LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 12:02 am

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 351161 Poljupci i cestitke. Da li l si tako zamislio temu.Evo i dobio si je.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 4:16 pm

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 351161 ..Takođe.. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 351161 I sve najbolje u novoj 2010 godini...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 4:45 pm

Ja bi mozda da sumiram i dam zakljucak ove teme.Prasina se digla za neke veca,za neke manja,za neke totalno neprimetna.Ja sam je primetila,sve sto je za mene napisano nije me puno dodirnulo jer sam navikla da u zivotu postoje dobri i losi ljudi.Kada kazem losi nemislim cak ni da je ta Ellen toliko losa koliko lose hoce da se pokaze.Otprilike takav profil ljudi stalno srecemo u svojim okolinama.Za mene moras da budes bas bas los,da bi ti to rekla..Postoje ljudi koji su licimerni,zavidni pakosni ali i za takve nadjem opravdanje.Ko zna iz kakvih razloga ih je ponela sujeta pa su takvi.Izgleda danas je najteze biti dobar. covek Uputiti lepu rec nekome,osmeh koji svima nama znaci pa makar i u prolazu...izgleda to je danas najteze.Ovde moram da stavim nesto sto jako volim,i trudim se da se s time vodim.Ljubi vas sve vasa Beskraj.

Radjard Kipling - Ako mozes

Ako mozes da sacuvas svoju glavu kad svi oko tebe
gube svoje i okrivljuju te za to;
Ako mozes da verujes sebi kad svi u tebe sumnjaju
i sam pridodajes njihovim sumnjama;
Ako mozes da cekas a da ti ne dosadi cekanje,
ili,ako si prevaren - da sam ne varas,
ili,ako si omrznut - da sam ne mrzis,
a da pritom ne izgledas predobar ili premudar;

Ako mozes da sanjaris a da snovi ne ovladaju tobom,
Ako mozes da mastas a da ti mastanje ne bude cilj,
Ako mozes da se suocis sa uspehom i neuspehom
i smatras te dve varke kao da su potpuno iste;
Ako mozes da podneses da istinu koju si rekao
izvrnu nitkovi,kako bi od nje napravili zamku za budale,
ili da posmtras propast onoga cemu si posvetio sav zivot
i da,pogrbljen,s dotrajalim alatom opet novo stvaras;

Ako mozes da prisilis svoje srce,nerve i tetive
da te sluze dugo iako si ih nemilice trosio,
i da izdrzis i kada nema vise niceg u tebi
sem volje koja ti dovikuje: " Istraj! "

Ako mozes da razgovaras sa nizima od sebe
i ne istaknes svoju superiornost,
ili da u drustvu s visima od sebe -
sacuvas svoje dostojanstvo;

Ako mozes da ispunis jedan nezaboravni minut
sadrzajem koji traje sezdeset sekundi -
tvoja je zemlja i sve sto je na njoj,
i,iznad svega,bices covek,sine moj!

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 4:58 pm

Beskraj ::
Ja bi mozda da sumiram i dam zakljucak ove teme.Prasina se digla za neke veca,za neke manja,za neke totalno neprimetna.Ja sam je primetila,sve sto je za mene napisano nije me puno dodirnulo jer sam navikla da u zivotu postoje dobri i losi ljudi.Kada kazem losi nemislim cak ni da je ta Ellen toliko losa koliko lose hoce da se pokaze.Otprilike takav profil ljudi stalno srecemo u svojim okolinama.Za mene moras da budes bas bas los,da bi ti to rekla..Postoje ljudi koji su licimerni,zavidni pakosni ali i za takve nadjem opravdanje.Ko zna iz kakvih razloga ih je ponela sujeta pa su takvi.Izgleda danas je najteze biti dobar. covek Uputiti lepu rec nekome,osmeh koji svima nama znaci pa makar i u prolazu...izgleda to je danas najteze.Ovde moram da stavim nesto sto jako volim,i trudim se da se s time vodim.Ljubi vas sve vasa Beskraj.
Najbolji post koji je do sad napisan..Svaka čast Beskraj.. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 351161
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 5:17 pm

Da li će Masada zaključati ovu temu u ovoj godini ili ćete s ovom čuvenom temom ući i u naredno desetlijeće, baš me interesuje? hepi hepi lol!
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 5:42 pm

Ucicemo,zasto da se zakljucava,tema je sasvim o.k ja licno bi je nastavila u sledecoj godini ako moze. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_biggrin Imala bi sto sta jos da pisem na njoj,tek sam pocela. Ovo je bila samo uvertira.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 6:14 pm

Да вам отворим версус ?

https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 6:22 pm

Nema potrebe,nemoj da se mucis. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 7:22 pm

Najbolja tema na ovom forumu..Hvala ti Ellen do groba.. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 351161
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 7:26 pm

Nema na cemu i drugi put.Zanimljiva stvar niko nista o mom pisanju.A ja tako lepe pricice pisem.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 7:27 pm

Radjard Kipling - Ako mozes

Ako mozes da sacuvas svoju glavu kad svi oko tebe
gube svoje i okrivljuju te za to;
Ako mozes da verujes sebi kad svi u tebe sumnjaju
i sam pridodajes njihovim sumnjama;
Ako mozes da cekas a da ti ne dosadi cekanje,
ili,ako si prevaren - da sam ne varas,
ili,ako si omrznut - da sam ne mrzis,
a da pritom ne izgledas predobar ili premudar;

Ako mozes da sanjaris a da snovi ne ovladaju tobom,
Ako mozes da mastas a da ti mastanje ne bude cilj,
Ako mozes da se suocis sa uspehom i neuspehom
i smatras te dve varke kao da su potpuno iste;
Ako mozes da podneses da istinu koju si rekao
izvrnu nitkovi,kako bi od nje napravili zamku za budale,
ili da posmtras propast onoga cemu si posvetio sav zivot
i da,pogrbljen,s dotrajalim alatom opet novo stvaras;

Ako mozes da prisilis svoje srce,nerve i tetive
da te sluze dugo iako si ih nemilice trosio,
i da izdrzis i kada nema vise niceg u tebi
sem volje koja ti dovikuje: " Istraj! "

Ako mozes da razgovaras sa nizima od sebe
i ne istaknes svoju superiornost,
ili da u drustvu s visima od sebe -
sacuvas svoje dostojanstvo;

Ako mozes da ispunis jedan nezaboravni minut
sadrzajem koji traje sezdeset sekundi -
tvoja je zemlja i sve sto je na njoj,
i,iznad svega,bices covek,sine moj!

<TABLE style="TABLE-LAYOUT: fixed" width="100%" border=0>

<TR>
<td class=smalltext width="100%" colSpan=2></TD></TR></TABLE>
Zesca glupost.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 7:30 pm

PA ja sam pisao o tvom pisanju..Tako divno pišeš..
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 7:40 pm

Hocu jos.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 4:31 am

dzoni mi izgleda kao neki poltron...Sneki divna zena...Bobo Bo svoja, Masada markantan covjek skoro pa savrsen,..besherat kraljica za sve vas,..Ellen lijepo "luda"..Tea, izgleda mnogo osetljiva osoba...to je ono na prvo sto mi pade na pamet u ovim "sitnim" satima...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 11:47 am

lucija ::
dzoni mi izgleda kao neki poltron...Sneki divna zena...Bobo Bo svoja, Masada markantan covjek skoro pa savrsen,..besherat kraljica za sve vas,..Ellen lijepo "luda"..Tea, izgleda mnogo osetljiva osoba...to je ono na prvo sto mi pade na pamet u ovim "sitnim" satima...

Prvo sto si promasila draga moja temu,trebala si da procitas prvo o cemu se radi.O nasem pisanju a ne o karakternim osobinama.Nazvati nekoga poltronom[da li ti uopste imas svest ili samosvest o toj reci]nekoga nazvati po meni poltronom je krajnji bezukus i bezobrazluk.Jeli poltron neko ko otvoreno pise i iznosi svoje misljenje,cvrsto stoji iza svojih stavova.Treba da se postidis svojih reci.Za Masadu ne znam da li je markantan jer u njegovu makantnost nisam zalazila.ali ako se njegova markantnost ogleda u njegovom pisanju onda mudro zboris.Masadu treba upoznati i na drugim forumima [ovo je njegovo]pa sta ce mora da se cantra svim ovim zenama...treba ga upoznati i na nekim drugim forumima gde je vrlo jezicav,i nimalo sldaka.Kazem totalno si promasila temu jer ovde si iznosila lepitu,poltronizam,i ostala osecanja koja nemaju veze sa pisanje.

Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 11:56 am

SenkeNoci jos jedan zanimljivi lik.Neko ko jako voli da prica ali ne i tamo gde treba.Koliko mogu da primetim ima sta da kaze,ali ne i na pravom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 12:02 pm

Tebe i tvoje pisanje treba staviti u kutku za psihijatriju.Jer tu izgleda imas najvise sta da kazes o sebi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 1:00 pm

Ellen ::
SenkeNoci jos jedan zanimljivi lik.Neko ko jako voli da prica ali ne i tamo gde treba.Koliko mogu da primetim ima sta da kaze,ali ne i na pravom mestu.

Pa draga Ellen kao prvo dobar dan ti zeli.

A sad da se vratim na tvoj komentar. Senke su uvek zanimljive.Dali si nekad posmatrala igru senki? Mislim na senke u noci pod sjajem meseca. Mislim da nisi. pokusaj onda ces shvatiti i tvoj zakljucak zasto je bas takakv kakav (ni)JE Smile. Mozda si u pravu mozda i nisi zavisi skog uga gledas senku u noci punog meseca.

Svidja mi se kada je covek pun sebe samo....
prijatan ti ostatak dana zelim draga moja Ellen Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 5:48 pm

SenkeNoci ::

Pa draga Ellen kao prvo dobar dan ti zeli.

A sad da se vratim na tvoj komentar. Senke su uvek zanimljive.Dali si nekad posmatrala igru senki? Mislim na senke u noci pod sjajem meseca. Mislim da nisi. pokusaj onda ces shvatiti i tvoj zakljucak zasto je bas takakv kakav (ni)JE Smile. Mozda si u pravu mozda i nisi zavisi skog uga gledas senku u noci punog meseca.

Svidja mi se kada je covek pun sebe samo....
prijatan ti ostatak dana zelim draga moja Ellen Smile

Za razliku od svih vas koji ovde stalno Filozofirate,ja zivot zivim.To je razlika izmedju mene i svih vas.Meni nikada senke nisu bile zanimljive,niti sam ih posmatrala,jer su u meni uvek izazivale nesrecu i zlo.To da li sam ja u pravu ili ne,znaj samo da sam ja uvek u pravu.I nisam puna sebe,samo sam sigurna u sebe a to je velika razlika.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 6:52 pm

ajdeeeeeeeeeeee da te zamolim mani me se...sa tim tvojim pisanjem u prazno..jesi li svjesna koliko LUPETAS prvo ti...ajde polako ostavi me vise na miru..ti si savrsena svaka ti cast, ali OLADI MALO...svako ovdje pise ono sto misli i ima pravo na to...nikoga nisam uvrijedila osim tebe koliko vidim, znam odlicno sta znaci poltron,pa sta ako mi se tako ucini za nekoga..ne mora da je tacno...i AJDE VISE RADI SVOJ POSAO...a ne advokatises samo tuda bezveze...

BESKRAJ SAD JA TEBE LIJEPO MOLIM DA ME IGNORISES....

Poslednji izmenio lucija dana 1/1/2010, 7:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 40
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 7:08 pm

Vidim ja de je Ellen uspela da uskomesa strasti, jednostavno ona je neko ko voli grubo da pise, neko ko je verovatno navikao na neke forume gde se mnogo zesce pise, ne kazem da negde ne preteruje ali ima stvari u kojima se slazem sa njom, bez obzira sto je ovo vec postalo prilicno licno probajte svi da shvatite gde mozda gresite, izvucite neke pouke iz njenog pisanja, sto se mene tice izgleda da jedini nisam bio krotikovan od nje, sem sto nema neko visoko misljenje o mom pisanju, ja i nisam neki pisac, tako da se ja slazem sa njenom ocenom o meni. O njoj sam vec rekao da je neko ko voli zesce da odbrusi, ali mislim da je i to na neki nacin dobro jer raspali ostale i nije dosadno na forumu, mada bih licno voleo kada bi malo manje otvoreno napadala ljude ali to je njen stil. Vidim da je Masada ostavio sve to, tako da cu i ja naravno. Poruka za tebe Ellen je da ako mozes ipak malo pazis na nacin na koji iznosis primedbe sto se tice ostalih clanova, koristis neke grube reci, ako mozes naravno, inace nemam nista protiv tvog pisanja, ali ovde uglavnom ne koristimo takve izraze. Pozdrav za tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 7:19 pm

Smesko
Moram se nadovezati na tvoj ispisani tekst gore. Mada mislim da nebih trebala da ulazim dalje u bilo kakve komentare.
Ne radi se o navici sa drugih foruma. Neke osobe koriste grubost na nebi ostale neprimecene. Zbog toga reaguju na takav nacvin. Simpaticna je ona osoba samo treba da shvati da kako daje tako dobija nazad... Ma volim ja nju citati i posebno kada joj se sa teme na temu misli razilaze.... To prica sve o osobi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 7:24 pm

Citajuci Tvoj komentar
draga Ellen, dobijam utisak da kontaktiram sa veoma temperamentnom osobom, gledajuci to ovog puta u negativnom smislu. A razlog tom zakljucku je tvoj pogled na svet oko tebe. Nekazem da u nekim komentarima na ovom forumu nisi u pravu. Ziveti zivot kao sto rece zar to nije vec filozofija. Ili ga mozda ti zivis ono BUM!!! iz neba pa u rebra Pominjes reci kao sto su:

SenkeNoci jos jedan
zanimljivi lik.Neko ko jako voli da prica ali ne i tamo gde
treba.Koliko mogu da primetim ima sta da kaze,ali ne i na pravom mestu.

Ta
tvoja izjava je ne opravdana pod obrazlozenjem da sem mojih par
ispisanih misli, (sto je svakom clanu dozvoljeno), nije jednom
RECENICOM ne doticem tvoju malenkost Draga Ellen. A isto tako ne
poznajes moje filozofske i psiholoske vrednosti. Sledeca tacka o
kojoj bih s tobom mogla satima debatovati je tvoja reakcija na moj
gore ispisan tekst. To jest potvrdjuje mi kako zarko zelis da budes
bas takva kao sto se prestavljas. I reci da si uvek u pravu, ti ili
bilo ko od nas ovde nemoze biti uvek u pravu. Nema nepogresivih zivih bica.

Ovaj
se tekst odnosi samo na nasu (mojui tvoju)diskusiju. Nebih da ulazimu druge komentare jer u tim drugim komentarima nalazim puno vise od prave Ellen a to cu zadrzati za sebe..

Zahvaljujemti se na odvojemom vremenu. I samo mirno bez uzrujavanja.
Savet od zene zeni: Nervoza utice na lepotu Smile

Jedno
predivno i romanticno vece ti zelim draga moja Ellen....
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 7:28 pm

Ok, mozda imas pravo, ali vidi to je njen stil, kazem mozda negde i pretera, to sam i napisao gore, ali mislim da je dobra kriticarka za neke, nemojte da vas grize sujeta, ne kazem licno za tebe nego za sve ovde, gledajte na to kao dobronamernu kritiku ako mozete, izvucite neke pouke, ako zelite ako ne opet lepo. Sve u svemu pozdrav za tebe, o tebi jos nisam stekao neki utisak ovde, da bih mogao da iznesem svoje misljenje, mada nadam se da ces jos dugo pisati, i da cu te bolje upoznati ovde, hepi
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 7:32 pm

ma Ellen ti si divna zaista...svaka ti cast...hrabra djevojka, odlucna, super si nema sta...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 7:39 pm

Smesko
Kriticari su osobe koje se koncentrisu na pisani tekst koji mu se podnese...
On se ogradjuje od privatnog zivota tekstopisca, od njegovog izgleda , od njegovog ponasanja ako ga nekim slucajem licno poznaje. njene kritike obuhvataju siri pojam za koje mnoge osobe nisu raspolozene, ili ne zele iz bilo kojih razloga da ih prihvate. U nekim komentarima ima suvise intinih kritika sto nije bas nekim osobama za citanje.
Kao sto rekoh neznam ovde nikog ali meni je licno poznata rec pokusaj Prilagodjavanja a da ne izgubim svoj identitet i svoje JA.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 7:45 pm

Ja koliko znam ovde Ellen nikoga nije upoznala, i svi se pitaju ko je ona, nikoga nije napala u njegovu intimu koju nije sam izneo ovde, sem mozda Ghosta, tako da se uglavnom osvrnula samo na pisanje ovde, mozda ljudima nije prijatno da citaju stvari sa kojima se ne slazu, ali po meni to nas cini boljima, naravno ako si kritike na mestu, i ako radimo na tome da to popravimo. ako su kritike totalno ne tacne onda ne bi trebalo da nas pogode zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 7:53 pm

U svakom slucaju imas pravo...
Rekla sam vec da sam i suvise kratko ovde da bih ulazzila u detalje neke licnosti...Ellen mi je to dozvolila prozivajuci me.
Gore napisan komentar odnosi se na pojam Kriticar . da nebi dolazilo do zabune. to u vezi intime i odnosi se na gosta.
A svako ko pise mora da racuna i sa negativnim a ne samo pozitivnim kritikama to je sasvim razumljivo.
Smile Kako se mi dobrio razumemo:D
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 7:54 pm

upravo tako Smesko... Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 55294 ...
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 8:10 pm

Hvala devojke, jeste njega malo jace napala, i sa tim se ne slazem, ali dobro mora malo i takvih stvari da ne bude dosadno, nadam se samo da se ghost nije uplasio i da ce i dalje da pise. hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 8:20 pm

:kis:Jedno

Meni je svako vece romanticno i predivno.To je jedino sto sam izdvojila iz tvog izlaganj,a o lepoti mojoj ne brini ,majka priroda se vec pobrinula za to.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 8:22 pm

Zivela majka priroda lol! lol! lol! , daj neku sliku da i ja vidim hepi
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 8:24 pm

smesko zz ds1989 ::
Vidim ja de je Ellen uspela da uskomesa strasti, jednostavno ona je neko ko voli grubo da pise, neko ko je verovatno navikao na neke forume gde se mnogo zesce pise, ne kazem da negde ne preteruje ali ima stvari u kojima se slazem sa njom, bez obzira sto je ovo vec postalo prilicno licno probajte svi da shvatite gde mozda gresite, izvucite neke pouke iz njenog pisanja, sto se mene tice izgleda da jedini nisam bio krotikovan od nje, sem sto nema neko visoko misljenje o mom pisanju, ja i nisam neki pisac, tako da se ja slazem sa njenom ocenom o meni. O njoj sam vec rekao da je neko ko voli zesce da odbrusi, ali mislim da je i to na neki nacin dobro jer raspali ostale i nije dosadno na forumu, mada bih licno voleo kada bi malo manje otvoreno napadala ljude ali to je njen stil. Vidim da je Masada ostavio sve to, tako da cu i ja naravno. Poruka za tebe Ellen je da ako mozes ipak malo pazis na nacin na koji iznosis primedbe sto se tice ostalih clanova, koristis neke grube reci, ako mozes naravno, inace nemam nista protiv tvog pisanja, ali ovde uglavnom ne koristimo takve izraze. Pozdrav za tebe.

Nisam gruba znam da budem i grublja.Mislim da nikoga
ni sa cim nisam uvredila,sem ako vec nije bio uvredjen samopoznajom samoga sebe.E.to je vec njegov problem.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 8:27 pm

Rekoh da si verovatno navikla da budes gruba na ostalim forumima, nemam nista protiv ali par reci su stvarno grube, tipa cista psihijatrija i tako dalje, naravno ima i onog drugog ali to su vec njihovi problemi.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 8:32 pm

Smesko
Moram se nadovezati na tvoj ispisani tekst gore. Mada mislim da nebih trebala da ulazim dalje u bilo kakve komentare.
Ne radi se o navici sa drugih foruma. Neke osobe koriste grubost na nebi ostale neprimecene. Zbog toga reaguju na takav nacvin. Simpaticna je ona osoba samo treba da shvati da kako daje tako dobija nazad... Ma volim ja nju citati i posebno kada joj se sa teme na temu misli razilaze.... To prica sve o osobi

Mislim da sa glupostima nema potrebe se nadovezivati,jer nekada je covek pametniji kada ipak nesto ostavi samo za sebe.Meni nije potrebna grubost da bi bila primecena,mene primecuju jer sam nezna i prenezna.Vidis kako lose ljude procenjujes,pricas napamet.Nema potrebe da ti budem simpaticna ili antipaticna jer mi je sasvim nebitno tvoje i bilo cije misljenje.

Poslednji izmenio Ellen dana 1/1/2010, 8:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 8:36 pm

U svakom slucaju imas pravo...
Rekla sam vec da sam i suvise kratko ovde da bih ulazzila u detalje neke licnosti...Ellen mi je to dozvolila prozivajuci me.
Gore napisan komentar odnosi se na pojam Kriticar . da nebi dolazilo do zabune. to u vezi intime i odnosi se na gosta.
A svako ko pise mora da racuna i sa negativnim a ne samo pozitivnim kritikama to je sasvim razumljivo.
Smile Kako se mi dobrio razumemo:D

Nisam te nigde prozvala prozvala si se sama.
Savrseno dobro te razumem,mnogo bolje nego sto uopste i mislis.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 8:37 pm

Rekoh da si verovatno navikla da budes gruba na ostalim forumima, nemam nista protiv ali par reci su stvarno grube, tipa cista psihijatrija i tako dalje, naravno ima i onog drugog ali to su vec njihovi problemi.

Psihijatrija nista lose i grubo nisam mislila.ako se ona pronasla to je vec njen problem.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 8:43 pm

Meni je svako vece romanticno i predivno.To je jedino sto sam izdvojila iz tvog izlaganj,a o lepoti mojoj ne brini ,majka priroda se vec pobrinula za to.

To je jedino sto sam izdvojila iz tvog izlaganj

Hvala ti Smile Razumem te savrseno ....Smile :)nebih ni ja da nastavim..

A stio se tice ostalog teksta ....
Lepota se ogleda u dusi osobe... Sve je ostalo prolazno... i isto tako sesve da koregiraati na koj nacin i kako sve je poznato....
Ono sto je u dusi to ostaje do zadnjeg uzdaha....
I ja sam lepa i zgodna sa svojih 150 Kg. pa se ne hvalim Smile)Wink
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 8:46 pm

Psihijatrija nista lose i grubo nisam mislila.ako se ona pronasla to je vec njen problem.
To je bila konstatacija na necije pisanje, po meni malo grubo, ali opet kazem tvoj stil.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 8:47 pm

Lepota se ogleda u dusi osobe... Sve je ostalo prolazno... i isto tako sesve da koregiraati na koj nacin i kako sve je poznato....
150 kg ti mora da se nalazis u onoj pesmi teska ljubav od Van Gogha. hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 9:03 pm

Smesko

Mislim da sa glupostima nema potrebe se nadovezivati,jer nekada je covek pametniji kada ipak nesto ostavi samo za sebe.Meni nije potrebna grubost da bi bila primecena,mene primecuju jer sam nezna i prenezna.Vidis kako lose ljude procenjujes,pricas napamet.Nema potrebe da ti budem simpaticna ili antipaticna jer mi je sasvim nebitno tvoje i bilo cije misljenje.
Ellem
laku noc moja neznice...
tvoj odbrambeni stav... potreba za dokazivanje neceg suprotnog od onog sto dosad procitah mi jako simpaticna ....
To ,, glupost´´ cu ovog puta preskociti iz samo jednog razlooga a to je: da glupost ima vise definicija.... u zavisnosti iz koje se perspektive gleda ....
Sovim tekstom zavrsavam sve dalje diskusije na ovoj temi jer ovo vec ispod granice mog nivoa.
Ellen bilo mi je drago Upoznati te ....
Jos samo jedan savet za kraj .... Uobrazenost ne spada u vrline... da se izljeciti vrlo efikasno:))

Poslednji izmenio SenkeNoci dana 1/1/2010, 9:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 9:05 pm

Smesko rekose mi da mi je idealna tezina 200 Wink radim na tome pa odoh na konkurs za miss Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime1/1/2010, 9:52 pm

ma Ellen samo uzivaj, sto se mene tice ja i jesam razmisljala o psihijatriji...nisam ti ja tu nista lose vidjela,otkud ti to da jesam...ko zna mozda mi je i potrebna a da toga nisam svjesna...ja shvatam da si ti bila dobronamjerna...hvala ti...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime2/1/2010, 11:03 am

ajdeeeeeeeeeeee da te zamolim mani me se...sa tim tvojim pisanjem u prazno..jesi li svjesna koliko LUPETAS prvo ti...ajde polako ostavi me vise na miru..ti si savrsena svaka ti cast, ali OLADI MALO...svako ovdje pise ono sto misli i ima pravo na to...nikoga nisam uvrijedila osim tebe koliko vidim, znam odlicno sta znaci poltron,pa sta ako mi se tako ucini za nekoga..ne mora da je tacno...i AJDE VISE RADI SVOJ POSAO...a ne advokatises samo tuda bezveze...

BESKRAJ SAD JA TEBE LIJEPO MOLIM DA ME IGNORISES....

Lucija moja draga,rekla sam ti mali milion puta budi svoja u svakom svom pisanju nemoj da budes losa kopija drugih.Ja nikada ne lupetam,mozda jesam brza i prebrza ali moj mozak radi uvek sa razmisljanjem trista na sat.O mojoj savrsenosti diskutabilno je bisati,savrsena sam u ocima ljudi koji me vole,i tu se ogleda moja savrsenost.Mene nisi uvredila,jer mene nisi nazvala poltrona,ali nazvala si nekoga ko to zaista nije.Jer Dzoni nije tip koji voli i zna da se uvlaci u dupe-za razliku od mnogih.To je razlika njega i mnogih koje poznajem po raznoraznim forumima.Uciniti,i reci su dve razlicite stvari.Ne advokatisem uopste,samo iznosim svoje vidjenje stvari.Ne mogu da ignorisem glupost.

Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime2/1/2010, 11:25 am

Prvo sto primetis na coveku je fizicki izgled,posle toga dolazi to drugo tvoje izlaganje.Slazem se da je lepota duse bitna,ali da bi primetio dusu,moras prvo primetiti lepotu oka..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime2/1/2010, 11:29 am

dzoni mi izgleda kao neki poltron..
Evo još jednog mudrog psihoanalitičara..Svaka čast.. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 817300
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime2/1/2010, 11:30 am

Smesko

Ellem
laku noc moja neznice...
tvoj odbrambeni stav... potreba za dokazivanje neceg suprotnog od onog sto dosad procitah mi jako simpaticna ....
To ,, glupost´´ cu ovog puta preskociti iz samo jednog razlooga a to je: da glupost ima vise definicija.... u zavisnosti iz koje se perspektive gleda ....
Sovim tekstom zavrsavam sve dalje diskusije na ovoj temi jer ovo vec ispod granice mog nivoa.
Ellen bilo mi je drago Upoznati te ....
Jos samo jedan savet za kraj .... Uobrazenost ne spada u vrline... da se izljeciti vrlo efikasno:))

Dobro jutro ,morala sam da dam repliku samo na ovo zadnje,nisam uobrazena,jos jedna losa procena.Nemam odbrambrene stavove,jer nikada nisam imala potrebe da se branim NIOTKOGA ,jos jedna losa procena.a STO SE TICE PERSPEKTIVNOG GLEDANJA,GLEDAM UGLAVNOM ONAKVO KAKVO JESTE.rEKLA SAM TI MOZDA JESTE ZIVOT FILOZOFIJA,ALI JA NE ZELIM ZIVOT DA FILOZOFIRAM JA GA ZIVIM ZA RAZLIKU OD VAS,KOJI STALNO NESTO FILOZOFIRATE.Zalosno.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime2/1/2010, 11:37 am

Pišeš u prazno vjeruj mi..Odustani od Lucije dok si na vrijeme..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime2/1/2010, 11:43 am

Znam Dzoni u pravu si,njoj pricati ponekada je kao duvati u vetar.Ali nekome reci da je poltron-ulizica za mene je krajnji bezobrazluk.Pogledaj ga u oci Lucija pa mu kazi ,kazi gde treba.Iz kakvog zakljucka iz kog njegovog pisanja si to zakljucila,ODGOVORI MI.Jeli poltron zato sto je svoj.i sto se nikada nikome na forumima nije znao cantrati,jeli zato poltron.Za razliku od mnogih koji se svima smeskaju a iza ledja misle i pricaju drugo.Dajte ljudi poskidajte vise te maske i budite svoji.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime2/1/2010, 3:43 pm

EVO NEŠTO DA KAŽEM..LJUDI,OVO JE FORUM..ZNAČI NIJE RADNO MJESTO NITI NEŠTO OD ČEGA ZAVISI EGZISTENCIJA PA DA LJUDI POLTRONIŠU...STVARNO NEZNAM I NE RAZUMIJEM O ČEMU SE RADI..STVAENO BIH VOLIO DA MI LUCIJA OBJASNI ,NA OSNOVU ČEGA JE DOŠLA DO ZAKLJUČKA DA SAM JA POLTRON..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: