LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite

Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 57337
Godina : 43
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Empty
PočaljiNaslov: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime19/6/2009, 10:24 pm

Ja sam se u ovoj recenici prepoznala ima unazad manje od sest sedam godina...I veruj te mi da sam se prestravila jer se u njoj prepoznajem svaki dan.Ja zaista vise nesanjam...zaboravila sam vise sta to znaci zivim zivot onakav kakav mi dan donese...sve pretvaram u javu.

Da li se i vama desava da u zivotnoj svakodnevnici zaboravite svoje snove? Shvatam da je tako ziveti jako tesko...ali ja san svoj ne mogu vise da povratim.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 10903
Godina : 58
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime19/6/2009, 10:49 pm

Ни у једном терну не заборављам снове, носим их са собом, ту су, лете, живе самном, само треба да затворим очи и ту су, лепи и топли, недосањани, недовршени.

http://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime19/6/2009, 11:12 pm

Shvatam Ja Masada o cemu ti pricas sve lepo razumem, zatvorim oci i umesto ocekivanog sna...sjuri mi se ceo danasnji dan...umesto nocnog sna prolete mi sve slike zivota.Da li ti slucajno imas problem da te sve svoje snove ostvaris...ili ih samo sanjas da bi ti bilo lepo.Posto ja jel imam taj problem koji imam ja sam shvatila da je bolje sanjati otvorenih ociju i ici ka tome da te svoje snove ostvarim na javi.Ne znam drugacije Tvoj odgovor me navode na pomisao da neke snove volimo ne zbog njih, nego zato sto smo, dok ih sanjamo, ususkani, toplo nam je i uzivamo pod pokrivacem.

Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2943
Godina : 44
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime19/6/2009, 11:16 pm

i za mene postoje snovi za koje mislim da je lepo da ostanu snovi i ni nezelim da mi se ostvare. lepo im je u mojoj masti i mislim da dodje do njihovih ostvarenja ne bih bila srecna. zato se i zovu snovi...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime19/6/2009, 11:23 pm

Cekajte ja koliko sam shvatila vi niste najbolje razumeli temu...Niko neosporava da su snovi lepi...nekada sam i ja sanjala jel al ih se bas najbolje ni nesecam, jer su davno prosli.Vreme u kome zivimo jednostavno kod mene je kao gumicom sve izbrisalo sto je vezano za snove.Ja zaista nemam snove neznam da sanjam...da mastam da ali to je nesto drugo.Pokusavam i ja trudim se da povratim to nesto izgubljeno...

Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime19/6/2009, 11:25 pm

meni su snovi i masta nesto slicno...kako god.
a ti onda mislis na ambiciju? na nesto cemu tezis da se ostvari?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime19/6/2009, 11:50 pm

BOBI-BO ::
meni su snovi i masta nesto slicno...kako god.
a ti onda mislis na ambiciju? na nesto cemu tezis da se ostvari?

Mozda jesu nesto slicno...ali nije draga moja isto bar za mene.Nisam mislila na ambiciju [te snove sam prilicno ostvarila i zadovoljna sam na tom polju]...mislila sa o snovima jel onim nocnim...dnevnim kada zatvoris oci.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 10903
Godina : 58
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime19/6/2009, 11:55 pm

Па ја сам лепо рекао да их нисам заборавио због живота, и даље понекад сања отворених очију снове детинства, не сањам остварене, они нису сан.

http://poezija.darkbb.com
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime14/7/2009, 10:07 pm

lepo je ko sanja, i ne tezi da se snovi ostvare. bar ne svi. ja uzivam u mojim snovima, pri tome nemislim na one nocne...na te nemogu da uticem. ali kada sanjam neki san, neki koji mi je lep, koji mi prija, nastavim da ga sanjam otvorenih ociju. bez ikakve teznje da se ostvari.
cak nekada i kada imam nocne more, nastavim otvorenih ociju da je prezivljavam, s tim da nekako uspem da ga preokrenem da nebude nocna mora vise.
ima jedan san koji kada sanjam uvek budem bolesna i imam visoku temperaturu. i to je pravilo. i to mi se desava odmalena. i kada sanjam taj san, ni nepokusavam da ga odagnem. jednostavno ga prihvatim kao predznak. kao putokaz. i nezelim da ga zaboravim, jer je on zivot...
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski
Broj poruka : 933
Godina : 30
Humor : ljudska glupost
Datum upisa : 15.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime1/6/2010, 9:51 pm

Z
Sam zivot je iluzija,san...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime1/6/2010, 10:00 pm

blackdreamer ::
Z
Sam zivot je iluzija,san...

Kazes da je sam zivot iluzija,san.A sta cemo sa onim sto ne mogu da sanjaju,to znaci da nemaju ni zivot.Mozda si i u pravu kada bolje razmislim.

Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski
Broj poruka : 933
Godina : 30
Humor : ljudska glupost
Datum upisa : 15.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime1/6/2010, 10:02 pm

Pa zivot je sam po sebi nestvaran,sad ako oni to ne kapiraju,jbg
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'   Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota' Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Neki ljudi zaborave snove, zbog zivota'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Psihologija-
Skoči na: