes da krocis na ovu zemlju po kojoj mrtvi hodaju..uplasio sam se kao nikada do tada..i njene oci su postale crne jame..nestajala je pred mojim ocima..svest mi je odeskla noge i ja sam pao kao pokosen u tu istu tamu u koju je i ona propala...Kad sam se probudio nisam znao gde se nalazim..pogledao sam kuce vise nije bilo kao ni jezera..sve sto sam mogao da vidim je bila jedna ogromna deponija..nesto u meni je umrlo i istoga casa ozivelo..postoji nesto u nama sto nas drzi izvan sveta koji ce nas docekati na kraju puta..postoji ljubav jaca od smrti i ako je uz nas volecemo jedno drugo i na onom svetu kad sve nase igre prestanu
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: na ulici treperi poslednja svetlost ali i ona ce se ugasiti u mojim ocima kad umrem negde daleko od nje   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 10:30 pm

Samo sam zeleo da znam na cemu sam,a saznao sam i vise nego sto sam zeleo..zajedno smo otisli na nase mesto na plazu kraj reke kojoj vise ne znam ni ime..pored nje za nista drugo nisam zeleo da znam..sve je prestalo da postoji kad je ona sa onim osmehom u setala u moj zivot i vise ga nikada nije napustila..rekla mi je sve ne pogledavsi me..pusila je i gledala u pesak kao da je znala da pescani sat koji mi je kupila vise nema ni zrnce i da je nase vreme potroseno sa njim..a onda me je pogledala..staklo u ocima polomilo se na hiljadu delova..kao da je njoj bilo teze nego meni..nas brodolom je bio samo nas poraz..niko nije ni znao za nas dvoje..niko nece zaliti za onim sto ne zna da postoji..poceo sam ubrzano da razmisljam..da kopam izmedju proslosti da se trazim u greskama koje nisu samo moje..a onda je sunce pokvarilo sve..pojavilo se iznenada iznad oblaka..ona je sklonila pogled bas kad sam hteo nesto da joj kazem..ustala je i ja sam zacutao..put kojim smo krenuli stigao je do raskrsnice..vise nije bilo potrebe traziti od zdelata da odlozi kaznu..ustao sam i ja..pogledao sam je poslednji put..a onda je krenula..svaki moj korak je bio put ka gubilistu..put kojim nisam zeleo da krenem ne bez nje..video sam je kako odlazi..prokleto sunce mi je bilo u ocima..sa suncem i ona je nestala..oblaci su promesali nebo..neka jeziva tama se spustila ...nisam zeleo da znam na cemu sam..sada znam ali cena istine je ponekad previsoka..mozda je bolje sto duze ziveti u lazima..ljubiti nekog bez emocija..nije ni vazno da li me je volela..uzivao sam u njenim usnama i svaki novi otisak na mojim cinio je da mi vreme proleti..kako cu sada bez nje..zna samo ona..na drugom kraju grada i poslednje svetlo se ugasilo..na ulici treperi poslednja svetlost ali i ona ce se ugasiti u mojim ocima kad umrem negde daleko od nje..sam sebi ne potreban za ovaj zivot koji mi je doneo samo bol da me prati kao kletva
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: nisam ja stvoren za ljubav   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 10:31 pm

isao sam koso ulicom malo vise desno i u stranu..koketirao sam sa vremesnim zenama ocima mladica koji se uzjogunio u nameri da nesto oplodi ..vrckao sam u autobusu ne bili se ogrebao za kartu kod zgodne kontrlorke ali mi je kucka naplatila dve karte...nema veze ionako je imala brkove ..sisao sam i vec sam bio na par koraka od nje..kad sam se setio da sam zaboravio gde sam krenuo?vrteo sam se u krug..sta se ovo desilo ko sam ja..gde se ja to nalazim ..na moja pitanja, svet je cutao..ukopao sam se u mestu..pogledao sam jebeno cvece u mojim rukama..ma sta ce meni ovo bre..ja sam musko ili hoce ili nece..zasto da skrivam svoju prirodu zarad necega sto neko zove ljubav..nisam ja stvoren za ljubav..sto majka pljune otac poljubi..sutnuo sam nogom vrata..uplasena njena majka me je obuhvatila pogledom..bacio sam oko u stranu gde je bio i tata moje sudjenje...sedeo je i ustao u isto vreme..ugledao sam moju..buljila je u mitiser u ogledalu..alo zenska ne stiskaj to..oces da se ogledalo uplasi..srusio sam je na pod..sa ledja sam skinuo poveci cekic..kad sam je vospicio u glavudzu pala je ko da joj nije nista..poneo sam je kao teret kuci..zamnom su njeni roditelji bacali vodu za nasu srecu..e sad ne znam jesu li plakali ili nisu ali mislim da su se tesko rastali od cerke...ja i moja draga smo i dan danas zajedno...to sto je vezana za radijator to je nas ljubavni problem..kontam da ce za tricavih 100 godina shvatiti koliko me voli i koliko nam je ljubav topla..kako i nece vezao sam je za 10 rebari radijatora..a ne kao neki za 1 rebro pa kuku lele kad zahladne odnosi..sve u svemu zasto vam ovo pricam..nekad se znalo ko nosi pantalone a ko suknju..dok sam bio dobar mozak mi od zenske reci nije stigao da sve sabere i oduzme..sad kad sam postao onaj pravi smrdljivi muskarac sa balkana..sve me zene hoce bre..a ako i nece...u drugoj sobi imam jos radijatora...izasao sam iz stana malo nakrivo..nabio smekerica sesir i osacovao jednu bakutu na stulama..sta je zenska bacas okice e ne moze svaka da me ima...cudno me je pogledala..a sta je tu cudno kad ovakva smekerica krene u grad
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: ova moja se probudila crvenilo na njoj se sve vise razlivalo po potoku   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 10:32 pm

Sve je vec unapred bilo dogovoreno..krmak se pusio a mladjana Kosovska devojka ga je vrtela na raznju..stigao sam u Bosnu po mladu..svi su bili ne strpljivi da upoznaju buduceg mladozenju..dok smo bili za stolom ljudi su bili zauzeti komadanjem i masnocom na prstima..svi su jeli a ja sam cekao svoj trenutak..u nekom trenutku izvadio sam plazma keks i mleko od pola litre..pogledao me je otac buduce..ajde jedi to kuci ne brukaj nas..ko vas bruka pomislih..pa ja naj volijem plazma keks i mleko..mora da su mislili da sam od neke nejaci napravljen i da nisam dostojan njihove cerke..prosetao sam se posle obilnog rucka..buduca mlada se veselila kao cigra i vrtela u krug..hteo sam je nesto pitati kad je pala i opicila glavom u kamen..u jebote pomislih belaja..drzao sam je u narucju onako nakarminisanu kamenom..od nekud se pojavi njena majka..raznezila se kad je videla kosovsku sliku mislim na kosovku devojku kako poji ranjenika..ali ovaj put ja sam bio devojka..ah gospodjo..nemojte tu samo stajati..ja vasu cerku gotivim do jaja..nista bitno se nije desilo...bas sam je zaprosio pa je pala u ne svest ,znate..nije verovala sopstvenim usima..drmao sam ovu moju kad joj je mama ocarana cinom otrcala muzu da prenese moje iskrene namere..kuku nadrljao sam..ova moja princeza se nije budila iz sna..nekako sam je navalio na rame i brze bolje odneo do potoka..bacio sam je u ribe..u bem ti srecu lepo sam video poveci kamen kako joj pada na glavu kad je upala u vodu..pa de bas tu da je bacim..ponovo sam je drzao u narucju..odnekud se pojavise oba roditelja ove moje baksuzne..eto..zacuh..vidi kako je voli..ovaj je izvadio utoku i repetirao ...gotov sam pomislih..ako..jeste da jede plazmu ali do sada nikada nisam video da neko ovoliko voli moju cerku..do sada su svi hteli samo da je kresnu...opalio je u vazduh ceo okvir..neka cela bosna zna da zenim cerku..zeni?ova moja se probudila crvenilo na njoj se sve vise razlivalo po potoku..boze gde bas sad da ima ciklus...ajde ustaj..moramo stici na svadbu..ciju svadbu rece?pa nasu mila sto pitas..a ko si ti mrs od mene..sta me pipas..tataaaaaa...mamaaaaa..odjednom lik je uperio pistolj u mene...sta to radis nesreco..ova moja se probudila i pocela je da me samara onim ogoromnim sakama..ko si ti..ko si ti..bezi od mene stoko...i ja sam bezao..kako necu bezati..iza mene bucnu prvi metak..pa drugi..pa dolete i bider majer..ali kad dolete njena mama...pocesmo se voleti naj strasnije..sve u svemu ja i dalje se drzim proverenog..mleka od pola litre i prokleto dobrog plazma keksa...
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: kamagra karamba   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 10:33 pm

dosta mi je ovog lagodnog zivota,ovog izlezavanja i grickanja semenki i ispijanja enormne kolicine piva..vreme je da se spremim za leto da ovaj moj pivski stomak zamenim plocicama ..navukao sam helanke i krenuo laganim kasom na kej da malo trcim i pokusam da stignem lakse zene od ovih koje sam imao do sada..usput je prosla majka sa decjim kolicima..o zaboga pa i dete ima vetar u kosi i slon je brzi od mene..iz laganoh kasa krenuo sam u galop..projurise jos jedna kolica sa majkom pa jos jedna..besan poceo sam da galopiram ..usput naskocio sam na nekog klinca i poceo sam da ga mamuzam...pod mojom tezinom decakove noge su licile kao da je jahao bure..krivile su sve vise dok nesto nije puklo..bilo mi ga je zao..ipak je to bio moj prvi konj...ispalio sam mu metak u glavu da mu skratim muke..kad zacuh sirene..ubica...ubica...prestigao sam majke sa kocijama..jednu drugu trecu..pa sta je sad ovo pomislih sta ce konju zivot kad nema noge...u laganoj krivini proklizao sam na sljunak...prosuo sam se kao bacva..svo pivo iz mene izlilo se na ulicu...pijanci sa oblinjih klupa brze bolje su sve polizali da sunce ne unisti hmelj..nekako sam dobauljao do jedne klupe i sakrio se iza debelije od mene..neke zene koja je lizala sladoled..policija me nije videla ..ja sam imao 130 kila a ova sto me je pokrivala od pogleda brat bratu tezila je dve tone bez preterivanja..kad je opasnost prosla zahvalio sam se gospodji i naumio sam da krenem svojim putem.gde ces ti ,rece...sad si moj..spasla sam te robije..idemo do mene polazi...o boze moj sta sam ti zgresio..ali sta sad..od sudbine jos niko nije pobegao..usli smo u stan..pola sata mi je trebalo da je proguram kroz jebena vrata ..uspeo sam tek kada sam skinuo stok od vrata..sela je i stolica je pukla..umirao sam od smeha..sta se smejes idiote daj mi ruku..uhvatio sam je za salamu od ruke..od masnoce mi je iskliznula i prosula se jos jednom na sta sam jos vise poceo da se smejem..uzela je telefon..oces da zovem 92?ne nemoj rekoh nema potrebe da se tako divna zena zamara..uvatio sam je za obe salame i nekako je doneo do kreveta..potonula je jer sam je naglo pustio...video se samo nos i salame...o oprostite gospodjo meni gresnom..ja sam mislio da sam ja debeo...jos vise sam se smejao...ustala je besna...ima da mi budes sluga 3 dana i onda smo kvit rece..dobro rekoh 3 dana i odo ja ok?idi okupaj se i cekaj me u krevetu...pa kako kad si ti sva upala u njega...ne u ovaj rece ima jos jedan u spavacoj sobi ,bracni...lezao sam go..svece je topila na mojim sisama..trpeo sam bol..o gospodjo bas imate lepe grudi rekoh..i ti imas lepe grudi..posramio sam se..jeste u pravu je..imam sise ko devojka jebote..mesila ih je bas kao u nekom filmu samo ovaj put ja sam bio ta sisata..prelazio sam rukama preko njenih brezuljaka i uvala...mast mi je curela niz prste dok sam ocajnicki pokusavao da nadjem rupu..konacno nasao sam je..isukao sam pitona...ali dzaba..od mog sala i njenog mogao sam samo da mastam o seksu..e jebiga...e jebiga..ajde kakav si ti muskarac..ubodi me ubodi me..evo popij ovaj gel..sta je to?kamagra?karamba pomislih sad cu da je rasturim ..popio sam ljubavni spanac i krenuo da bunarim ali bilo je jos gore..sad sam bio napaljena konjina a i dalje nisam bio blize rupi od pocetka...popizdela je..ade bre ti kuci...nemoras me sluziti tri dana..isterala me kao poslednjeg skota...bas je brutalna debela..jos uvek sam bio napaljen..trcao sam kuci kao lud..znoj je topio moje salo...nikad nisam brze trcao...samo da se zadovoljim kad vec nisam samo da stignem kuciiiii....a onda sam stao ...pa jebote ja trcim?kamagra karamba...od tada redovno pijem kamagru...od silne energije smrsao sam na pozeljnih 70 kila..vise nisam ja trcao za zenama vec zene zamnom...postepeno smanjivao sam dozu kamagre da bi me neka stigla jer sam trcao brze nego brzi gonzales..i evo..ozenio sam jednu vitku..ima 40 kila..onaj moj pitom je bio jos veci jer se od sala nije ni video ranije..pogledao sam u fioku..ugledah kamagru karambu...poceh da joj tepam..kamagrice zlato moje milo...para vise nemam...skup je taj dop za trcanje...kad zacuh iza sebe..ne treba ti to dodji ovamo..jedva sam te stigla..pogledao sam u svoju zenu..ucinila mi se odnekud poznata..nisam mogao da poverujem..pa jesi li ti ona debela?jesam sve vreme od kada si pobegao kao kurva ti trcis kejom..od vijanja sam evo....i ja smrsala..ali sad si moj zar ne?naravno debela moja..dva kostura su se sudarila u erupciji strasti..konacno je seks bio seks..a konacno imam i plocice a ne samo u kupatilu..konacno sam spreman za leto..nego...debela..reci dragi ...a sta kazes za more.....pa sad vidi rece...idemo kolima ili cemo trcati ...pogledao sam u fioku u kamagru...karamba......al cemo trcati
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: ko zivi od proslosti ne drzi ga sadasnjost i nema buducnost   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 10:40 pm

Tako sam i ja mislio,dok sam slomljenih kapaka pokusavao da vidim svet u koji sam gurnut kad sam bio ostavljen.Imao sam samo iluziju da ce je proci da ce zakucati na vrata ..zavaravao sam sebe da se nista nije desilo da ce za snom doci java.A onda slep progleda u narucju druge zene..i ziveo sam tako...zakopavsi uspomene ..sve ono lepo sto sam imao sa njom i dao sansu novoj zeni da mi pokaze put kroz snove..A onda se i taj san zavrsio...probudio sam se u ludilu,senke su plesale..moj um se gubio i sve manje sam razaznavao sadasnjost od proslosti..a buducnost ??Ko je u tom mom rastrojstvu duha i mastao o tome...telo mi je postalo rusevina, za mnoge zene gladne drustva koje su kao i ja...bezale od samoce...sve vise sam se uvlacio u mracne kolotecine onih samotnih muskih drustava koje te odvajaju od porodice ,od dobrih ljudi i koji te svojim kandzama privuku losem...nisam mario,drustvo alkohol...belo...probao sam sve da bi zaboravio...i kurve..i pljacke i tuce..a onda sam se probudio ...u ruke su mi stavili narandzasto odelo..gde me vode...pomislio sam ko jos nosi narandzasto odelo...udarac u rebra me je vratio u sadasnjost...shvatio sam za tih 7 godina u zatvoru sve moje greske..malo je njih, koji mogu da se vrate na pravi put kad jednom pogrese a ja sam gresan i pred ljudima i pred Bogom...tamo sam mnogo citao i shvatio, da bi covek imao buducnost sadasnjost mu ne treba ako ne sredi proslost..izasao sam mnogo jaci...izasao sam sa znanjem jer sam nesto naucio od drugih...cak i oni na dnu imaju sta da kazu ako ima ko da ih cuje...prosao sam nasom ulicom...svetiljka je i dalje treperila tik iznad njenog prozora u prizemlju oronule zgrade..Boze..da li je tu..bojazljivo sam pokucao...otvorio mi je covek ...izvolite rece...noge su mu grlila deca i vikala mu tata tata ko taj cika...iza njih ugledao sam nju...pogledi su nam se sreli...a usne su ostale neme...izvinite..pogresio sam...mora da je druga kuca u pitanju...sa vratima se zatvorila sva moja nada...sva moja strahovanja sad su isplivala na povrsinu..kuca me je cekala prazna..nisam imao posao...nisam imao nista i nicemu da se vratim..u srce mi se urezala deca koju sam video...osetio kao svoju i na trenutak sam im zamenio oca i zamislio tu idilu sta sam mogao da postignem a nisam...zakljucao sam se u svoj svet i krenuo ni brdo...ali odjednom..nesto me trglo..sunce i posle sedam godina ima isti sjaj..dobar covek nikad ne ostari..uvek je dobar..los je uvek samo los...ja nisam takav..ja mogu da imam sutra mogu da imam sadasnjost cak i ako nemam proslost..od tada...proslo je jos sedam godina...cak i onaj koji se ne nada..koji u nista ne veruje,pronadje srodnu dusu..i ja sam je nasao..na obali reke...nasao sam mir...i jos uvek zabacim udicu...ne ulovim nista...ali zar je to bitno ako si nasao mir...koji si tolike godine trazio.....ko zivi od proslosti...nedrzi ga sadasnjost ali zaboga..svi mi...imamo buducnost...na nama je da pronadjemo put po kojem ce nasa deca ici nasim stopama
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: kupujte samo domace   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 10:44 pm

Rekla je dok smo divanili u kaficu a to je bio nas prvi susret.....mali... ja kad pasulj napravim ljudi oce da me zene,meni se iskreno jeo samo pasulj...al ajde, kad snajka oce u kuhinju koju mi muskarci mrzimo iz dna duse, iskreno... i sa poremecenim shvatanjem vrednosti iste...prepustio sam se pustolovini....uplovili smo u radnju jer kod kuce..nisam imao sve potrebne sastojke za pomenuti pasulj...ljuta paprika...crni luk,kineski beli luk..al sta ce nam toliko belog luka upitah kad sam video koliko je belog luka ubacila u korpu?I zasto kineski daj uzecemo nas od naseg seljaka...a ne..ovaj beli luk iz kine prave gradjani na terasama...Slabiji je od naseg rece...pa ide petodupla doza..pa valjda zena zna sta radi pomislih...ne rekavsi joj nista dodatno...stigli smo i do crnog piva...koje je trebalo da upotpuni radost atmosfere i prvi susret dva bica sad vec u godinama koje su zabrinjavajuce za samocu koju trenutno imamo...otvorio sam vrata nogom jer kese koje sam imao u rukama nisu mogle biti spustene...ajde snajka pomozi malo..mlada je duvala sve vreme u lak na noktima koji je kupila u istoj prodavnici..jebemu misa rece..nikako da se osusi...bolje da si kupila farbu rekoh da mi ofarbas stolariju sva je pozutela od jebenog duvana...a ne brini rece..kupila sam ti i cetkicu...molim??Ajde ajde..rece ulazi smrzla mi se guzica u hodniku...progundjao sam nesto sebi u bradu...A ne rece..ovaj ves tu ne treba da stoji...i zasto sudovi stoje ne oprani...ajde ostavi sve to idemo u merkator...zasto u merkator..ajde ajde polazi..naterala me je da kupim masinu za pranje sudova...vidi rece...snajka..ja imam negovane noktice...i ne bih volela da ih polomim na skorenoj hrani koja ostaje iza tebe...ovako ...gledajjjjjj sta se okreces..pa upravo ti objasnjavam gde sta ide vikala je na mene...ovde idu tanjiri ovde villjuske..e sad pre nego sto stavis sve u masinu malo properi tanjire..tako je...eto jos malo..ali...sta ali pa moras ih malo oprati pre nego sto ih stavis u masinu...ne mislis tako??Ali draga ja sam vec oprao ovaj tanjir vidi kako se ogledam u njemu...pokazivao sam joj opran tanjir ali nista nije vredelo...properi ovo properi ono...jebote ciste tanjire sam stavljao u jebenu sudo perilicu....izvadila je povecu serpu...iz kuhinje za koju jebes mi sve nisam ni znao da postoji...jedva je stala na ringlu..sta ti je ovo sa ringlama...kakve su ovo ringle i kako ja sad da namestim siske kad se ne vidim...vikala je opet na mene..Pa nije ti sporet ogledalo bre...ajde idemo u Tempo..sta cemo sad u tempu...naterala me je da kupim nov sporet...sa ravnom plocom...e tako pricala je sneno..vidis kako mogu sad i u kuhinji da namestim siske...o Boze ima li te...ajde daj kutlacu..izvadi pasulj...a sta cemo u njega...imam rostilj kobasice rekoh??Pa to ne ide u pasulj to se pece a ne kuva ....ajde polazi idemo u mesaru strand...ali...kupio sam tuce suvih rebaraca...konacno pasulj je dobijao svoj krajnji oblik...gledaj ovamo, sledeci put ti pravis pasulj ja samo jednom pokazujem..au bre pomislih riba iz kraja...gradska cura..sve zna ali samo jedanput...kad je pocela sa kineskim lukom suze su mi krenule na oci...ajde bre pozuri i nagni se iznad pasulja ima da places sve dok ti suze ne napune serpu...ali...nije postojalo ali kod nje..plakao sam kao dete dobranih sat vremena i cistio beli luk..konacno serpa je bila puna mojih suza...e sad znas zasto uzimam kineski luk...pasulj sa suzama onog ko ga pravi dobija izuzetan smek...ali nemoj ovo da pricas to je moj izum u kuhinji..necu rekoh uplakan..necu majke mi...necu nikome da pricam jer mi ne bi poverovali..kad je ubacila sav onaj beli luk u suze.. stan je poprimio miris kineske primorske provincije na istoku kine...mislim sta reci za tu provinciju ??????..ta jebena provincija ima 300 manjih ostrva gde kinezi placu po ceo dan i prave jebeni pasulj..a odvojeni su na ostrvima kako jedni drugima posle konzumacije nacionalnog jela ne bi smrdeli ..od posledica prekomerne upotrebe belog luka...turisti retko navracaju u posetu ovoj provinciji...samo Srbi u velikom broju dolaze na obred u cast pasulju prebrancu koji se svake godine odrzava na ostrvu broj 244....dakako ni vampirima iz transilvanije...ne pada na pamet da dolete na ova ostrva....te su kinezi sa ovih ostrva ljudi sa najcistijom krvlju...koju izvoze u transilvaniju gde onaj ko primi ovu krv vise nema problema sa krvopijama...mnogi kinezi se pak...ponovo vracaju na pirincana polja ne bi li im zeludac malo smirila riza...No da nastavim dogadjaje u stanu...snajka je imala zamerke na hladnocu u stanu te sam morao da oblozim spoljnu fasadu sa 5 santimetara stiroporom i da udarim takozvanu demit fasadu...a iznutra sam morao da zalepim tapete jer kako rece vetar nece kroz tapete a krece samo budale...da krec valja ne bi ljude bacali u krec za vreme drugog svetskog rata...hm..ko znam..mozda je mala u pravu ali ja sam hteo samo da jedem jebeni pasulj...stan je mirisao na suljpa...konacno...bio je gotov...a ne...gde si krenuo...pa da iskljucim sporet...a ne...ladno mi je..ostavi sporet da greje a lonac skloni i stavi rernu na 250 i ukljuci sve ringle do panja..nemoj da zaboravis da otvoris rernu da udje toplota u ovaj tvoj Sibir stan.....ali...zaboravili ste....ali kod nje nije postojalo...do jutra su radile...i rerna i ringle...pasulj kako rece sme da se jede tek sutradan tj danas..iscedila me je jedva sam stojao na nogama..a sad sam bio gladan da bi i lonac pojeo...hedva sam malu oterao kuci jer smo jos jednom isli u tempo da kupimo jebene ormare jer nije imala gde da ostavi leopardovu tasnu i cipele od krokodilske koze...koje nikako ne smeju stajati u predsoblju...na ofucanom parketu gde nije mogla da sredi trepavice te sam i majstora za hoblovanje parkete morao da platim...isto vece..po extra ceni...ostao sam sforc a struja kad mi dodje najebao sam...kad sam zatvorio vrata osetio sam olaksanje..creva su mi krcala..gledao sam u pasulj...a uskoro gledao sam u prazan tanjir...zazvonio mi je telefon..alo duso..jesi li probao pasulj...jesam...rekoh snajki...otvori malo prozore...a zasto draga ...pa zato sto se posle pasulja osete neke promene u vazduhu...recept sam dobila iz kineske provincije...??????.....ajoj ...kad sam poceo da izbacujem lavu na zadnjicu..leteo sam po stanu..stanari su pozvali policiju i vatrogasce..morali su da ih izvlace kroz prozore...kad su se dve medicinske sestre stropostale u nesvest...sad mi je jasno zasto kinezi to rade na ostrvima..mene su optuzili za bojne otrove..i da sam terorista..zaplenili su mi imovinu...ne oni...nego kad sam izasao posle 7 godina koliko sam lezao kao obelezeni terorista koji sam oruzje nabavio iz ?????? provincije...te navodno, bojne otrove koje sam sirio gradom i posledice moga nedela osetili su svi na neselju liman... te su celo naselje liman morali da napuste i starosedeoci a i ovi koji su pobegli od ratova..oni su me i optuzili za genocig protiv civilnog stanovnista a naravno ,,,,nato je to jedva docekao...cuo sam da su spremali tomahavk da me gadjaju ako se ne predam...a ovi smradovi iz stana, jer nisam placao sedam godina stanarinu i dazbine...odneli su mi i sporet i ormare ....ovi iz eps-a su naj gori...tapete su gulili sa onim za ljustenje krompira...ma sve su mi odneli ....struju ni dan danas nemam i jos sam dobio zabranu i za plinsku bocu...zabranili su mi da kuvam narednih sto godina dok ne pomre ova generacija..rekose truj druge nemoj nas...a snajka koja je kriva za sve ...ona mi se vise nikad nije javila..pazite ljudi kad kupujete...kupujte samo domace
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: kad se proslost mesa u sadasnjost   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 10:45 pm

Opet sam tu ispred nje,nem za njenu tugu...ne vidim sta ona vidi i ne cujem sto ona govori..ko je ona..ko je ova zena kojoj ni ime ne znam?Zar je to ona koju sam ljubio, pa zar moze covek tako da odluta da ljubav ne oseca ...ni kad je pored njega...ni kad je daleko od njega...setali smo kejom,bio je pust kao i nase misli..odlutali smo predaleko da bi se vratili u pricu...a za krevet koji je hladan i bedan nisam imao vremena ni da razmisljam...pogledala me je,plakala je i gutala u sebi..prebirala hladnim prstima trazeci maramicu kao da ce ona sve suze natopiti i kao da ja necu videti ni jednu...a plakala je kao i kisa po nama...uvukao sam se u jaknu, cuo sam samo olujno nebo..ona je isla sam ispred mene..video sam kraj puta neciju sliku..podigao sam je vec unistenu od vode...na njoj nepoznati par...sa osmehom na licu...zagrljeni u nekom kafeu..mozda su je bacili kad se ljubav okrenula protiv njih..a mozda mu je ispala kad je sa obliznje klupe mastao o njoj..o svojoj sreci bas kao sto ja sad..mastam o svojoj nesreci...ne valja kad se proslost mesa u sadasnjost...a ja i moja nesudjena previse zivimo od juce..za danas mi nemamo vremena...danas je neko novo vreme i neki novi ljudi ,lica koje svakodnevno srecem me zbunjuju...ko su svi oni..ne poznajem nikoga a rodjen sam u ovom gradu...sada ni nju vise ne poznajem...samo sam jedan od mnogih koji su izgubili korak sa zivotom...jedan od mnogih koji ce na kraju keja izgubiti ljubav koju nikad nije ni imao...sutra ce doci neki drugaciji dan...noc ce biti moj prijatelj moja snaga istopice se kao sneg, kad se pokrijem ledom...kad me mecava dotakne svojim iglama...kad mi inje legne na grudi..kad me vreme pregazi ....ja i dalje videcu njen poslednji osmeh, kad je u njenom oku bilo nesto drugacije od ovog danas...ne valja, kad se proslost mesa u sadasnjost ....znam ja to..ali ja i dalje...idem na taj prokleti kej cim pocne da pada kisa...cekam da se iz magle pojavi ona...da kaze.... ne brini...volim te jos uvek..samo si lose sanjao ,spavaj jos malo srecice..samo si lose odlucio..onaj koji veruje u cuda veruje i u bajke..a bajke su za one koji nemaju nista sa njom..ko je nju imao ,veruje da raj postoji i da negde gore na oblacima andjeli jos uvek imaju krila
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: bagda resuma gehra de guka   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 11:04 pm

Resio sam da se prijavim za Reli Pariz Dakar....vozio sam yugo nabudzen zadnja serija iz Zastave imao sam rezervnih delova u gepeku doduse koliko je moglo da stane.Klima mi nije radila nasi zaboravili da stave prozor ,sva sreca nije mogao da se ni digne pa sam imao prirodnu ventilaciju.Aspuh je rezao ///odavno je otpao.Jurio sam nekom pustinjom resen da je osvojim mojim krsom.Gume su tonule u pesak i moj Yugo poce da nestaje ,da sam tada mogao da zatvorim prozor mozda bi sve bilo drugacije.Ovako osetio sam pesak u ustima.Gotovo je pomislih kad Krs propade ...... zaustavio se na necem tvrdom jer me je kicma strecnula pri doskoku.
Otresoh sa sebe pesak ulepljen sa znojem.Gde sam?Bio sam u nekom grobu barem mi je tako izgledalo.Svugde oko mene hijeroglife i neki kukci po zidovima malo veci od nasih komaraca.Zamotao sam ruke u neke krpe i skinuo far sa Yuga da mi svetli a akomulator sam poneo pod miskom.Isao sam sve dublje pod pesak dok se ne nadjoh u nekoj velikoj dvorani sa jednim kamenim stolom na sredini.Uf pomislih malo da odmorim kosti zacudo nekako se sve videlo a sijalice nije bilo kao ni sunceve svetlosti far je vec bio na izdisaju.Legao sam i zaspao....posle nekog vremena otvorio sam oci i na moj uzas bio sam vezan a oni jebeni kukci veci od komaraca sisali su mi krv sa ruku.....Majko moja sta se ovo desava...Pojavio se neki krele u ruci je drzao nozekanju i kroz krezav osmeh prilazio mi je sve blize....ja sanjam ja sanjam....ali nije bio san bilo je stvarno.Prisao je i sa moje ruke nozem skidao kukce.....dga burla kenjza dekla.....Sta bre mumlas ..odvezi me....gradha ejaktala nigra.....alo bre matori koji kur.....ahhhhhh...zabo mi je noz snazno u grudi....sad znam kako je svinjama.....duh je napustao telo.....gotovo je samnom.....sunce je przilo..... moj Yugo je sve vise trokirao...u hladnjaku je sve manje bilo tecnosti kao i u meni...pocelo je da mi se prividja....u sred pustinje pisalo je na tabli....Zastava Servis....zakocio sam....unutra sve cakum pakum.....imate li vode...imamo rece...imate li gume sa kramponima....imamo...lecite li suljeve...imamo....sta god da sam pitao ukocena riba na stiklama je imala samo jedan odgovor...imamo.....hm...poceo sam da se zajebavam.....imate li dlake na nogama???Imamo.....imate li zarazne bolesti???Imamo.... hahhahahah gurnuo sam ribu prstom i ona se prevori u pesak....aaaaaaaaaa..onesvestio sam se od straha.....usne su mi bile ispucane..jezikom obliznuh neku tecnost na njima...mmmmmm voda ...voda.....kad pogledah iznad mene...on....on je stajao iznad mene onaj smrad koji mi je zabo noz u grudi i sa njega su sline i sluz balavile meni u usta......e tu sam popizdeo...kad pogledah grudi u rani su bile neke gliste one su malo bile vece od onih koje ja koristim za pecanje na Dunavu.Neeeee horor film mi se desavao......punio me glistama...osetih jednu u nosu h ah hahah h hahahahha poceh da se smejem e neces tuda slomio sam nos pa je kanal malo suzen prc.......Kad je osetih ispod oka i svest mi se ponovo pomuti.....jebem ti sve strano ..... gde je izlaz iz ove jebene pustinje.....gledao sam kartu i vec pomalo lud nisam gledao ispred sebe....tras......Yugo se iskrivio kad je opicio u drvo...odkud drvo u jebenoj pustinji????Izasao sam ,gogovo je sa relijem gledao sam u drvo....hmmmm neverujem tresnja????Poceo sam da jedem kao sumanut kad me neko kucnu o rame...jel mogu ja malo?Okrenuh se cikica mi je odnekud bio poznat???Moze sto da ne....jeo je polako a ja sao smuk.I odjednom shvatih...pa to je cilac sa glistama....o pojasu mu je visio onaj noz.....a gliste su mi se smesile iz njegovih dzepova.....neeeeeeeeeeeeeeeeeee nen enennenenene stari se okrenu prema meni....hadga turjkan mutras de kustas.....potrcao sam u pustinju urlajuci....neznam sta se posle desilo ali kazu da su me nasli vec na izlazu iz pustinje yugo nikada nisu pronasli.Kazu da sam imao srece i da me je neki cilac doneo na ledjima.I da mi je ostavio poklone....Dve kutije......Lezao sam na cistoj posteljinji i sestra mi se cinila poznatom...imate li ime gospodjo???Imamo....rece hm nekontam ..otvorio sam prvu kutiju u njoj je bio moj vezni lim od Yuga .....otvorio sam drugu......neeeeeeeeeeeeee bila je puna glista....strah je prosao a gliste su uvek dobro dosle za pecanje uvatio sam jednu za skocni zglob e sad cu ti se najebati keve......Onako smiren legao sam na krevet.Jeli sestro kad ce doktor...imamo....e jesi luda majke mi...kad upade doktor sa vizitom...nista ga nisam razumeo mumlao je nesto.....bagda resuma gehra de guka


Poslednji izmenio gear dana 25/6/2013, 4:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: zakljucan svet   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 11:08 pm

postoji negde ,cuo sam iz prica...bio sam dete..koje nista nije razumelo..zakljucan svet koji krije svet iz nase maste...u njemu je vecito prolece....tamo nema niceg, sto moze da vas povredi i da vam nanese bol...sada verujem u to...slucajno sam ga pronasao...mi ...deca iz kraja..koja nisu imala ni igracke ni odecu mi koji smo hodali bosi i prosti....usetali smo u svet iluzije...videli smo boje koje ljudsko oko ne vidi..dodirnuli smo stvari koje smrtni sanjaju....bili smo u zakljucanom svetu u nasim malim glavama...spremni da stitimo tajnu kao vitezovi nekog starog vremena...bili smo cuvari...samo deca na blatnjavom putu..odrastanja....sad je sve proslo...svet se promenio ...cak i nas zakljucan svet...zauvek smo izgubili kljuc od nase maste...nikad vise necemo videti cudesno drvo na kojem rastu drvene igracke...nikad necemo cuti jelenka kako peva ....nikad vise necemo hodati bosi i osetiti trn u peti...sve se promenilo...cak i romantika za koju smo nekad znali...dok smo zadirkivali smelije sa curicama ispod oka...sve se izgubilo kad su stare kuce srusene...kad je nestalo blata pod nasim nogama...sve je drugacije..sada...u ovom vremenu gde deca ne znaju....da jos uvek postoji zakljucan svet maste u njihovim malim glavama...sa praznim mislima gledaju u boje monitora...ne razmisljaju samo pritiskaju...malena slova na njihovim tastaturama....gledaju u lica ,u slike koje ne poznaju ..ali zele ih vise od nas...zakljucan svet...pa ko jos u to veruje....
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: andjeli rata   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime2/6/2013, 11:11 pm

Bili su okruzeni, kota 497 u rovu koji se srusio od mino bacacke mine...sa neba je doletao pakao i oganj...smrt je kosila...zemlja je letela u vazduh ,samleveni ljudi.....lezali su blatu do kolena..pored njih su lezali ostaci dvojice novajlija u ceti..jednom su oci bile sirom otvorene,kao da je gledao u nebo i pitao se zasto ga ne vidi....kisa nije prestajala...pucali su dok su imali municije..bajoneti su sijali na mesecini zloslutno zedni i krvavi...a onda je sve utihnulo...Pogledao je preko rova,tek da vidi sta dolazi...metak ga je pogodio u celo i on se stropostao niz grudobran...cuo se vrisak...smrt je dolazila da pokosi ostatke devete cete koja je uzaludno branila polozaj...uleteli su rov..caure su padale dok je zatvarac ubacivao novi metak u cev..cevi su se topile...video je kad mu je pod noge pala zelena,rucna granata...stigao je samo da se baci u stranu..a onda je explodiralo..zamracilo mu se pred ocima..ostar bol prostrujao je telom...navukao je mrtvaka na sebe i umirio se..cuo je glasove...cuo bajonete i kame kako dovrsavaju one koje je nekad zvao po imenu...ponovo je osetio bol kad je bajonet prosao kroz telo koje je prebacio preko sebe...zario mu se u rame...grizao je bol,znao je ako pisne da je njegov zivot zavrsen...gromovi su poceli da saraju nebo..pred ocima mu se zamaglilo i nesvest je uzela svet koji je do tada znao..probudio se,u znoju ..rane su ga strahovito bolele...oko njega nije bilo niceg zivog...odgurnuo je telo i posrnuo...noga mu je bila smrskana...oslonio se od kundak puske i krenuo u mrak..sto dalje od mesta gde smrt zivi....njegov polozaj je bio pregazen,rov urusen i vise je licio na grobnicu....potegao je hladnu vodu iz cuturice sa pojasa...osetio je kako mu se vraca snaga ...pogledao je i video zar cigarete...trojica do zuba naoruzana fantoma.. sigurni da nema nikog u blizini grejali su konzerve na vatri zapaljenoj u slemu ....nije razumeo sta su pricali...to su oni...gotov sam...nikad se necu izvuci...pomisli...ali je odmah krenuo ka njima...izvadio je borbeni noz...nije imao izbora..morao se dovuci do svojih polozaja...sablasno secivo kao da je bilo prokleto zedno tecnosti za koju je pravljen..celik se smesio zivim ljudima...puzao je do strazara koji je pevusio neku samo njemu poznatu pesmu...nije stigao da zavrsi..vest zamah starog veterana i krv je obojila drsku noza....zacuo je nesto iza sebe...video je siluetu...bacio je noz i on se zario u grudi....muk...tesko je disao i skupljao snagu ..da li ga je cuo treci strazar....osetio je cev na slepocnici i zacuo pobednicki smeh na uhu....mislio si da ces se izvuci...ne prijatelju..zavrsices kao i ostali koje smo zapalili benzinom da lakse odu u pakao....nije cekao, uhvatio je cev i privukao ka sebi...zacuo se pucanj...za tren je ogluveo....bol do ludila i bes kad je video kako su mu sa desne sake odletela dva prsta....zatvorio je oci i samo je ubadao ..ubadao sve dok fantom nije klonuo u samrtnom ropcu.....izvukao se,ni sam nezna kako....probudio se u bolnici...nije smeo da pogleda sta mu fali..neka..saznace kasnije....kraj njega je sedela njemu strana zenska osoba...zacuo je...mislila sam da se nikad neces probuditi....plakala je...ridala je suze i milovala mu kosu...zacuo je cizme...po naredbi glavnog staba za hrabrost ste odlikovani ordenom casti...zacuo se udar cizme od cizmu...kad je pogledao gore...video je mnostvo oredenja na grudima jednog od pridoslica...lice mu je bilo prepuno oziljaka...nagnuo se nad njim i prosaputao mu da niko ne cuje...sredio sam da ides kuci...cekaju te zena i deca.....ionako bez noge ,neces moci nazad....plakao je .da li od srece sto ide kuci ili sto mu se pred ocima zaredjase slike poginulih drugova....osetio je tople usne...nije osecao nista bio je mrtav iznutra....posle par godina...na stakama je dosao na groblje..na belom mermeru su se redjala imena koja je nekad poznavao..sa kojima se smejao i jeo isto smece od hrane spakovane u konzerve.....on je bio gore a oni dole...Bogu na istini....zasto je ostao ziv....nije znao odgovor... dok jedne noci nije usnio sam....kako leti iznad golgote bojista i kako mu je dat izbor, koga da spase a koga da prepusti milosti djavola..a djavo nikad nema milosti za andjele rata....svetlost na nebu ga je obasjala...ponovo je imao nogu koju je izgubio...i ponovo se onesvestio....probudilo ga je zvono na vratima..bila je to vojna policija...donela mu je poziv..ratni raspored..da se odma javi u devetu cetu....ide na kotu 497....oblio ga je hladan znoj...znao je kako ce da prodje ta ceta...ali ko ce da mu veruje...pogledao je zeni u oci...deci u oci....plakao je zajedno sa njima....zabrundao je motor dajca...zacula se vika...ajde necemo te cekati ceo dan....bili su to njegovi drugovi...bili su radosni sto ide sa njima...i niko nije video da u njegovim ocima ....zive..... andjeli rata...ovaj put mozda nece imati srece ako se sreca zove ostati sakat i ubog...cemu onda zivot i pirova pobeda kad ti zivot krene nizbrdo ....izasli su iz kamiona...njegovi drugovi su spartali uskim rovovima i punili oruzje i donosili granate za bestrzajac..naj jace oruzje u jami...nisu imali ni baba roge...za nocno gledanje..nisu imali nista cak ni misnko polje ispred njih...samo gomila djubreta od predhodne smene...a spremali su se da brane komad zemlje koju je neko nazvao domovinom....komad suve ispucale zemlje koju je natapala kisa i uskoro gusta tecnost bez koje zivot umire...znao je odakle ce doci...svaki metak koji je udario znao je odakle je ispaljen..slika za slikom prozimala je njegov utrnuo um.....svaka raznesena kost, bila mu je pred ocima..bolni izraz lica ..gledao je u svoje drugove..smejali su se...smejali su se pred napad...a noc se blizila..kisa je pocela da pada...ubacio je metak u cev i pogledao na sat....vreme djavola je dolazilo.....uskoro ce andjeli rata prosuti seme mrznje jedni po drugim dok ce se djavo u smrti smejati svojim novim podanicima
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: bubarus 1   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 10:59 am

Bio sam terminator novog doba,strah i trepet...tamo gde je moja noga krocila nema vise nicega...novi posao mi je ulivao nadu ,da postoje ljudi koji veruju u heroje...ja sam bio neko ko je poceo borbu za oslobodjenje svih prostorija od nemani ..zvali su me svi iz milosta ...Bubarus...unistavac gamadi...dodji te odmah ,vristala je zena...imam bube u kuhinji na lebu su mi...imam misa u postelji...pa gospodjo promenite muza...ne muza.... bote jedan,mis ,misa imam u postelji...pa to nije problem gospodjo misevi su osetljivi kad su u postelji...samo malo vise pasulja za rucak i prekrijte misa ...gasovi ce uciniti svoje...molim???Vristala je....alo...izvolite..ovde sinter za bube.....da dodjem?Ma nema problema...samo hrabro povucite se u sobu gde ih nema i upalite vatru ispod praga da ne udju...mnoge zgrade su izgorele dok bih ja stigao......otvorila mi je bakuta...jedva je stojala...vi prskate...da da prskam gospodjo i staro i mlado...molim...nisam cula rece..mislim prskam bube...ja sam Bubarus..drago mi je dete...ne mogu se izborim sa mravima i bubama...gospodjo, nasalih se...u mojoj kuhinji nema vise bubasvaba....jelte???...zacudi se bakica....a kako to?Pacovi su ih sve pojeli...Grozno, rece bakuta...izvadio sam otrove...gde zelite da prskam...pa valjda znas...ah da...znam reko ...mozda ste osetljivi..ovo su jaki otrovi...kad sam zavrsio rekao sam bakuti da ne otvara prozore i da malo ode u park da vidi sta joj deda radi...nije me poslusala...cuo sam na vestima da su babu nasli zajedno sa mravima...tuga golema...Izvolite...Bubarus ovde...kakav problem imate...Treba ti mi hitno urlala je zena...Jebem ti kombi ,placam registraciju kao da vozim mercedesa a evo ,drtina nece da upali...usao sam u bus...sta je rekoh ,nisam prdnuo sta se drzite za noseve?...Nisi prdnuo ali kao da jesi...vikali su ..sta to smrdi na tebi???Ja sam bubarus...zaboravili su smrad...nisu me prepoznali jer moj kombi koji obicno radi ,ima isti oblik kao Betmenov automobil...Ja retko idem gradskim prevozom....imao sam slucaj....onaj policajac iz komunalne policije sto prati bildere koji gledaju ko ima a ko nema kartu...je hteo da proveri i pomirise sta nosim u teglici za pojasom...znam da je hitna kasno stigla na stajaliste...jeste on je...to je Bubarus...evo evo vikao je neki klinac...on je...Samo Bubarus ima istetoviranu zlaticu na ramenu...Smejali su se...ti si pobio , rece neki cova vise baba nego buba...smejali su se...zovu te i babocistac.....koga mene?Pravio sam se blesav....sta im ja mogu kad oce da se prase u stanu a nece da izadju....posle silnih autograma....pitali su me koje otrove koristim...rekao sam im Bojne otrove...sarin,сузавац ксилилбромид,БЗ отрове за онеспособљавање и надраживање...namerno pisem cirilicom da me ne prozivaju...o svacemu moras da mislis kad radis ovako delikatan i opasan posao...a ovo je...neeeeeeeeee...nemoj....ovo je....vidite ovako, morate da imate...gas masku za ovo..ovo je ciklon b....odvrnete ovako..neeeee....sta ne...sad vicem.... atomski s desna a vi skacite na levo..moze???Neeeeeee....vikali su ali ja sam vec otvorio bocicu....i opet sam ja kriv..kad sam viknuo atomski s desna svi su skocili na desno umesto na levo...e jebiga...policija i vatrogasci su samo mogli da pogledom isprate one iz hitne...ja sam sve to gledao i tesko mi je bilo...zaboravio sam da skinem gas masku a trcao sam...umorio sam se...iz obliznje sumice...kad ugledah mrave po nogama...A nanulicu vam vasu napadate Bubarusa...prskao sam sve sto sam imao...uskoro zadovoljan otisao sam kuci...neprijatelj je lezao pod mojim nogama...ukljucio sam tv...vesti...prema ne proverenim informacija...usled globalnog zagrevanja u nasem gradu nema vise zelenila...tako da se mole gradjani...da ne jedu voce i povrce...ups...malo sam preterao...Zacuh novi poziv...Alo...o ti si ljubavi...pa sta ima???Jos si u bolnici...strasno...nisi im valda rekla da sam ti ja pravio supu...ne ne..ljubavi pa ti znas da ja tebe volim...da da naravno....necu ti vise pravim supice...spustio sam telefon..jos me mrzi..kao da sam ja kriv sto su njeni roditelji sad na terapiji...lepo sam im rekao da ne puse moje cigare...to nisu cigare nego....zamka za vece pacove koji voledu da puse...unutra sam ubacio otrov дуготрајни пликавац...iperit...ubedio sam ih da ih je stigao pubertet i da su plikovi u stvari bubuljice....a cisto da znate dosadili su mi koliko se grebu za cigare a imaju vise para od mene...bilo kako bilo...pricao bih ja vama jos...ali telefon mi ne prestaje da zvoni...alo....Bubarus ovde sa kime imam cast...Predsednice.....Kako je u Americi????o kakva cast...kako mogu da vam pomognem???
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: bubarus 2   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 11:00 am

Zvali su me Bubarus,bio sam ekspert za stetocine...poslednji poziv je bio vapaj Americkog naroda..Posle srdacnog razgovora odleteo sam u Ameriku na poziv predsednika Hamburger hill...O drago mi je Hille,neverovatno da tako velliku zemlju muce zohari...smejao se vickasto..ovo je moja zena...Hillari Hamburger...dragi mi je gospodjo svaka vam cast...citao sam da se zalazete da Arapske zene voze kola i kako se necete mesati u unutrasnje stvari te zemlje...ha ahahha nasmeja se,,ja se necu mesati al moj muz hoce..on voli da mesa...i zavrcka guzom.....svaka cast..pa sad...rece...necemo jos...ali niko nema pravo da nema B kategoriju...da da rekoh...ocete i njih onim indijancima...Molim...rece...kakvim indijancima.???..Mislim,tomahavcima??A ne ,necemo ih tomahavcima sve smo potrosili u Libiji...njesra brate Srbine... oce kongres da nam ukine novcanu pomoc...pa kako onda da bombardujemo..kako..Ali gospodjo a zasto ih bombardujete???Pa,rece...zbog B kategorije...pa rekli ste da se necete mesati?Pa i necemo kod Arapa...zato ima da se vozi po LIbiji...pa i tamo ima Arapa gospodjo...ako ako..uskoro ih nece biti...dobro ,dobro...za sta vam treba moja pomoc...Predsednik se nasmesio..culi smo da vasi otrovi ubijaju na mrtvo...a sta cete ,hvala na komlimentu kad ne mogu na zivo hahaahah ha
A kazite mi kad smo vas tamo tamanili,pardon,kad smo vam poslali milosrdnog andjela... culi smo da ste na juznom frontu imali velikih uspeha...da da...rekoh...vojska me je angazovala...pustio sam snenokle na uljeze...Kakve snenokle???Gospodine predsednice znate li vi sta je pljeskavica???Hamburger???Ne predsednice hamburger je dete pljeskavice...Snenokle su nase tajno ozruzje...A jel se to jede>>>pa sad...ko pojede zajebo se.. ahhahah ha nasmeja se predsednikcic...vidite ovako..bicu otvoren...imamo problem u Gruziji...nece da nam plate struju...pa sta cu vam ja...nisam ja iz eps/a...treba nam neko ko ume sa bubama...a gde tamo ima buba>>>pa,u svakoj kuci...lepo cemo mi vama platiti...a dobicete i po koju babu...BABU???Sta ce mi baba???Pa rekli su nam da si ...oprosti..babojebac...A ne predsednice...zvali su me babocistac...pa zar to nije isto???Ne predsednice...mrtva baba se ne jebe...Skontao sam sta hoce...oce da ih ja potrujem...ako ...nema se para idem ja u Gruziju...imam odlican plin smeskavac...ima cela Gruzija da se smeje ovim Amerima...i tako..posle obuke za padobranca..iskocio sam iznad Gruzije...docekali su me ljudski...izvoite snenokle...uvoz iz Srbije..a neka hvala gospodjo..nego da krenem ja...jel ono vasa kuca???Da,imam lepu cerku...vodi je Srbine iz ovog mraka u Srbiju molim te...Nemojte gospodjo..nema potrebe da se toliko pruzate..a ne ja...cerka ce mi se pruziti samo je vodite..Ali gospodjo...Nemam ja dve sijalice u kuci...samo jednu struju gorim...Pa kako nemate dve sijalice zacudi se gospodja Gruzijka??? Pa vidite ovako..uveli su pdv na sijalice..a ja nemam para...ta jedna mi gori iznad televizora..Iznad televizora???Pa zasto???Da ga vidim gde je...nego da krenem...poprskao sam prvo nju...njena cerka me vijala po celom gradu...uskoro zaprasio sam sve kuce...Svi su se smejali...nudili su me baklavama sa fluoridima ...a vi ne znate kao je to opasna baklava iz Pristine...Fluoridi ometaju sintezu kolagena što dovodi do njegovog razlaganja u kostima, tetivama, mišićima, koži, hrskavičnom tkivu, plućima, bubrezima i traheji....posle su im tamo dali pastu sa fluoroidom...da operu desni posle bakljave...Zanimljivo je i to da se fluor unosi u organizam i bez gutanja, tako da svakim pranjem preko zubnog mesa unesemo oko 1 mg tog otrova...mislite da se zajebavam...pa nisam bas siguran u to...ja od tada zubni kamenac razlazem kamenom iz Crnogosrkh potoka...Samo osmirglam i zubi sijaju...razmisljao sam da natrpam ceger tog kamenja da prodam Amerima kod njih bi to reklamirao kao idealno resenje za ves masinu...ubacite dva tri kamena i ne treba vam prasak..ma ne treba vam ni ves masina...Vratio sam se u Ameriku...predsednik je bio ljut...sta je bre ovo Bubaruse???Kako mislite???Cela Gruzija mi se smeje..pa sta bi ste vi da placu???Bolje i da placu nego da mi se smeju..Vratio sam se..jedva mi se otvorio padobran..opet su me docekali snenoklama i bakljavama...posle sam se vratio u Srbiju...Cela Gruzija je plakala zamnom..ali predsednik Amerike je bio presrecan...Bas me zanima oce li pojesti snenoklu i bakljavicu..dao sam je Hilari da mu osvezi dorucak...a ostavio sam mu i cetkicu za zube sa fluorom...alooooo...ko je to???A vi ste predsednice..Pa kako je u Rusiji???Ma ajte molim vas...pa kad sam ja bio u Americi???Imate podatke...ma to vas obavestajna zajebava..pardon sale se..kako mogu da vam pomognem....და ჩვენ უნდა რუსეთის გამო znam predednice ja Gruzijski...rekli ste mi da vam trebam u Rusiji zbog glodara...Я посылаю эти самолеты приходят к русскому popričaćemo водки обо всем...ma samo vi meni posaljite taj avion a za votku ima vremena....Благодаря товарищу президенту приехать, как только я получу, если не раньше, чем(хвала друже председнице долазим чим стигнем ако не и pre)
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: bubarus 3   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 11:02 am

Specijalci su me opkolili,ti si Bubarus?Da ja sam ako ste vi...mi smo NKVD..poslao nas je Staljin Licno...Ma daj rekoh,Staljin vise nije ziv...Neces ni ti dugo ako ne udjes u AN-2...uperili su u mene kalase...odkud ti taj cvet u pusci upitah specijalca...ja sam u mirovnoj misiji rece...aha...znaci ne pucas..ma pucam brate al ne mogu vise da berem toliko cveca..bolu me ledja kad se savijam....a ubise nas ove ne vladine organizacije sa nekim tuzbama da rasturamo demonstrante...Usao sam u drkavi AN-2 ...iz AN-2 aviona sam skakao na Ceneju, nisam postao padobranac sto sam to voleo nego sto nisam verovao da taj avion moze da sleti...secam se jednog skoka kad mi se padobran otvorio a AN-2 mi je proleteo ispod kupole..mislio sam da ce mi elisa skratiti noge..No, put do Rusije je potrajao ...video sam Ruse na paperjastim vestackim oblacima kako valjaju burad sa gorivom...sleteli smo par puta da se dopunimo...ko bi rekao...da su oblaci tako stabilni da mozes stojati na njima kao na zemlji..Sleteli smo u Staljingrad...Danasnji Volgograd..Sile osovine su napale taj grad sa 4,3 miliona vojnika...zestoke borbe su vodjene tokom ratnih dejstava ...Nemacka je tada sa 1216 bombardera i lovaca junkersa yu-88,mesersmitima i stukama tukla Ruse koji su isli da konje napoje u reku Volgu...konji su pobegli ali ginuli su cobani sa Ruskih stepa...Hitler bi sad pio Brendi sa Hilari... da nije napao Ruse..a lepo mu je Staljin rekao...nemoj da me napadnes dok sam u svaleraciji..Hitler je bio besan,ss mu je dojavio da mu se zena Eva Braun sastajala sa ljutim protivnikom...i da se ,bacila Staljinu pod noge... Eva je htela da pregovara da ne dodje do rata...al joj je Staljin zapusio usta...Ева поместить все это в рот ...Staljin je sve vreme vikao...Eva se trudila al nije navikla na toliku batinu jer je Hitler imao mnogo manju...Staljin je Hitleru opalio metak u naj bolniju tacku...u Evu Braun...Staljinovo seme razdora oznacio je pocetak rata na tim prostorima..Pa je Staljinova zena,Ekatarina Svanidze Postala Hitlerov legitiman cilj... po njoj je nastala grupa Ekatarina Velika...velika se odnosilo na ogromne Ruske stepe gde je Hitler po zastitom Pancera ...cepao u znak osvete Staljinovu zenu Ekatarinu...E tu je i Staljin prevrnuo ocima i poceo da gadja Nemce svojim Kacusama...Konacno ...bilo mi je dosta istorije...daj malo da se radi...Odveli su me vezanog.....seli u dajc i krenuli u maulozej ,na crveni trg...video sam Staljina pored Lenjina...stajali su mirno zajedno sa vojnicima...Dje si brate,rekoh...nije odgovarao..ali kad je progovorio usro sam se u gace...Pa kako ???Kako Staljin prica..vojnik iz KGBA...mi je nesto sapnuo..ne panici...to je mikrofon vidis da je Staljin Balzamovan...pa kako prica, ko prica/// upitah>Stani mirno...prica ti nas predsednik Putin....Jel on ima neke veze ...upitah...Sa nasim Mrkonjicem koji za jedan dan pravi mostove jel i taj vas Putin neki putar...udario me je kundakom puske u rebra...Stani mirno dok ti prica...Naculjio sam usi....Doveden si ovde zbog tajnog zadatka...o ovome ne smes nikome pricati..necu rekoh..ja pisem price ali pricati necu...opet me majmun udario kundakom...Ne tucite ga rece Putin..moras da istrebis termite iz mravinjaka...Pa nisam ja mravojed druze predsednice...Ako...bices .. necu da nikad vise cujem da u nasim tajnim odajama postoje jebeni mravi....mrzim mrave...treba mi dobar vojnik,poslusan,otrovan...a ti imas reputaciju da ne ostavljas svedoke...Mislite na glodare i bubaruse...Slusaj Bubarus...prestani da se zajebavas...ovde si doveden sa ciljem ...moras da odes u Njujork tamo imaju dve zgrade....izmedju dva plafona na 77 spratu ima skriveno odeljenjenje nase tajne sluzbe...posto ima malo mesta uposlili smo patuljke jer je nizak plafon...prave Ruske patriote...ne mogu da zive od mrava, jer oni jebeni Amerikanci samo nesto jedu i nista ne ciste za sobom..a mi smo tamo da sakupimo sto vise informacija...i necemo da nas otkriju dok se nasi kepeci ceskaju dok rade...obavestajna nam je dojavila , da Ameri hoce da izvezu vecu kolicinu patlidzana u Srbiju a dobro znas da je Srbija nas interes ..nije Srbija i nikad nece biti,,Americka pijaca.. to im ne mozemo da dopustimo...ekonomija je za nas na prvom mestu i prinosi...Pa kako da udjem u zgradu do 77 sprata...culi smo ne proverenu informaciju da Al Kaida sprema akciju... tako da kad pocne guzva ti treba to da iskoristis...ali...nema ali rece gazda...ides na tajnu operaciju pod nazivom patlidzan...dole kod hangara cekaju te smogovci...Ko su pa sa dodjavola... Smogovci>Zacuo se tresak pao sam na pod...video sam Ruskog pilote kako mi mase..ovamo ovamo...a ne...rekoh ne idem ja nigde..ostalo mi jos malo otrova trebalo bi da celu zgradu ocistim od termita...Nisu mi dozvolili...da jesu ne bi se zgrada srusila..posle su za to optuzili nekog jadnika koji je na pijaci u Avganistanu prodavao patlidzane ,,,neki Laden pa jos Bin......neverovatno al umesali su i neke nase sa futoske i riblje pijace da su preko Rusa uzeli amerciki dolar za patlidzane i skoro srusili Ameriscko Rusku ekonomiju...jedva sam se izbavio jer sam angazovao naj boljeg Srpskog Advokata nekog DR Seselja...Stalno mi je trabunjao kako bi neku Karlu oprasio po guzi...Spasao me je suda...zazvonio je telefon..da izvolite...ne ,,,ne razumem ....ここredsednik日本...ma ne...nista ne razumem...あなたは私が少数派の言語ではなく真ん中を学ぶ理解していない場合bubaruše...Dobro..nazovi te vi kasnije kad naucite Srpski da vas ceo sve razume...
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: bubarus 4   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 11:02 am

Jos u Kinu da odem i menjam posao,tacnije idem u zasluzenu penziju..zaradio sam ogromnu kolicinu novca ubijajuci stetocine tako da ce i moja deca imati koristi od gamadi koje sam umlatio...Ali jos dok sam se spremao za put...pozvan sam od strane Kineskog predsednika..nesto je pricao u smislu.. 我们现在就去来到科索沃predomislio se i izvinuo sto ovaj put nisam pozeljan da unistim zohare kod njih...kaze da ne mogu da dodjem dok oni ne srede odnose sa Kosovom...naime ,hoce da tamo posalju jednu ulicu da se na Kosovu otvore Kineske radnje...bojim se da ce se te radnje preliti i u Srbiju pa smo obrali bostan...oce da razviju i biznis sa lubenicama u obliku surikena...lakse se trpaju na traktore..a i vise stane u jednoj turi...cuo sam da se povlace strane trupe zajedno sa Albancima...jer ce biti toliko Kineza da se boje zutice...Zazvonio je moj cuveni telefon...O...pa kako je predsednice...molim?Niste predsednik...ma salite se..da da naravno...U Libiju?Kad vam odgovara pukovnice??Sredio sam sa Francuzima arazman...jedino nisu hteli da mi kazu gde je Gadafi..mene su tri sata ispitivali za isto i jedino sto su od mene saznali da je Gadafi pozdravio predsednika Francuske i da se nada da ce i u Francuskoj biti vatrometa barem nekoliko meseci koliko slave u Libiji zapadnu demokratiju..izbacili su me iznad Tripolija...od dole barazna vatra protiv avionskih topova..ako je ovo vatromet onda sam ja Bubarus...pogledao sam na nebo...od ekplozija granata procitao sam na nebu slova...Dobro dosao Bubaruse u Libiju...ugledah ponovo sevanje sa zemlje..opet neka poruka...izvini ako bude jako brzo i strelica na dole...pogledao sam dole...bio sam na 3400 metara...kad mi granata puce iznad glave..poce da mi gori padobran..padao sam kao djule...Sva sreca pao sam negde kod Brege...na fini pesak mekan kao dusa...Uhvatili su me pobunjenici i poceli da ljube...Hvala Nato hvala nato....ma nisam ja Nata...ja sam Bubarus bre..ajd micite se...kao ludaci vikali su zamnom neku natu...NATOOOOOO...mora da je glavna kurva u gradu kad je tako vole...Gde je Gadafi upitah???Gadafi djubre...ovo ono...ma sve naj gore...Nato...Nato....viva la Nato...e jesu debili pomislih jel mogu i ja da opalim tu Natu??Natoooo Natoooo...Cekao sam pet sati na kurvu na nekom dzipu odakle su sa nekog mitraljeza pucali u daljinu...Oce li ta nata...papani..dokle da je cekam...ocu i ja svoj metak u Natu...samo sto sam to upitao, ugledah neku raketu kako nas prelece...i osetih strahovit udar vrelog vazduha na licu...Ovi pobunjenici su ludi..Opet su poceli Nato...Natooo...Ma jebes budale i Natu...idem ja pa gde me noge odvedu...gde god da sam krenuo morao sam da se bacam u zaklon...svi su pucali jedni na druge...jedni su zvali onu Nato kurvu a drugi su prozivali nekog Sarkozija oce da ga jebu...sta je bre ovo jedni pederi drugi Natovci..???Uskoro ugledah nekog ko zna engleski ko ja Hrvatski...jedva smo se sporazumeli...zavezase mi oci...imali su moju sliku...Znali su da sam Bubarus...kad su mi skinuli povez ugledah Gadafija kako igra sah sa Americkim softverom..auu..pa koji je to Nivo igre..Pukovnice..Cetvrti..a i vec 4 meseca nas gadjaju nekim prackama...lepo smo im rekli Natu damo naftu ne damo i tacka..A i vi ste upoznali tu Natu?>?Cuj upoznao...rece Gadafi..Jebem je svakog dana...Pa evo Pukovnice kako vam mogu pomoci???Gde su stetocine...Vidi mali treba da prskas i gore i dole..ovi gore su malo zajebaniji od onih dole..znas...nasi su al zavedose ih oni gore pa pljuju po nama dole..Ne kontam pukovnice..sta ja treba da radim???Ti nista sto vec ne radis..malo zaprasi i mozes odma u penziju ..pare su nam zamrznute od ovih gore ali Nafte ces dobiti do kraja zivota i ti svi tvoji posle tebe...Moze???Kako da ne pukovnice za vas bi i besplatno ali kad je nafta u pitanju sto da ne..planiram da kupim traktor...imt-539 bez kabine...a trosi naftu ko sam djavo...kao da ima kabinu odneo ga djavo...zgrejase nam se ruke u toplom stisku..posao je dogovoren...gde prvo da cistim??Bregu rece i Zaviju..a Misuratu u povratku...dobro..put je bio trnovit pucalo se ne zdravo..sta slave ovi ljudi ...kakav Brazil ovde je svaka noc Brazilski karneval...Prvo sam zasuo prasak protiv buva u Bregu...kako vole ti ljudi naseg Bregu nije normalno kad su po njemu gradu dali ime...nema sta nasa muzika daleko se cuje...jebo mamu ako sa dzamije nisam cuo gusle..il je sirena neka bila ne znam...kad pocese da padaju neke kasetne po plazi gde sam isao..kuku...zavice mi majku u crno...bezao sam u more...kad ugledah kita..jebote koji kit...prema meni su isle nindze..Samo su im se oci videle..prvi me je upitao ....we have a special unit where NATO is going to Tripoli?popizdeo sam na njih..kako ih nije sramota da me pitaju pa sto ljudima porusise sve znakove..pa sad svi jebeno tumaraju da nadju gradove i sela...ajd mrs rekoh pridoslici...if you are a specialist I am the one who will fuck with the wrong direction...da imas mapu koju si ovoj zemlji promenio znao bi gde ides...ovako burazeru ides samo u jednom pravcu..i pokazah na Misuratu...posle nepunih pola sata ugledah Misuratu u plamenu...U jebem ti ako saznaju da to nije Tripoli..ukljucio sam mini tv...trazio sam cnn..mamu im njihovu opet se izinjavaju zbog nekog pogresnog bombardovanja..ako..botovima se moze..samo ne znam dokle...znaci ne moram u Misurati...garant tamo vise nema buba..ostala mi je jos zavija...kad sam usao u Zaviju ugledah lika kako zavija sarmu..ma jel moguce..jel domaca brate...rece nesto meni nepoznato..I married a Serb woman brother taught me all the charm and all sorts of things from your kitchen..jel rekoh al Srpski ne znas???Znam brate al ako ovi od gore cuju ima da mi sjebu rucak...pogledah u nebo u mrak..samo sam video svetla nekih aviona..vratio sam se u Tripoli i zamolio Gadafija da mi da neki avion..kaze ne mogu brate ovi od gore ce da mi ga sruse..a to mi je jedini preostao...pa daj imas helijuma pukovnice..e to imamo...mi samo duvamo ...znas kako imamo puno dece u Libiji ne znaju oni gore da ne mogu unistiti koliko mi dece mozemo napraviti..nasmejah se suvoparno...istina al zalosna rekoh...posle par tuceta helijumom napunjena baloncica poceo sam polako ali sigurno...da se penjem u visine...lepo sam video nekog debilnog pilota...sa glupom facom kako brise prozor korpita ne bi li se uverio u ono sto vidi..e gledaj nanu li ti...ovo je Bubarus...poceo sam da prasim nebo tamo vamo, gore ,dole ,levo desno...uskoro...svi avioni popadase..ukljucio sam mali tv...opet cnn...povukli smo avione..dajemo Pukovniku sansu da nam se obrati i isporuci nekog Bubarusa u hag...u zamenu za slobodu Libije...Isporucio me je Gadafi...morao je ,ja i Srbi ga razumemo...kad sam stigao u hag ugledah slobin duh u celiji gde je ziveo pre smrti...Decko...oces da ucinis nesto za mene???Ne mogu da napustim cistiliste dok ne uradis ono sto nisam ja za zivota..Sta predsednice Slobo ...sta treba da uradim...imas li ti neki gas...koji ce sve narode na zemlji da pomiri...da nikad niko vise ne digne ruku na drugog coveka...i nas Srbe da ujedinis jednom za svagda u ponosnu naciju..imas li Bubaruse tako nesto...Bubarus da nema>>>///'''>>??salite se ....imam novu speciju, od gasa...zove se hagens...sad kad pustim onim perikasima u sudnici nece im biti dobro hahahahah ha hah a h ha hha.....kad njih ne bude...tih i onih u kravaticama sto tuku one siromahe po celom svetu i nas gradjana drugog reda ...botova...nikom nece biti dobro...ne brinite predsednice...dogovorio sam se sa Iranom...da cim Americi krenu ispale jedan hagens...u atmosferu...Seseljko veseljko se naj vise smejao u sudnici zajedno samnom...jeli brate Bubaruse...vikao je sa suzama u ocima...zasto sam ja danas ovako lud ...pa sto si samnom rekoh...dok su mi se sluze slivale niz lice...Jebo me Hagens i mene je dokacio....gledaj ,gleedaj ga majke ti ....onog ,onog...pokaza mi seseljko prstom ....sa koga se slivala mast jer je sve vreme istim jeo gicetinu ispod saca...gledaj ko nam sudi...Crnac...brate crnac...pa ako taj zna i gde je Srbija..secem jaretinu posle gicetine...Sto jes jes rekoh...al brate seseljko, ti bar ovde u Hagu imas mrsno kod nas u Srbiji za jos koji dan...... i svi prelazimo na posno.....
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: tamo gde je ljubav stala imena se izbrisu   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 11:06 am

Tu si a kao da sam sam,pokusavam da proniknem u tisinu.Grlis me mrtvim rukama ,ne osecam nista.Gledam u taj ozareni izraz tvoga lica u taj tup osmeh. preko cije usne si mi rekla da ne mozes vise..da te gusim i sputavam da odes negde, u toplije krajeve ,tamo gde zima nece dopreti do tvog srca..i zasto si jos tu...cemu drama kad je tragedija na pomollu...kad znas koliko mi znacis..kad znas da je za mene zivot stao , onog casa kad si izbrisala nasa imena iz ljubavi..kad si zguzvala papir sa recima, koje sam nekad citao kao... volim te..kome sada da pisem,da ostavim neki trag koji ce buducnost sacuvati kao proslost..bilo kakav otisak na papiru da neko procita da zna da sam postojao...i ko da primi ovu budalu na svoje grudi..koga posle tebe da slazem, da budem kao ti..naj gore je kad prevaris postojanje necega ...kad se boris za nju a ona to pregazi i ne oseti....a bio sam preman da umrem za tvoj zivot da u paklu mi izgori dusa za tvoju u raju......ne varas ti mene ti lazes sebe i trazis izgovore..ali takva je izgleda svaka ljubav, koja nije sudjena ,ne zelis da osetis na svojoj kozi kako je kad se gubi..ne zelis da si na mom mestu sada..na ivici sam..vuce me ambis..vuku me promene..ne zelim ovako dalje..ne sa tobom..sad i da kazes da je sala... sve je umrlo u meni..sa ljubavlju se ne igra..niko nema pravo da zarobi srce koje ne voli..da mu pruzi nadu... to malo, sto je ostalo u coveku u ovim suludim vremenima..da ga spusti na kolena, da ga sroza da ...se ne prepozna u ogledalu..da zamrzi samo svoje postojanje..niko nema pravo na tebe..a sada ni ja..jednom si rekla da je zivot ,onaj sjaj u oku koji ne umire koji svetli i kad noc obasja usnule..ali sve je laz..i mi smo laz..idi sad...i nemoj da pamtis..covek lako zaboravi...ako se ne seca imena..ako ne zna sa kim je proveo noc..ako je nebitno...ako u drugome trazi ono sto nije nasao u onoj kraj sebe a koja mu na dlanu nudi sve.....covek ne zna koliko mu malo treba jer dok ima ne zna da ceni ne zna da postuje..samo otima ,grize ocima...
tamo gde je ljubav stala...imena se izbrisu ...ko jednom krene drugim putem..stigne na raskrsce i zauvek se izgubi
to sto smo imali mi... imace neko drugi ali cak i tada, neke price nikad se ne zavrse jer niko ne zna... kad ce neki kraj da bude nas pocetak
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: samo zelim da znas da nisam kao drugi   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 11:07 am

Ima jos nade...samo se ne drzi dugo za nju,jednom kad krene lavina sve pregazi na svom putu..uzmem album sa slikama..ozivi neki drugi svet u mojim ocima..prepun sam sete i nostalgije..kao da je bas sad uslikano , kad da mi se bas sad...sve ponovo desava..a onda ugledam poslednju stranicu..nema ni jedne slike..samo praznina i bela pozadina..kao neka ogromna slika,kao platno za neku novu pricu koja ce tek...da mi se desi...a ti si tu,vrzmas se po mojoj glavi i diras tamo gde me naj vise boli..prokleta da si..zasto si morala da sklopis kolena..da ustanes sa te drvene stolice..ciji vapaj po starom parketu jos uvek cujem... kao tvoj glas u daljini..progone me senke..secanje je jos uvek lomljivo.a ti tako lepa u mojim mislima..prelepa..disem za tebe..umirem za tebe..i po ko zna koji put...pokusavam da sklopim kockice..mozaik nase ljubavi nikako se ne slaze..sa slikom u mojoj glavi..tamo si jos uvek ona zena cije usne na meni pocivaju..tamo si jos uvek ziva..a sada se trudis da te sahranim, da krst stavim sa tvojim imenom na grob nase ljubavi...ne...necu da drzim opelo zivima..necu da prestanem da verujem u Boga u tebe..hocu jos malo da se lazem...da zivim od istine koja ne pije vodu..ali tako mi je sad bezbolnije..tako mogu da napravim jos koji korak, da se mrdnem u stranu kad me neka nova nagazi...
cak i kad budem ljubio drugu ljubicu tebe..kad i dete u kolevci prigrlim..i osetim moje oci na sebi..znacu kako sam te pogresno gledao..kao sad ti mene.....moje srce bice zauvek samo tvoje ,samo zelim da znas da nisam kao drugi...sada sam naj gori
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: normalan svet u to doba spava..   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 11:09 am

....Jebena turska mi je presela,to mi je namerno uradila a taman sam se nalozio na nju,odmah me je proteralo pa sam morao u tojlet...nista od muvacine...strcao sam niz stepenice...garantovano mi se sad smeje i gleda na home video kanalu..to je onaj kanal na koji se kaci po celi dan predsednik kucnog saveta koji onanise na svaku koju vidi ispred ulaza...on je i montirao jebene kamere..kao za dobro stanara...jebi ga penzioner ,zena mu kao furuna vruca a nikakva...a mlade navalentne pred kapijom...oci da mu iskoce,zadnji put kad sam ga video primetio sam da celu noc nije spavao jer je cekao one pijane da se vrate iz izlaska te duze babraju oko brave da udju...a i lakse su odevene....jos je kljucem zakljucao iznutra ,da joj mora drugarica da sidje u pidzami....da joj otvori....napolju kabel promet..lije ne zdravo..navukoh siske pod celo i zapizdih drumom kuci....ugledah pijandure...redovni su svaku noc ispred radnjice, koja kao da zbog njih radi 24 sata...neki leze ispred neki leze svukud...obrisah noge od nekog govanceta ...od nekog jebenog nekulturnog psica..od prvog mortusa koji lezao otvorenih usta kao da je pijan ko cuskija.....kad se otrezni mislice da je sam sebi zasro vece..eto ti neke zene..sva namrgodjena, vodi malog za ruku...sto je mali budan u 4 sata ujutro??priupitah znatizeljno...Sta je..sta oces papku jedan...prodera se novo pecena mama na mene....sta gledas ...mici se...sikter...sin mi pobudalio.... oce cigare.... igra celu noc kantere a maloletan je...ne mogu da spavam zbog idiota..sad ja moram da ustajem da mu kupim cigare...oprostite gospodjo...a zasto ga ne naterate da legne pa mali nema vise od 5 godina...pitaj mu oca..isti je takav i on..i on celu noc igra travijana...ali on gospodjo pusi...nije to u redu..ma sta nije u redu a kad ja pusim onda je u redu...ali...sta ali..sikter...pobegoh u stranu...kakva nakaza...progundjah u bradu...pored klupe ljube se...zaljubljenima ni kisa ne smeta...prodjem pored njih i prepoznam likuse...znam ih...demokratija je cudo..dva lika se dovatila i drpaju...kuku babo moja ne ustaj vratices se odmah nazad...jedan mi namignu a ja instiktivno dodah gas...ajd ti mali kuci da ne budes jebena stranka...konacno stigoh do ulaza..oko mene copor keretina...o komsinice...svi su tu na broju..da da...moraju da piske..pa komsinice oni ne piske oni prave poplavu...jel..rece ....a ti kad meni pravis poplavu sa jebenom ves masinom koju ni dan danas nisi popravio onda nista..sta cu...nisam hteo da se nastavljam...vec treci put joj plavim stan i ljustim tapete vodom...ako me tuzi najebao sam...ako komsinice bas lepi psici a koja je to rasa...nisi hitler da me ispitujes o rasi sto puta sam ti rekla dobermani...kuku...pa jesu li opasni...zorz.....zorz...oce komisija da te pita jesi li opasan psic..ispred mene je rezala zivotinja...upiskio sam se od srece jer nikako nisam mogao da ubodem kljuc u bravu...opa komsija..opet zalivas...ma ne komsinice to i ja u ovo doba setam budalu....pustila ga je sa lanca...nekako sam uleteo u ulaz taman kad je konjina nagrnula na staklo...zamalo...konacno stigoh u stan...vrata sirom otvorena..ne mogu da verujem...opet nisam zakljucao...kad unutra...lep prostran stan sve sa zidovima i parketom...pa gde su mi stvari..gde su mi stvari...poceh da budim komsije...svima sam zvonio..i svi su ustali...pa ko ste vi...ko mi je ukrao komsije..opet ti debilu jedan povika neka baba sa nekim sveznjem od kose na glavi..opet si promasio ulaz...rekla sam ti sto puta da taj stan nikad nije zakljucan jer niko ne zivi u njemu...pocele su da lete serpe i kojesta...jedva sam ziv utekao...ali kad sam izasao napolje...povijala me ona dzukela..pa mi negde ispao kljuc...posto nisam imao kud...otisao sam i zalego sa onim mrtvacima u blatu...mora da su otkrili da je blato lekovito...posle desetak piva sa onima pored radnje..i ja sam spustio kapke..onako mokar i promrzo..jos jedno unuce i alkohol je ucinio svoje...ako ne mozes da ih pobedis pridruzi im se...ujutro ona moja koju sam muvao...digla me je iz mrtvila...kad je pristigla da porani u kupi jeftini lebac...mislila da sam da si drugaciji...ali pogledaj se...strasno...pa ko tebe moze da voli..stan si mi zamrdio..a sad smrdis gore od ovih pored tebe...ali...cekaj da ti objasnim...ne treba rece...sve sam videla...a sad da te moje oci vise ne vide...nikada....razumes...ali cekaj da ti obj....tras...zveknula mi je samarcinu...ostao sam nem i crvena lica...gledao sam u pucinu ulice..kao odlazi laganim kasom...sta ti je zivot kad ne legnes na vreme...nocu samo narkomani i probisveti vilene...normalan svet u to doba spava...ugledah dobermana...komsija...ugledah poznatu facu..i zorza..jel ovo tvoj kljuc od stana??koji kljuc???doga je u zubima drzala moje kljuceve i smekala mi se zlobno..uzmi komsija...ajde ne plasi se...a neeee......jebes sve odo ja....trcao sam brze nego sto me noge nose ...iza mene vristala je hijena na cetiri noge...ako nista drugo...to jutro sam na vreme...stigao na posao ....ugledah decje igraliste..videh neke klince kako se igraju..cega se igrate deco...iglamo se matori...a imamo i vutre i rizle...a da vidis sto smo sinoc videli nekog pijanog ...slican je tebi..ovaj moj jaro se ispisao po budali bas...momacki
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: u srbiji za jedan dinar   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 11:10 am

anije sam ziveo mnogo prostranije,sad sam ogranicen novcem pa mi Beograd dodje kao turisticka destinacija...nema se para ni rodbinu da posetis ,pa se sve vise vidjamo po sahranama i svadbama...ipak skupim ja nesto zelembaca i resim da odem u metropolu...posto nemam ni za bicikli moracu od sefa da pozajmim kolica....znam da je nesto hteo da odradi u velegradu...pa cu ja to..umesto njega....samo da vidim Knez Mihajlovu i Kalemegdan...gorivo sipam u sluzbeni auto i kazem sefu moram do glavnog magacina jer mi u Vojvodini imamo samo mali magacin...posto mi je sef poverovao ja zapalim jednu drinu i otvorim prozor od yuga...odjednom je propao..bem ti krs...de mi nestade prozor?Dok sam prosao naplatnu smrzao sam se ne zdravo...stanem iza ...na neki parking i pocnem da odvijacem odvijam srafove..kad sam skinuo tapacirung a unutra...box do boxa...auuuu...pa neko svercuje duvan..kuku...brze bolje zatvorih tapacirung da me neko od vlasti ne uhvati na delu...sve sam malboro ,a ja pusim krdzu...posle pola kutije...malbora iz vrata zavrti se meni u glavi...vise ni hladnocu nisam osecao...jebote al smrdi ovaj malboro...uskoro vise nisam znao za sebe...probudio sam se zakucan u banderu...sta bi ovo...sta se desilo...drmusa me neka kurava..alo momak samo si prosao kroz crveno..videla sam ja...pogledah onaj malboro..pa ovo je droga jebote....odlepih se od bandere....sva sreca nisam morao da kola dugo guram do majstora..a i grejaci zadnjeg stakla odlicno rade pa su mi se i dlanovi ugrejali...pomoze Bog...majstore...evo imao sam nezgodu pa ako mozete da mi pomognete..ostavi ti kljuceve i dodji za pola sata...to nije lim to je papir nasmeja se majstor...srkao sam kaficu i cekao da vreme prodje...jebo me Beograd di sam zimi krenuo da vidim znamenitosti...skamenio sam se...povratak kod majstora me je dotukao...pa sta si mi to uradio od auto...zapanjen gledao sam u jugic...bio je sav oblepljen kartonom a umesto farova majstor je odsekao dna od boca koka kole...sta da kazem sefu..ubice me kad vidi makinu...ma daj decko ..rece majstor ..opusteno...susim ti lim u susari navrati kasnije...idi malo obidji Beograd pa se vrati...konacno stigao sam u tu cuvenu ulicu...narod se tamo gadja sitnisem...na sve strane..ulicni sviraci zapalili vatre i greju zice od tambura..pa svira li ko ovde upitah...i bacih dinar..kad odnekud dotrci neka lujkaca...daj meni taj dinar daj meni..ko si ti?Ja sam iz Segedina zovem se Zuskara...a ti si madjarica...da rece...i to vrela...a sta ce ti dinar..pa cula sam da se samo u Srbiji za dinar moze da dobije ona stvar....e lude zene pomislih..krenem ja prema Kalemegdanu...usput..doleleti neki cep i zveknu me u glavu..pogledah a ono reklama...coca cola...ako zelite bas bas gazirano...pijte novo pice ne slucenog naboja...bome ja mislio metak me pogodio...kad zacuh neki fijuk,pa jos jedan....pa to neko puca..to nisu bili cepovi nego meci...neki momci u crnom vijali su nekog u belom...mogao bi se zakleti da je to bio snesko belic jer je nosio neku torbu...zaustavite ga,lopov,lopov...vikali su...udario je u mene...ispade mu onaj dzak a od guzve oni u crnom protrcase i nastavise da vijaju matorog sa bradicom...brze bolje capih onaj dzak....mora da su novci...jebes i Beograd i Novi Sad...odo da vratim sefu auto...i odo ja na more...ladno mi je u ovom sivilu...vratio sam se jugom do majstora...lim se osusio na striku...sad je kao nov...posto prozora i dalje nisam imao dodatno sam se smrzao...konacno stiga sam u firmu da sefu vratim auto..o de si sefe....sta ti bi upita...me...sto si tako bled u licu..ma nista ..prozor od juga.....molim....zatrca se i poce da skida tapacirung...najebao sam ako vidi da nema 1 kutije...gde su...gde su cigare....sa onim odvijacem poleti ka meni..alo budalo..gde su cigarete....pa ne znam rekoh...a koliko je bilo unutra?Ceo auto je pun..sve vredi dve hiljade evra...ako ih ne vratis odletece ti glava...kakav ti je to dzak...ma nista sefe moje stvari...daj to vamo..ali sefe...oces u grlo ili u oko...zapreti mi odvijacem...kad ga je otvorio ...ugledao sam zelembace...kad je izbrojao sve....nasmeja.... se...bravo decko...sve je tu....kome li si prodao da mi je znat...pa znate sefe...snalazljiv sam...ja...zagrcnuo sam se od muke...evo ti jedan dinar...rece...idi kupi zvaku...ali...sefe...ajd ajd idi ovaj put si dobro prosao i nemoj da kasnis na posao...kuci ajde...drzao sam onaj dinar...i setio se madjarice...u Srbiji za jedan dinar..samo pimpek dobijes da izbijes oci
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: neka te hladnoca ove zime zagrli umesto mene   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 11:11 am

Oprosti mi,mnogo mi je trebalo da se vratim..da shvatim reci koje nisam cuo.Sad si tu a ja i dalje sedim i cekam da spustis ruku na moje rame..da mi kazes da je vreme da ustanem i stanem kraj tebe..teze je nego sto mislis,slab sam ja kad pogledam u oci koje sanjam...verovao sam ti jednom, sada treba da ti oprostim greh.A ti,znas ti sa tim telom ....znas kako da uzmes ono sto ti pripada.Doci ce dan kad ce te ta lepota kazniti,nisu svi kao ja...vratice ti neko umesto mene.Pa ce ti svila u postelji postati samotna a suza bezvredna ako nema nikog da je obrise sa tvog lica.Igracu jos malo tvoju igru,tek da jos malo uzivam u tebi..samo jos malo dok ne predjem kod nje..kod nje u svet koji je do sada za mene bio zakljucan...ne zelim da znas za nju,ali jednom kad krenem nece ti biti ni bitno,ljubav ima vise izlaza nego ulaza a ti uvek biras za mene..onaj naj gori..vrtis me krug,zacarala si mi misli i ostavila u pepelu vatre koja se ugasila.Sad sam kao ptica,slobodan da poletim visoko...bio sam na tvojim drogama,samo sluga bezgresnoj...vreme ja pokupim milostinju,da na dlanu primim sudbinu..ne pise vec dugo nista na zidu placa,ne pise nista za nas...jedini sam koji je imao vremena za tebe ali ti si neko ko nema nista u glavi...samo prazninu koja sam ja ispunjavao raznim zeljama..koje si sama trazila..i sta sada...kako da postanem kao ti...da te iskoristim kao ti mene..kad te volim..Vreme je gubitnik jer za nas je sadasnost vecna a proslost nesto sto nije ni postojalo...sada sklopi oci ,iza zavese scena ne postoji.Samo sklopi oci i malo sacekaj..sacekaj da odem tamo gde me noge ne nose..srce cu ti ostaviti otvoreno ipak si mi dala nesto sto drugi nisu i nikad nece imati..Kad ustanes sama,samo zatvori prozor koji sam ostavio..neka te hladnoca ove zime zagrli umesto mene
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: carobni nokat   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 11:13 am

Tek sto sam zamakao iza coska stigao me je novi ugao,gde cu sada...iza mene, dolazio je mentol od 90 kila pobesnelog mesa...jebo ga mesni narezak kao da sam mu obio banku a ne ukrao narezak...Da sam drpio svinjski a ne govedji mozda me ova govedina ne bi sada jurila..sakrio sam se u jedan pasaz...ovaj je kao furuna,vruc protrcao kraj mene..za malo...debil je sve vreme pustao gasove da bi brze trcao al nisam ja sisao vesla....sta radis tu dreknu neka zena...bila je to Joko Ono zena onog Bitlsa...vacarlila se sa nekim matorcem..fuj..da je Lenon ziv ,sad bi ustao...krenuo sam na pijacu...tamo ima svega..mozda se neka jabuka otkotrlja do mene..glad u meni je pretila da se pretvori u erupciju...Hladnoca se uvukla u sve prodavace juznog voca..cvokotali su...neki kreteni iz toplane su radijatore postavili pre ovih sto su trebali da naprave zatvoren prostor za pijacu...ljudi bi samo ruke lepili za rebra od radijatora a neki tip sa nekim mernim instrumentom ih je ubedjivao... da je temperatura u stanu 19 stepeni sto toplana i nalaze..dzabe su ga ubedjivali da on nije unutra nego napolju...otisao je besan kao ris...Ugledao sam neku cavu..donja usna joj se obesila od gornju...sva sreca zube nije imala...pa jedina nije cvokotala..posto svargla ..upitah....Nesto je rekla a jebem li ga sta je to izletelo..capio sam kobasicu koja je visila..nisam daleko pobegao...nesto mekano me pogodilo tesko...pao sam pod noge nekoga sa nekim listicem..sta ti oces dreknuh..... mici se...alo batice rece cikica...ovo da odneses u crkvu odma...sad ce misa...pozuriiii...kakav bre Misa???...o cemu ti ...Samo se javi Spiridonu...ko ti je taj...iza mene ugledah onu bezubu, kako pokazuje masnim prsticem u mene...cela pijaca je krenula kao bujica...kuku..ako me stignu ovi seljaci najebao sam gradjanski...poleteo sam brze nego da sam ostao u mestu...stigao sam na ugao i zamakao iza coska prema crkvi...uleteo sam i poceo da se molim...lubenica me je zadnja pogodila...odmah sam se setio losmija kako je prosao zbog gaziranog soka u Dvoru...usput sam nakupio salate i za sledecu godinu..svasta ljudi danas bacaju...unutra,u crkvi ugledah Nindzu..ako me Nindza ne spasi niko nece....alo Nindza...evo Kineza iza mene...okrenuo se..video sam Katanu ,drevni mac duha Spiridona...u prolazu mi je sapnuo...mali sakrij se Spiridon ce to da resi...Stoj...nevernici .....dreknuo je na masu na vratima...ovo je Bozja kuca....ne smete sa oruzjem u crkvu...Kakvo oruzje...o cemu ti to...vikali su seljani prepuni salama,orasa,sljiva,limuna...nema sa cim me nisu gadjali ...a onom Kinezu sto me pogodio surikenom licno cu se osvetim....Dobro da me nije gadjao lukom i strelom kad sam mu u prolazu drpio beli luk iz Kine koji se za dz ,prodaje u Tempu umesto naseg manje smrdljivog...Spiridon se polako priblizavao Bozjim vratima..Katana je preteci blesnula pod verskim svecama...ugasile su se...svod crkve se zamracio...napolje Istvane...vikao je Spiridon..Napolje....ALjija...i ti Franjo...ovo je Srpska zemlja...A uuuu..pa ovaj je neki nacionalista....lele...sad cu jos da odgovaram pred Haskim Tribunalom sto sam ukrao jabuke,kobasice,i kojesta...Masa se ustalasala...komesala se i na kraju pobegla glavom bez obzira...Sta bi ovo oce Spiridone>>>Vera sine vera...svak ne gleda svoju veru i svoja posla...A sta je sa onim Zurkom iz Sandzaka...Sta sa njim upita ljubopitljivo...Pa kuva nesto tamo u kraju dovde se oseti..a ja gladan Nindza... mnogo...a para nema za stomacic..Nema se moj Nindza ,preostalo nam samo u sumu i da lovimo zeceve da im pojeli sangarepice da progledamo......e Da je nas drug Tito ziv a ne ova buranija, sto nam zemlju prodaje.... bunzdije i huskaci bi sada bili na letovanju na otoku srece al ovako, kad se pasuljce zakuva ima svi da jedemo ....i pasulj i brabonjke....Dobro de...imam neki listic za vas...evo...Hvala decak..Ovo je glavna premija... sine moj...kakva premija???pssss....sredio mi onaj cuvar pijace ,dobitak kao premiju za crkvu...sta ces..donacije nema...drzava ne haje...gradjani nemaju...ali zato Bingo plus...batoooooo.....oces i tebi da sredim za 10 posto greb greb..pa kako bre...Pa lako, imam dil sa Bogom ....nasmeja se Spiridon...evo ti caroban nokat...idi ogrebi srecu...pozdravio sam Spiridona...i otrcao do prve trafike...jedan greb greb molicu fino...i stvarno...sa carobnim noktom ogrebao sam jedan dzakcic...pa drugi...pa treci...Bingo...bingooooo....dobio sam....ljudi moji...verujte vi meni...slomio sam taj nokat na 50 tom greb greb..al nema veze...idem sad da popu da odnesem deset posto.... a ja odo...na pijacu da kupim nesto za pojesti......ako vi niste gladni ima ko jeste...samo ...nemojte da nesto kuvate drugima sto ne biste sebi .... desi se... da se zakuva
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: kad umrem iznad mene bice nebo   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 11:24 am

Kisa se slivala niz moj vrat,kao reka iz napukle stene...nisam osecao nista...ni hladnocu ni vetar koji je rusio grad...a on je bio prazan , prepun utvara ..ulice su kao zmije bile svuda oko mene , kao da su htele da se izgubim i da se vise nikada ne vratim njoj.. ,bez znakova bez plana razbacane i strme..vodile su me negde gde mi se nije islo...citav zivot mi se srusio kad mi je rekla istinu u lice...da me ne voli vise..da je srela nekoga koji ce je pratiti na putu kroz snove..da taj neko zna vise da pokaze od mene...rekla je,nemoj biti kao ostali samo idi i ne vracaj se..znam da si drugaciji da sa tobom mogu normalno.. da se rastanem...ljubav se rasplinula ,vise te ne dozivljavam kao nekog bliskog,previse smo se udaljili od izvora...pored tebe pijem iz case pune praznine..cutao sam i gutao njenu pricu a usna mi je igrala... oci su mi postale kisne ali ona je bila slepa za moju bol....poslednjih dana ljubila me je bez topline,bila je daleko u mislima sa nekim meni nepoznatim...a onda sam ih video na istim ulicama istog grada..kako mi dusu kidaju..gledao sam a njih dvoje su se prepustili stihiji..nije ih bilo briga za ljude koji su stajali kao ja,sa strane i gubili se u njihovoj strasti ...ne mogu vise da te lazem...hvala ti za ono sto smo imali ali ja moram dalje...gledao sam u nju a nisam video nista..pogled mi je nestajao iza nje...kad umrem iznad mene bice nebo..sada ne trebam nikoga..hocu u tisinu hocu daleko da pobegnem u juce u jedan dan koji me je delio od ove nesrece...kad sam bio njen..da razmislim malo, da saberem misli da pokusam da ispravim na bolje...gde sam to pogresio...juce sam bio ziv a danas sam mrtav
ulica se blizila svom kraju..video sam krst na ulasku u groblje...nebo iznad se mracilo..munje su se pruzale po njemu kao njene ruke nekad po mom telu..spremala se oluja..tu sam mrtvima zelim da podelim postelju..mrtvi ne mogu da te povrede...da ti kazu ono sto ne zelis da cujes..tu na tom od Boga zaboravljenom mestu naci cu lek za moju dusu ..zato mrtve , duse napustaju ......da vise ni jedna pogresna ljubav u njihovim srcima ne moze da ostavi trag..ne osecaju nista kao ni ja...ljubav je velika varka a ja sam predugo ziveo slep nisam video ono sto su mi drugi pricali..nisam zeleo da vidim...ponekad su oci nepotrebne...ja sam je voleo iskreno..ali tesko je kad je iznad tebe nebo..poput ovoga...kad je hladnoca u njenim venama...i kad dodje vreme da shvatis da je samoca nesto sto moze da ti prija
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: iza mene ostala je ljubav bez tragova i jedna zena koja poput mene zivi sama   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 11:25 am

evo me na pragu sede kose,umoran rusim se pred njenim vratima..godine lutanja nisu mi pomogle.Znam da mi nece otvoriti ali ta lazna nada u nama zivi i posle poraza.Cudan je taj osecaj vratiti se kuci a kuca vise nije tvoja kuca..unutra ona skoro da sam zaboravio kako i izgleda..naslonila je obraze na vrata cujem je kako tesko dise..ponovo sam joj probudio proslost koju je sve ove godine drzala u mracnom podrumu duse..sad sam tu,trinaest godina izmeni dete a ne coveka..srce mi se spustilo u pete ali tisina noci bila je jaca od otkucaja..ustao sam spreman da krenem..nije zasluzila ovu budalu..a onda zacuh kljuc u bravi..otvorila mi je starija zena..udji sinko vidim da te muka naterala..nista mi nije bilo jasno..usao sam na prstima tiho da ne poremetim vazduh koji me sve vise gusio..ja sam kupila kucu pre deset godina..zelis li kafu?ne hvala a gde je zena koja je zivela ovde?ne znam sinko..veruj mi da ne znam..dugo sam sama i malo se slabije krecem..mala mi je penzija i nigde ne idem osim do pijace..zacutao sam , nada se rasplinula u hiljadu boja..pred ocima video sam crnilo kako me privlaci u svoj tamni kutak da me zarobi svojim lazima..nisam hteo da poverujem..gledao sam okolo kao ludak koji trazi slamku spasa..ali osim te zene niko nije silazio niz stepenice od potkrovlja..izvadi sam kovertu iz dzepa.svu ustedjevinu koju sam imao spustio sam na sto za kojim je sedela ta meni nepoznata zena..izvoli bako..nek ti je sa srecom...izasao sam tiho kako sam i usao..iza mene ostala je ljubav bez tragova i jedna zena koja poput mene zivi sama
Nazad na vrh Ići dole
tisina snega

tisina snega


Ženski
Broj poruka : 820
Godina : 31
Location : ...tamo gde ljubav stanuje...
Datum upisa : 16.02.2012

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: Re: ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime5/6/2013, 1:14 pm

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Cvet1

Poslednja priča je veoma lepa..
Dobrodošao:)
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: TO BRUSEEEEE VILISEEEEEEEE   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime9/6/2013, 2:56 pm

Razmisljam i gledam ljude oko sebe.nikoga ne poznajem a rodjen sam u ovom gradu..ispijam po ko zna koje pivo i cekam da se nesto dogodi a nista se ne dogadja...a ne dogadja se sa razlogom...ja nista ni ne trazim da se promeni...uzivam u tisini baste kafica i ponekog automobila u prolazu , pogled na xsenone i dobre alu felne oduvek mi je u ocima stvarao viziju moje buducnosti po pitanju automobila......citam knjigu koju nikad necu procitati a pogled luta po zenama u prolazu...tu su nabujale domacice,vremesne zene u spokoju starosti,bastenske lutkice i cure iz izloga..namazane kurve duginim bojama i muskarci koji me ne zanimaju.....hm...sto je je poceo da se dize...kad sam ugledao jednu zanjihanju sopstvenim hodom..pivo je zapenilo na uzavrelom betonu...ovde ne treba ni vijagra ni vep ni barske ni djubretarske musice...ovde samo trebaju oci pa da se covek nadje u ne obranom grozdju...isla je prema meni i smejala mi se u brk...mogu li da sednem..u ruci je imala neku fasciklu...izvinite gospodine ako ne smetam uradila bi sa vama test inteligencije... u sklopu Nasa projekta biramo potencijalne astronaute iz Srbije...posao je adekvatno novcano potkovan...zasto upitah trazite Srpske letace pa mi jos letimo na Ruskom mig 29 zato mi Srbi namigujemo svakoj curi koju vidimo...evo bas si mi ti bila 29 mig danas.......he he nasmeja se zgodna...bas ste vickasti da li mozemo da pocnemo...vruce mi je ne smeta vam da skinem majicu...nisam ni stigao da kazem da mi ne smeta...vec je bila u brusliju....sva sreca konobarica je bila pozamasna ali mi je dosadilo da gledam celo vreme u nju kad god bi mi donela novog pivkana...pa ove nasprasno nikle grudi strcaste guze kraj mene mi dodjose kao pravo osvezenje za moje umorne oci....onako potkovicastog oblika ni konju ih ne bi na noge stavio..njihale su se na letnjem povetarcu....ovo je za ruke melem i okrepljenje....dodji da te stisne rodjo...grlio sam je kao rod rodjeni i sto se vise opirala ja sam sve vise stiskao delove njenog kvazi extra tela od testenine napravljene od brasna tipa 500.....joj da me majka sad vidi rekla bi ocu ovo je snajka a ne kao one nase alapace iz sela...vidi joj minjdjusa ima i na uvetu i na jeziku i na pupku i ko zna pizda joj njena dje sve nema te metale....to valja otkrit na vreme da ne bi zvizdalo na carini na metal detektoru....i poce ona razvrstavat one silne papire i poce me ispitivat a ono sunce doslo ko za inat u oci da sam nama pomislio da sam jebo jeza u nekoj policijskoj torturi....vi se zovete..ja?ja sam Srpski djetic.....Miloje...milo mi je....siso sam sa brda pa sam sad postao vodoravni lala ....poducavam se razvucenom dijalektu...malo sam dobio stomak od ove kuhinje ali sad me cure ne mogu promasit bas kao sto ni ti nisi...he he opet mi se nasmejala tacno sam video karjes na 7.....vidi mala...jos se adaptiram na mirnocu ovog podnevlja....dobro rece...gde radite...ja dje radim...odje bre...izdajem silne lokale i zgrade pa jedva skrpim za kaficu al ne zalim se....dobro rece...da li ste leteli nekad...nego skrsti noge krsta ti ni pivo mi ne pomaze...sve vreme je pokusavala da namesti sto koji se dizao kao lud...rece .. ovaj sto nema sve noge ravne...de podmetni nesto....nasmejao sam se...pa vec sam podmetnuo....nego dje smo stali...cuj lettio...pa ja sam balansirao na ivici zivota i smrti....kad je upao onaj njen muz a zive na 18 spratu presao sam na drugu zgradu preko kablovske instalacije...hrabro,hrabro niste se bojali? cuj bojao da si upoznala onog njenog muza i ti bi letela....dobro...da li ste ozenjeni...ne nisam razveden sam...znaci bili ste?ne ne razveden sam...pa kako niste bili ozenjeni kad ste razvedeni?ne razumem?kako ne razumete...razveden sam.....ali ste bili ozenjeni ...pa nisam ..pa kako niste malopre ste rekli....pa da...sta da? da sam razveden....dobro dobro....imate dece...imam..znaci vanbracne....neeeee....iz braka....pa kako malopre ste rekli da niste bili ozenjeni?pa nisam....kako niste..pa razveden sam...dobro dobro....jel deca lice na vas....pa mislim da lice ruzna su kao ja...u sto ste prosti pa to su vasa deca kako tako mozete nesto da kazete....pa ko zna da su moja mi muskarci mozemo samo da se nadamo idi pitaj joj majku....znaci bili ste u braku?ne razveden sam...pa kako....dobro dobro....kad imali prvi sex a da nije bio sa zivotinjom......pa posle koze smiljane upoznao sam zenu Miljanu....kad se to desilo...pa nosio sam joj vodu a ona zadigla vunu pa nisam izdrzao...dupe je dupe....mislim da je bilo na Mitrov dan....da li vam se dete zove onda MITAR ILI MITRA....ne ...zove se Najrobi...kakvo je to ime...Crnacko...pa kako ste detetu dali ime Najrobi?Pa lepo crncio sam naj strasnije....da ga napravim....dobro...i zadnje pitanje...koliko ste spremni da zaradite veliki novac i sta bi ste dali devojci poput mene kao poklon za 8 mart?Mnogo sam spreman duso...evo za tebe bi sve dao a za osmi mart bi ti kuio lizaicu ili secernu penu....o bas slatko od tebe.....kikotala.se....digao sam sto..tacnije prevrnuo...ukaza se muskarcina pod svetlima velegrada....a bre kurvo jedna....pa znam ja tebe sa kacke petlje ovde si dosla da mi prodajes muda za bubrege...smirite se gospodine nesto se pobrkali ja ne radim na kackoj ja sam kod plavog mosta....a tako znaci...komunjara titova zena zedna dedinja pa si mene nasla jel....smirite se vrlo sam strucna....mogli bi da se dogovorimo oko cene....polako sam duvao sebi u brnjoku....mene si nasla pomislih od toliko idiota....nasa i svemir pa jos dosli u Srbiju da prave intervju za pilote...mamu li ti njihovu......vidite na sta su zene spremne samo da uzmu muske novce...isti je ocin alimentacija i sam brak samo trose a mi jadni za to parce pice izdvajamo i zadnju paru u humanitarne svrhe....e nece moci...ajd bezi...daj sto dinara bato zacuh...bato?? pa ti si ciganka i to ofarbana u belkinju...u nanulicu ti tvoju....sto se naglo spustio....kao i moj nemirni duh.....setio sam se ove namazane...stao sam da sorkam dok sam prevozio 100 tona cigara iz CG.......ONA MI JE PRISLA I POMOGLA OKO SLICA JER MI JE RUKA DRHTALA A NOGE CUPKALE...dao sam joj kulturno a kulturno je i naplatila jos mi ukrala kamion i vezala me za drvo sa spustenim gacama....i bacila u travu....i da nije na isla ona jebena krava i da nije zagrizla Srpsku kobasicu niko me ziv ne bi nasao....ovako sam od bola dreknuo da se i preko selotejp trake cula moja dreka.....sad mi ugradili neku digitalnu kitu sve sa amortizerima i preosetljivim senzorima.....pa sam posle te nesrece uvek imao problema kad bi sedio za stolom....jebeni kranista u procesoru reagovao je i na oronule babe pa sam im jedva objasnio da me nisu uzbudile....vec da imam los program od Majkrosoftovih programera....bilo kako bilo..kurva mi je opet pobegla...na stolu je zaboravila papire i cigare..ma nije moguce...vidje mog Malbora...zapalio sam i vratio se pivu...ako...bar se jedna kutija vratila gazdi...pogledao sam na mesec....video sam kometu...jebes mi sve ako nisam video onog glumca STO BUSI KOMETU DA SPASE ZEMLJU....TO BRUSEEEEE VILISEEEEEEEE
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: ako pustis u svoj svet te zene koje imaju losu sudbinu zapecatio si i svoju   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime10/6/2013, 1:18 am

koji to muskarac zna koja mu je sudjena ,sve dok mu ta neka..ne otvori oci i dok ne progleda njenim ocima i ne vidi svet koji do tada..nije video...... zivece u zabludi da je nasao ono sto je trazio..bice daleko od kuce,od svega sto ga veze za postelju ...ako zivi njen zivot a svoj zapostavi...trgnes se ponekad u noci..pogledas u mrak ,a zvezda... puno nebo..ne vidis ni jednu jer te je vezala cinima..zatrovala tvoju dusu lazima..a ti i dalje verujes u ljubav, koju nikad nisi ni osetio na njenim grudima..da,plasis se plasis ...samoce kao i ja...i pustas da te slomi da te zarobi u svojoj prici koja je sve samo ne i tvoja....a onda osvane jutro,maglovito..pogledas je kako spava..kako dise..osmeh na uglu njene usne sve ti govori..i ti poverujes u bajke koje ti niko nije ni pricao..a onda se probudi..i lepota nestane kad krene lavina iz nje...okrenes se u stranu..saplices se u mislima i boris sam sa sobom..a ona..ona je i dalje tu..kraj tebe..zena koju ljubis a koja ti ne misli dobro...sujetna,besna,sama sebi suvisna..kida,lomi,skrguce zubima jer macka samo zna da grebe...onda ti pocnes da ujedas,bes ispuni sobu koju zoves ljubavno gnezdo...i sve smiri..sunce opet izadje iz oblaka...dan nekako i prodje ali, dodje nova noc..ista kao i predhodna...koliko jos mozes da podneses to...sta te veze za nju..nista..ona je samo tu da ti pokaze pravi put do nje...do te zene zbog koje se budis a koja ti je u snovima ikona kojoj se molis ..nemoj da prestanes da se nadas..da verujes u bolje sutra..ponekad je pretesko da odlomis parce zivota i nastavis dalje..ponekad je bolje i krvariti nego suze proliti za onu koja ni ne zna...da place..ima zena koje ne znaju sta imaju..gledaju druge kako zive i misle kao i one..ako pustis u svoj svet te zene koje imaju losu sudbina zapecatio si i svoju
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: belilo   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime10/6/2013, 1:22 am

Napolju vreme prekrilo ulice belilom,skripi sneg pod nogama...gacam kroz otopinu do auta...smrznut,samo je komadina lima.Akomulator samo sto ne rikne od hladnoce a ja cistim i ako znam da ce opet napadati i da je sve uzaludan posao..kera besno laje kraj kontajnera, misleci da cu da joj otmem neku kost...alo...ne laj...to ni ciganima ne treba..kad videh jednog kako dotrcava i nesto se raspravlja sa kerom...oteo mu je onu kost ali mu nije dugo bila u posedu...odnekud se pojavio partizan iz 41 te mu je istu oduzeo u ime komunista...cuo sam da spominje Tita i Jajce...odveo sam dete u vrtic i sad se osecam kao momak u naj boljim godinama...redovno lazem sebe da nisam jos za baciti..no...ups...pade zena po sred puta..pritrcah joj ispod miske..hvala mladicu ,rece bakuta..pustio sam je istog trena i baba se prosu po drugi put..jebga ...nije zena,baba je...ja mislio neka lepotica...pa da ce me nagraditi toplinom...nece mene jutra..otidjoh do keja da malo saperem ves u Dunavu..opet mi je crkla jebena ves masina..i ova zena mi je pobegla..ccc....ni zene nisu kao sto su nekad bile..secam se majke , sve je rukama prala i jos je ocu cutala na uvrede e to je zena..a ne ove domace, opsujes je kao covek a ona ti uzvrati da ti dodje da je ljubis sa druge strane vrata...e proslosti moja..nema romantike,nema emocija sve je prekrilo belilo..muskarci postaju pickice pa je i sex isti takav ...lezbejski...i posle vicu nece da ti se digne..kako da se digne kad se osecam kao zena...sve vise sam ja za sudoperom..sve vise sam ja na prozoru..pa su vec i vozaci gsp-a poceli da me zajebavaju kad me vide sa magicnom....kako masem u pokusaju da operem jebeni prozor...vise se ne vodi ljubav sad je to mazenje i gazenje...ona moja bivsa kupila neku gumu sto oscilira pa kad mi je prisla z guza shvatio sam kako je njoj od napred...kuku...bila je sva crna u nosnji , neka sektasica...htela je od mene da napravi njonju ali joj nije uspelo ,jer me njonjom napravila jedna pre nje...zadnji put sam ljubav vodio sa posteljinom...ostavila mi je kucka cebe za decu ,pa mi se do jutra papci zamrznu...te sam trcao po stepenistu gore dole da se malo zagreje krvotok...komsijama sam objasnjavao da treniram ....a sebi je kucka..kuci odnela perjani jorgan od mojih gusaka...eee...kad se samo setim koliko sam gusaka umlatio da joj izmamim osmeh u hladnim nocima..uvek mi je prigovarala sto imam hladne noge..a lepo sam joj rekao da mi je to od oca...jer je on iz Bosne a bosanci su poznati po hladnoci ...Sadani kod Gorazda i nisu neka vrlet gde se udaju ove nase mladjane jer grad je grad..cak je i moj otac sisao do ravnice po zenu ,jer gore osim koza nema udavaca..kad su mu dopizdele koze resio je da se ozeni...upoznao je moju majku cim je sreo...a onda jedne olujne noci...kad su bolovi parali utrbu moje majke rodio se jarac...tj ..ja....cale me je nazvao zbog ljubavi prema kozama jarko...e moj cale...zbog tebe su mi svi u skoli meketali...al otac mi je bio Bog...kad se samo setim kako je rusio stabla onom motorkom,kako me je ususkavao u piljevinu...kako me je nosio kod pokojne bise na sunku i sir..to je bio otac...a sada ovi tuljani samo sede ispred racunara i varaju zene jer im je face book to omogucio...stigao sam na Dunav...umocio sam par duzih gaca u rupu koju sam napravio u ledu...neki klinci su se klizali i jedan propade kroz led...od straha i neverice ispustio sam hlace...video sam malog kako mi mase ispod leda...ej jaro povikah...de dovati mi hlace...poslusao me je i dovatio...pa koji mu je kurac bio ne znam......reko ...ajde ajde napolje zemo otice ti sa jaja na bubrege....sve vreme mi je mahao ispod onog leda..kao da je hteo nesto da mi kaze...ko se jos roni zimi ja ne znam...zar mu nije dosta hvala sto sam mu rekao...kakva omladina..ni starce ne postuju...cccc..vratio sam se kuci cim sam stigao...unutra ledara...opet nema grejanja...bem ti stanarine...nema se..odakle da platim kad mi ona kurva sa kacke petlje uze zadnji dinar...pogledah na sat...bem ti al vreme leti...moram malu pokupiti iz skolice mora mi rucak napraviti...bem ti ovo belilo...propao sam kroz saht..okrenuo se poklopac i deknu me po cevanici...urlikao sam ne zdravo...kad videh paru...u ...uuuuu sto je toplo ovde...neke cevi su se pusile..jebes mi sve ...ja placam grejanje a vid sto je ovde fino...zapalih cigaru...kako cu izac majku mu...vidje dubine???Kad me neko svirnu spolja...sta trubis.. nisam na vetrometini...izvinite gospodine rece izvolite...sta da izvolim obratih se ne znancu,...znate li da je zabranjeno pusiti na javnim mestima i u sahtovima...ne...od kada???De rece...plati ovo da ne dolazimo po tebe..ccc jebes zemlju gde kurve imaju veca prava...5000 dinara...kuku odakle mi ta suma novaca...besan pokupio sam malu zajedno sa racunom za skolicu...da da..samo se nesto placa...a odakle da izvadim pare iz guzice??Tata...sta je sad obratih se maloj od 5 godina..sta sad ti oces...lizalicu..molim..ocu tata lizalicu...ma kakva lizalica zadnju si juce pojela znas....nema lizalice...nema..pa nisam ja banka...lepo sam ti rekao sporije lizi da ne zafali danas...ali ne..oces odma sve da polizes..ajd kuci..ajd kuci spremi nesto za rucak zeno..ali tata ja sam ti cerkica...ja ne znam da kuvam..a znas da jedes..a da kuvas ne znas..eeee kakva deca takav je i rucak...otice mi zadnji dinar ako opet angazujem onu sa kacke da mi pravi pasuljce..cak i ovo dete nije moje..ko zna cije je...kad god vidim osmehe na licima muskaraca mislim da mi poznaju zenu...moracu da joj odrzim lekciju...ne mogu vise da gledam u ovo belilo..ni u sunce ...ma ne mogu vise da gledam u nista...ja ne postojim..ja sam samo bleda senka onog sto sam nekada bio pre ovog......belila
Pogledah na sat a vreme pojurilo unapred , meni jos klikeri u dzepovima sto sam juce,klincima ispred osnovne skole osvojio...svi su placuci kuci isli...al su mene nazuljali dok sam spavao da sam jedva ustao...jes da ja nisam vise klinac ali volim klikeranje i onaj pobednicki osecaj , danas jedino klince mogu u necemu da pobedim...sef ce mi opet skinuti 20 posto al ako mu kazem za klikere skinuce mi 40...uvek sam muku mucio da stignem na vreme na posao..majku mu, da mi je samo pola sata kasnije pocetak radnog vremena ja bih stigao al ovako.....sta ces ,ostalo nesto u meni od mladosti..volim spavati...ajd da ja pozurim..kad zakoracih napolje opet ono sranje od belila...dje mi je auto...sve neka brda kao stogovi sena na parkingu...krenem da lopatam...nije moj...krenem drugo brdo od snega razgrcat nije moj...pa dje mi je auto??za sat vremena ocistio sam sva vozila na parkingu od snega al svoj nisam nasao...mog nidje nema kao da je u zemlju propao...kad poce neka masa ljudi da mi prilazi..sta je decko..lopatas ha??Ko ja??Onako malo ladno mi pa da se ugrejem..mislio sam oce da me biju...kad pocese vaditi pare i rekose..evo mali svaka ti cast ...zaradio sam brat bratu 4000 dinara ...ko jebe sefa i njegovih 20 posto...krenuo sam na drugi parking i lopatao..pare su mi ubrzo napunile dzepove od zahvalnih ljudi kao klikeri od rasplakanih klinaca..kad pogledam na sat...shvatim da ja na posao ni ne treba da idem jer oni moji sa posla uveliko idu kuci..kuku...ubice me sef jer na posao nisam ni stigao...ugledah one klince kako se vracaju iz skole..bili tuzni u ocima..valjda zbog onih klikera..pa pocnem od onog snega sa kola da pravim sneska belica..deca se odmah razveselise...poceh pravit drugi,treci..pored svakog auta bio je i jedan snesko belic...deca su im na nos stavljali sangarepu , ugalj i dugmad od starih kaputa.....uskoro na posao vise nisam ni isao, dobio sam otkaz...svaki dan sam cistio parkinge a od sangarepe sam na pijaci dobro zaradjivao...ugalj sam prodavao po selima..a dugmad krojacima...uskoro bio sam bogat...belilo mi je u oci donelo ono sto sam zasluzio decje osmehe ,zahvalne ljude i pare koje su mi trebale..blizila se nova godina..krenuo sam da lopatam po gradu...ceo grad je bio snesko belic...deca su stavljala na njih dugmad mrkvu i ugalj a kad su poceli i serpe i koje kakve lonce...da stavljaju na sneskovu glavu moj biznis je opasno procvetao...uskoro su svi znali za mene..i na pijaci i u gradu a i sire...zvali su me i Rusi..kod njih sam imao posla do jaja...bio sam glavni baja u ruskoj mafiji...tamo sam glavnim bosovima pravio sneske po meri....kad bi oni deknuli nekog sto im nije platio neki dug....ja sam posle metka igrao glavnu ulogu...i od mrtvaka sam pravio veselog ...sneska belica...tako sto bih ga oblozio snegom da ga zakon ne nadje...kad se otopi ono belo ...les sam predavao kojekakvim preprodavcima drvenih sanduka..pa sam i tu bio dobar brat bratu hiljadu zelembaca...nasa mafija je bila naj jaca ,pa sam posla imao i sa maratoncima...to su zive legende po pitanju sahrana...to su oni nasi glumci iz filma znam da vam izgledaju naivno ali verujte mi ...opasna je to banda...samo smrkaju belo...kad sam se vratio u Srbiju sretnem sefa na pijaci..on u jugu ja u novom bmw u...de si sefe kurvo stara...pogledao me je i nesto sebi progundjao u bradu...mora da je popizdeo kad je video felne na mom autu...resio sam mu otkupim firmu...uskoro...dosao je i taj dan...sef je zakasnio...sad je on meni bio podredjeni...pa sefe..pardon radnice...zasto si zakasnio...nisam mogao da nadjem kola ,zavejao ih sneg...a sneg..jeli ,ma nemoj reci....kakav glup izgovor...de potpisi ovde, skidam ti 40 posto od plate sto lazes...a i sto si zakasnio...nisam ja zakasnio rece moj bivsi sef a sada podredjeni....ti si zakasnio...ja zakasnio..aaa necemo tako da se igramo..sad sam ja sef a sef je uvek u pravu...ti si zakasnio...smejao sam se u sebi od zadovoljstva...ne lazem sefe rece moj bivsi sef...ako mi ne verujes...nasao sam onaj tvoj auto...bio je na jedinom parkingu koji nisi ocistio u gradu....ne seri rekoh...nasao si moj auto>>>vec sam i zaboravio na njega....posao sam tamo gde mi je rekao..i stvarno ...bio je to moj stari autic,mazda 121...Boze..kako volim ovaj autic...otvorio sam vrata a iz njega ispadose....klikeri....okrenuh se...ugledah klince iz kraja..bas one sa pocetka price..ne znam zasto ali bio sam im idol..odveo sam ih sve u mek...potrosio sam sve pare koje sam imao kod sebe...dok su odlazili suza mi je klizila niz obraz...bio sam tuzan...sunce je pocelo da topi sneske po gradu...sve je bilo samo sivilo, belilo pred mojim ocima je nestajalo a sa belilom sam nestajao i ja......

Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: crno   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime13/6/2013, 8:41 pm

Slepao sam se uz ofucane babe koje su citale Deca sa kolodvora Zo,one su plakale a ja sam ih za pare pod secao na mladost...plakao sam i ja, jer je kod njih crno bilo u bukvalnom smislu crno....sutao sam besposlen konzervu po putu...i video navijace kako gamizu ka stadionu...spremni da polome tribine i jos po koju vilicu...usetao sam medju njih kao medju svoje...poceo sam da urlam i ja...jer su to isto svi radili..kad uletese neki plavci sa carobnim stapicima i neki cigani sa grickalicama...ovi prvi su nudili batine a ovi drugi vecitu zanimaciju....posle dva udara u tikvu ista se raspala...tacno sam video navijaca kako navija glavu nazad....mislim se ko ga jebe kad ne zna da navija za pravi tim...tekma je pocela..orilo se Zvezda....Zvezda...jedini ja sam vikao Partizan...cudno su me gledali ali i ja njih pa zaboravili su da sam se tukao za njih....bezao sam a iza mene rulja se brijala ostrim i tupim predmetima...polomili su me na ulazno izlaznoj putanji i kao veliku nuzdu izbacili u ne svest....Glava mi je urlala , brisace nisam imao pa na oci nisam video od kise suza, koje su mi se obilju kapljica slivale niz krvavo lice...Hrabro od mene..... bio sam tucen i ja sam tukao jer tad...tad sam bio mlad...setio sam se hita Riblje Corbe...a bome su mi je zaprzili....krivudavom putanjom naslonio sam se na zgodnu plavusu...u jebo te,pomislih kao da je Rimljanka ima stit ....osetih nesto da sere u mom pravcu...plavusaca je bila malo vise satirana i onako nakrivo nasadjena i u uniformi.... nije mi izgledala da je za partiju tucanja...Za ovaj uskrs vidim ja da cu ja da budem jaje po drugi put...kad me je poklopila vise nisam ustao...jecao sam i zacuo sirenu...vode me na gubiliste da me dokosure a samo mi je bilo dosadno...u stanici prisla mi je mala koja me je deknula necim teskim...a jel jos oces da se kurcis...vikala je....neka fala vidim da je tvoj veci...jos si bezobrazan...tukla me je nekim lenjirom i pozvala je koleginice u celiju....ovaj se buni.....daj taj lenjir rece jedna...da mu izmerimo pamet malog mozga....borio sam se hrabo ali sam nadjacan brojcano....i ako sam imao muda one su imale lenjir....wow...rece jedna ...celih 14 santima....ali vidi obim...smejale su se...drolje...povikah...osetih lenjir kao opomenu...dole je zabolelo vraski...nabacili su mi nesto na glavu...bilo mi je jako crno...nista nisam video...osetih da se vozim u nekim kolima...lupao sam glavom od lim u krivinama...konacno...stali smo....ispred mene postrojen kordon zena sve sa stitovima...uvukli su me u neki amfiteatar...video sam jos momaka polupanih zenica...ajde...dovedose neku zgodnu...rasirila je crno....ajde sta cekas....kako da krenem kad nista ne vidim...bila je to majka svih plavusa..ogromna baba zgodno nezgodna...od podliva mi se ucinilo da je do jaja ali ova ispred mene nije bila ni za kobasicu....kuku ...zajecah..nemojte ljudi ko Boga vas molim.....nije vredelo....morao sam da zavrsim posao...iza nje je bila ogromna sluzava stvar...iz koje su kako sam ja uletao sa mojim od 14 santima iskakali mali pandurcici...sve sa stitovima i pendrecicima....znaci tako ih prave...serijski ...nisam znao....kuku....na jebali su na stadionima....posle kanokade upri u mene kao u zivotinju....iznemogao sam i sav se rasplinuo u ocajanju da prodrem u sustinu bez izlazne situacije....crnilo mi se pred ocima....izbacili su me iskoricenog na ulicu...bio sam osramljen i ponizen....iza mene rojili su se plavci...bilo ih je sve vise....i vise....ona moja plavusa se kikotala...vise nista nisam video...samo crno...crno je bilo svuda oko mene....
Kicma se savija do zemlje ,veseli pendrekcici su se igrali po meni....grubijani ostrih crta lica pokusavali su da od mene naprave coveka....posle par pljacki prodavnica shvatio sam da nisam uspeo nista da ukradem osim plazma keksa i mleka,mislim da sam trebao da kradem pare ali sad je kasno da se vadim...kad stomak krci jebes pare...kasno sam shvatio da sam za pare mogao da kupim fabriku Bambi keska.......dobio sam sedam godina za keks i jednu za Somboledovo mleko,ukupno osam godina...moj ulazak u pritvorsku jedinicu bio je krajnje smesan....guzili su me tamo i gurali mi nesto u analni otvor... da bi videli da li sam jedan od onih muskaraca sa tananim glasicem...kad su utvrdili da nisam poceli su da se klade na mene...kako necu izdrzati prvu bracnu noc...pa mislim se nisam ja dosao ovde da se zenim a ni ne vidim neke devojke okolo..sve bradati huligani....ubacili su me u celiju dva sa dva...taman legoh na lezaj kad mi se ucini da je onaj gornji krevet iznad mene mnogo nizak..pa sam nosom pipkao sundjer od ovog ludaka koji je prdeo na sav glas....otvarajte gasovi upomoc vikao sam i lupao o vrata celije kad osetih nesto na ramenu nesto na dupetu...o piletina zacuh omega glas....mama mia...iza mene je stajao rmpalija od 200 kila stocne vage...ovaj,znate ja sam nov drago mi je ...pruzio sam mu moju sakicu i izgubila se u njegovoj sapi...ljubi ciku ljubi namestao je usta za kiss...opaucio sam ga po jajima...srusio se kao kegla...posto nisam smeo da mu dozvolim da ustane...sve dok nisu ponovo otvorili celiju ja sam ga sutirao u medjunozje da ne moze da se oporavi...kad su otvorili smejali su se...o mali vidim bio je zestok sex sav si oznojan...pao sam na pod iznemogao...kad su shvatili da sexa nije bilo niko me u zatvoru vise nije dirao...jer sam sredio naj jaceg peska.....radio sam u nekom kamenolomu,setih se holokausta mora da je ovako bilo nizoj rasi...kopao sam kopao i uskoro sam nestao u zemlji a da niko nije to primetio...pao je mrak..sad nema nazad ako me uhvate ajd ti objasni da sam radio posteno...nastavio sam da kopam i posle mesec dana licio sam na ljude iz konc logora...ali isplatilo se,uskoro progurah ruku i odgurnuh zemlju...ugledah puske...gotov sam...pa zar sad posle toliko truda...bili su to mali kosi ljudi i nista ih nisam razumeo....pricali su kao kad bacas konzervu niz stepenice...ugledah bossa....oborili su me , gledali su tupo i znatizeljno u mene bas kao i ja u njih....ci lao lang ju frut gur....molim???sern ftrk fa trrr nrder....jebes me ako te razumem.....dali su mi vode...uskoro smo se sporazumevali mimikom...ojacao sam od neke jebene rize i raznih kukaca...jebo ih kuhinja sve same zabe krastace i psici uvelici.....uskoro dogurali su me na neki aeodrom...ugledao sam sunce na krilima aviona...bio je to Japanski zero iz drugog svetskog rata...da li su mi sake pice koje su pili vojnici koji su isli u smrt....u smrt?pa necu ja da budem kamikaza...jeste li vi normalni....curg hung fret yum...vikali su.....dobro dobro...idem...usao sam i za divno cudo obuka na koju su me pre toga poslali urodila je plodom...pokazali su mi sliku Americkog nosaca aviona...da da kontam rekoh...bum tras bum tras...vikali su i pokazivali rukama kako da se obrusim na njega...ziveo car Petar...uraaaa....vikali su kao da me razumeju....Banzaiiiii povikah..a ovi jos vise u dreku...poleteo sam...mahao sam im srdacno pokazujuci im srednji prst...nisam leteo ni pet minuta kad shvatih da imam jako malo goriva...ugledah nosac aviona....Banzaiiii povikah i poceh da ponirem da se spustim medju nase saveznike iz rata...opet su pokazali pravo lice...opet su pucali na nas...tj na mene...izbegavao sam zrna svetlecih metaka...a tako dakle...ocete rat....banzaiiii.....zatvorio sam oci kad sam se zakucao od palubu....odose svi u tri lepe....leteli su kao mi za vreme bombardovanja...kad se vatra stisala...skocio sam sa palube da ohladim straznjicu koja je gorela....fack you....zacuh iza sebe...ma mrs zavikah i ja dok me je neki specijalac u ronilackom odelu terao da se popnem na nosac koji je goreo....o dobar dan povikah kad ugledah camugu sa epoletama...dje si brate ciganine....zar i tebe zarobise...tresnuo me u facu...au...sta je sad ovo i cigani nas ne vole....mumlao je camugarac...mumlao sam i ja....posle par burnih noci isporucili su me u Srbiju....nasi platili 3000000000 evra za mene...ne bili im odao tajnu sta pise na krilima nevidljivog f117....nisam rekao ni rec i ako su me nasi tukli korbacem po golim tabanima....na kraju kao super tajni agent zavrsio sam sve spijunske kurseve kod nas....sto se mene tice druge sluzbe su na jebale...licno me je trenirao Supermen i Spajdermen....sad ne samo da letim nego i trcim uz zgrade...bio sam svugde na tajnim zadacima...naj opasniji je bio u Diznilendu gde sam morao da raskrinkam grupu opasnih klinaca koji su krali sladoled iz automata....posle sam isao u Hrvatsku da se kupam tajno da objasnim so u vodi...posle sam presao na Kumbur tajnim camcem za pecanje malih ribica...i sakrio se u plavoj spilji ne bili saznao gde se krije Tito...posle sam skocio do Zanjica na nudisticku plazu da otkrijem one koji nose gace....a potom se sve zavrsilo u Zelenici gde sam jednoj babi morao da raskrinkam prevaru koju nije mogla da podnese...na ime, njen dedica je po plazi vijao mlade Bugarke sve sa vep aparatom....A nju nije opsluzivao....potom me salju u Sloveniju da im objasnim zasto Slovenci imaju brda kad je lakse da ih sruse pa bi bio jeftiniji auto put...psss...super tajna je da ce Slovenija biti ravna ko tepsija...samo psssss nikom ni rec...ovo je strogo pov...i konacno bacise me u Bosnu...da tamo utvrdim zasto se Bosanci bosanisu..kad sam se vratio u majku Srbiju...mnogo toga u meni se zaboravilo...pa su mi dali otkaz...sad besposlen sutam konzerve po putu u nadi da ce neka baba u crnom zaviti i mene pod svoje skute...bolje dobra baba nego prazna i crna ulica
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: dan ratluka   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime18/6/2013, 12:31 am

Vozio sam paciklo po keju,negde na pola puta do stranda poznatog novosadskog kupalista nalazi se penzionerska klupa.Tu se penzosi okupljaju posle kontejnera da malo ubiju vreme muvajuci bakute ciji su muzevi odavno pandrknuli.Donose kolace kolju svinje uz dunav i pokazuju preplanula tela mladim curicama posebno onim s profilima koje tvrde da bez starca nema udarca.Doduse to su izmislili sami penzosi ne bili uterali nekoj zgodnoj pre nego sto i njima kucne cas .Tu se igra sah i razvijaju vijuge i cesto je neko uvek konj a taj dan sam bio ja na tapetu.Smejao sam se dok su bakute vadile proteze i pokazivale drugaricama cak su i meni nudile sex bez iste da mi pokazu sta je mekano .Jer dedama je sve odavno mekano.Neki su me poslusali pa su kupili vep aparat i svaki dan su mi se javljali kako su im polovnjace vedre kao nekada a to i sve nas ceka ,jednog dana.No,seo sam da igram sah, posle sto partija ja sam obnevideo, sve sam ih porazio osim jednog cice koji me je tukao svaku partiju.Toliko se zakuvala atmosfera da smo poceli da se kladimo i redovno sam gubio.Ovo je zadnja rekoh u sta da se kladimo?Kaze matori u devojku...hmmmmm gledam njegovu brkatu oblizuje se nada se kucka mladom macoru.Ako, necu sad izgubiti.Jos jedan potez i mat,matori me je matirao ponovo ,pa kako sad curi da objasnim da je dedina na jedan dan .Posao sam kuci a cica je izvadio macana i brusio ga na brusnom kamenu gde su ostrili nozeve.Pozvao sam devojku obradovala mi se i rece pre mene,dolazim.Cekao sam je malo dalje od klupe penzosa na keju.Kad je stigla grudi su mi izbole oci jer sam sedeo .Cuj mala imam problem prekinuh je u zelji da me poljubi.Opklada je opklada.Kad sam joj ispricao i pokazao cicu mala se nadrkala sto je normalno ali racunao sam na inat i to se desilo, samo od sebe.E hocu kad si budala rece ali ti da drzis svecu i da gledas to je uslov.Sta cu morao sam pristati.A deda je bez blama rekao da trojke obozava.Mislim se ma omanuces deda samo se nadaj.pao je dogovor tacno u ponoc kod njega.stigli smo taksijem.Do cekala me smezurana bakica u tanga gacicama napadno nasminkana i odmah sa vrata me ponudila ratlukom.Unutra crveni fenjer soba mirise na starost i lekove.Ja i ova moja smo se pogledali ali sta je tu je.Deda je lezao vezan lancima na krevetu i rezao je kao pas.Uplasi nas njegov mali koji i nije bio mali cak sta vise moj je bio mali.Moja rasirila oci i vedro me pogleda.... drzi svecu dovati je sa stola i poce da se svlaci.Baba je mene uvatila za ruku i pomerila da gleda ono sto se meni nije ni malo,gledalo.... pogresio sam priznajem.Sveca je gorela a oni su poceli.Ma deda je razvalio,baba se primila i poce da mjauce na mene.Majko moja, sveca se topila na moju ruku kao deda na moju malu.Baba krenu da me poljubi proteza me ujede za usnu,gotov sam.Deda je kidao moju ljubav a ova je vristala..... i baba je vristala i ja sam vristao ........odjednom....probudih se sav u graskama znoja.Uh kakav ruzan san.Devojka je mirno spavala kraj mene.Pomazih je po kosi.Ustah skuvah kafu i okupah u trku da dodjem sebi.Majko moja kakav bolestan san.Poneo sam kafu i devojci ,ajde ustaj bre dosta je spavanja.Kako se nije mrdala strgoh posteljinu sa nje.Hm malo je cudna danas ova moja...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kraj mene je lezala dedina mlada..... matora bedevija....i meskoljilja se kao da je noc provela uz jos jednu mladost......deda je izasao iz kupatila....sretan.....vencali smo se...rece deda..i pokaza burmu na prstu moje drage....ali dogovor je bio na jedan dan.....e zajebo si se malo....ti babu imas na jedan dan...zaboravio si da ja volim trojke...ajde baba polazi idemo kuci...sad nam nece biti dosadno...devojku vise nikad nisam video.....
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: dembeli i dembala   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime25/6/2013, 3:12 pm

Dembeli je moj drug , nazvan od milja...gradjen je kao bojler godinama natalozeno pivo ucinilo je svoje...jedno vreme sam hteo da ga angazujem za radove na selu...posto lici na upijac da asfaltiramo zabit...nije pristao....Dembala je njegova devojka,mala cura koja voli momke od 120 kila zive vage...nije mi bas jasno kako je ne utepa kad legne na nju...u mislima sam zamisljao tu scenu, kako joj se vide samo sakice i stopala kad je poklopi .Veza im je licila na bezveze jer je Dembeli bio cudne naravi,nikad nisi nacisto sa njim...voli da potrosi da plati pice, za raju u kafani nema boljeg druga..za zene je oduvek bio smrt...sa onim seretskim osmehom Kackog mangupa mnoge su pale ako ne pod njega onda u komu...umeo je da plevi razne baste..taj nije birao...jedva sam kod komsije sklonio patke ,jedna mu je zapala za oko...kad smo otisli da konzervu lava popijemo u Dunavskom parku nameracio se na labudicu..kuku kako se zacorio...ma taj kad bi vrapca dovatio letelo bi perje...svojim ocima sam video sta je uradio kanarincu...taj na dupe vise nije seo...oduvek je za sebe pricao da u gacama ima pitona... kad smo se kupali na Ledinackom jezeru uplasio sam se ,kad mi je neki vodo zemac neka nemam ,prosla kroz noge sa unutrasnje stane butine i dotakla me..oblio me je hladan znoj ....da nije neka zvecarka ali kad sam pogledao njega shvatio sam da je to bio njegov piton..alo brate ...daj smotaj tu surlu mislim nije u redu... ipak smo drugari...zenski deo populacije se kleo policiji i nekoj inspekciji da ih je za noge drzao legendarni Los Nes...i da to treba da se istrazi..ja sam lezao na plazi i smejao se zajedno sa Dembelim....uvece smo otisli na Bilijar...jednom prilikom uzmem ja belu kuglu ...sve neke dlake na njoj..mora da je od coje... nova pa otpada sa stola...ali nije bila coja...on iz posalice posadio jaje na sto da me zajebe..ali nije ocekivao da cu da opizdim naj strasnije belu da razbijem trougao na stolu...posle smo isli u hitnu pomoc po pomoc...potom odemo na strand...morao sam ga zakopavat u pesak,bio je dete u telu golijata...a to je bio zamoran posao jer ona njegova surla je strcala kao antena...eh pomislih da mi je jos jedan drug Dembeli pa bi mogli razapeti mrezu za odbojku i raspizdit koju takmicarsku......konacno ...ja sam ga i upoznao sa Dembalom,kupio joj je cvece i pala je na pricu kako je sa groblja sa sveze humke...nije mu poverovala da je toliki seljak nego je mislila da je vickast...samo sam ga pogledao...znam i mesto i grob sa koga smo munuli.. cvece...voleo je Dembeli Dembalu ali voleo je onako muski,pokvareno....samo je mislio na pitona ali uskoro taj piton je postao udav za Dembalu...ni ja ni ona ga nismo skontali na cemu je,ona je tvrdila da je na oho lepku a ja da je na stiroporu....on je nove regale kupovao,kauce,televizore,sporete samo zbog stiropora...u koje je to isto zapakovano..imao je tu boljku da miluje stiropor i da skripi noktima po njemu ...postavio bi ga na sred Kacke petlje i nesto je tamo petljao sa onim curama koje vole kamiondzije...ustvari kad bi zakupio curu na popodne ,ogradjivao bi ljubavno gnjezdo stiroporom jer je u spaceku bilo malo mesta za dvoje..on je zato je na krovu nosio table stiropora za pod guzicu...jer tamo je isao svakog 10 i 25 kad mu je plata...ali nije imao veliku platu ....jer ga je sef na poslu jebao vise nego sto je on one sa petlje...sa sefom nije voleo sex jer je sef imao narandzastu kosu...i sam sam rekao tom sefu da mi je sumljiv jer je i moja cerka imala istu takvu kosu...ajd sto me jebe na poslu ali zasto mi babra po kuci....sef nam je isti...zajedno smo radili ali sam ja presao na drugo mesto kad sam video da mi i 13 dete lici na sefa...no da nastavim...imao je love samo za mali sex i to na 15 minuta....tad je sefa nagrdjivao psovkama jer mu je skidao od plate jer je uvek imao neki izgovor sto kasni..zadnji put mu je otpao branik sa apena 4...i meni je skidao od plate ja sam uvek kasnio jer nisam cuo jebeni telefon...kako da ga cujem kad nikad nije bio pored mene...spavao sam gde stignem...cure sa Kacke su pizdele , jer je voleo da se ljubi sa punim ustima stiropora...cak je i njima u ustao gurao isti pa se posle nervirao zasto nema mesta za pitona....pocele su sitne carke..on mi se jadao ona mi se jadala...bio sam UN medju njima...mirovna misija...sta sve tu nije letelo preko moje glave...zadnje sto sam video su bile usrane bokserice i krvavi ulozak...samo zato sto mu je lepo rekla... nemoj gace ostavljati u frizideru gde je hrana...Dembeli je bio senilan, okupao bi se i dok je jos drzao gace koje je hteo da ostavi u korpu za ves on bi naprasno ogladneo...i sranja su mu se redovno desavala....ali i on je njoj rekao njegovo pravilo...pravilo muske glave u kuci...da ne sme da ima mesecni ciklus kao sve devojke jer on hoce svaki dan res peceno ..ne voli covek krv...to je cudo,ni veceg coveka ni vece kukavice...pa njemu je neki klinjo prisao i oteo mu klikere a ovaj se rasplakao da sam mu ja morao kupit staklence i sodere da vise ne rida...konacno Dembala je krenula na Exit a Dembeli je gore radio kao obezbedjenje...i posto gore ima trilion devojaka za izvoz i jos su iz izvoza...Britanke,Sfabice,Crnjkinje....a sto je crno voleo to je bilo za plakati..taj kad bi video crno povilenio bi...kad ga uvate vilenjaci u glavi morao sam rupu kopat u obliku trougla da u nju bleji par sati...jedino tako bi izlazio iz krize...zamolila ga je kao njegova devojka...da je uvede jer nije imala karte....na sta je ovaj obrusio da ne moze niko da udje..niti on moze nekog da uvede niti on moze bilo sta dok prima platu...kad radi kao nikog ne poznaje...odvaja zadovoljstvo od biznisa......ne daj Boze da udje Dembala da pored one zenske populacije koje samo njega cekaju..mora nju drzat za rukicu a mogao bi da paja sve redom, samo da mu se smena zavrsi...i smena mu se zavrsila...video sam ga u gomili kod rege stejdza, kako se naslanja na mrak...crnjkinja mu se unosila u lice biserno belim zubima...on je objasnjavao da je Kac njegovo rodno mesto metropola sa svetlima Las Vegasa...samo mogu da zamislim njih dvoje u spaceku...konacno kad je Dembala nabavila karte njemu je proradila ljubomora...pa kako ko je u njegovim redovima izdajnik??? Mene je osamario pogledom sumlje....bezao sam unazad..ja sam jedan od onih koji pali sa zida na Exitu....pala je i njihova ljubav..crv sumlje je umesao prste...njih dvoje vise nisu cak ni prijatelji...a ja....ja sam prijatelj svima...njima sam bio i ostao kum...ali ovaj kum nikad nece kumovati na njihovoj svadbi....
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: dok mastam zivim u boljim vremenima   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime25/6/2013, 3:13 pm

Ko se jos seca ringispila i prvomajskih praznika kao nekad...kad je zivot bio zivot..i kad je dan imao smisla ...na zalasku sedeli smo i svirali gitare opijeni picem i veseli...a sada...sve je nestalo...brze se zivi i brze razocaras...nema se para...mnogo rada a malo dara...neko ima a neko nema a i taj koji ima nema...jer ovi drugi sede kod kuce...ako....bar ce raja da se podeli na bogate i siromahe...pa cemo pevati Djoletovu...voleh lepu...al sirotu.....resio ja proteglim papke...pa sam kupio mesa seo u auto i otisao na Venac da rostiljam....uzeo od druga gitaru i sam u svojoj samoci odem uz breg..stignem ja zabodem vatru i podlozim meso....mirise....gitara rastimana bas kao i ja...i onako klimam pocnem...da pevusim...al nesto mi ne zvuci...zavijam kao kojot...procitam tablu na drvetu....spremi dupe da te sumar napali...zabranjeno lozenje vatre i rostiljanje svinjskog mesa,samo koza......posto nisam hteo rizikovati sumara a meso nije bilo gotovo prilozim ja gitaru sve sa zicama...kad zacuh vatru kako svira....i tako do u mrak...auuuu....nista nisam video pa sam upalio auto i osvetlio moje svinjce na parce....jedem ja tako sam kad ugledah u mraku necije oci,miran kuco miran...rezao je neciji doberman....lele....ima da me izede...sad mu mora da licim na punjenu pljeskavicu...mamamaaaa poceo sam trcati nizbrdo a kuco zamnom...popeo sam se na neko drvo a cuko ga je cuvao...negde u zoru...ugledah sumara....alo majstore...alo majstore....okrenu se i ugleda me kako mu masem sa drvceta...pridje on i kaze a tu si ha....vidim vatra gori a nemas petolitarku vode da gasis pozar...e pa sinak kazna je 5000 din....ma ocu rekoh samo skloni ovo stene....ajd ne ujeda ako platis...i stvarno sidjem ja i on dogi stavi priznanicu i doga mi je donese...a sta ako necu,mislim da platim ...zacuh rezanje...brze bolje platio sam kaznu...tj potpisao...i sednem ti ja u auto...kad opet sumar...a de si ti krenuo ha?Pa kuci kako gde tu sam celu noc...e nece moci moras da platis kaznu za prazan akomulator,o ne...pomislih onako jadan kako cu sad kuci tokom noci otisao mi je akomulator....doga mi je donela novu kaznu...kazna za prazan akomulator....i krenem ja peske kuci...sumaru sam prepisao auto jer je poceo da mi pola sata skraba nove kazne....kazna za pepeo kazna za govno koje sam morao israt ispod drveta jer nisam mogao sici do wc...kazna za dogin strah jer je nocu jadna sama dzedzala a kako sumar kaze doge se kradu naj vise nocu.....kazna za pisanje jer sam mokracom gasio vatru ...kazna za kaznu jer ne nosim pare sa sobom...al najgore mi je bilo kazna za nostalgiju e to nisam hteo da platim...pa je huskao dogisu na mene da sam mu prepisao auto...ali nema veze ...sad je bas...kao nekad...kad sam bio klinac...poznajem ovaj put....vodi me kuci i dok mastam zivim...u boljim vremenima ...sav onako sjeban naletim na saobracajce...o de ste ljudi sta ima....bolje da nisam pitao...odma mi je napisao kaznu za prenos informacije kad mi je rekao da izasao novi zakon o sabracaju...i doneo bibliju da se zakunem da necu pricati nikome bar dok prvog ne opletu po usima...skripe gume..koci neki jadnik na licu mu strah jer je umalo ubio mog kolegu......kazna za skripanje guma...naime...imaju novi zakon ...moraju da izlete ispred vozila fizicki tj telom...i ako gume zaskripe sledi kazna,....uveli su i kaznu za besumno kocenje tacnije kad nekog udaris od zada....tj nisi zakocio...moras da se okrenes da te ako je muski vozac izjebe a ako je zenski ti je mozes jebat jer i onako si je vec od nazad unakazio po limu....e dobre ove kazne pomislih kad ugledah babca kako izlazi..e bem ti srecu ,malera...jadniku se jedva digao na kraju nije mogao..jos je povratio a bio je neki mladic od 20 god...baba ruznaaaaaa......pa je morao da plati kaznu za ne dizanje splovila....jer kad nemoze jebat kako ce gumu promenuti....drugog zaustavili i kaznili ga jer je ukljucio sva 4 svetla pa zbunjuje vozace jer neznaju gde hoce levo ili desno....treci je platio kaznu za bojler u kolima...nije ga vezao......sledeci je platio kaznu za nepoznavanje cirilice pri potpisu i sto nista nije naduvao...jer ko jos u Srbiji vozi trezan....laze sto posto da je trezan a ako laze dreger ne laze rog...kad su saznali da ide u prirodu da smiri zivce jer ga je zena prevarila sa kumom....platio je kaznu za rogove...nije mu vredelo nista da se pravda zakon je zakon...mora da je ubio jelena dok je dolazio otkud mu rogovi....jedva ja pobegnem od njih ...i odem do banke da dignem pare da kupim novi auto...tamo sam platio kaznu sto sam dosao po pare bas kad jedu puru.....pa sam platio kaznu za cekanje jer sam poremetio koncentraciju kiseonika u ionako malom prostoru banke...dignem na jedvite jade pare i krenem kuci...bilo mi je dosta svega...ustanem sutradan svez i odmoran..i dodjem na posao...kad ono subota...ja tad ne radim...i sef koji je bio tamo napise mi kaznu za slucajan dolazak i za senilsnost...e jebem te zivote....pogledah u nebo i poceh sa psujem na sav glas...kad me nesto opici po nosu....kazna za deranje na nebo....neeeeeeeeeeeeeeeee.....pa ja samo dok mastam zivim....u boljim vremenima...... odem ti ja pijacu da uz put kupim malo krompira...na izlasku pijace platio sam kaznu sto ga nosim u levoj ruci ....i stvarno na tabli je pisalo ..zabranjeno nosenje kesa i cegera u levoj ruci...
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: carobni nokat   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime27/6/2013, 2:43 am

Tek sto sam zamakao iza coska stigao me je novi ugao,gde cu sada...iza mene, dolazio je mentol od 90 kila pobesnelog mesa...jebo ga mesni narezak kao da sam mu obio banku a ne ukrao narezak...Da sam drpio svinjski a ne govedji mozda me ova govedina ne bi sada jurila..sakrio sam se u jedan pasaz...ovaj je kao furuna,vruc protrcao kraj mene..za malo...debil je sve vreme pustao gasove da bi brze trcao al nisam ja sisao vesla....sta radis tu dreknu neka zena...bila je to Joko Ono zena onog Bitlsa...vacarlila se sa nekim matorcem..fuj..da je Lenon ziv ,sad bi ustao...krenuo sam na pijacu...tamo ima svega..mozda se neka jabuka otkotrlja do mene..glad u meni je pretila da se pretvori u erupciju...Hladnoca se uvukla u sve prodavace juznog voca..cvokotali su...neki kreteni iz toplane su radijatore postavili pre ovih sto su trebali da naprave zatvoren prostor za pijacu...ljudi bi samo ruke lepili za rebra od radijatora a neki tip sa nekim mernim instrumentom ih je ubedjivao... da je temperatura u stanu 19 stepeni sto toplana i nalaze..dzabe su ga ubedjivali da on nije unutra nego napolju...otisao je besan kao ris...Ugledao sam neku cavu..donja usna joj se obesila od gornju...sva sreca zube nije imala...pa jedina nije cvokotala..posto svargla ..upitah....Nesto je rekla a jebem li ga sta je to izletelo..capio sam kobasicu koja je visila..nisam daleko pobegao...nesto mekano me pogodilo tesko...pao sam pod noge nekoga sa nekim listicem..sta ti oces dreknuh..... mici se...alo batice rece cikica...ovo da odneses u crkvu odma...sad ce misa...pozuriiii...kakav bre Misa???...o cemu ti ...Samo se javi Spiridonu...ko ti je taj...iza mene ugledah onu bezubu, kako pokazuje masnim prsticem u mene...cela pijaca je krenula kao bujica...kuku..ako me stignu ovi seljaci najebao sam gradjanski...poleteo sam brze nego da sam ostao u mestu...stigao sam na ugao i zamakao iza coska prema crkvi...uleteo sam i poceo da se molim...lubenica me je zadnja pogodila...odmah sam se setio losmija kako je prosao zbog gaziranog soka u Dvoru...usput sam nakupio salate i za sledecu godinu..svasta ljudi danas bacaju...unutra,u crkvi ugledah Nindzu..ako me Nindza ne spasi niko nece....alo Nindza...evo Kineza iza mene...okrenuo se..video sam Katanu ,drevni mac duha Spiridona...u prolazu mi je sapnuo...mali sakrij se Spiridon ce to da resi...Stoj...nevernici .....dreknuo je na masu na vratima...ovo je Bozja kuca....ne smete sa oruzjem u crkvu...Kakvo oruzje...o cemu ti to...vikali su seljani prepuni salama,orasa,sljiva,limuna...nema sa cim me nisu gadjali ...a onom Kinezu sto me pogodio surikenom licno cu se osvetim....Dobro da me nije gadjao lukom i strelom kad sam mu u prolazu drpio beli luk iz Kine koji se za dz ,prodaje u Tempu umesto naseg manje smrdljivog...Spiridon se polako priblizavao Bozjim vratima..Katana je preteci blesnula pod verskim svecama...ugasile su se...svod crkve se zamracio...napolje Istvane...vikao je Spiridon..Napolje....ALjija...i ti Franjo...ovo je Srpska zemlja...A uuuu..pa ovaj je neki nacionalista....lele...sad cu jos da odgovaram pred Haskim Tribunalom sto sam ukrao jabuke,kobasice,i kojesta...Masa se ustalasala...komesala se i na kraju pobegla glavom bez obzira...Sta bi ovo oce Spiridone>>>Vera sine vera...svak ne gleda svoju veru i svoja posla...A sta je sa onim Zurkom iz Sandzaka...Sta sa njim upita ljubopitljivo...Pa kuva nesto tamo u kraju dovde se oseti..a ja gladan Nindza... mnogo...a para nema za stomacic..Nema se moj Nindza ,preostalo nam samo u sumu i da lovimo zeceve da im pojeli sangarepice da progledamo......e Da je nas drug Tito ziv a ne ova buranija, sto nam zemlju prodaje.... bunzdije i huskaci bi sada bili na letovanju na otoku srece al ovako, kad se pasuljce zakuva ima svi da jedemo ....i pasulj i brabonjke....Dobro de...imam neki listic za vas...evo...Hvala decak..Ovo je glavna premija... sine moj...kakva premija???pssss....sredio mi onaj cuvar pijace ,dobitak kao premiju za crkvu...sta ces..donacije nema...drzava ne haje...gradjani nemaju...ali zato Bingo plus...batoooooo.....oces i tebi da sredim za 10 posto greb greb..pa kako bre...Pa lako, imam dil sa Bogom ....nasmeja se Spiridon...evo ti caroban nokat...idi ogrebi srecu...pozdravio sam Spiridona...i otrcao do prve trafike...jedan greb greb molicu fino...i stvarno...sa carobnim noktom ogrebao sam jedan dzakcic...pa drugi...pa treci...Bingo...bingooooo....dobio sam....ljudi moji...verujte vi meni...slomio sam taj nokat na 50 tom greb greb..al nema veze...idem sad da popu da odnesem deset posto.... a ja odo...na pijacu da kupim nesto za pojesti......ako vi niste gladni ima ko jeste...samo ...nemojte da nesto kuvate drugima sto ne biste sebi .... desi se... da se zakuva
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: cim sam pokusao da je dodirnem svet je nestao   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime27/6/2013, 2:45 am

Bilo nas je trojica,tri druga iz detinjstva u ratu koji niko od nas nije zeleo...puzali smo nicijom zemljom pokusavajuci da se izbavimo iz obruca..nasa jedinica je bila desetkovana posle zasede..srce mi je lupalo,krv prosuta oko nas, njen miris je bio duboko u nama...oko nas su lezali mrtvi drugovi neciji sinovi muzevi , braca...sad su tu na polju smrti i njihove oci uprte u mracno nebo kao da su htele da kazu nesto pre odlaska na onaj svet...metak je otkinuo komad zemlje pred mojim ocima...strah nas je naterao da ustanemo i ostatak ledine pretrcimo...kad je granata pala izmedju nas...osetio sam kako me nesto kida...svetlost je bila jaca od mraka a bol ostrija od noza...pao sam i udario glavom u neciji slem..nisam znao gde se nalazim pogledom sam trazio nekog od svojih a onda sam ugledao Mirka kako se drzi za otvoren stomak iz koga su creva kuljala...gledao me je bledim ocima samo je izustio zbogom brate...kraj njega je razbarusene i krvave kose lezao i Goran...nije imao udove,bio je razbacan po travi koja je smrdela na plamen...uniforma mi je gorela...valjao sam se da ugasim plamen...nije mi nista,nije mi nista...levo uvo mi je bilo otkinuto gelerom a nos polomljen...disao sam tesko i stezao pusku ... trazio sam plen...bio sam divlja zver spremna da ubije da rastrgne na komade svakog ko mi pridje...video sam siluetu i polu pognutog coveka kako pritrcava Goranu i ispaljuje u njegovo telo rafal..jos cetvorica su izlazila iz obliznje sume..svi su pucali u mrtva tela...gledao sam ih kako se smeju cuo sam smeh zlotvora a onda je u meni puklo...povukao sam obarac...meso se trzalo...ljudi nesvesni da ima jos nekog zbunjeni su padali jedan po jedan..cuo sam samo zvuk zatvaraca i ubacivanje novog metka u cev...polu lud stajao sam iznad neprijatelja i gledao kako mu se glava pretvara u kasu...pogledao sam u nebo...vristao sam na Boga zasto me poslao u klanicu...iznemogao pao sam na kolena...hteo sam da zaspim da se probudim negde gde nema ovog ubijanja a onda me nesto pogodi u rame...ispustio sam pusku...pogledao sam na kratko pre udarca...kundak mi je slomio vilicu...probudio sam se u nekoj celiji..oko mene ljudi u bolovima...htedoh da se pomerim ali me bol presece ...pogledao sam i video rupu od metka u ramenu....vrata celije se otvorise...necije ruke me bez mislosti zgrabise...nisam imao snage da se branim...okacili su me za neku kuku i poceli da mlate..niko nista nije progovarao samo su me tukli..jedan od dzelata me je nesto pitao ali nista nisam cuo oko mene je vladalo beznadje...uskoro su me vratili u celiju a drugog zgrabise..znao sam sta ga ceka ali nesvestica me je savladala..posle tortura vise nisam licio na ljudsko bice...ni zivotinje se ne muce...i one su veci ljudi od nas ljudi...posle ne znam koliko meseci konacno sam ugledao sunce...u neki valov su sipali vode i rekli mi da se okupam..ides na razmenu..doteraj se...cuo sam smeh....ajde ajde ne budi pickica pozuri mlada treba da te udamo...voda pod prstima...voda na usnama...nije vazno samo da odem negde...bilo gde....ugledao sam most...i sa druge strane su bili zarobljeni....mi smo isli tamo na drugu stranu a oni prema nama...polako kao da ne verujemo da smo spaseni......ne...neee..ne opisi strah je uzburkao sve u meni...sa druge strane nisu bili ljudi...to su bili djavoli...dva djavola u crnoj odori drzali su baklje i oci su im bile samo crne jame...ne necu tamo ne na drugu stranu to nisu moji,...osetio sam udarac u ledja...polazi ne raspravljaj se...sta je ovo Boze ko sam ja....gde me vode ovaj put...zar nisam tvoj sluga...sotona je drzao lance i smejao mi se....dodji gde pripadas...svako ko ubije je moj brat...dodji brate u svet iz kog si ponikao...vristao sam dok su me odvodili...ugledao sam andjele...oni su isli na drugu stranu..krila su im bila spaljena...vodili su me u naj crnji mrak...u dno ljudske savesti ...a onda neka svetlost pala je pred moje noge u okovima...pogledao sam i rukama pokrio oci da ne oslepim...zacuo se zvuk groma...Bio je to Bog...dosao je po mene...po one koji nisu imali izbora zna on ko sam ja..da sam dobar covek...ali Bog je imao drugacije planove...cuo sam ga kako mi se obraca...dao sam ti zivot...dao sam ti srecu...ti si odabrao tugu i zlo..nisam ja...nisam ja...ja sam dobar covek...rat je...da li si se zapitao rece Bog...zasto nosis oruzje..go si rodjen u uniformi uhvacen...da li si imao izbora kad si decu i zenu ostavljao da drugoj kuci naneses bol...plakao sam kao dete...suze su postale reka...imao si izbora..svaki covek ga ima...sve su to opravdanja i pokajanja a ja sam verovao u tebe dete...uhvatio me je za ruku i pomilovao...znam da si dobar covek...dacu ti jos jednu sansu ako verujes u mene...verujem promucao sam kao da nisam siguran..osetio je moje kolebanje...nemas dovoljno vere...ziveo si samo dan da prodje...da te noc zagrli...tesio me kako je sada sve gotovo kako je mukama dosao kraj...a onda me pustio...padao sam u ambis...u crnilo...neeeeeeee.....ne Bozeeeeeeeeee.......a onda je sve prestalo...da postoji za mene...postao sam prasina...nesto ne bitno...ugledao sam kucu gde sam rodjen..oca i majku na pragu..nestrpljivo su cekali sina da se pojavi na horizontu.....mahao sam ali me nisu videli...nisu mogli...preleteo sam svoj dom i nasao se iznad kreveta mojih cerki...duboko usnule...disale su spokojne..ugledao sam u ruci mali drveni krst na lancicu...kao da su se molile da im se tata vrati..uvijene u cebad sklupcane u klupko izgledale su mi kao mali smrznuti andjelcici.....rasute kose moja draga je spavala...ali srce nije...naborane ruke je podigla...kao da zeli nekog kraj sebe u postelji...osetila je moje prisustvo ja nisam osecao nista.....otvorila je usnule oci pokusao sam da joj ocima dam neki znak da sam tu iznad nje sa druge strane sna,ali umesto ociju video sam vecnost koja me ceka...video sam djavolju dusu...moju pokidanu ...hteo sam ali nisam mogao da zaplacem....tu gde sam bio covek nema nista u sebi ...samo sam prazna ljustura opijena ratom ....cim sam je pokusao da dodirnem...svet je nestao.............tlo pod mojim nogama se otvorilo i ponovo sam osetio u stomaku propadanje...sunce je bilo sve manje i manje i u tamu se pretvorilo....Otvorio sam oci,bio sam u nekom bunilu...pokusavao sam da shvatim gde se nalazim...oko mene hladni zidovi pecine sa kojih je kapljala neka sluz...ustao sam dok su mi kosti pucale...krenuo sam da nadjem izlaz ....video sam kako neki ljudi nesto udaraju velikim cekicima a onda su mi se oci rasirile od uzasa...zakivali su eksere u ljude...uplasen stropostao sam se od klizavu strminu.. i upao u neku smrdljivu vodu...bila je to krv, sa gadjenjem probijao sam se izmedju gomile leseva...ugledao sam necije oci kao da me optuzuju sto sam ziv....prodirale su onako mrtve i hladne kroz moje...neko me uhvati za ruku...tiho ,tiho...cuce nas...iznad mene je bio neki covek duge guste crne brade....svaka kost na telu mu se videla...vidi se da je bio izgladneo...gde smo ,gde se nalazimo upitah...u paklu smo sine...odavde nema izlaza samo je pitanje dana kad ce nas uhvatiti i baciti na muke...pogledao sam okolinu...nisu tu bili djavoli samo ljudi zle krvi...ljudi ljudima nanose zlo...zar ovako izgleda pakao ??? A sta si mislio da su to djavoli sa rogovima nasmeja se nepoznati...i ovde dole i gore samo ljudi ljude progone...ako nas uhvate pozeleces da nisi rodjen...prikradali smo se strazaru sa nekim cudnim oruzjem...hteo sam da ga scepam kad me zaustavio nepoznati...nemoj...mi ne mozemo da ih dodirnemo ali zato oni mogu..oni su magla nasi strahovi...idemo drugim putem ,podji zamnom...odveo me je u neku dvoranu sa stalaktitima...zlato je bilo svuda...zar je ovo zlato...jeste rece nepoznati prokleto zlato ko ga dodirne proklet je da luta lavirintima bola...veruj mi ne zelis da ides tim putem ne diraj nista...seli smo na stenu...sta cemo sad...dugo sam prijatelju ovde...ja sam rodjen u Splitu...borio sam se u Vukovaru...ali me ubise Cetnici...Ja sam Srbin brate ....pogledao me je kao neprijatelja...mislio sam da ce da u mene zabije ogroman noz koji je vukao sve vreme za sobom...pa kud na tebe da naletim..kao da mi nije dosta ovog pakla...ustao je isto kad i ja...gledali smo se i vrebali pogresan korak onog drugog..slusaj ,rekoh...zar ti nije dosta ubijanja...imam kuci dve cerke,zenu imas li ti nekoga...nemam zacvile...sve ste poklali mamu vam jebem ...nisam ja...nego ko je..sami su sebi vratove prerezali...i moji su ginuli ne samo tvoji...oces da vagamo vreme je da budemo braca rekoh...dosta zle krvi ma ko da si...zaplakao je...moji su tu negde rece..cuj brate ako ih izbavimo hoces mi pomoci da izadjem na povrsinu...nema izlaza odavde sve sam pregledao..mora da ima...kako da eliminisemo strazu...samo svetom vodom...ali odakle nam sveta voda...cuj mora da ovde ima popova koji su za zivota gresili...isli smo kroz galerije pakla sve dublje i dublje i postajalo je sve hladnije...nigde vatre samo hladnoca koja se uvlaci u kosti...ljude su lomili,kidali..neprestano je odzvanjala ljudska muka i patnja...ugledali smo nekog katolickog popa...gurali su mu nesto u telo videli smo kolac kao izlazi na usta...ostavili su ga tako oni nemi ljudi koji su ga mucili...kao da nisu imali dusu kao da nisu imali osecanja i samilosti samo su radili svoj krvavi posao...prisli smo mu,na pojasu mu je visila nekakva flasica...sveta voda....bio je ziv...ovde ne mogu da te ubiju rece nepoznati...sve je preodredjeno patnji i pokajanju bol je ovde dobrodoslica a vecnost sudbina...skinuli smo sa pojasa bocicu i pobegli u jos dublji mrak...sad smo krenuli prema gore...kad me nepoznati zaustavi...masa ljudi vezana gegala se prema ponoru koji kao da ih je mamio...nestajali su u njemu...idemo za njima udji izmedju njih ..brzo....ali...ulazi...sa uzasom shvatih da sad i mi idemo istim putem....sta cemo brate...sta cemo...samo skoci ne boj se....zatvorio sam oci....i osetio da lebdim....dok su ostali padali i nestajali..ovamo ovamo tihim glasom me je dozivao nepoznati....lebdeci pokusavao sam da mu pridjem....uhvatio me je za rukav i povukao u neku odaju koja se pojavila niotkud...ovde smo sigurni...kako nismo pali...kao ostali?Oni su im misli napunili ocajom rece...preteski su da bi se spasli...ali rekao sam ti..ovde se ne umire vec smo mrtvi...krenuli smo kad je naisla straza...sveta voda...kad nas je strazar ugledao i krenuo na nas ja sam ga vec polio vodom...zavrsitao je ceo pakao....uhvatio sam se za usi..buka je bila nepodnosljiva...sagoreo je u delicu sekunde..uplasen potrcao sam iza jednog metalnog bureta..sa uzasom sam shvatio da je neko u njemu...bilo je vrelo....sta je ovo povikah na nepoznatog...bolje ne pitaj...zena...zena...sta bre zena...moja zena rece nepoznati....gde ,gde...eno je seku je zlotvori...izbavicemo je ne srljaj..dugo vremena smo pritajeni cucali i cekali pogodan trenutak...zena mu je bila ziva rana...vristala je a njen muz je bio u jos vecim mukama jer je to gledao...zar ona nije u raju..rekoh vise za sebe...ovo je raj za nju sta ste joj vi uradili...zacutao sam....bio sam spreman da za tog coveka rizikujem sve da ispravim ono sto se ispraviti ne moze...kako niko nije odlazio morali smo krenuti u akciju...jesi bio vojnik upitah nepoznatog ili si mobilisan...ne bio sam u specijalnoj 356 bojnoj....a ti...ja u specijalnoj brigadi 745 udarna srk i cepic....nasmejah se debilno...nije ga dotakao moj humor...rece mi...brate jesi li uz mene...jesam ako se secas Yuge bili smo zajedno i ziveli kao carevi....da znas da je tako rece...podelili smo vodu ,kad ugledah oruzje naslonjeno na zid...ej brate vidi ono...rekao sam ti da ne mozes da ih dodirnes...a ako vodom premazemo ostrice...moglo bi da upali...uskoro naoruzani strelama i macevima...krenuli smo u sve ili nista...sekli smo ubadali..a oni su samo navirali vec nam je snaga ponestajala...kad smo mu oslobodili zenu...dugo je grlio i kao da ne veruje u ono sto vidi...nije gledao oko sebe...u poslednji cas sam probo strazara koji na njih krenuo...mnogo ih je idemo gore...ne gore rece..idemo dole...raj je dole...ko nadje raj mora da prodje kroz pakao...borili smo se....i oni su sekli...bili smo krvavi od uboda...ali kao da nam ti ubodi nista nisu mogli...osetio sam secivo u grudima...bolelo je kao sam pakao ali ja nisam padao...kako..kako...trebao bih da sam mrtav...i mrtav si rece nepoznati kad je macem odsekao glavu strazaru...ajmo jos malo...ispred nas je bila kapija...od sunca...nismo mogli da gledamo u nju....on i zena su pokusavali da ih otvore dok sam ja polu lud klao sve sto mi je prilazilo....odjednom su zastali i ostali nepomicni...iza nas ...hladnih pogleda ...ispratili su nas u nesto sto ne mogu da opisem...hiljade svetlosnih bombi urezalo se u moj um...vene su pocele da kljucaju...koza je pocela da gori....dimila su nam se polu ugljenisana tela...cistiliste vikao je nepoznati...cistiliste....izdrzi....bol je bila nebeska...nisam mogao da se onesvestim i da sam hteo....video sam nokte kako gore i kosu kao postaje pepeo, stravicno je bilo izdrzati a onda je sve stalo...i vreme...i mesto...i mi..samo belilo i jedna crna tacka u daljini...ne tamo rece nepoznati...to je ulaz u jos gori pakao idi u belilo....isao sam po nekom trnju..zabadalo mi se u vec krvave i gnojave noge...osetih poznato propadanje....padali smo i pali na nesto meko....oko nas zene u svili...rajsko voce na njihovim usnama podsetilo nas je na glad...hteo sam da probam creva su mi odavno prazna..ne ni u ludili to su vrazje oci...to su smrtne zene ...krenuo sam a izazovna tela su mamila na blud...ponovo sam osetio da sam covek...ispod pojasa zivot na koji sam navikao sve vise je pumpao krv...brate osecam se da sam ziv osecas li i ti...ne nepomisljaj na to to je greh koji te vraca u predvorje smrti....ovamo ovamo vikao je...isao sam za njim...iznad glave mesale su se oluje i vetrovi a sunce kao da se borilo da nam pokaze put...i konacno ugledah Boga.....udjite deco...udjite pastiri moji....umorni pali smo na kolena....i gledali uzviseno sa postovanjem...vidim da vam je volja za zivotom ostala...oslobodicu vas greha ako mi obecate da ce te ziveti ispravno...da cete jedno drugom biti braca....ocemo povikali smo kao jedan...vracam vam duse ali bicete opet smrtni videcemo se opet kad dodje vreme a sad idite svojim kucama i reci te i ostalima da raj ne postoji da pakao ne postoji postoji sam vera i nada ljubav je u svakom od vas skivena i samo je odabrani pronadju...ona je u svakom od vas...volite jedni druge mene postujte...nemojte da izneverite moja ocekivanja...sa suncem pocinje dan..sa mrakom mu se nadate... sa decom polako se gasite i cekate na svoj red...jer znate da ste za zivota podarili ono sto sam ja vama..zivot a ne smrt...docicete opet ali sad znate sta vas ceka ako ubijete...ako ne znate da volite......hodajte uspravno sa ponosom....samo odvazni imaju put samo oni koji postuju druge imaju mir....idite s Bogom i Bog ce biti uz vas....ugledao sam kucu....dim se vijorio iznad mog sveta...kraj mene Hrvat ...smejao se sa toplinom na usnama..privio je zenu u pokidanim ritama ali su oboje bili presrecni...zbogom brate...vidimo se u Splitu...vidimo se u Beogradu....na kratko smo podigli ruke i jedno drugog zagrlili...poznavao sam ga kratko a sad kao da ga znam celog svog zivota...idem...rece i okrenu se svom zivotu...usao sam tiho,vrata su zaskripala...video sam decu u snu...kao da sam tek izasao...krstic od drveta je zasijao....kao da me podsetio da je zivot samo jedan....poljubio sam obraze...malecke su se okrenule na drugu stranu jastuka...tata je tu nikad vise necu napustiti vasa mala srca...zena kao da je ostarila....kao da se umorila od cekanja....nije me ni sanjala...spavala je u praznini...lebdela po bespucu snova i tragala za mnom sigurna da me je zauvek izgubila....legao sam kraj nje...te noci sam dugo plakao..dugo jecao dok mi je telom strujala jeza....a onda sam zaspao spreman da kad otvorim oci jedan novi svet ugledam ocima mira
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: zivot nije granica   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime29/6/2013, 1:56 pm

Bila je naj lepsa u kraju,tiha povucena...cekala je da joj pridjem ...ali ja nisam znao da u njoj klija seme zla...da je teska kad je uspravna a jagnje kad lezi i dobije ono sto je zelela....i ko bi rekao...uzmes je za sebe i odvojis se od drugih....mislis to je ono pravo ...a posle neznas ciju kosu si cupao...da...bila je lepa...nezna,ako dobije ono sto je zeli....i sad posle svega...u njoj raste zloba...postoje zene koje vecito grebu na vratima...ne pustaju izgubljeno..ne predaju se lako....grizu sa tebe komadice mesa zarad svoje sujete....bore se za izgubljeno one ne vide kako to drugog zaboli...one zive da neko vene....ljubav je za njih greh takve ni sebi ne trebaju...ali ima i nas...muskaraca...prokletih i pijanih...koji uniste svaku koju dotaknu svojim otrovima...koji misle da je pice lek...koji ne vide sta imaju kraj sebe a kad vide kunu sebe sto su kraj njih...jer bednici bednike prate......ni drugi te zene vise ne poznaju...prebijene...leze u blatu svog zivota i veruju da je sve prolazno...vezuju ih deca...navika...umesto da beze skrivaju od drugih svoj jad....cekaju da ih slome ruke budale...umesto da skupe stvari i odu ...odu bilo gde....ponekad je vera u ljubav prejaka...ponekad nemas izbora...ako trpis nemoj....idi....vremenom ces naci nekog ko ume da ceni tvoju dobrotu...cak i kad si sama i kad je strah od noci prevelik znaj...da svako nadje srecu u nekom novom krugu....ne prepustajte se ocaju...zivot nije granica...on ima svoj pocetak i kraj...a vi ...vi imate sansu da sve to promenite samo ako verujete u sebe.....i sudbinu...znao sam jednu pratila je svaki moj trag...isla je tako daleko da me je dovodila do ocaja...nisu vredele reci ,molitve....slepa za sve osim za svoj cilj...ubijala me je danima....verovala je da je ona moja da je sve greska osim nje same...skoro da me je ubedila da je to tako...imao sam lepoticu....ali dao bi je svakom ko je pozeli samo da me ostavi na miru....da nestane iz mog zagrljaja...jer preko njenog ramena gledao sam u duse drugih..koje nikad nisam imao...i dok su mi zavideli drugi...ja sam bezao od svih..zarobljen njenom igrom....gubio sam sve vise ono naj vrednije...gubio sam sebe...uzeo sam oruzje...spreman dajoj presudim...a jedino oruzje koje sam imao bio je beg.....a ja nisam bezao...umela je sa onim svojim izgledom da zaslepi moje zelje....da me sputa iz korena...kad se spusti na kolena...ne ,ne kazem da nisam uzivao ...daleko od toga....ali sto je za nekog ljubav to je za mene kazna...a onda...onda je odjednom prestala...zastava se spustila na pola koplja...video sam je sa drugim...stadoh da joj se javim...nisam verovao da je prestala...a ona kao da me nije nikad ni poznavala...klimnula je glavom na svog frajera...decko mi se uneo u facu....smejao sam se u sebi...hteo sam da ga poljubim...da poljubim tog napucanog lika sa oziljkom ...koji mi je otvorio vrata svojim prisustvom....nije ni svestan koliku mi je uslugu ucinio..i dan danas pamtim njegov lik.....nje ne zelim ni da se setim...jer ono sto nisam mogao njoj da kazem on je presekao...sad sam konacno slobodan...mogu da krenem dalje..ali jos na telu nosim oziljke zene sa zlim pogledom....neka im je sa srecom...decko ima pice od mene...ako se jednoga dana sretnemo....a sresli smo se...u kafani sa njenim imenom...on je cugao iz meni poznatih razloga a ja sam cugao da ima s nekim da podeli bol...jedino ja sam ga razumeo...vise nije imao samo oziljak na licu....izgledao je mnogo ranjivo ....bled i pijan ...teturao se ulicom..koja kao da nema kraj...ja sam otisao drugu stranu...vise se ne vracam ni uspomenama...vise se ne okrecem....zivot nije granica...on je tek pocetak neceg veceg sto se zove....karma
Nazad na vrh Ići dole
gear




Muški
Broj poruka : 58
Location : novi sad
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: pusenje ubija ali zivot jos vise   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime29/6/2013, 3:02 pm

Citam papir i ne verujem..poziv za vojsku ...zapalih od muke..uskoro..meci su mi vrcali oko usiju..palio sam jednu za drugom..i taman kad sam stigao do 17 boksa rat prestade...jebem li ga umalo me ne ubi duvan u tom ratu...dosao sam kuci i nasao pismo u sanducetu..od moje ljubljene je...ostavljam te idiote, mnogo sam se nasekirala u ovoj samoci dok si ti ratovao tamo za ne znam sta..popusio sam 3 boksa dok sam stigao do kraja pisma jer je pismo napisala na rolni wc papira..umalo me ne ubi duvan od tolike ljubavi..odem na posao i sef mi da cedulju..citam ja i ne verujem sta mi se desava..otkaz jer sam pljackao kuce neprijatelja..ko je bre pljackao kuce pomislih pa ja sam rusio kuce???jeste rece sef al srusio si moju dok ja ovde ginem da vam obezbedim plate..a sta ce tvoja kuca na neprijateljskoj teritoriji upitah ga glupo?zavatio je rukom pepeljaru..zapalio sam da se smirim...pusenje bas ubija ali zivot ubija jos vise...neko je zazvonio na vrata..opet cedulja..telegram..umro ti ovaj onaj..ko je ovaj onaj upitah postara..jebem li ga brate ja samo nosim postu..otkud ja da znam..pa ko je umro upitah>ovaj ili onaj?svejedno je potpisi rece.zapalio sam 14 boksova dok nisam ukapirao...da je prvi april i da se postar...nasalio
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Empty
PočaljiNaslov: Re: ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove   ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ostavi mi snove...
» Java kroz inje snova
» Kroz teoriju haosa
» Moje misli kroz poeziju....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Proza-
Skoči na: