LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Empty
PočaljiNaslov: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime26/12/2009, 6:47 pm

Da pojasnim malo..Tema nije otvorena da bi jedni drugima slali pozdrave i čestitke..Tema je otvorena da bi se osvrnuli na naše dosadašnje pisanje na forumu,ali tako da mi drugi članovi pišu o pisanju nekog od članova foruma..
Pošto sam ja otvorio temu nek ja prvi budem na tapeti forumaša..
Šta mislite o mom filozofiranju i pisanju na forumu..Slobodno i bez foliranja..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime26/12/2009, 7:04 pm

Posto sebi mozda dajem malo vise za pravo pocecu o tebi kako i sam kazes jer mislim da se malo duze poznajemo.Tvoje pisanje zavisi od teme do teme.Koliko god da se u nekim stvarima ne slazemo veruj mi bez ikakvog filozofiranja postujem i uvazavam svako tvoje misljenje...pa makar se i kosilo sa mojim.To govori onda o tvom pisanju.Mislim da si jako realan u onome sto kazes,uvek imas mere i ukusa cak i kada su bile zesce rasprave na pojedinim temama.Cak i kada si bio iznerviran...moram reci da si imao jako dostojanstva u tome.Za razliku od mene gde brzo planem u vatru.To je jako velika i vredna vrlina koju cenim kod tebe.Na temama si gde ima sta da se kaze...i zaista mnogo toga lepog i kazes.Opet navodim onu stvar postoje ljudi s kojima se neslazem u razmisljanju ali jednostavno uvazavam i postujem njihovo razmisljanje...jer ga ne naturaju vec ga na jako lep nacin priblize onome ko cita.Seticu se ja jos toga nebrini...ovo je za pocetak.Ono sto volim kod tebe jeste razvijeni i zdrav humor na pojedinim temama...gde nema sarkazma,ironije i spustanja.Sto za mali broj clanova koje sam sretala a sretala sam puno ne mogu reci.Jos jednu stvar koju moram navesti kod tebe jeste sto nikada nisam osetila u tvom pisanju sujetu...znas i sam koliko puta smo se na nekim temama sretala a da su nam misljenja bila razlicita...nikada nisi dizao prasinu i frku...nikada nisi vredjao i prozivao...odlazio...dolazio.Ja nemogu ljudima koji pocinju da objasnim da forumi postoje zbog razlicitih misljenja,prosto da vidimo ko kako misli i u kom pravcu.Sto je po meni sasvim normalno,a izgleda ja ispadoh najnenormalnija. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin

P.S Za sebe i nesmem da pitam sta misle drugi forumasi o mom filozofiranju jer cu dobiti Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. 409237 Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime26/12/2009, 7:26 pm

Samo polako doći ćeš i ti na red..Filozofija..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime26/12/2009, 7:32 pm

Dzoni ti ne filozofiras uopste,tvoje pisanje o svemu je jako priblizno i onome ko se razume i ko se nerazume u filozofiranje.Iskreno bez ljutnje meni Masadino pisanje koje je zaista lepo i ima sta da kaze mnogo je komlikovano...dok stignem do sustine onoga sto je on hteo da kaze ja se prosto preznojim.Malo je vise komlikovan i uzdrzan za moj ukus. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9801
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 6:05 pm

Beskraj ::
Dzoni ti ne filozofiras uopste,tvoje pisanje o svemu je jako priblizno i onome ko se razume i ko se nerazume u filozofiranje.Iskreno bez ljutnje meni Masadino pisanje koje je zaista lepo i ima sta da kaze mnogo je komlikovano...dok stignem do sustine onoga sto je on hteo da kaze ja se prosto preznojim.Malo je vise komlikovan i uzdrzan za moj ukus. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin

Хвала, то је и циљ оваквих тема, без зноја нема науке.

Џони, сложио бих се са Бескрај у свему скоро. Ти си се брендирао у неку руку, опуштен, спреман да одговориш на свако питање и браниш став. Мало луташ са тим никовима, узми један, посебан си, зато ми млао смета то лутање са именима.

Poslednji izmenio Masada dana 30/12/2009, 2:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 6:09 pm

Da Masada bez znoja nema nauke...i to ima nekih cari,jer nekada sam raspolozena da razmisljam o onome sto porucujes svojim mislima...nekada nisam pa mi se cini da mnogo filozofiras.Ali kazem tvoja filozofija itekako ima osnova.Za Dzonija si u pravu sto se tice Nikova,ali ni ja nisam bolja od njega,mada kako rece on sam koliko kod da nikove izmenimo svuda smo prepoznatljivi po pisanju.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 6:28 pm

Ovako ..
1,-veltik
2.-čiča draža
3,-džoni azra
4.,-babajaro..
5,-Johnny-Azra
Ali,kolko god da imam nickova uhvate me ..Nema šanse da se sakrijem..Isto kao i beskraj..Odma je ljudi nađu i ukapiraju da je to ona..Pisao sam i pod nickom Mepsis na bgdcafe i to ekavicu..Provalili su me ,ali sam ih jedva ubijedio da nisam to ja ...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 6:41 pm

Đe si babajaro časti ti, tamo nisam dopirala ( čudi me to )? Jedino smo doslijedni Masada i ja i po pitanju nicka i po pitanju avatara. Ali prepoznamo vas " skrivače " ma koji nick da upotrijebite, no sam senilna pa jedva popamtim. hepi Ja sam pokušavala da promijenim nick, ali kad hoću da se logujem, ja ga zaboravim. hepi Laka mi je svaka filozofija, jedino ne kontam Masadino viđenje svijeta i Boga, niti ću ga kada shvatiti. Čak sam i temu otvorila, ali mi je on vrdao odgovorima, a nikoga nije bilo da mi pritekne u pomoć u ispitivanju Masade, tako da mi je to ostala nepoznanica filozofske prirode.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 6:52 pm

besherat...sto se tice filozofije na religiji...tu mi mnogi clanovi nisu bas najasniji,jer mnogi nisu dosledni onoga sto pisu i onoga sto misle.Ovde nisam mislila ni na jednog clana odavde vec sa nekih drugih foruma.Volela bi kada bi MASADA SE malo vise ukljucio na neke teme sto se tice filozofije i psihologije da se tu ispreskacemo...ali on je stalno kratak i jasan...prosto mi nedozvoljava da vodim dijalog.A nemogu sama sa sobom.Sto se tice nikova imam tri...i svi me znaju po njima.Mislim da nije mnogo za pocetak.Jos nesto moram da dodam sto se tice Masade imam osecaj kao da ima kolac koji ga prosto sputava da se opusti...imam osecaj da je stalno u nekom grcu.Mislila sam da je takav samo na svom forumu...ali posto ga znam i sa drugih foruma isti je takav...mozda mu je to imidz.Uzdrzan,dostojanstven i ponekada malo malo sarkastican. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 6:58 pm

Tebe Beskraj znamo svi po ubacivanju poezije, kao mene po ubacivanju pisaca. Dosadila sam i sebi, a kamoli drugima. hepi To su neki naši copy - paste tragovi koje ostavljamo. Šta ću, ja to volim, a tragove ostavljamo i ovim našim pisanijama, šalama i boravkom na forumu. Meni je jako lijepo što se družimo na forumima i što se sve bolje i bolje upoznajemo. Eto, ja tebe znam toliko dobro, da tačno znam kako ćeš da reaguješ. Naime, ako se uveče zapetljaš sa džonijem u filozofiji oko neke teme ili sa bilo kim drugim, prva stvar ujutro će ti biti da to opet nastaviš. Uvijek mi bude simpatično, kada oko 7 ujutro upalim lap top i logujem se i znam da ću te zateći na forumu i da ćeš odgovoriti na pitanje od sinoć. I svaki put se nasmijem. Zar to nije dokaz da te dobro poznajem?
hepi
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 7:05 pm

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. 351161 Draga moja...upravo tako...nekada mi se desava da pozelim da upalim lap top usred noci samo da vidim sta je Dzoni ili vec ne znam ko ostavio...da bi mogla da nastavim diskusiju. Jutro jedva docekam od uzbudjenja Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin .Iskreno nevolim taj copy-past...ali sto se tice poezije tu sam primorana,a i volim poeziju tako da usput malo i s time utvdjujem gradivo.Zato s druge strane pokusavam malo nesto i da pisem..da nekazu kako sam jel samo prepisivac. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 7:47 pm

E ovako:
Beskraj:
Sad si nadrljala..Šalim se..Vidi se da imaš dovoljno obrazovanja koje je na zavidnom nivou..Kad sam došao na ovaj forum malo sam zazirao od rasprava sa tobom čitajući sve što si napisala na BGDCAFE I MASKU..Stekao sam utisak da si aždaja u raspravama kad sam vidio šta si sve pootvarala..Na sopstveni rizik sam se upustio u rasprave i vidio da mogu da raspravljam..E onda sam vidio da si pravi znalac u raspravama,ali...Imaš jednu ,da ne kažeš manu nego propust..Često sebe uzimaš za primjer,što nije ni malo dobro jer ljudi često protumače pogrešno,što se ovdje i dešavalo..Imaš još jedan propust..Reagješ impulsivno i ishitreno...Što nije svojstveno filozofima i poetama..DALJE..
Vidio sam da imaš vrlo zdrave rezone i stavove koje braniš svom svojom snagom..Biće još toga...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 7:50 pm

besherat ::
Laka mi je svaka filozofija, jedino ne kontam Masadino viđenje svijeta i Boga, niti ću ga kada shvatiti. Čak sam i temu otvorila, ali mi je on vrdao odgovorima, a nikoga nije bilo da mi pritekne u pomoć u ispitivanju Masade, tako da mi je to ostala nepoznanica filozofske prirode.

Ја не видим где врдам ел одговорих на свако питање ?

Карактеристике члана Бескрај: ок је у вечини ствари али јој је фитиљ кратак, у ствари и нема фитиљ, бомба са тренутним дејством.

džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 8:17 pm

MASADA:
Čista poezija i filozofija...Ogromno obrazovanje..Stekao sam utisak da je od filozofa,NIČE na tebe ostavio najveći utisak,što ne znači da sam u pravu..
Često se na religijskim temama raspravljaš dokazujući da BOG postoji ali ne onako kako ga Biblija predstavlja,nego kao pasivnog posmatrača kojeg boli uvo za svoju umotvorinu(čovjeka)..Pomenuo si u jednoj raspravi Sidartu.Primijetio sam dasi se sa nje govom filozofijom i te kako složio..Ni lijevo ni desno ...Sredina je najbolja..Što u suštini i jeste istina..Kod ljudi najviše cijeniš sopstvene stavove ma kakvi oni bili..Ponerkad pišeš tako da se čini da te niko ne razumije ,ali kad se malo bolje pogleda,tvoje pisanje ide ka realnosti i branjenju svog mišljenja i stavova..

Eto..Bće toga još samo da dobijem inspiraciju..Možda malo i kritika..Vidjećemo..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 8:20 pm

U pravu ste momci...sto se tice moje ishitrenosti i brzine...takva sam i u reali.Ja i kada pisem mnogi su mozda primetili da mi se desavaju i gramaticke greske koje mi nisu svojstvene...ali ja prosto ne mogu sve da stavim na papir...pa da pregledam pa tek onda da iskucka.Jednostavno ono sto mi se desava u glavi ja prosto moram istog trenutka da pretocim...kao da ce sve misli da mi ispare.U pravu ste brzina...i po neka ishitrena izjava kostala me je i ovde a i reali mnogo toga.Takvog sam duha...brzo planem kako kaze Masada ali dejstvo je trenutno.Dzoni koliko se slazem stobom toliko i ne...sto se tice davanja primera o sebi.Kada pisem na bilo kojoj temi ja neke parametre uzimam prema sebi...ne mogu jel prema nekom clanu...ili prema ne znam kome.Na taj nacin argumentujem nesto,ili nekog ne razmisljajuci naravno da to moze da bude iskorisceno [kao sto i jeste]u neke druge svrhe.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 8:40 pm

Dajte ljudi ima ovde jos clanova ajde malo o besherat.Nismo samo nas troje ovde. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin Na kraju cu poceti da pricam sama o sebi i o svojoj savrsenosti.

Neko koga poznajem sto se tice pisanja jako dugo...jer citam sta ona postavlja i radi,ali jako malo smo se nalazili na istim temama zbog razlicitih interesovanja.Neko ko je jako odmeren...sve sto napise razmisli tri puta bez ikakve ishitrenosti.Ljubitelj knjizevnosti,i jako dobar poznavalac sto je vrlo bitna stvar.Neko koga sam citala i na religiji,ono sto ona pise je zaista prihvatljivo i priblizno i onome ko veruje i onome ko ne veruje.Jako tolerantna i strpljiva u svakom odgovoru.Neko ko ima jako razvijen humor i to na jako lep nacin.U zadnje vreme koliko mogu da primetim ima je na svim temama [fotografija,muzika...slikarstvo]mnogo se nesto rastrcala. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 8:49 pm

Hvala Beskraj, trčim ne mogu da stanem, a vidi koliko ste se raspisali dok sam ja davala djeci večeru, moram da trčim sada za vama. E, moram sada da gledam s mužem film, jer će me izbačit iz kuće ako se ne budem s njim malo družila. hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 8:49 pm

džoni azra ::
MASADA:
Čista poezija i filozofija...Ogromno obrazovanje..Stekao sam utisak da je od filozofa,NIČE na tebe ostavio najveći utisak,što ne znači da sam u pravu..
Često se na religijskim temama raspravljaš dokazujući da BOG postoji ali ne onako kako ga Biblija predstavlja,nego kao pasivnog posmatrača kojeg boli uvo za svoju umotvorinu(čovjeka)..Pomenuo si u jednoj raspravi Sidartu.Primijetio sam dasi se sa nje govom filozofijom i te kako složio..Ni lijevo ni desno ...Sredina je najbolja..Što u suštini i jeste istina..Kod ljudi najviše cijeniš sopstvene stavove ma kakvi oni bili..Ponerkad pišeš tako da se čini da te niko ne razumije ,ali kad se malo bolje pogleda,tvoje pisanje ide ka realnosti i branjenju svog mišljenja i stavova..

Eto..Bće toga još samo da dobijem inspiraciju..Možda malo i kritika..Vidjećemo..

Ничеа сам читао у фрагментима, ту и тамо. Постоји једна друга ствар у суштини. Научио сам понешто употребљавајући у последњих десетак година чула на начин на који и треба да буду укључена у перцепцију самосвојства. Научио сам да уживам у малим стварима, обичним, у својим сновима. Научио сам да слушам ветрове, шум лишћа, да видим када су гране мокре сјај пролећа које долази, да и оне нешто ишчекују, осећају. Научио сам да слушам реку, да видим оно што други не виде, то је било и са послом скопчано па је у суштини то и први наук ван школе.
Сидарту сам упоредио са Исусом, мада Богумили у Босни су такође Сидарта. Извлачим из свега оно што мислим да је добро, тражим ваљда савршенство несавршеног.
Поштујем став, понекад се не слажем са вечином људи али не желим ни да се свађам са иоле интилигентним особама. Склон сам сарказму, не трпим једино глупост која све више заузима простаора у свету око нас.

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 8:56 pm

Hvala Beskraj, trčim ne mogu da stanem, a vidi koliko ste se raspisali dok sam ja davala djeci večeru, moram da trčim sada za vama. E, moram sada da gledam s mužem film, jer će me izbačit iz kuće ako se ne budem s njim malo družila. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. 817300

Mene je moj vec izbacio odavno sada sedim na terasi i kuckam za kaznu. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 9:04 pm

Masada malo mi je cudna stvar ljudi sa nekim takvim iskustvom...zivotnim kao sto i sam pises mnogo su jednostavniji u svom razmisljanju i u svojoj filozofiji za razliku od tebe.Kod tebe sticem utisak ,nemoj pogresno da me shvatis ali da tebe samo pojedini auditorijum u nekom pisanju moze da razume.Nisi za siroke javne mase Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin.Nisi za obicne ljude.Ja licno rekla sam gore na nekim temama moram bas da se preznojim da bi te razumela,a mogao si to da kazes na mnogo jednostavniji nacin.Zbog cega?Tvoja odmerenost...mi je poznata kazem i sa drugih forumima...mada nedaj Boze da se neko uhvati sa tobom u necemu a da nije dobro potkovan unapred izgubljena bitka.Ono sto mi se dopada kod tebe jeste sto razmisljas svojom glavom,sto ne citiras i ne kopiras po netu za razliku od mnogih koje sam sretala.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 9:07 pm

Beskraj, možda ću nekada da ti otkrijem tajnu o Masadi. Do tada se još malo znoji , a Masada podstiče na razmišljanje, tako da je u svakom slučaju pozitivan lik u cijeloj ovoj priči. hepi lol! hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 9:18 pm

Masada malo mi je cudna stvar ljudi sa nekim takvim iskustvom...zivotnim kao sto i sam pises mnogo su jednostavniji u svom razmisljanju i u svojoj filozofiji za razliku od tebe.Kod tebe sticem utisak ,nemoj pogresno da me shvatis ali da tebe samo pojedini auditorijum u nekom pisanju moze da razume.Nisi za siroke javne mase Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin.Nisi za obicne ljude.Ja licno rekla sam gore na nekim temama moram bas da se preznojim da bi te razumela,a mogao si to da kazes na mnogo jednostavniji nacin.Zbog cega?Tvoja odmerenost...mi je poznata kazem i sa drugih forumima...mada nedaj Boze da se neko uhvati sa tobom u necemu a da nije dobro potkovan unapred izgubljena bitka.Ono sto mi se dopada kod tebe jeste sto razmisljas svojom glavom,sto ne citiras i ne kopiras po netu za razliku od mnogih koje sam sretala.

У праву си у једном, филозофија и није за широке масе. Масама можеш да објашњаваш на два начина, или да их залудиш па да не знају шта си рекао и то се зове политика. Други начин је онај по сељачки, примера има на форумима сијасет, могу и да наведем та дубокоумна размишљања и никове типова који то пишу, мада има и лудача које се диве таквом писању али ик је проблем носиоца интилигенције а не мој до тренутка док ме тај ик не очеше.
Ово моје је између политике и сељобераског постављања ствари. Теме као што су филозофија, психологија, религија су за мене апсолутно озбиљне. Негде су обве теме постављене у друштво и то такође сматрам да у том духу озбиљности мора и да се пише.
Искрено, могао бих сда се спустим на језик кошијаша, није ми непознат али мислим да се ум огледа у његовом развоју са сивим челијама кортекса. Сходно томе ни једна реч није нејасна у моме писању, такође ако сам баш чисто разумљив на прво читање онда ни филозофија није филозофија већ лако штиво разума.

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 9:29 pm

Masada ja tebe odlicno shvatam sta mi ti porucujes ovim pisanjem,Filozofiju i psihologiju sam sto ucila sto jako puno procitala...apsolutno filozofija i nije za siroke javne mase...ali mi nismo filozofi.Nekazem ja da meni nije jasno ono sto ti pricas...ali mislim da neko kome hoces nesto da priblizis moze i na malo jednostavniji nacin.Eto vidis ja sve sto sam procitala od filozofije skapirala sam na prvu lopticu...ono sto mi nije bilo blisko to sam odmah zatvarala i vise se tome nisam ni vracala.Jer mi nije bilo blisko.Tako je i sa tobom...

A sto se tice tajne o Masadi cim sam dosla ovde prepala sam se ovog crnila i mraka...ne znam koliko neko moze biti pozitivan u svojoj tami.Mozda gresim???Ja sam iz neke druge price...

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 9:33 pm

A sto se tice tajne o Masadi cim sam dosla ovde prepala sam se ovog crnila i mraka...ne znam koliko neko moze biti pozitivan u svojoj tami.Mozda gresim???Ja sam iz neke druge price...

Па видиш да може, ти си прописала, Бесхерат се врнула религији, још се позитивних ствари десило, осврни се, можда сам некоме помогао, можда одмогао али мислим да је ово место позитивно бар због креационизма који је део чланова открио у себи.

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 9:38 pm

To si u pravu...toliko si bio dosadan u svojoj kreativnosti...da sada pisem kao luda.Desava mi se na poslu da uhvatim sebe kada imam vremena da treba nesto da napisem...i samo krene inspiracija.Sada pisem gde god da me postavis...Hvala ti.Jer kada nesto napisem veruj mi da se osecam i lepse.U tom smislu si mi zaista nesto ulepsao.Tako da kada bolje razmislim u ovoj tvojoj tami na forumu...ja unesem svetlost u mom kutku gde pisem.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 9:58 pm

BESHERAT:
Poznaje sve živo..Pogotovo književnost,i to onu najkvalitetniju književnost ..Čovjek čitajući nju može mnogo toga da nauči...Samo što neće da ulazi mnogo u rasprave ,a trebala bi...Njen filozofski profil je veoma interesantan zbog njenog velikog poznavanjqa filozofije ..Mora mmalo da se našalim..Pokreni to debepo dupe i uđi sa nama u raspravu ..Inače ću da lobirtam kod Želka da te izbači na terasu kao muž što je izbacio beskraj..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 10:18 pm

besherat moram da stanem u tvoju odbranu...ona ljudi je veliki diplomata...zadovoljice sve i ukucane,i prijatelje i ima je svuda.A evo vidite mene...zalepila sam se za ovaj lap top i neispustam ga iz ruke cak i sedeci na terasi i smrzavajuci se.Kod mene nema diplomatije izgleda.Samo da zadovoljim svoje interese pa makar i po ceni cvokotanja.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 10:28 pm

Volimo te mnogo bre..A i ovu što se smrzqava na terasi ne volim manje od tebe..Savršenstvo breeeeeeee....Nego čudi me kako se ostali članovi ne uključe na ovoj temi ..ALOOOOOOOOOOOOOOOO ČLANOVIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ,,OVO JE TEMA I ZA VAS...OĆEMO DA ČUJEMO I VAŠ GLAS BREEEEEEEEEEEEEEEEEEE..........Tea što čekaš ..Tvoje pisanje je mnogo dobro breeeeeeeeeee..Upadaj ovamo ...Smeškooooooooooooooooooo....BOBI-BOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...ALO LJUDIIIIIIIIIIIIIIII, DOLASTE OVAMO..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 11:23 pm

Ajde pocecu ja o Tei,mada iskreno najvise je poznajem iz poezije i fotografije.Mada po onome sto pise i fotografijama koje ostavlja otprilike moze covek neku povrsnu sliku da proceni.Mada ja ono sto ona pise vise zadire koliko sam mogla da vidim u neku njenu privatnost sto ne bi komentarisala...a i fotografije otprilike ocrtavjau njenu dusu i nju samu.Sto se tice nekih tema na filozogfiji i psihologiji osoba je sa kojom ja licno ne mogu da udjem u neku pricu jer mi nedaje dovoljno prostora za to.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 11:26 pm

Ja se iskreno nadam da će smeško dati svoj doprinos vojim pisanjem na ovoj temi..Takođe se nadam da će se i Tea uključiti ,kao i svi ostali..
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 11:28 pm

Meni je Tea dobra net prijateljica. To što ti ne daje prostora za raspravu, to je zato što razmišlja slično kao i ja. Naime, voli da iznese svoje mišljenje, ali ne voli da se poslije oko toga raspravlja. Pouzdana je, umije da sluša, neće te iznevjeriti. Pokušava da mi se sakrije po drugim forumima, ali je uvijek nađem. To je neka njena lokalna šala. Uglavnom, sve lijepo o Tei.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 11:40 pm

Meni je Tea dobra net prijateljica. To što ti ne daje prostora za raspravu, to je zato što razmišlja slično kao i ja. Naime, voli da iznese svoje mišljenje, ali ne voli da se poslije oko toga raspravlja. Pouzdana je, umije da sluša, neće te iznevjeriti. Pokušava da mi se sakrije po drugim forumima, ali je uvijek nađem. To je neka njena lokalna šala. Uglavnom, sve lijepo o Tei.

Cekaj besherat razmena misljenja nemora da znaci i rasprava.Postoje toliko diskusija koje mogu da se vode na sasvim jedan civilizovani nacin.Nije sve u svadji i galami.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 11:45 pm

Cekaj besherat razmena misljenja nemora da znaci i rasprava.Postoje toliko diskusija koje mogu da se vode na sasvim jedan civilizovani nacin.Nije sve u svadji i galami.

Nisam mislila na svađu, nego ja to gledam kao razvlačenje teme. Ni ja ne volim to razvlačenje, a ti voliš, pa je to zbog toga. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime27/12/2009, 11:52 pm

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA besherat...pa bilo bi nam dosadno da pojedine teme nerazvlacimo.Zasto postoje neke teme nego da bi diskutovali.A u sto ja volim diskusiju,vise nego hleba da jedem. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin [Ustvari hleb slabo i jedem].

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 41
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 12:00 am

Vidim ja vi ste seovde askuckali, ima posla za mene kao djebretarca ali moram prvo da vam odgovorim ovako, da pocnemo od sefa.

Masada ima jasne stavove, ono sto on misli ne moguce je promeniti, jednostavno ima svoj stav i nemenja ga nikako, to uostalom cenim kod njega, nije tvrdoglav vec suvise toga zna i jednostavno nepostoji argument koji bi ga doveo u dilemu.

Beskraj neko ko, kao i ja, voli da se raspravlja sa ljudima,. naravno sa onima koji su normalni, zna da odgovori i onima koji su bezobrazni, ali takve bas ne zarezuje previse, naravno mnogo puta izazove to da ljuidi pomisle kako je to postalo isuvise licno, i ja sam imao na pocetku takve primisli, kasnije shvatio da nije tako, ali poslednji primer Mandraka jednostavno kazuje da nisam jedini koji je tako nesto pomislio.Nije volela kantu nikako ali smo je uspesno strpali u nju (to pripisujem sebi kao zaslugu)

Besherat, neko sa kim se covek ne moze raspravljati, ima svoj stav iznese ga i ne raspravlja mnogo osim ako to ne krene u zahebanciju,onda naravno krene i ona i naravno mnogo posla za mene kao djubretarca, ali zato je toliko i volimo, a i prva napisa na temi o navijacima kako joj se otac tukao motkom sa crnicima u Engleskoj sto me je moram priznati odusevilo. Za dupe ne znam nisam jos imao priliku da vidim hepi hepi

Dzoni neko ko me je na pocetku veoma iznenadio, poceo je kao neko ko je saljivdzija i nista vise, jednostavno voli da provocira, tako sam mislio na pocetku, kasnije shvatio da nije takav, jednostavno to je njegov nacin da se izbori sa agresivnim forumasicama hepi hepi (Beskraj, besherat), cenim njegova misljenja i volim da s raspzravljam sa njim.

Bobi neko ko je uvek spremna za sprdacinu, u svakoj temi je tu da zacetuje, ali je isto tako tu da napise ono sto misli, makoliko to bilo dobro ili lose, naravno posle par ozbiljnih postova odmah sledi zahebancija, veoma inteligentna i drustvena osoba uvek spremna da sve sto je muci pretvori u salu, kada napada nekoga, onda ne staje ide do kraja, ali je i to brzo prodje. Sve u svemu neko ko je zaduzen za punjenje kante. Zivela nam sto godina takva.

Tea neko sa kim kao i sa Besherat, nisam uspeo da se raspravljam jednostavno ima svoj stav iznese ga i to je to, uvek umerena i sem muzike koja nam je slicna volimo iste stvari u nekim vrstama muzike, jednostavno neko koga prilicno ne interesuje sta ce drugi reci na njeno misljenje, jednostavno to sto misli na odredjenoj temi to i kaze i to je to.

Ellen neko ko ima veliku zelju da se svadja sa nekim, ne znam zasto i moram priznati da me je to dugo nerviralo, ali sam kasnije shvatio da ustvari ona zeli da se svadja i da vidi koliko nas je lako ili tesko iznervirati, ustvari je neko ko ima totalno drukacije vidjenje na svet od mog ali i to postujem, ne menja stavove sto mi se svidja.

Ovo vam je od mene za sada, sto se tice djubretarca, to cu ostaviti za neki drugi dan veceras sam isuvise umoran za to.
O meni ne zelim da pisem, pisite vi.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 12:19 am

Koliko vidim Đubretar je već radio..Smeško
Neko ko se sa svakim slaže..Ponekad dok čitam njegove postove djeluje mi kao da nema svoj stav..Ali ima ga...Samo što mu se stavovi slažu sa zdravim stavovima i razmišljanjima..Nemogu da kažem da mu je filozofija jača strana,ali zna da prodiskutuje zdravo,rezonski..Ima,što je najvažnije,iskrene postove..
Cijeni moral i drži ga se ..
Eto za sad toliko ..
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 12:40 am

Dzoni nijedan post jos nije prebacen tako da jos nisam nista radio, to cu stvarno ostaviti za neki drugi put, naravno da ce biti i kantiranja, hepi hepi , sto se tice ovoga o meni svidja mi se to sto si napisao, otprilike ja i jesam takav kakvim si me opisao. U prethodnom kuckanju zaboravio sam
Sneki neko ko ima svoje stavove, ali vrlo malo pise o njima, neko ko se neupusta mnogo u filozofiju i psihologiju, vise je interesuje pricaonica i onaj deo gde se ljudi kreativno izrazavaju, sve u svemu neko ko ne napada mnogo niti je mnogo napadana.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 12:57 am

Smeško je moj mezimac, Sneki je jedna osjećajna osoba,treba je upoznati. BOBI mi je neprevaziđena carica, Kad ja i ona razvezemo zahebanciju, Masada mora da čisti situaciju, a i on se za glavu hvata. Sreća njegova da to ne radimo često. Lucija je moja Crnogorka i jedino ona hoće sa mnom da igra najglupljih pitanja na svijetu. Eto, to su kratki opisi članova sa kojima se ja družim. hepi Kad se samo sjetim smješka kako je jednu noć stoički izdržao u chatu. Bili smo on, ja i slav. To je bila noć za pamćenje, bilo je vjerovali ili ne. Neću to zaboraviti nikada. hepi
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 1:06 am

Da ta noc jeste za pepricavanje, e kad se samo setim. hepi hepi hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 1:10 am

I dan danas ne znam da li nas je tip zekio, sjećaš se života ti, ne može da uđe u forum. Aliluja, dobre pjesme piše kad uspije da uđe na forum. hepi Definitivno je on legenda foruma.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 1:14 am

Nije kuckali se mi jos mnogo puta na tom chatu, ali definitivno je legenda foruma, barem za ovo vreme dok sam ja na istom. Slav LEGENDA.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 49
Datum upisa : 16.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 10:19 am

Heeej,ja procitah negde moje ime Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_smile
Hvala sto me spominjete,cenim svacije misljenje o meni,smesko,besherat Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. 351161
Ja cu malo vise pisati kada budem osetila da mogu,filozofija mi je slabija strana Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 11:17 am

I dalje nastavljamo sa članovima.
Madamm- draga svima, velika žena i borac, pravi drug, uvijek spremna za druženje i šalu, uvijek samo pozitivna, nikad se ni sa kim nije sporečkala, širi optimizam i prijateljstvo. Jako je lijepo družiti se s njom.

SaMar- svoja i meni interesantna, piše lijepu poeziju, voli šalu, mada mi je odavno nema. Moram da joj pošaljem pp i da vidim da li se sa srećom prinovila ćerkicom, koju smo svi ovdje očekivali.

Ljubičasto nebo- nikada s njom nisam razmijenila postove, jer se striktno drži radionice i nije pričalica kao mi ostale koje se družimo po kanti hepi . Sviđa mi se njena poezija.

Slav- legenda nad legendama. Upoznali smo se u chatu, jer nije znao kako se ide na forum. Ta nespretnost me odmah osvojila. Cijele noći smo mu smeško i ja objašnjavali kako da siđe na forum. On je izgleda volio s nama da se druži, pa živ nije htio da se makne od nas i sa chata. Pala sam na glavu, blago rečeno, ali mi je ostao simpatičan i nezaboravan lik. Piše fenomenalnu poeziju, kad se smiluje da uđe na forum. Nema ga odavno.
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski
Broj poruka : 3261
Datum upisa : 20.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 12:33 pm

Masada ::
BESHERAT:
Poznaje sve živo..Pogotovo književnost,i to onu najkvalitetniju književnost ..Čovjek čitajući nju može mnogo toga da nauči...Samo što neće da ulazi mnogo u rasprave ,a trebala bi...Njen filozofski profil je veoma interesantan zbog njenog velikog poznavanjqa filozofije ..Mora mmalo da se našalim..Pokreni to debepo dupe i uđi sa nama u raspravu ..Inače ću da lobirtam kod Želka da te izbači na terasu kao muž što je izbacio beskraj..

Долази око 23, гледа филм и има тртатсто дупе.

Obozavam tvoj recnik, nema sta....genije si... Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. 817300

Poslednji izmenio Tea dana 28/12/2009, 1:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 12:35 pm

Volimo te mnogo bre..A i ovu što se smrzqava na terasi ne volim manje od tebe..Savršenstvo breeeeeeee....Nego čudi me kako se ostali članovi ne uključe na ovoj temi ..ALOOOOOOOOOOOOOOOO ČLANOVIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ,,OVO JE TEMA I ZA VAS...OĆEMO DA ČUJEMO I VAŠ GLAS BREEEEEEEEEEEEEEEEEEE..........Tea što čekaš ..Tvoje pisanje je mnogo dobro breeeeeeeeeee..Upadaj ovamo ...Smeškooooooooooooooooooo....BOBI-BOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...ALO LJUDIIIIIIIIIIIIIIII, DOLASTE OVAMO..

Dzoni, stvarno mi je zao sto sam ovako nesto propustila...nastavicemo danas... Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 12:50 pm

Ajde pocecu ja o Tei,mada iskreno najvise je poznajem iz poezije i fotografije.Mada po onome sto pise i fotografijama koje ostavlja otprilike moze covek neku povrsnu sliku da proceni.Mada ja ono sto ona pise vise zadire koliko sam mogla da vidim u neku njenu privatnost sto ne bi komentarisala...a i fotografije otprilike ocrtavjau njenu dusu i nju samu.Sto se tice nekih tema na filozogfiji i psihologiji osoba je sa kojom ja licno ne mogu da udjem u neku pricu jer mi nedaje dovoljno prostora za to.

Lele, sto sam ja propustila, uopste nisam pratila sto ste pisali jer sam bila na drugom forumu...ovako Beskraj...na osnovu poezije mozes da me procenis, jer sam tu iskrena, iznosim svoja osecanja iz srca a iz fotografije, ne mozes da me procenis, jer ja lepim ono na sta naidjem, ponekad postavim nesto sto bas znaci...ali opet to nisam ja. Sto se tice filozofije i ostalih tema, kako rece smesko, izjavim svoje misljenje i to je to, mada mogla bih i vise da se upustim ali se plasim da moje reci ne budu pogresno protumacene i time uvredim nekoga...ipak drugacije je kad nekoga sretnes i pricas u cetiri oka, tu sam stvarno otvorena kao i u mojoj poeziji...

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 12:57 pm

Hvala, besherat...vidim da si me dobro procenila, tacno je da sam pouzdana, koga volim volim, koga ne volim zaobilazim bez rasprave...valjda to dodje godinama...dok sam bila mladja znala sam se raspravljati sve dok nekoga ne dovedem do zida i dokazem mu da sam ja u pravu, ali sada mislim da imam pametnija posla, neka svako misli ko sta hoce, ja drzim moje...

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 1:23 pm

Iznenadio me stvarno smesko svojom procenom tako tacnom,dosta toga imamo zajednickog, ne samo u muzici, njegovi stavovi se toliko slazu sa mojim da ponekad stvarno nemam sto dodati ali nikad nisam izjavila to i uvek sam se divila kako jedna tako mlada osoba misli tako zrelo, ponekad imam osecaj kao da je stariji..eto nismo pricali mnogo ali ipak smo se razumeli...sa Masadom se slazem u dosta toga on dve ja dve i bez puno price...znamo se gde smo, generacija... Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_biggrin ...sa besherat se najvise slazem jer ima isti pogled na zivot kao ja, imamo zajednicke stvari o kojima i nemoramo pricati a vec se razumemo u dubini duse a to ne mogu sa svakim...sneki mi je isto dobra i poverljiva prijateljica, uvek dobro raspolozena...madamm, stamena zena...kako bi rekli mi Crnogorci...Dzoni me u pocetku odusevio duhovnom poezijom, volela bih da nastavi...ja i beskraj bolje funkcionisemo na pp, neznam zasto je to tako, verovatno cemo se opustiti i ovde dole...i ...da ne pricam vise da mi neko ne otkine jezik.. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_smile

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 1:34 pm

He,he, ovo je baš simpatična tema. nema mi BOBI da nas oplete, a nedostaju njeni duhoviti komentari. Nadam se da će nas pronaći ovdje. Sinoć smo imali jako dobru zabavu, a nadam se da ćemo nastaviti druženje u tom pravcu.
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime28/12/2009, 1:41 pm

He,he, ovo je baš simpatična tema. nema mi BOBI da nas oplete, a nedostaju njeni duhoviti komentari. Nadam se da će nas pronaći ovdje. Sinoć smo imali jako dobru zabavu, a nadam se da ćemo nastaviti druženje u tom pravcu.

vidim, stvarno bio je sou, nadam se da cemo i danas nastaviti..a Bobi, evo je tu...valjda nije videla kao ni ja sinoc...

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: