LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Danubisu vs Masada

Ići dole 
AutorPoruka
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimePon Dec 28 2009, 05:45

Ево разлога мога бановања са форума http://danubius.forumotion.com/forum.htm. . Просто волим када имам посла са имбецилима као што је власник тога форума.

Naravno Ne znam pod kojim imenom je tebi poznat "masada" , ovde je oridinirao kao ka5tan _storm i banovan je odavno iz nekoliko razloga. Inače se radi o izvesnom Miši Taksisti -ako mu je to pravo ime , jer tu ima mnogo nepozananica u koje ovoga puta neću ulaziti .
Gospodin je pisao na nekim drugim forumima neku bljuvotina priču kako sam ja ovakav i onakav, i izmedju ostalih stvari , vredjao na nacionalnoj osnovi.
No -ja sam tu glupost postavio i ovde, i jos uvek je dostupno iako je sve obično lupetanje . Dakle , nisam ga banovao zato.
Pošto se raspituješ u njegovo ime ,reći ću ti -glavni razlog što je banovan je sto je postupio kao nečovek , pre svega prema jednom detetu ,iako je bio moljen od vise nas da to ne čini.Banovao sam ga jer ne zelim takve ljude ovde , sto je na kraju i moje pravo. Za tri godine su banovana trojica iz gotovo istog razloga-ucena fotografijama i ugrozavanje dece koja nista nisu kriva zbog eventualnog greha majke.
Onaj ko svesno želi jednom detetu učiniti zlo -nema ovde sta da trazi, i to ne zastareva . Ako neko ima obraza da na dečiji sajt , gde to dete dolazi da se igra, postavi inkriminirajucu fotografiju njega i detetove majke ,NAMERNO -da dete vidi i pati, jer to nije mali dečak, u trenucima kada je uspela da nekako sastavi pokidane konce svog zivota , onda je to odvratno. Njegov komentar je bio "neka crknu"
Usput, njen jedini greh je bio sto mu je verovala , i usput varao ju je sve vreme , sto govori i kakav je covek. Eto, zato je banovan i svaki takav ce biti.

Е сада да појасним имбецилу под ником ДАНУБИУС још неке ствари о горе наведеном и то јавно, другачије не би ваљало.

Прво, мој ник је Масада од када сам се појавио на нету, потпис је мој, сличка одабрана као друга у реду и већ две године егзистира. Нисам од оних који мењају никове где год се учлане, попуним све податке у профилу па ако те нешто занима можеш да провериш где било али ја се твог ника Данубијус не сећам уопште.

Нисам Миша таксиста, зовем се Зоран, капетан јесам, бродски.

За твој форум сам јуће сазнао тако да нисам могао да будем два пута тамо регистрован.

Ако се сечаш лика са слике где се мама креше са таксистом онда пошто сам на фејсу турио моју, нека мама каже да ли сам је ја сексуално задовољавао или Миша. Слике, шудно је, ко је сликао, мама или Миша ? Можда ти, ма воајерчино једна. А да, на фејсу је линк https://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1177110261 . Да не буде забуне, ИД ми је и на овом сајту http://zoranjmatic.deviantart.com/. Видиш, ја моје слике не кријем. Е тако лепо, сада зовни маму или клинца или већ ....

Посшто за дете не бих рекао да цркне, хајде овако, ако ти мислиш да сам ја то изговорио, нека моја деца цркну, ако није тачно ово што тврдиш да се све свали на твоју децу, може ? Али да зачинимо још мало, цркавање у мукама, мислим да је ефектније. Успео си да извучеш део зла из мене, ком обојци ком опанци, на твојој је души. Не суди да ти не би било суђено рече неко, некада.

Што се националне основе тиће, има Усташа али нису сви Хрвати усташе, има Балија али нису сви Бошњаци Балије, има Нациста али нису сви Немци нацисти, има Шетника али нису сви срби Четници. Које си националности не знам, после ових твојих дубокоумних писања без икаквог основа ни не занима ме.

Знаш ли која је разлика између животиње и човека ? Животиња не мрзи, када побесни болесна је и не зна шта ради. Животиња убија ради хране не из забаве, животиња има нагон, чула, тако живи. Човек је звер, ти си доказ, без основа, без имало сумње исписа ове глупости. Између животиње и тебе, бирам животиње, знам шта ми мисле. Тебе не могу звати животињом, оне су ипак некако узвишене у односу на тебе.

Poslednji izmenio Masada dana Pon Dec 28 2009, 08:47, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimePon Dec 28 2009, 06:08

E, svašta čovjek doživi. Ne mogu da vjerujem da te neko tako neprovjereno blati i opanjkava. Taj ne zaslužuje da ima i jednog člana na forumu. Sreća da nisam tamo otišla, jer tolika uskogrudost je neviđena. Doduše imala sam i ja loše iskustvo na jednom forumu, ali ovo je nečuveno.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimePon Dec 28 2009, 06:27

Ne znam -meni panel pokazuje da je "masada" ta osoba na koju mislim IP se poklapa .I nije slučajan sadašnji dolazak posle toliko vremena-namera je da se pomuti nečija sreća. Nisam siguran da nema prste i u upadu na forum, ali nemam još izvestaj o IP broju odakle je dosao. Ima taj čovek više identiteta , a taj forum "poezija" bi ličilo na njega ,jer voli onu "slikanu" , tj copy neke stihove na neku fotografiju , to mu jedan od načina pridobijanja lirskih dušica. Isto to je prezentirao i na "Tvorcu grada " "Oazi" "šumadija Cafe" -i sa njih je koliko znam-uklonjen.
Tako da veruj da ne izigravam vlastordšca koji banuje po svojoj volji.

Ип могу да се поклопе на више чланова, ако водиш форум то би требао да знаш. Инаће из Земуна сам, а ИП који си бановао је код провајдера на Старом граду, улица Ђорђа Јовановића, Београд. Иком, Ју би си нет и још неки имају базну станицу тамо, тако када се логујеш узимаш слободан ИП, нису сви ИП - и статични, постоје и динамички.

Од три набројана форума јесам на Творцу, и Скај је члан овде. И на Фејсу је међу мојим пријатељима.

Е, невероватан си, не гледаш постове, не гледаш смисао речи, само ИП. Да ниси пандур можда ?

Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 48
Datum upisa : 16.06.2009

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimePon Dec 28 2009, 06:31

Joj na sta su ljudi sve spremni i dokle mogu da idu.

Tog nekog ka5ana ili Misu,ili kako se vec zove sam imala prlike da upoznam na jednom forumu i posle me je pozvao na njegov forum,bila,napisala nekoliko reci i otisla,nije to bilo za mene.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimePon Dec 28 2009, 06:42

Е дивно Снеки, објасни идиоту која је разлика између мени и тог његовог таксисте, хебо га таксиста.

Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 48
Datum upisa : 16.06.2009

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimePon Dec 28 2009, 07:03

Pa razlika je sama u tome sto se radi o dva razlicita coveka.
Ovaj ovde si ti,tj Masada ili ti Zoran Danubisu vs Masada Icon_smile
a onaj tamo na tom forumu gde sam ga upoznala ili na njegovom forumu,se zvao ka5an,ili Misa taxista.
Eto,vise od toga nemam pojma.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimePon Dec 28 2009, 07:29

http://beogradskaka5anija.forumotion.com/forum.htm

Ево форума таксисте или капетана Врапца, мрзи ме да пребацујем тастатуру да пишем Спероу. Е сада ја не кажем да је то тај тип о коме Дунавко прича али пошто је запошео тему, можда се и главни посредни актер јави.

Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimePon Dec 28 2009, 11:22

E sada da ostavimo da Danubijus navrati.

clan Dan
Gost

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimePon Dec 28 2009, 12:47

Ne verujem da ste tako malodusni,ako se pojavio isti IP,logicno da je Danubius kao admin obavesten da se ponovio,da je prisutan i buduci da je vec banovana IP adresa,desilo se to sto se desilo.Danubius je vidim objasnio zasto je banovan taj taxista,sto i nije morao,iskreno,ali eto rekao je i onda se desi da Masada proicira taj lik na sebe,otvori i ovakvu temu,koja bas lici na taxistu i eto netrpeljivosti za neki sledeci vek.
Ne mogu da verujem,da se uhvatite jedne reci i pokrenete ceo roman.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeUto Dec 29 2009, 03:31

Ма ко се то јавио ?

Данубијус је објаснио зашто је таксиста банован али није објаснио зашто му је Масада у глави. Према томе, исто ово је могао испричати маси људи, јесте то његово можда погрешно мишљење али не волим да ме мешају. Ја сам ја, таксиста је тексиста, Данубијус Данубијус.
Пошто је бановао Масаду неки дан значи да је овога пута Масада претворен у таксисту.

Век је тек део времена, нетрпељивост тек део људске сујете или чега већ. Да ли то Данубијус шаље дрвене адвокате ? Мислио сам да је довољно храбар да сам дође и великим словима сам обрише патос собом да ја не бих наставио.

Видим драги госте да си био члан овде на форуму по броју постова и ИП адреси. Видиш, ја сам да бих разбио глупост и илузију ставио ово јавно јер не волим да лупетају о мени унаоколо. Ово што браниш неодбрањиво је. Било би добро да искусиш део овога шта сам ја осетио у Данубијусовој имбецилности видео бих како би реаговао.

Ја сам написао шта сам имао, чекам извињење написано великим словима, ако не дође ово иде на све форуме, нет је чудо, видећемо ко је какав. На крају остаје Бог, ја написах о деци нешто, за моју се не бојим, ја говорим онако како јесте, лудило лажи је нешто друго.

Што се тебе тиче, можеш да бираш, нет је велики.

clan dan
Gost

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeUto Dec 29 2009, 08:32

Postovani Masada,moguce da jesam clan ovog foruma,ne krijem se,vec se ne secam.Da ti kazem,nikome nisam advokat,Danubius licno ne zna da sam ovde,ali sam procitala tvoj post,poznajem ceo slucaj i ako si i kroz promenjivu IP adresu dospio na forum,logicno je da kao takav budes banovan,pod sumnjom da si doticni taxista.Sve se to dalo resiti na vrlo jednostavan nacin,sa 2 ili 3 recenice,ali ne,net treba da zna,da se narod skuplja,pa citanost se tako povecava,treba da sve dobije razmere svetske,kao da ste se tukli,vredjali,psovali......a nista,samo nesporazum koji je mogao i da se prevazidje mozda samo i na pp.
nije to lepo ni malo,obojica gospode su trebali bez advokata i postara da rese ovo,zalosno kako se ljudi sutaju recima.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeUto Dec 29 2009, 09:17

Па обавести Данубијуса, ако не зна шта да каже спреми му текст или да га ја спремим ?

Логично је да будем банован, јел слушаш ли ти себе шта причаш ? Па пола Србије има промењиву ИП адресу, додељује је провајдер а не ти сам.
Логично је да када си Јеврејин и живиш у Немачкој 1942 одеш у логор ? Није ли ? Тема је била откључана, значи он банује свакога са промењивом ИП адресом ?

Не волим кривене ствари. Оно што је мислио пишући пп који је горе наведен је његово мишљење на помену ника Масада.

Citat :
Naravno Ne znam pod kojim imenom je tebi poznat "masada" , ovde je oridinirao kao ka5tan _storm i banovan je odavno iz nekoliko razloga.

Да не наводим даље. То је на овај начин објашњење ко је Масада и тако је могло о марифетлуку да се прича и надаље, да буди сумњу. Е пошто ја немам шта да кријем онда је след догађаја ишао како је ишао.

Лепо или не, није на теби да одлучујеш о томе сем ако некако ниси повезана са целом причом и шутањем.

Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimePon Jan 04 2010, 04:24

Треба да завршим и ово, нема Данубијуса који се видећете посредно на неки анчин извинуо за горе написано а ни дрвеног адвоката. Следе поруке а онда још мало несаркастичне филозофије и да прекинемм ово.

Kaze lepo ....Anonimus...IP taj , i onda osobe koje su jos pisale sa tog IP....pa sve ono kape5anovo ,tj osobe koju ne zelim ovde .
Ako sam čoveka ni krivog ni duznog -jako mi je zao . Ovako ćemo . Znam koji je to IP bio Sa njega ću skinuti ban -ali neka se registruje , da ne bude zabune sa onim "gost" "anonimus" itd .

I neka ne zameri -znas da smo imali ozbiljan upad 100 000 postova , 1000 tema,otišlo, zaista neka se ne ljuti ako sam preoprezan.
Ako to nije Miša taksista , javno će se izviniti , evo odmah skidam ban sa tog IP. No bila je velika koincidencija , mislio sam da je pročitao neke stvari , pa da je opet došao da mući meni jako dragu osobu

Evo skinut ban . Kazem , mozda je cela zabuna u "anonimys" jer se nije reg -pa ga mozda program prilepio uz onog "anonimusa"
Neka se reg kao "masada" da znam ko je -i kao sto rekoh , javno ću se izviniti čoveku. Ima dosta mojih koji su članovi njegovog foruma, staviću ga i na "prijateljski forumi" i baner njegovog za reklamu kod mene .
Bilo bi mi zaista zao da bude neduzan kolateralna steta

Pa sad....nisi bas morala preneti sve detalje . Naravno da je gozno -ako on nije ta osoba. No kao admin zna šta je paziti forum , pogotovu posle ovako nečega, i pogotovu kada znam koga se trebam čuvati.
Nije program nepogresiv , samo ga je dodao u "anonimys " ni krivog ni duznog-a rekacija jeste bila trenutna. Stvarno mi je zao, ako sam ogresio dušu.
Ne zna niko za ovo , tako da lik "masade" nije nisačim "okalljan ", masadu znaju dosta njih odavde , i dobrodošao je.

Razumem sa jedne strane čoveka-i ja imam dete.čak i godina kao to dete, tako da sam impulsivno i reagovao na samu činjenicu da se onaj pojavio da opet muči tu ženu.
Nesporazum je ispao zaista ...nije važno. Da ne analiziramo ko je šta pogrešno shvatio. I ja imam samo jedan nick, čak i avatar na raznim forumima ,imaju i javne fotografije, a ko god me zna , zna i ko sam, i odakle sam -nista ne krijem ni iz svog privatnog zivota. Za masadu sam zaista čuo sve najbolje -i to od ljudi koje duboko cenim Dakle, veoma mi je žao , i molim te da mu preneses da se duboko izvinjavam zbog ove nenamerne zamene identiteta . Prokleti kompjuter !
Što se mene tiče ,ban je naravno skinut , i ljudi za koje moji prijatelji kažu da su izuzetni , su svakako dobrodošli . Ne treba biti zlopamtilo , pogotovu što nije postojala namera da se uvredi čovek koji nije ni kriv ni dužan.
Što se tebe tiče ,ok je...znam da je razumnog čoveka dovoljno zamoliti , tako da ne očekujem nikakve probleme.Dapače, bilo bi mi žao da više ne pišeš , jer si kako mi se činilo od prvog trenutka pravi forumaš.
Kako deca kazu-mir,mir, mir -niko nije kriv.Idemo dalje, nije nista bilo .

Ово ме баш и не задовољава али није битно више, ја сам однео победу ан неки начин у нечему што и није био рат. Неко мора завршити, ставити тачку, овај пут ја сам омега.

Poslednji izmenio Masada dana Pon Jan 04 2010, 04:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimePon Jan 04 2010, 04:31

Можда понекад импулсивно реагујем, у ствари увек импулсивно реагујем када знам да сам у праву а онда неко довати да ме дрнда, стрпљење има границу, бес сам по себи дође, колико год били сталожени понешто нас удари и избаци из колосека.
Знам да се администратори боје проблема на форумима али ипак треба понекад сачекати, прочитати пшо који пост новог члана, анализирати. Проблем вођења форума можемо исписати у постављеним питањима, које висе негде горе испод назива форума, у правилима која смислимо или једноставно реченицом, Не ради другоме оно што нећеш да раде теби.
Јединка која се не уклапа има милион начина за исказивање себе у овом виртуелном свету, да буде на препуним форумима, да отвори себи место попут блога или форума. Нико никога не држи, нико никога не може натерати да негде остане. Виртуелни свет је свет бескраја, ограничен простором прихватања електронских информација, непрегледан, ствара и уништава, као и живот реалног света.

Не волим сувисло исписивање приватних порука за овакве ствари, зато сам и ставио све на увид јавности виртуелног простора, као и у пар наврата са неких других места.

džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSub Jan 16 2010, 23:39

Zoki ,vas dvoica se nemožete uporediti nipočemu...Kvalitet koji ti posjedueš on nema pogotovo u pisanju..Mislim da ovu temu nisi trebao otvarati jer je glupo upoređivati vas dvoicu ...A o forumima da i ne govorim..Ovaj forum je mnogo kvalitetni i bolji...Ovdje kao što i sam znaš nemože svako da piše zato što sam forum i naše pianje vrše selekciju članova..I dok je tako dobro je ...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSub Jan 16 2010, 23:47

Знам, међутим, чисто ради објашњења да нисам таксиста.

džoni azra

džoni azra

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeNed Jan 17 2010, 00:07

A toooooo...E onda može ...A odakle njemu da si ti taksita...Stvarno mi nije jasno kako neko može da se upušta u onakve stvari bez dokaza..
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeNed Jan 17 2010, 00:37

Е то је недокучиви лавиринт људског ума, оличење сумње, страха, моћи.

Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeNed Jan 17 2010, 03:59

Ne mislim da gresis,uopste se neradi o nedokucivom lavirintu ljudskog uma,radi se o ljudskoj gluposti,brzopletosti,kasnije povredjenoj sujeti i sve ostalo sto ide sa tim.Da kasnije ide ta sumnja,strah...a cemu moc,to ne bi ni ja mogla da shvatim sta je pisac hteo da kaze. Danubisu vs Masada Icon_biggrin

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeNed Jan 17 2010, 06:30

Моћ је оно дугме, БАН, моћ је када пише, бановани сте, обратите се администратору а не можеш да приступиш форуму.

Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeNed Jan 17 2010, 06:41

Ako je to najveca moc koju ima jedan administrator u svom zivotu,samo to dugme-tu moc onda su nam jako zalosni zivoti.Ne kaze se dzabe Masada daj coveku samo malo moci[vlast]pa ces videti njegovo pravo lice.Ovo je sitno,ali samo pokazuje zalosnu moc,u zalosnom vremenu jednog zalosnog coveka.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeNed Jan 17 2010, 06:49

Vi ne znate šta je moć..Ovo na forumu je pičkin dim..Ali kad od moći zavisi egzistencija jednog biča to je prava moć ..Međutim ova moć nije vezana za egzitencijuveć isključivo za firum..Ja sam rekao da se Zoran i Danubius nemogu uporediti,ni po čemu kamo li po pisanju ...Danubiusu ko te ebe..Zoran je veći čovjek od tebe i ne samo čovjek već i filozof...Neznam šta još da kažem na ovu temu ...Zole brate moj ...Nije ti ni do koljena...Ko ga ebe ..
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeNed Jan 17 2010, 06:52

Хвала друже, ја сам завршио са овом темом још са задњим постом, ни не мислим на то више.

džoni azra

džoni azra

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeNed Jan 17 2010, 07:18

Ja hoću da kažem ...Da moć ne leži u svojoj biti kao m9ć ..već leži u ljudskij egzistenciji ...A koliko vidim Zortan se ne dotiče egzstencije i ne uslovljava nikog da piše ini što mora ,već ovo što hoće..Mada ni danubius ne uslovljava nikoga ...Ali forum Zorana i Danubiusa se razlikuju ..Ja to znam jer sam dovodio članove ...I poujedini članovi nisu mogi da pišu na ovom forumu ..Zašto ...Zato što nisu pronašli sebe ...Zašto nisu pronašl sebe ...Zato što se na ovom forumu piše iz srca i iz duše ...A to je velika stvar pisati iz duše i iz srca ...Razmislite malo ...Na danubiusu je sve foliranje ..Ja to znam ..
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna

Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 07.02.2010

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeNed Feb 07 2010, 13:39

Unapred se izvinjavam na pitanju jer tek sam se registrovala i otvorih baš ovu temu, pročitah po nešto, i sada se pitam: koji je cilj ovog pisanja, šta se ovim želi postići?

Ko je Masada, ko Miša? Pa nije moguće da se od toga može napraviti enigma?

Mislim da se ovakve stvari rešavaju bez prisustva javnosti.

Hvala na razumevanju!
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeČet Feb 11 2010, 01:36

Понеке се решавају јавно, није ово био виц него тешка оптужба. Искрено, не волим да ме неко ака без аргумената у свом лудилу !

Gost
Gost

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeUto Feb 16 2010, 21:34

Izgleda gazda ima zesci problm sa sujetom.Ovo se ne radi javno,postoje mnogo suptilnije metode ako nisi znao.Ali sta ces kada u malome coveku zeli da proradi nesto veliko.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeUto Feb 16 2010, 23:44

doktor love ::
Izgleda gazda ima zesci problm sa sujetom.Ovo se ne radi javno,postoje mnogo suptilnije metode ako nisi znao.Ali sta ces kada u malome coveku zeli da proradi nesto veliko.

Pa lako si se otkrio, poslanik izvučen iz donjeg dijela Danubijusa. Letiš dušo automatski. Kršiš pravilo o postavljanju avatara.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 00:50

ma sto da leti? meni je bas simpatican hepi
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 01:16

Ko.. bounce
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 01:18

onaj sto ima isti avatar kao i Masada...samo nema potpis i tako vidim koji je koji hepi
e, Dzoni, ala drzis tu cigaru...a meni se pusi, a na poslu sam pa ne mogu...do veceras...
hepi
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 01:22

BOBI-BO ::
onaj sto ima isti avatar kao i Masada...
Onaj doktor za ljubav..Pa jel ono msada ili neko drugi ... scratch
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 01:24

meni se cini neko drugi...sem ako se Masada ne zajebava sam sa sobom hepi
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 01:33

Ono je špijun Danubijusov, što i ne krije.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 01:33

Ja bih ga banovala odmah, ali ću to zadovoljstvo da ostavim Masadi. Tip je klon i provokator.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 01:39

besherat ::
Ja bih ga banovala odmah, ali ću to zadovoljstvo da ostavim Masadi. Tip je klon i provokator.
Zajebavaš li to ili ozbiljno... scratch
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 01:48

Pa valjda znam šta su klonovi i provokatori, malo li sam ih sretala na forumu na kojem sam bila moderator, sjećaš se? Prepoznajem " posao " koji se " odrađuje ".

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 01:57

Zna li se ko je ovo... affraid
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 01:58

Pa ne mora da se zna ko je, nego šta je . U ovom slučaju je klasični špijun i provokator.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 02:08

a nemojte da ga banujete...meni zao...i simpa mi je Wink
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 02:28

Jews vala strašan..Prvo on javno izbnese stvar da čitaju svi i to be z ikakvih dokaza pa onda kuka kako treba da se stvari rešavaju preko pp..To samo može pizda da uradi i niko drugi ..
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 02:30

hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 02:57

Gost ::

Ја ово са својом сујетом радим јавно а ти свом газди јави нека дође па нека се лепо извини за оно шта је урадио. Покушај још са неком мало бољом увредом, они који ми нису у видокругу не могу наудити мојој сујети.

Прошли пут сам ти рекао да су ип адресе чудо, према томе не криј се под лажним никовима и престнаи да правиш луду од себе. У ствари, ти јеси луда јер ко би нормалан покушавао на исти начин да уради исту ствар хиљаду пута а да при том нема резултата ?

Данубијусе, не шаљи више дрвене адвокате већ сам дођи и гукни нешто.

Poslednji izmenio Masada dana Sre Feb 17 2010, 03:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitimeSre Feb 17 2010, 02:58

džoni azra ::
Jews vala strašan..Prvo on javno izbnese stvar da čitaju svi i to be z ikakvih dokaza pa onda kuka kako treba da se stvari rešavaju preko pp..To samo može pizda da uradi i niko drugi ..

Јес, п.... је карактерна особина људи а п.... је полни орган али док будале то схвате ......

Sponsored content

Danubisu vs Masada Empty
PočaljiNaslov: Re: Danubisu vs Masada   Danubisu vs Masada Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Danubisu vs Masada
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Šibanje sa ludacima, nerazumnim tipovima, plagijatorima, lopovima, babama i ostalim stvorovima - otvoreno za komentare-
Skoči na: