LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 6:12 pm

Tea ::
Beskraj ::
Ajde pocecu ja o Tei,mada iskreno najvise je poznajem iz poezije i fotografije.Mada po onome sto pise i fotografijama koje ostavlja otprilike moze covek neku povrsnu sliku da proceni.Mada ja ono sto ona pise vise zadire koliko sam mogla da vidim u neku njenu privatnost sto ne bi komentarisala...a i fotografije otprilike ocrtavjau njenu dusu i nju samu.Sto se tice nekih tema na filozogfiji i psihologiji osoba je sa kojom ja licno ne mogu da udjem u neku pricu jer mi nedaje dovoljno prostora za to.

Lele, sto sam ja propustila, uopste nisam pratila sto ste pisali jer sam bila na drugom forumu...ovako Beskraj...na osnovu poezije mozes da me procenis, jer sam tu iskrena, iznosim svoja osecanja iz srca a iz fotografije, ne mozes da me procenis, jer ja lepim ono na sta naidjem, ponekad postavim nesto sto bas znaci...ali opet to nisam ja. Sto se tice filozofije i ostalih tema, kako rece smesko, izjavim svoje misljenje i to je to, mada mogla bih i vise da se upustim ali se plasim da moje reci ne budu pogresno protumacene i time uvredim nekoga...ipak drugacije je kad nekoga sretnes i pricas u cetiri oka, tu sam stvarno otvorena kao i u mojoj poeziji...

Tea naravno da nemogu nekoga da procenim i ocenim po onome sto lepi po celoj temi na fotografijama.Ali vrati se malo na fotografije koje ostavljas kako se osecam u ovom trenutku...malo ih proanaliziraj...mislim da bolje poznajes sebe,nego ja...ali ako su 99%slicne jedna drugoj moze da se procita dosta toga.Nema cega da se plasis...ono sto mislis otvoreno kazi,ja sam takva reci cu ono sto mislim u daljem krugu...naravno samo o pisanju jer privatni zivoti niciji me nezanimaju,pa kome se svidjalo svidja...ja neznam da laskam,i da se dodvoravam.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski
Broj poruka : 3260
Datum upisa : 20.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 6:29 pm

Rekla sam da ponekad stavim fotografiju koja nesto znaci, eto bas u toj temi kao sto si i sama rekla.Nemam cega da se plasim u pravu si, nikome necu za to odgovarati. Mislim da pokazujem svoja osecanja u mojim pesmama dosta smelo, zbog cega me cesto cikaju i moji najblizi a ja im se samo smejem, sta je tu je, ne znam da se pretvaram... Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin , tako da...
To sto kazes da ne znas da laskas, to mi se svidja, bar kod tih osoba znam gde su mi...

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 7:10 pm

Smesko i njegov prvi napisani post ili otvorena tema bila je Sta mislite o navijacima .Odmah sam pomislila da se decko zesce pogubio...i zalutao,na ovom forumu.Ali pogresila sam...izgleda mu je mesto ovde zaista medju nama.Sto se tice pisanja tu malo mogu da kazem o njemu...sem sto mogu neke stvari da procenim po odgovorima na filozofiji i psihologiji.Kako Rece Dzoni rezoni su mu zdravi...bez mnogo filozofije,iskreni i od srca.Naravno ja se neslazem sa puno toga sto on pise,ali zaista postujem njegovo iskreno vidjenje stvari.Humor mu je ono sto me zaista odusevljava kod njega,da njega nije bilo moje visocanstvo nikada ne bi sislo do kante za smece. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin Jos nesto moram da ga pohvalim,a to je da je najrevnosniji mod.na ovom forumu,jako savestan...i pravican.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 7:22 pm

Sve vas ovde postujem i dragi ste mi neko manje neko vise....sada cu ja kao u pozdravima i cestitkama.Ali ima jedna osoba koju zaista izdvajam i cenim,a to je Madamm.Neko s kime sam se samo u prolazu sretala na ovome forumu...neko ko je pravi melem za dusu...neko koga citam od prvog do zadnjeg posta.Ne zato sto su to neka velika umetnicka dela...nego zato sto iz svake njene pisane reci toliko topline i ljubavi zraci...a ona to tako zna lepo da prenese...docara ....opise da svaki citalac hteo ili nehteo mora da zastane...Neko ko zaista vredi paznje,upravo je to Madamm.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 40
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 7:31 pm

Djubretarac upravo zavrsi, vidite temu u ofu mislim da je naslov dobar. hepi hepi
nego da nastavimo o clanovima
Slav neko ko me je toliko nasmejao prvog dana kada se pojavio na forumu, naravno prvo namucio da mu objasnim kako da udje u bilo koju temu, ali uspeo je nekako hepi hepi , onda postavio pesmu koja definitivno nije bila cela, nakraju se pojavio i u filozofiji ali ga nismo ni Dzoni ni Beskraj ni ja najbolje razumeli hepi hepi , taman ga skontasmo a on ode, najvise od svih nas voleo chat.
Madamm osoba koja je u zivotu mnogo patila, posle onoga sto joj se dogodilo imponuje njen smisao za humor, in zelja za istim, naravno plus odlicno pise.
Ptica neko ko je po meni pisala najiskrenije i njene pesme su mi super, jednostavno neko ko mi ovde mnogo ne dostaje nema je odavno.
Samar neko sa kim sa se uglavnom slagao, ima zdrave rezone, retko kada ulazi u veliku raspravu, ali sve u svemu kulturna i mirna osoba.
Arhimed ja sa njim nisam imao problema ali citajuci njegove pp sa Masadom, neko ko je definitivno poludeo, nije sav svoj, uostalom mislim da je on jedini koji je banovan odavde, naravno pod vise nikova ali smo ga lako provalili, naravno banovana i Bobi ali po njenoj zelji sto se ne racuna (naravno ako pricam samo o vremenu od kada sam ja tu).
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 7:43 pm

Zaboravih Lazarusa izvini covek, osoba koja vrlo dobro, cak odlicno pise pesme, ja kazem da pesme bas ne volim mnogo ali on ih pise svaka mu cast, nije neko ko se mnogo mesao u druge teme ali pesme su mu genijalne.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 7:50 pm

Lucija neko ko je veoma otvoren voli da kaze svakome sto misli, moz\da zivi malo derugacije od vecine nas pa je malo previse nostalgicna, ne svadja se mnogo ali imala je par prepirki sa Beskraj, na srecu sve se brzo zavrsilo.
Za Beskraj bih dodao neko ko nikada nece staviti svoju sliku ovde kao i ja, sto postujem, mada ja nemam problem da stavim sliku, nego mislim da treba da se upoznamo ovde kroz nacin razmisljanja, naravno mislim da i ona ima slicno misljenje o tome.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 7:53 pm

Nije mi suđeno da dam komentar o svojim najdražim prijateljima, jer server već dva puta zeza i ne da mi da napišem post. Valjda će biti treća sreća.

Džoni azra- moj najbolji net prijatelj, sa kojim se svakodnevno družim od prošlog decembra. Za to vrijeme , naše prijateljstvo se ispeklo na mnogo vatri, mnogo toga smo prošli zajedno. Uvijek je bio uz mene, vjerovao mi je u svim situacijama, imali smo raznih dogodovština na mnogim forumima. Na svim forumima smo zajedno. Vrijedno je imati takvog prijatelja i to prijateljstvo održati godinama.

Masada- osoba koja je za mene nešto posebno. Divim se njegovom slobodnom duhu i njegovom karakteru. Upoznala sam ga na drugom forumu ove godine u martu i od tada se družimo svakog dana. Prijateljstvo koje je jako i nepomućeno, imam slobodu sve da mu kažem.

Vangelis, moj mladi prijatelj, kojeg znam skoro godinu dana sa drugih foruma. I s njim sam ostvarila jedno lijepo i iskreno prijateljstvo. Osoba u koju mogu imati povjerenja, mladić koji ima povjerenja u moje stavove i sa kojim mogu lagano i otvoreno o svemu da razgovaram.

Mogu se pohvaliti činjenicom, da imam jedan krug dobrih prijatelja, sa kojima sam na mnogim forumima i svuda idemo zajedno. Nikakve razlike nemaju ova prijateljstva što su na netu. Doživljavam ih kao u RL.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 7:55 pm

Taco,ti si filozof nad filozofima. hepi
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 7:59 pm

Dosta je bilo hvale ..Ajd da sad malo čujemo i kritika..Samo da vam kažem ..Ovu temu ja ovako nisam zamislio..Zamisli sam je kao flozofski osvrt na naše pisanje na forumu..Ali ispade ovako..U svakom slučaju nije loše ..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 8:02 pm

Da ovde bi se slozila sa besherat i dodala nesto o Dzoniju...nema mozda veze sa pisanjem njegovim...ali vredelo je i vredno je s tobom poznansto,jer zaista si pravi prijatelj.A prijatelji se neogledaju samo na recima...meni si dokazao to na delu.Ako i odem sa svih foruma...postoje reci koje cu zaista pamtiti i zapamtiti zauvek.Hvala ti na svemu....

Tek sada sam videla post koji si napisao ispod...posto nisi zamisljao ovakvu koncepciju onda ajde da krenem malo da pricam lose o tebi.Cekaj ...seticu se malo kasnije jos sam pod nekim losim utiscima pa bas da nebude najgore.

Poslednji izmenio Beskraj dana 28/12/2009, 8:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 8:04 pm

Ja kritike ne volim da dajem. Zato ne želim da stavljam one komentare, koji ne bi bili pohvalni za ljude, jer svako ima pravo da se zabavlja na forumu kako želi. Niti ću kritikovati nekoga ako ne piše. I ja sam jedna od tih, šta ću, ne mogu na silu, a i nije to cilj druženja na forumu. Meni je cilj da se fino družim sa ljudima. Ako mogu nekoga da nasmijem ili da kažem nešto lijepo, onda kažem, ako nemam onda ćutim. Rijetko kada nešto negativno komentarišem. Forumi su mjesta gdje se skuplja šarolik svijet i volim da se svi prijatno osjećaju i zabavljaju onako kako oni vole.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 8:07 pm

Ja sam o svima napisao ono sto mislim pomenuo cak i onog banovanog, stvarno nema ovde ljudi o kojima mislim mnogo lose, tako da nemam koga da kritikujem, ne svidja mi se samo sto su neki clanovi, izgleda prvi put na nekom forumu pa se brzo nadju uvredjeni i prestjau da pisu, ali to su vec njihovi problemi, zao mi je sto ne pise vise Mandrak, a ni Ellen ne primecujem bas, mada ona i jeste malo redja. Svako je na svoj nacin ovde ostavio neki trag, i mislim da koliko god da smo razliciti, imamo neki nivo i drzimo se toga sto je po meni odlicno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 8:09 pm

Dzoni Azra Moj rodjo-to je tezak covjek,svako kumstvo zakomplikuje. Ume dobro da se izrazi ali kola se uvek na meni slome. Da sam poslusao djeda i skocio sa vr' Lovcena bolje bi prosa nego da sam njega poslusa kada je brak u pitanju. I tu je moj rodjo najbolji filozof,dokazao mi,na mojoj kozi,naravno,da od dva zla izaberem oba,uvjeravajuci me,i to sasvim pouzdano,da je zena jedino zlo kojom se muzikom uvodi u kucu. No,mozda je moj djed bio u pravu ka i moj rodjo,pa mozda iz toga zla ispadne sto dobro i korisno za mene,vidjecemo no nemojmo zuriti,neka vrijeme pokaze svoje .Toliko o mome rodju.

Poslednji izmenio Vangelis dana 28/12/2009, 8:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 8:09 pm

Posto ne volim ni ja da budem nesto kritikovana a ni hvaljena....ali posto je ovakva tema kakva je...ajde da je nastavim.Lucija,neko koga ja zaista na ovom forumu nisam skapirala od samog pocetka do kraja.Ono sto je ona pisala mislim da je samo ona mogla da razume...ja sam se trudila jer smo se sretale na nekim temama,ali ostalo je samo da se trudim.Neko s kime sam imala i duel...ali neznaci da je nepostujem i neuvazavam kao clana ovoga foruma.Ja sam joj to direktno i rekla,osoba koja po meni nije imala neko svoje misljenje i neko ko nije stajao previse iza onoga sto je pisao.Stalno je bila ispod mojih postova i odgovori su joj bili tako je ili nije tako.A gde je konkretno objasnjenje...mislim da je samo ona znala odgovor.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 8:19 pm

besherat ::
Ja kritike ne volim da dajem. Zato ne želim da stavljam one komentare, koji ne bi bili pohvalni za ljude, jer svako ima pravo da se zabavlja na forumu kako želi. Niti ću kritikovati nekoga ako ne piše. I ja sam jedna od tih, šta ću, ne mogu na silu, a i nije to cilj druženja na forumu. Meni je cilj da se fino družim sa ljudima. Ako mogu nekoga da nasmijem ili da kažem nešto lijepo, onda kažem, ako nemam onda ćutim. Rijetko kada nešto negativno komentarišem. Forumi su mjesta gdje se skuplja šarolik svijet i volim da se svi prijatno osjećaju i zabavljaju onako kako oni vole.
Nisam mislio baš do te mjere da kritikujemo,ali malo nije na idmet..Čisto da ne ispadne da se svi slažemo u svemu.Kritika beskraj upućena luciji..Ništa strašno.. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_bounce
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 8:21 pm

Da ovde bi se slozila sa besherat i dodala nesto o Dzoniju...nema mozda veze sa pisanjem njegovim...ali vredelo je i vredno je s tobom poznansto,jer zaista si pravi prijatelj.A prijatelji se neogledaju samo na recima...meni si dokazao to na delu.Ako i odem sa svih foruma...postoje reci koje cu zaista pamtiti i zapamtiti zauvek.Hvala ti na svemu....
Hvala od srca za ovoliko povjerenje.. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 351161
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 8:25 pm

Ne znam, ja sa svakim nađem neku zajedničku temu i izgradim lagan odnos. Meni je Lucija baš o.k. forumašica. Svoja je i piči svoj fazon, a meni se to sviđa. Našli smo se na istim talasnim dužinama na mojim najglupljim pitanjima na svijetu. E, tu ti se ja najbolje sjaranim s ljudima, ili u kanti. hepi
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 8:49 pm

besherat ::
Ne znam, ja sa svakim nađem neku zajedničku temu i izgradim lagan odnos. Meni je Lucija baš o.k. forumašica. Svoja je i piči svoj fazon, a meni se to sviđa. Našli smo se na istim talasnim dužinama na mojim najglupljim pitanjima na svijetu. E, tu ti se ja najbolje sjaranim s ljudima, ili u kanti. hepi

To govori samo o tvojoj fleksibilnosti.Ja nemogu da nadjem zajednicki jezik sa svima...s kime nemogu sa njime i nestupam u kontakt jer znam unapred da ce biti belaja.Nekazem ja da je ona losa ili dobra...ali stvarno ono sto ona pise meni treba prevodioc.Isto to vazi i za mene...daleko od toga da me ljudi bas najbolje kapiraju,ali draz svega toga je da smo razliciti.Zamisli kada bi bili svi kao ti i tea iskreno meni bi bilo mnogo dosadno...ne bi imala skime da se raspravljam. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 8:56 pm

Nađemo i ti i ja ono što nam treba, ti da se ne slažeš, ja da se družim i meni je to sve o.k. Ja volim da svi budu prirodni i da se ponašaju onako kako najviše vole. lol! I ja ne osuđujem one ljude koji vole da se raspravljaju. Forumi za to i služe, jedino što ja to nekako izbjegnem.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime28/12/2009, 10:32 pm

Clana koga ne poznajem uopste...ali neko ko voli poeziju kao i ja.Neko ko zaista lepo pise je Ptica,clana koji zaista vredi imati na ovome forumu.Poetska dusa nema sta.

Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 7:22 am

Na ovom forumu sam uglavnom u prolazu,sto ne znaci da nisam upoznata sa pisanjem svih clanova.Pocecu o Beskraj osobi koja uvek zaista pise ono sto misli,neko ko stalno ulazi u rasprave i diskusije,i cvrsto stoji iza svojih stavova cak i ako cini mi se gresi.Sto se tice onoga sto sam procitala u poeziji i prozi...ljubav joj je glavna i vecita tema.U stalnoj je potrazi za njom.Osoba koju ne mozete a da je ne primetite,neko koga jednostavno pisanjem volite ili ne volite,ali ne mozete ostati ravnodusnim.

MAsada-Imam osecaj po nekada da je bezrazlozno prepotentan,neko ko voli da skuplja masu oko sebe da bi mu se divili i aplaudirali.Mislim da mu to nije potrebno jer ono sto on pise nekome se dopada a nekoga zaista ostavlja sasvim ravnodusnog.Ono sto mi se dopada u njegovom pisanju je to sto je kratak,jasan i jako izricit u onome sto napise.Nema puno prica kod njega.Stoji iza svojih stavova,i stavove brani samo cinjenicnim stanjima.Ne ulazi puno u bespotrebne diskusije,ali kada kaze i napise ima sta da se procita.

Nastavicu u toku dana...ima jos dosta toga da se pise na ovoj temi.
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm

Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 59
Datum upisa : 31.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 10:39 am

Kao prvo zelim da se zahvalim svima na lepim recima, drago mi je ako u mom pisanju osecate optimizam i toplinu, to su divna osecanja, a mnogim ljudima oko nas potpuno zaboravljena. Zivimo u vremenu sebicnosti,samoljublja,trke za materijalnim, potpuno je zanemarena ljudskost,bliskost,sitnice koje zivot znace…ljubavi je sve manje. Nisam umetnik, samo volim umetnost, nisam pisac ali volim knjizevnost. Ranjena jako i tesko, a ipak imam snage da volim…i volim. Kada dodjem ovde, imam osecaj prisnosti, mira,mnogo toga lepog procitam, naucim nesto novo...jednostavno volim ovde da ostavljam tragove svoje duse.Ovde zelim sakriti sve one neznosti,male tajne moje duse,zelim da ih sakrijem od zaborava, da ostavim i zadnju kap radosti pre nego sto se probudim. Nisam ja hrabra, ja samo jos uvek imam snage da lazem sebe, da bih pobegla od stvarnosti, od svega sto bi me u nekom trenutku sustiglo i ukralo mi san, zato sam se tu ususkala. U mojoj dusi. San u mojoj dusi me uci da budem strpljiva,da nikad ne odustajem, da se ne plasim poraza, jer bi za mene najveci poraz bio okrenuti ledja svom sopstvenom snu. Zato, hvala vam na toplim recima,vase reci mi daju snagu.

Sneki
Ovde sam stekla divnu prijateljicu, i nadam se da ce to biti jedno dugotrajno prijateljstvo, zato o Sneki imam samo reci hvale, jedna divna, topla dusa,cista, nezna, iskrena. Ono sto ona pise proizilazi pravo iz duse. Njeno prijateljstvo mi mnogo znaci.
Besherat
Iako nisam puno pisala sa njom, ona takodje u meni izaziva topla osecanja, mislim da je divna osoba. Volela bih takvu osobu imati za prijatelja.
Beskraj
Deluje mi kao osoba koje svuda ima, cak i tamo gde je nema…prisutna je, sve u pozitivnom smislu. Pricljiva,inicijativna. Osoba kod koje mora sve biti cakum-pakum da bi funkcionisala.
Dzoni Azra
Deluje mi kao neko ko tacno zna sta hoce. Kratko, jasno, odsecno. Svidja mi se njegov nacin razmisljanja i rasudjivanja.
Smesko zz ds 1989
Jedan veseli mladi navijac, pun duha i osmeha.
Ghost
Covek koji u jednoj recenici isprica celu pricu. Covek cija je dusa meksa od pamuka, a reci nezne i ostre u isti mah. Reci koje izviru iz same duse
i pretacu se u bistri potok ljubavi.
Masada
Stekla sam utisak da je mrgud, ali dobrodusni mrgud.
Nadam se da mi niko nece zameriti, jer prvenstveno za ovo mesto me vezuje osecaj postovanja prema svima vama.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 11:00 am

Madam ..Neko ko piše iz duše,iz srca..
Mislim da sam o njoj sa ivim riječima dovoljno rekao..Kao što ona rteče ..Kratko i jasno..
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 48
Datum upisa : 16.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 12:40 pm

Sta da kazem a da ne slazem Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin salim se ja Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_smile

Ovaj forum odise nekom mirnocom,svaki put kada hocu da pobegnem od bucnoga sveta ja pobegnem ovde...ovde je moja oaza mira na netu,ovde se osecam kako se osecam,ovde sam upoznala nove ljude,prijatelje.Zahvalna sam BOBI sto mi je pricala o ovom forumu i zahvalna sma gazdi foruma sto me je pozvao medju ovo fino drustvo.

Dakle hvala BOBI-BO sto sam ovde,sa njom cu poceti ali o njoj nemam sta mnogo da pisem.U stvari imam ali nema potrebe..dovoljno smo bliske da bi znale sta mislimo jedna o drugoj.Ona je neko koga poznajem cini mi se bolje nego sebe..a i ona mene,tako da,svaka rec bi bila suvisna...

Upoznah ovde jednu dusu,jednu prijateljicu,moju Madamm.Njena dusa i moj kutak su nas spojili,zblizili,upoznali...dopustila mi je da udjem malo vise u njenu dusu i ostadoh tamo,nadam se da cu jos dugo ostati jer takvu osobu zelim da sacuvam i da mi bude prijateljica jos dugo,dugo...

Jos jedna osoba koja me zadivljuje na ovom forumu jeste besherat,uvek toplo i prijateljski raspolozena,zaduzena za salu i dobru atmosferu na ovom forumu.

Paznju mi je skrenula Tea,kroz postove koje smo razmenile i nekoliko pp-a stekla sam utisak o njoj kao jedne smirene zene koja ne voli mnogo da se upusta u diskusije i raspravke,zavuce se u njene teme i tamo uziva.

Beskraj,uh Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_smile a sta ima puno da se kaze o zeni koja je savrsena i neskromna Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin uvek spremna za diskusiju,cini mi se iskrena i otvorenamkaze ti ono sto misli a ti posle razmisljaj,ili cuti ili pricaj Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_smile sve u svemu draga je,moramo joj skinuti kapu i reci da je podigla ovaj forum i da su joj teme super.

smesko,bilo je jedno vreme netrepeljivosti izmedju nas dvoje,osetila sam je...ali bilo pa proslo,napisah ja negde tamo da nisam zlopamtilo.Ma ko ce jos da bude zlopamtilo prema jednoj vodoliji Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_smile smesko,nas dezurni i vredni moderator koji ima puno posla sa kantom Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_smile

Dzoni,voli diskusiju,voli filozofiju,po nekad je tezak i neshvatljiv ali realan,ma musko pravo,sta bih jos drugo rekla Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin

ghost,samo uzivam u njegovom pisanju,stalno je tu i ne moze da ne bude nezapazen.

A nas gazda Masada,ma sta bih o njemu,njegov avatar sve govori o njemuFilozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin

Eto,uspecu valjda da posaljem ovaj post koji sam napisala po treci put od jutros jer me Mozilla izbacivala.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 5:47 pm

Smesko-O pisanju ovoga clana nemam neko visoko misljenje,ali ga cenim zato sto sve sto napise je napisano iskreno i iz srca.Za razliku od mnogih clanova koji se predstavljaju da su iskreni...jedno pisu a drugo misle.On sto misli to i napise.Njegova iskrenost je vredna pazne.

-Bobi:Ja jesam na temi koja je vezana za erotiku,ali ne shvatam zasto Bobi nije malo vise angazovanija na ovoj temi.Jer ono sto ona pise,a u stvari ne pise nista,sem sto stalno moralise i drzi predavanja pojedinim clanovima...i kada je neka frka jedva ceka da uleti.Toliko o njenom pisanju.Stekla sam utisak da ona vise sluzi za neko zasmejavanje i podizanje atmosfere, sireg i uzeg auditorijuma.Iz njenog pisanja svako moze da vidi da joj nesto fali,a to sto mjoj fali ona o tome stalno i pise. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 6:43 pm

Dzoni-neko ko stalno voli da se preganja i prepucava sa clanovima.Imam osecaj da dok ga citam ono sto on pise stalno kroz pisanje namece svoje misljenje.Ide toliko daleko da prosto pojedince natera da razmisljaju u njegovom pravcu.On ne utice uopste Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin on prosto "siluje".Mislim da svojim pisanjem a pisanje mu je galama i vika zeli da privuce paznju na sebe.Dzoni uzmi i pisi pesmice kao sto si i pisao.

-TEA-Sto se tice Teinog pisanja nekada se pitam jeli to sto ona pise na poeziji proza ili poezija.Ili ona uopste zna sta pise.Neko ko pokusava u pisanoj formi da se izrazi na jako pogresan nacin.Tea batali pisanje uzmi da strikas,to bi ti bolje islo veruj mi.Mnogo vise govoris kada nista nepises.Jer neke stvari kod tebe su toliko ocite,sa onim sto sve vreme porucujes.Ponekada se pitam koliko imas godina,a onda pogledam vidim i ne mogu da poverujem u ono sto vidim.

-besherat-vrlo pametan i pronicljiv clan.Tacno zna gde joj je mesto.Pise tamo gde nema guzve,rasprave i svadje.Vidi se da je neko ko voli dobru zabavu,i salu kako na svoj tako i na tudji racun.Dobar poznavalac knjizevnosti,a i ljudske psihologije.

-Sneki-osecajna i emotivna dusa.Pesme joj odisu stanjem ili trenutkom kroz koji prolazi ili je prosla.Neko ko pokusava da udje na nekim temama u raspravu,ali nije toga previse dostojna da istraje.Brzo se povlaci.Misljena i razmisljanja joj se menjaju iz posta u post,zavisno od clana koji je prethodno nesto napisao.Neko ko stalno balansira,i kao da je u stalnoj potrazi za necim ili nekim.Njeno pisanje se zavrsava,da sefe...jeste sefe,pa nekada kada je citam imam osecaj da sam u kancelariji,i da mi sef visi nad glavom.Ima jos takvih clanova koji vole da sefkaju,ali da ih ne navodim jer prepoznace se sami.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 6:46 pm

Madamm i Crnu koje ovoga puta zaista moram da izdvojim,clanice koje vrlo rado citam.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 7:24 pm

Citat :
Na ovom forumu sam uglavnom u prolazu,sto ne znaci da nisam upoznata sa pisanjem svih clanova.Pocecu o Beskraj osobi koja uvek zaista pise ono sto misli,neko ko stalno ulazi u rasprave i diskusije,i cvrsto stoji iza svojih stavova cak i ako cini mi se gresi.Sto se tice onoga sto sam procitala u poeziji i prozi...ljubav joj je glavna i vecita tema.U stalnoj je potrazi za njom.Osoba koju ne mozete a da je ne primetite,neko koga jednostavno pisanjem volite ili ne volite,ali ne mozete ostati ravnodusnim.

Ne bi puno da komentarisem Ellenino vidjenje mene i moga pisanja,ali samo bi dodala da...mozda jesam ceo zivot u potrazi za nekim i necim,ali to sto sam trazila imala sam ceo zivot,s tom razlikom sto sam uzimala a nisam znala da dajem...sada i uzimam i dajem ljubav bezgranicno i beskrajno.

Tvoje pisanje iskreno ni necitam jer nisam nesto previse u tvom fahu...ali postujem svacije ukuse pa i tvoj sta god da si odabrala da pises.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:00 pm

Ellen ::
Dzoni-neko ko stalno voli da se preganja i prepucava sa clanovima.Imam osecaj da dok ga citam ono sto on pise stalno kroz pisanje namece svoje misljenje.Ide toliko daleko da prosto pojedince natera da razmisljaju u njegovom pravcu.On ne utice uopste Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin on prosto "siluje".Mislim da svojim pisanjem a pisanje mu je galama i vika zeli da privuce paznju na sebe.Dzoni uzmi i pisi pesmice kao sto si i pisao.
E ovo je pravo pisanje..Tako treba pisati..Pisanje Ellen bih pohvalio kao vrlo mudro i dubiozno..Pravi psihoanalitičar..Pritom bih dodao,jako filozofsko potkovano zanje..Njeni postovi su protkani finoćom,nježnošću,ženstvenošću..Dok čitam njene postove, osjećam ženu koja prosto isijava..Njen rečnik je kao melem koji smiruje dušu..Ona je ta koja daje forumu dušu i prepoznatljivost..
Forum je pun njenih divnih postova na koje ja preosto nemam odgovora..Njeni postovi su poput romana Alana Forda..Prosto nemam riječi koje bih upotrijebio za opis njenog divnog pisanja..Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Padfaunesvijest
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:15 pm

Decko izgleda imas zesci problem sa sujetom.Jos jedna tvoja divna vrlina pisanja.Pocinjes da me odusevljavas svojom gluposcu. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:19 pm

Ellen,delimicno si pogodila,svidja mi se to kako si me opisala,svaka ti cast.Samo,nisam nesto razumela,znas,ja po nekad slabo kapiram Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin moje se zavrsava sa "da sefe,jes sefe"..a kako onda imas osecaj da ti sef visi nad glavom?Hm Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_scratch
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:24 pm

Različiti su načini na koje jedni druge doživljavamo ovdje na forumu. To je baš interesantno. Evo recimo primjer Masade. Skoro svi su ga doživjeli kao opasnog, strogog, namćora, doduše pametnog, ali ove prve tri osobine su skoro svi iznijeli. Da ne rušim njegov ugled strogog i opasnog Masade kakav je na avataru, ali ja sam ga doživjela potpuno drugačije od samog početka. Slična situacija je i sa smeškom. Odmah sam osjetila da je otvorena duša, jednostavan, djetinjast i meni zbog toga simpatičan, a vidim da su ga ostali drugačije doživjeli. Evo sad primjer i sa džonijem . Šta jedni iz drugih izvučemo ( bilo pozitivno ili negativno ) zavisi i od nas samih, znači kakav je naš pristup osobi, to i dobijamo. Možemo i o ovome razmisliti malo.

Poslednji izmenio besherat dana 29/12/2009, 8:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:24 pm

Sneki ::
Ellen,delimicno si pogodila,svidja mi se to kako si me opisala,svaka ti cast.Samo,nisam nesto razumela,znas,ja po nekad slabo kapiram Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin moje se zavrsava sa "da sefe,jes sefe"..a kako onda imas osecaj da ti sef visi nad glavom?Hm Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_scratch

Neizigravaj vecu plavusu nego sto jesi.Razumela si odlicno sta je pisac hteo da kaze.To cantranje gos.administratoru i pojedinim clanovima je malo smesno.Budi svoja.Toliko valjda mozes,sa tim godinama valjda imas izgradjenu svoju licnost.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:31 pm

A sta znaci draga Ellen biti svoj?
Svadjati se sa nekim i raspravljati?
Eeee,pa treba nekada i udovoljiti nekome,i sloziti se s necim,sefovi vole kad ih mazis i pazis Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin Nije sustina uvek im se usprotiviti,to je bar najlakse.

Pa jesam dovoljno svoja,brinem o sebi dobro.Nego,iz tvog opisanja mene ja shvatih da sam neka sefica Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_smile ups,mozda postadem i plavusa Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:39 pm

Onda dragi sefe ustani sa te stolice da ti pojedini clanovi izadju iz... Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin Ko razume shvatice odakle.Biti svoj je imati svoje misljenje za tvoju informaciju.Ne udovoljavam nikome nista,ovde nismo na poslu nego na forumu,imam svoju glavu za razliku od mnogih koji misle tudjom.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:41 pm

Pa sefovi su uvek svoji,ne Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:41 pm

Decko izgleda imas zesci problem sa sujetom.Jos jedna tvoja divna vrlina pisanja.Pocinjes da me odusevljavas svojom gluposcu. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin
Ne,nije glupost..Ja samo hoću da dočaram tvoje pisanje na ovom forumu..Meni se zaista sviđa kako pišeš..Baš je nekako seksi,puno šarma,diplomatije..Tvoji prstić lete po tastaturi..Ti mali nježni prstići kojima fali komunikacija malim nježnim mozgićem..On je tako mali .nježan,proziran,lak..Toliko je mali da u njega ama baš ništa ne može da stane..Ja obožavam takve mozgiće.... Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 351161
Nazad na vrh Ići dole
Mishelle

Mishelle

Ženski
Broj poruka : 35
Humor : Nije bas neki
Datum upisa : 13.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:47 pm

Sta je ovo ovde,neka sala ili filozofiranje.Ne mogu nista reci,jer vas ne poznajem,ali za pocetak,volite se ljudi,jer ljubav je uvek najjaca.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:54 pm

Pa sefovi su uvek svoji,ne Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin

Mozda tvoji jesu...ali ja se u njihovoj prici ne pronalazim.Bas si mi dala dobru temu za pisanje.Eto mi materijala.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:55 pm

Mishelle ::
Sta je ovo ovde,neka sala ili filozofiranje.Ne mogu nista reci,jer vas ne poznajem,ali za pocetak,volite se ljudi,jer ljubav je uvek najjaca.

Jos jedan moralista sa religije.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:57 pm

džoni azra ::
Ne,nije glupost..Ja samo hoću da dočaram tvoje pisanje na ovom forumu..Meni se zaista sviđa kako pišeš..Baš je nekako seksi,puno šarma,diplomatije..Tvoji prstić lete po tastaturi..Ti mali nježni prstići kojima fali komunikacija malim nježnim mozgićem..On je tako mali .nježan,proziran,lak..Toliko je mali da u njega ama baš ništa ne može da stane..Ja obožavam takve mozgiće.... Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 351161

Mogla sam da ocekujem ovakav odgovor od jedne ovakve velicine...jednog kvazi intelektualca,koji se samo tako predstavlja.Povrh svega sto si sujetan jos ti je i pisanje jako licimerno.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:58 pm

Nastavicemo sutra gde smo stali...stvarno mi je zao sto moram ovako lepu druzinu da napustim.Kakav je ovo brod ...
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski
Broj poruka : 3260
Datum upisa : 20.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 8:58 pm

.

-TEA-Sto se tice Teinog pisanja nekada se pitam jeli to sto ona pise na poeziji proza ili poezija.Ili ona uopste zna sta pise.Neko ko pokusava u pisanoj formi da se izrazi na jako pogresan nacin.Tea batali pisanje uzmi da strikas,to bi ti bolje islo veruj mi.Mnogo vise govoris kada nista nepises.Jer neke stvari kod tebe su toliko ocite,sa onim sto sve vreme porucujes.Ponekada se pitam koliko imas godina,a onda pogledam vidim i ne mogu da poverujem u ono sto vidim.

Pravo da ti kazem, ja i nemam neko visoko misljenje o mom pisanju poezije, jer nikada do sad nisam ni pisala, ohrabrio me Masada i ja sam zaista zavolela poeziju, pa mozda nekad nesto i bude od mene...a ako ti stvarno toliko smeta nemoras ni citati, niko te tera, ostalim clanovima ne smeta...a u stvari, to sto sam pisala citali su i drugi, na drugim forumima i na fejsu i nisam dobila bas tako lose kritike, ako me nisu lagali oni svi.... Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin
ma, salim se, ponekad i ja mislim da to sve sto ja pisem i nije toliko vredno ali eto volim poeziju pa ne odustajem...mada izgleda u nastavku cu pisati o necem drugom sto dolazi a ti me, molim te, potrpi malo...eto, toliko od mene...

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 9:00 pm

Mozda tvoji jesu...ali ja se u njihovoj prici ne pronalazim.Bas si mi dala dobru temu za pisanje.Eto mi materijala.

E sada te stvarno vise nista ne razumem Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 9:02 pm

Nastavicemo sutra gde smo stali...stvarno mi je zao sto moram ovako lepu druzinu da napustim.Kakav je ovo brod ...
Nemoj molim te da ideš..Sa tobom je uživanje pisati ..Ne šalim se .. Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 9:06 pm

Devojke zar nevidite da nije previse vredna nicijeg uzrujavanja.Dzoni sta je stobom otkud toliko blagosti...znam te ja cvrsceg nedozvoli da padnes i ti pod carima jedne Ellen koja nemoze dalje da stigne sem erotike,mozda ona pokusava da dodje i do neke druge teme ali nazalost nesto je u glavi izgleda zesce sputava.Mozda bi devojka i htela nesto drugo da pise...ali to je njen fah i neka je...mislim da tu treba i da ostane za bolje i nije.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 9:14 pm

Baš sam iznenađen ovako umnim pisanjem..Još malo i počeću da te obožavam..Ti si nešto najljepše i najbolje što se moglo desiti ovom forumu ..Htio bih ovim putem da se zahvalim Masadi što je udostojio članove ovog foruma tvog prisustva..Ovakva jedna umna veličina,inteligencija..Ja sam počastvovan i oduševljen samim tvojim postojanjem..Zamisli kakav bi promašaj Bog napravio da nije stvorio jednu tako pametnu i rečitu osobu..Ja bih mu strašno zamjerio..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 9:18 pm

Nemoj tako Beskraj za našu Ellen,,Filozofija i psihologija su puni njenih izvanrednih postova..A tek književnost..Takvo poznavanje književnosti ,psihologije i filozofije ja još u svom životu nisam sreo..A tek psihoanalize,,Nevjerovatno nešto, sa kojom tačnošću je opisala karaktere ljudi na ovom forumu..Ja joj se prosto divim..
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime29/12/2009, 9:22 pm

džoni azra ::
Baš sam iznenađen ovako umnim pisanjem..Još malo i počeću da te obožavam..Ti si nešto najljepše i najbolje što se moglo desiti ovom forumu ..Htio bih ovim putem da se zahvalim Masadi što je udostojio članove ovog foruma tvog prisustva..Ovakva jedna umna veličina,inteligencija..Ja sam počastvovan i oduševljen samim tvojim postojanjem..Zamisli kakav bi promašaj Bog napravio da nije stvorio jednu tako pametnu i rečitu osobu..Ja bih mu strašno zamjerio..

Dzoni otkazala sam sve i resila da ovo vece ipak ostanem i provedem s tobom.Sta ti prvo znaci umno pisanje...objasni mi prvo to?Hvala ti na obozavanju...to sam mogla i da ocekujem od tebe.Samo sam se pitala...kada, bilo je pitanje trenutka.Sto se tice Masade jer on neko ko procenjuje nivo inteligencije kada mu se clanovi uclanjuju.Onda veruj mi ovaj forum bi bio prazan...Mogao bi ga slobodno zatvoriti.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..   Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama.. - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Filozofsko gledanje naše filozofije-Mi o nama..
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: