LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo?

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo? Empty
PočaljiNaslov: Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo?   Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo? Icon_minitime25/12/2009, 9:51 pm

Svaki trag prati secanje na detalje koji nas cine,i kojima se vracamo cim nas tuga povuce iznenada.

I uhvati zima, i onda cekamo da prodje,...I grejemo se stranicama vec ispisane knjige u nasoj dusi, preslisavajuci se, i pazeci da se koji detalj ne izgubi. Onda izdvajamo jedan od detalja, vadimo ga, glancamo ga do najsitnijih pora, vracajuci mu sjaj. Tako sami sebe obasjavamo uspomenama i svom tom lepotom u nama. I tako se opijamo, placemo, volimo, pevamo, zivimo. Dan za danom...Ono sto jesmo i sto smo bili spaja se, i postaje vecnost.

A nase je da balansiramo po tankoj zici, da postanemo umetnici zivota...

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo?   Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo? Icon_minitime25/12/2009, 10:09 pm

Svako od nas ostavlja traga iza sebe, pa i u ovom virtualnom
svetu ostaju zabelezeni tragovi. Kako koracas tako ce te
pamtiti!.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo?   Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo? Icon_minitime25/12/2009, 10:17 pm

Po mom mišljenju,jedna od ružnih osobina jeste da čovjek sam o sebi govori.jer neće biti objektivan..Ipak mislim da bi trebalo ostaviti drugima da kažu o naštem tragu kako u satvarnom životu ,tako i na forumu..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Tea

Tea

Ženski
Broj poruka : 3261
Datum upisa : 20.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo?   Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo? Icon_minitime25/12/2009, 10:26 pm

pa ima dosta osoba koje stvore neki svoj imidz ovde a u reali su sasvim drugaciji, evo na pr, ja sam srela neke osobe sa bivseg foruma, koje su potpuno bile drugacije u stvarnosti nego sto sam ih ja zamisljala a isto tako su i one dozivele susret sa mnom...

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 41
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo?   Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo? Icon_minitime26/12/2009, 1:17 am

Ja sam uglavnom zamisljao ljude koje sam upoznao na forumu upravo onakvim kakve sam posle upoznao, mada moram da priznam da nisam mnogo ljudi upoznao sa kojima sam se pre toga susretao na forumima, samo sa ovoga i navijackog, ali uglavnom nisam gresio, onakvi kakvi su bili na forumima takvi su i u stvarnosti, naravno da ima i onih drugih, ali ih ja srecom nisam upoznao,jer osoba koja ovde (na forumu) nosi neku masku sigurno nije bas sva svoja. Naravno mislim da samo drugi mogu ocenjivati nase tragove i da je uglavnom veoma neobjektivno pricati o sebi .
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo?   Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo? Icon_minitime26/12/2009, 11:38 am

džoni azra ::
Po mom mišljenju,jedna od ružnih osobina jeste da čovjek sam o sebi govori.jer neće biti objektivan..Ipak mislim da bi trebalo ostaviti drugima da kažu o naštem tragu kako u satvarnom životu ,tako i na forumu..

Dzoni ovo si lepo rekao,ali sada cu malo da odstupim od teme za jedan korak ja sam prema sebi licno jako objektivna,cak sam nekada i prestroga prema samoj sebi.Tako da svoju objektivnost nikada nisam dovela u pitanje.A sto se tice tudjih tragova...evo dacu primer ovog virtualnog sveta.Toliko divnih ljudi je proslo i zaista ostavilo neizbrisivog traga,neki su otisli...neki su zauvek otisli ali su zauvek ostavili neki svoj pecat svako na svoj nacin.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo?   Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo? Icon_minitime26/12/2009, 11:45 am

Ljudi ne odstupajte puno od teme...rec je o nekom tragu koji smo ostavili ili kako rece Dzoni neko ostavio na neki poseban nacin.Necemo ovde da radimo analizu ljudi sa foruma...ko je kakav...jer vec takva tema negde postoji.Dacu opet jedan primer postojala je jedna osoba koju sam stalno citala na jednom forumu i to na temi religija,niko ga nije nesto posebno voleo,jer ono sto je on pisao je bila sustina realnosti svega...onakvi kakvi su u stvari ljudi.Neko koga sam citala...i koga i dan danas volim da procitam.Otisao je sa foruma,ali ja kada god udjem setim se njega i njegovog divnog pisanja.Naravno postoje jos toliko divnih osoba...koji su svojim pisanjem,svojim mislima ostavili neizbrisiv trag.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo?   Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Koji trag ostavljamo putem kojim smo isli, a i dalje idemo?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: