LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite

Tražim pomoć ( vezano za relativno normalne stvari )

Ići dole 
AutorPoruka
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 5014
Datum upisa : 18.03.2009

Tražim pomoć ( vezano za relativno normalne stvari ) Empty
PočaljiNaslov: Tražim pomoć ( vezano za relativno normalne stvari )   Tražim pomoć ( vezano za relativno normalne stvari ) Icon_minitime27/9/2019, 10:19 pm

lol!
Forumaši, tražim pomoć za relativno normalnu stvar. Ima li neko živaca da me nauči kako da stavljam najobičniji tekst na youtube, a da to nije mnogo komplikovano? U principu, ne interesuje me film makker i da sama pravim klipove, to je isuviše veliko smaranje za mene. Jednostavno me interesuje da naučim da stavljam tekst koji bi išao polako, tako da može da se čita.
scratch

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
ZEX

Muški
Broj poruka : 216
Godina : 51
Humor : : )
Datum upisa : 06.07.2012

PočaljiNaslov: Re: Tražim pomoć ( vezano za relativno normalne stvari )   Tražim pomoć ( vezano za relativno normalne stvari ) Icon_minitime30/9/2019, 4:53 am

JBG ja mogu da probam ali me uzmi sa rezrvom.
Omatorio.
Nista sto ce da izgleda pristojno nije "danas naucim" e sad meni vecina nasih TV  nije pristojna
Evo ljudi koji imaju besplatne stavri koje daju savrsene rezultate
https://www.blackmagicdesign.com/
Picam ozbiljno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.arsmedia.tv
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 5014
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Tražim pomoć ( vezano za relativno normalne stvari )   Tražim pomoć ( vezano za relativno normalne stvari ) Icon_minitime30/9/2019, 12:10 pm

Hvala ZEX na javljanju. U međuvremenu sam dobila pomoć od onog finog dečka, youtubera Bojana Stanojevića, koji snima odlične klipove na najjednostavniji mogući način kako postaviti bilo šta na youtubeu. On mi je poslao link konvertera teksta u video, moćna stvar, napraviš video za pet minuta bukvalno. Možeš da biraš font, izgled, dodaš sliku,muziku i to je to. Za mene ( tehnički slabo edukovanu ),ovo je bio spas. Evo i linka, možda će još neko biti zainteresovan za ovo.

https://voice2v.com/Text-to-Video/?fbclid=IwAR165-rh8g8cAre5h8-YfcEXY7dIO4Xqb9tkng12WLXxPzYvawKBLAQUB4I

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Tražim pomoć ( vezano za relativno normalne stvari )   Tražim pomoć ( vezano za relativno normalne stvari ) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Tražim pomoć ( vezano za relativno normalne stvari )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Pričaonica-
Skoči na: