LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )

Ići dole 
AutorPoruka
GOST 47
Gost

LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Empty
PočaljiNaslov: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime6/12/2009, 4:36 pm

Zdravo,svima.Cesto posecujem Vas forum,normalno jer mi se dopada.Ovog puta nisam mogla da odolim da ne odgovorim MASADI,na njegov komentar o Tvorcu i zlu, losim delima,navikama o losim ljudima.Nisam neki lik ogrezo u veri,zaludjen crkvom.Jednostavno verujem da postoji Tvorac ,sa imenom Bog.Smatram da ljudi nisu u poziciji da traze nesto vise,figuru,susret u svakodnevnom zivotu,dovoljno je verovati da postoji.Ali,mi se ne radjamo kao losi,mi to jednostavno prihvatimo da postanemo.Zasto? Zato sto je lakse ne odupreti se tim nekim porivima,nego jednostavno bez angazovanja mozga,volje,razuma,snage krenemo naj-precicom.A ona stara postoji.i stoji : PREKO PRECE NAOKOLO BLIZE.Nije mi namera da neverujuce pokusavam da ubedjujem da treba verovati u Tvorca,samo smatram da je lepsi zivot sa verom da je prvi plac,prvi udah potekao iz ciste nicim zagadjene duse i glave.Ostalo je na nama.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime6/12/2009, 5:28 pm

Хвала ти што користиш ово место за путнике.

Прво, није оно мој коментар, то је моје мишљење. Доста ствари од неке младости не узимам здраво за готово, ако ми је дато да могу да мислим онда ћу тако и поступити, размотрити, тражити.
Зар Творац не ради исто, размишља, да ли да нас пусти да се развијамо или не.
Надаље, ја не верујем безусловно, верујем додуше да нешто постоји али да није везано за догму којој нас уче. Чисто веровање нас одвлачи да поверујемо да мрав има натприродну слиу у себи а то се коси са логиком. Логику нисам увео ја у свет, она постоји, ја сам је само имплементирао у мој универзум.

https://poezija.darkbb.com
GOST 47
Gost

PočaljiNaslov: LJUBAV SMRT I SNOVI ZA GOSTE I PUTNIKE   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime6/12/2009, 11:01 pm

moguce da me nisi razumeo.Bezuslovno verovanje mi je predaleko,a logika i razmisljanje svakodnevni saradnici.Imala sam priliku da upoznam Patrijarha Pavla,na zalost bio je pacijent u ustanovi u kojoj radim.To je stvarno osoba pred kojom se stidis i ako se trudis da zivis po pravilu CINI I GOVORI DRUGIMA ONO STO ZELIS I SAM DA CUJES I DOZIVIS.To je moto koji ne mozes da pripises veri,to je SAMO ljudski.Patrijarha sam dozivela kao mudrog,izuzetno pametnog i neopisivo plemenitog COVEKA.Mogla bih ti mnogo toga reci,napisati ali nije rec o tome ni u sta te ne ubedjujem,sao sam htela da kazem da smo MI ljudi materica za zlo da se sa njim ne radjamo,nije nam dato ni od Tvorca _Boga,niti od predaka.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime6/12/2009, 11:19 pm

Нисам ни рекао да ти верујеш безусловно, као ни ја што не радим. Реакао сам да безусловност води тамо где не треба.
Зло, оно лжи у нама, деца га упијају из окружења, друштва али, одакле су га они први упили ? Неуспео експеримент се уништава или чува за нанођење зла другима, ако смо ми неуспели експеримент, сачуван, која је логика онда да постојимо ? Избор, нас самих, куда ћемо, како ћемо, милион ситуација, случајева, судбина, Бог, нешто. Логика пада, пуца по шавовима, једно питање са хиљаду истина и хиљаду лажи.
Патријарх, вечину ствари сам научио од родитеља, Павле ми није био потребан да бих се владао како требам, део есенције добра и зла носимо, то је у реду, шта ће превладати, зависи од онога шта нас прогони у делу времена и простора, од дозе лудила која влада у нама и око нас.

GOST 47
Gost

PočaljiNaslov: LJUBAV SMRT I SNOVI ZA GOSTE I PUTNIKE   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime6/12/2009, 11:22 pm

Ako se pitas zasto pominjem Patrijarha,pa cisto da ti kazem da je taj bliski kontakt i razgovor sa njim potvrdio moje misljenje da treba verovati i da postoje ljudi kojima se vredi diviti zbog nacina na koji zivot i ljude dozivljavaju.Nije u pitanju njegovo opredeljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime6/12/2009, 11:26 pm

Видиш, луташ шумом, наиђеш на столетни храст, ако га добро погледаш и ослушнеш срце, видећеш, осетићеш сву мудрост света, не морају људи да говоре, природа даје одговоре, тишина је вечна, тама такође, поруке су у њима само их треба прихватити.

GOST 47
Gost

PočaljiNaslov: LJUBAV SMRT I SNOVI ZA GOSTE I PUTNIKE   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime6/12/2009, 11:37 pm

Imam utisak da se ne razumemo i da se to, bar nocas ,nece ni desiti. Ja verujem da ako svi u svakom trazimo,vidimo samo ono dobro zlo,oklina i haos ne bi imali prilku da prezive.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime7/12/2009, 2:01 pm

Да, нисмо се разумели, ти говориш о ономе што те окружује а ја о ономе шта је у мени. Прво је потребно дефинисати зло, некада се деси да много зла донесе и нешто добро, обрнуто, исто важи.
Рађамо се без емоција, тек после пар месеци осетимо нешто, зависи како је ген уграђен, неко ће оно буји паји видети као зло, плачаће а неко ће се смешити. То зло, добро, лође, срећу тугу црпимо из околине, есенција се затрује или једним или другим. Да ничега нема око нас, били би потпуно без емоција.

GOST 47
Gost

PočaljiNaslov: LJUBAV SMRT I SNOVI ZA GOSTE I PUTNIKE   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime8/12/2009, 10:00 pm

Da ja govorim o onome sto me okruzuje,ali bez lazne skromnosti,mogu da kazem da u sebi nosim dobro i da se time i rukovodim u stvaranju misljenja o okolini.Sa ostatkom odgovora se slazem mada mislim da je definicija zla siifovski posao.Sudeci po tvojim stihovima i tekstovima mislim da si dobra i jako tuzna osoba,da u sebi nosis proslost kojoj ne dozvoljavas da proslost bude.Emotivno je zivis kao sadasnjost.Nadam se da se razumemo ove kisne veceri.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime8/12/2009, 10:03 pm

Да ове кишне вечери се разумемо. Спојићу ово са прошлом темом.

Пошто нећеш да се учланиш, да не би сваки пут отварала нови пост настави овде да пишеш.

Poslednji izmenio Masada dana 28/12/2009, 10:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
GOST 47
Gost

PočaljiNaslov: LJUBAV SMRT I SNOVI ZA GOSTE I PUTNIKE   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime23/12/2009, 12:06 am

Ponekad kao ove bele hladne noci,pokusavam da sebi objasnim zasto sam ga tako lako i nepromisljeno pustila da ode,dok mi je telo podrhtavalo u njegovoj blizini.Mozda sam bila uplasena tim svojim odgovorom tela na neznaca?Ali sa druge strane on mi nije neznanac,on je moja dugogodisnja masta.koja je svojim pojavlivanjem,dala toj mojoj fanaziji lik,figuru koja je stvarna.Postoji li vremeplov,zelim tih sedam godina da me vratite,na samo jedan dan,pa da vam ispricam jednu kratko-carobnu ljubavnu pricu.
PORUKA LJUBAVI tema sa jednog vaseg foruma
Nazad na vrh Ići dole
GOST 47
Gost

PočaljiNaslov: LJUBAV SMRT I SNOVI ZA GOSTE I PUTNIKE   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime23/12/2009, 12:23 am

Ponekad,kao , ove, i proteklih ledenih noci dopustim sebi putovanje u jedan,zeljno ocekivani zagrljaj koji greje promrzlo telo i zudnjom umornu dusu.Ponekad,odlutam u godine prosle i pitam se bez odgovora koji bi bilio sta promenio ili resio,pitam se zasto sam mu dozvolila da ode dok mi je telo drhtalo u njegovoj blizini ? Zasto je lakse pitati se toliko puta ZASTO SI GA PUSTiLA ?nego mu jednostavno reci da je on bice iz maste koje je dobilo lik? O cemu se radi, o kukavicluku,nedosatku samopouzdanja ili prosto o nekom glupavom postovanju nekih pravila o moralu,poimanju sta SME i sta PRILICI zeni a sta ne?Pokusavam da se setim njegovog lika,ne ide mi bas.Prosle su godine da li se vidi njihov trag na njemu,da li mu je kosa dobila belih vlasi... Toliko bih toga da znam.Najradije bi vratila tih sedam godina i uzivala u njemu bez predrasuda,kukavicluka i glupih ogranicenja koja propovedaju promaseni,neispunjeni ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
Excellen
Gost

PočaljiNaslov: ;)   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime18/6/2010, 2:14 pm

Lutam...ali imam zelju da udjem ovde..i ostanem

LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) 590247
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime18/6/2010, 2:24 pm

Само се распиши.

gost 47
Gost

PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime14/4/2011, 11:09 pm

Citajuci ispisano iz vasih dusa,pkusavajuci da nadjem sebe ,otkrivam da ostavljate tragove,da peckavo prijaju.Znate,kao izlozen si suncu zelis da te zagreje,ali ti peckaju zraci kozu.Nadam se da ste me razumeli nocas mi bas to prija i treba.
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime14/4/2011, 11:11 pm

Hvala Gost.....ništa lepše nego ostavljati pisane tragove koje će neko slediti..... LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) 590247

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
gost 47
Gost

PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime14/4/2011, 11:20 pm

Povratna informacija,na zalost izgubljena u ovom haoticnom protutnjavanju vremena kroz nas,je lepa,dragocena,nekada i samo kurtoazna,ali uvek vazna.Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime15/4/2011, 7:54 am

Sve sto je povratno dragi moj prijatelju nije izgubljeno.Ono sto nam se vrati je samo veliki plus,ono sto nam se ne vrati pa makar se radilo i o povratnoj informaciji znaci da nas niko nije cuo,da nas niko nije primetio,prosto kao i da ne postojimo.Ovde niko nista ne radi iz kurtoazije,ovde sve sto se radi je zaista radjeno iz srca,dusom i velikom ljubavlju.Pozdrav tebi.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
gost 47
Gost

PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime16/4/2011, 10:49 pm

Da li svi vi pisete naj u trenutcima tuge,kada imate osecaj da ste kamen a prosto disete?Tada sam najinspirativnija pa mozda gresim misleci da ste i vi tada najrecitiji za pisane tragove.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime16/4/2011, 10:56 pm

Raspolozenje na mene licno kada pisem ne utice.Desava mi se da kada sam najsrecnija napisem najtuzniju stvar,ili obratno.Naravno sve je to relativna stvar,i zavisi od osobe do osobe.A sto se ti lepo ne bi uclanila i podelila sa nama to svoje pisanje.Pozdrav

Nazad na vrh Ići dole
gost 47
Gost

PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime16/4/2011, 11:15 pm

Verovatno zapravo sigurno mislim da cu postati zavisna i da cu razgolititi svoju dusu dajuci da drugi vide moje reci.U stvari volim da razmisljam o osobi koja je napisala ono sto procitam,trazeci motive zasto je to receno,kako se oseca ,sta prozivljava kao i stosta jos.Mnogo toga u zivotu mi je prohujalo dok sam ja analizirala uzroke i posledice ,sta bi bilo kad bi bilo.Nisam neki cudak sto se moze iz ovoga napisanog pomisliti,samo sam zatvorena i raspisana.Vi mi delujete kao jedna rajska druzina koja se odlicno razume i dopunjava,pa mozda na poziv uspem i ja da postanem vas clan a ne povremeni gost.
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime16/4/2011, 11:18 pm

Dodji...ako neko razgolićuje dušu pisanjem i zbog toga ne brine ...to sam ja...I kad sam najtužnija pesma me ,,digne,,....

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime16/4/2011, 11:22 pm

Lepo je razgolititi svoju dusu po belom pisanom papiru,veruj mi.To sto ce drugi videti nesto u tvojim recima,vidi se i u nasima.I sreca,i radost i bol i suza.Pa zar osecanja nisu najlepsa stvar na svetu.Kakva god da su nasa su.Zivot se draga moja ne analizira,kako i sama kazes uzrocno posredicne veze dok se iznalaziraju.Prodje zivot.A njega treba ziveti u svakom trenu.Jos jednom te pozdravljam,pa razmisli za uclanjenje.

Nazad na vrh Ići dole
gost 47
Gost

PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime16/4/2011, 11:26 pm

HVALA......................................... hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime16/4/2011, 11:27 pm

Ја сам ти отворио тему ниже доле јер си најредовнија.

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime16/4/2011, 11:28 pm

gost 47
Gost

PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi gost 47 posebna tema   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime16/4/2011, 11:39 pm

OK hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime16/4/2011, 11:46 pm

Пиши тамо када дођеш

gost 47
Gost

PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime16/4/2011, 11:47 pm

хх
Nazad na vrh Ići dole
gost 47
Gost

PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime21/4/2011, 11:16 pm

Zaigrase ruke po belom bezlicnom papiru i on postade papir sa dusom.
Zaplesase noge po izbledelom ,izgazenom podu on ozive,i postade pod sa dusom.
Rastrcase se oci po ogoljenoj zemlji i ugledase bubamare.pcele,leptire,ugledase zivot
i zemlja postade zemlja sa dusom.
Usnula glava praznog pogleda odvede umorno telo u san i procita divne stihove i bi svedok divnog plesa i ocarano trcase zemljom na kojoj su ta mala bica bezbrizno i neumorno letela odvodeci je sve dalje i dublje u dubinu duse za koju je,pomislila da se istrosila.
Nazad na vrh Ići dole
gost 47
Gost

PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi gost 47 posebna tema   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime21/4/2011, 11:28 pm

Potpuno ne namerno a ocito i totalno ne promisljeno zalutah
Nazad na vrh Ići dole
gost 47
Gost

PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi gost 47 posebna tema   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime28/4/2011, 10:25 pm

Na zalost ,to govore i oni zbog kojih COVEK,ili sto bi deca rekla LJUD,dovede sebe u situaciju da tako nesto mora glasno da izgovori.Zato tvrdim da je bolje,lepse, lakse biti onakav da niko nema priliku da zazali sto je covek.Znam da je mozda i glupo idealizovati inividue u ljudskom obliku ali verujem da ako i jedan od njih predje na pravu da ne kazem ljudsku stranu,postignut je uspeh.Najgore je povuci se pred njima,misleci da si bolji,pametniji ili da je bezvredno nesto pokusavati.To je kao sa detetom ako ga vodis kuda treba,onim za tebe zdravim putem,ono ce u trenutku kada ga zivot gurne da sam odluci kuda odabratitaj koji ce mu najvise dobra doneti.Nadam se da nisam blesavo uskocila ne znajuci pozadinu komenara,izjave Masade.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime28/4/2011, 10:52 pm

scratch

gost 47
Gost

PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi gost 47 posebna tema   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime29/4/2011, 1:18 am

LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) 590247
Nazad na vrh Ići dole
VILA-VESTICA

VILA-VESTICA

Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 46
Humor : a zivot je tako kratak...
Datum upisa : 05.10.2011

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime5/10/2011, 8:46 pm

NISTA NE TRAJE ZAUVEK...tako i to malo ljubavi i srece koju smo dobili trebalo bi da zadrzimo bar u svojim mislima ako ne na javi,
Nazad na vrh Ići dole
^ljubicastonebo^

^ljubicastonebo^

Broj poruka : 333
Datum upisa : 23.04.2008

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime25/11/2011, 9:57 am

Temu je postavio Masada,otvarajuci forum:pesnicko/filozofski/kulturoloski/...duboko -misaoni ....
Forum koji ume da razume sopstvenu nutrinu koju mogu i ne moraju da citaju ;slucajni prolaznici, clanovi ..

U obrnutom smeru,svi koji zele da ucestvuju,ostanu,placu i smeju se ....

U tamnom kutku ,svetlih namera,da clan pronadje sebe i druge,ostvari kontakt ili ostavi iza sebe samo trag?!

Mnogo puta sam pisala sustinski,duboko,povredjujuci samo svoju dusu .Ostale bi patile "sledbenicki" samnom,ukoliko bi se pronasli Smile

Mnogo puta bih i ovde i na bilo kom drugom forumu,satima zurila u redove koje samo gledam ali ne razumem jer sam odsutna u svetu koji je samo moj....

Pruzala ruke bezuslovno,plakala i nad tudjim i nad sopstvenim mislima.

Zivot je predvorje pakla'nova misao nije Bog!
On je u meni onako kako sam ga postavila!Ostajemo zajedno: ja s njim ili on samnom,redosled nije bitan.

Vraticu se ko zna koliko ovoj temi koja prati svaciji zivot,bezuslovno.To je jedini istiniti BLOG o Zivotu,Ljubavi i Smrti.
Nazad na vrh Ići dole
Nella

Nella

Ženski
Broj poruka : 8
Datum upisa : 18.12.2012

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime9/10/2013, 4:57 pm

Lepo bas
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )   LJUBAV  SMRT  I  SNOVI  -  GOST 47  ( posebna tema ) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

LJUBAV SMRT I SNOVI - GOST 47 ( posebna tema )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: