LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Da mi je ova pamet, a one godine...

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Da mi je ova pamet, a one godine... Empty
PočaljiNaslov: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime30/12/2009, 10:41 pm

Sta biste izmenili da vam je ova pamet, a one godine?
Svejedno koje godine izaberete...

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime30/12/2009, 10:48 pm

Sve bih izmjenila, prvenstveno sebe. Koliko bih sebe poštedjela , da sam uvijek bila ovako staložena, u trenucima kada je to potrebno. Da nisam voljela da " ispravljam krive Drine ", da sam malo mudrije i strpljivije govorila, a ne na dža-bu, što me koštalo mnogo. Da sam znala da prećutim kada treba, da sam,da sam.... Ovo sam samo rekla onako, jer se ne kajem ni zbog čega, jer bi mi zaludu bilo. Prošlost se ne može promijeniti.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime30/12/2009, 11:12 pm

Mislim da ne bi puno toga promenila,jer neko ko je ovako satkan i sa ovakvim temperametom...moze da ima ne znam koliko godina i ne znam koliko iskustva,ostao bi jednostavno isto takav.Znam da sam previse puta uradila mozda nesto pogresno,ali pogresno za koga??
Za mene nije,jer sam svim tim gubicima nesto i dobila...Sebe.
Ne,i da se vratim u bilo koji deo zivota da ga promenim,bas ni tada nista ne bih menjala.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime30/12/2009, 11:25 pm

Izmenila bih samo jednu jedinu noc jedno jedino svitanje svog zivota i nista vise...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime2/1/2010, 12:17 am

Pa nismo uvijek isti, kad smo pametniji, valjda se podrazumijeva da ćemo nešto bolje uraditi, prvenstveno na sebi. Mudrošću možemo učiniti mnogo, promijeniti mnogo i dobiti mnogo.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime2/1/2010, 12:33 am

koja pamet?..da je meni ona pamet prije, pa lako bih se ja tada nosila sa godinama Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_biggrin ....kazu mladost ludost...kod mene to nesto ne prolazi, ta ludost...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime2/1/2010, 12:35 am

Lijepo je imati ludosti, to stoji, ali je lijepo imati i mudrosti i znati kada stati. ( eh, ovo se i rimuje hepi )
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime2/1/2010, 12:40 am

.. a najljepse od svega je kad je zena MALO DIJETE, MALO DAMA...ja kao po obicaju "skrenuh s teme"...mada i nisam, ovo bi moglo znaciti malo ludosti(dijete) i malo mudrosti(dama)....
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime2/1/2010, 12:42 am

E, to je dobitna kombinacija svakako. Ako skrenemo s teme, znamo gdje ćemo se naći sigurno ( kantica ) hepi
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime2/1/2010, 12:45 am

nista novo to nece biti.. Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 41
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime4/1/2010, 2:17 pm

Neke stvari u zivotu definitivno ne bih uradio, ali mozda je bolje sta pamet dodje kasnije, mislim neverujem da bi bili iskusniji kada bi nam pamet uvek bila ovakva, kroz nesto covek mora da prodje u zivotu da bi naucio, zato se uglavnom ne zalim. A ludost o kojoj Lucija ti pricas je uglavnom uvek dobrodosla. hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime16/1/2010, 12:05 pm

Neke stvari u zivotu definitivno ne bih uradio, ali mozda je bolje sta pamet dodje kasnije, mislim neverujem da bi bili iskusniji kada bi nam pamet uvek bila ovakva, kroz nesto covek mora da prodje u zivotu da bi naucio, zato se uglavnom ne zalim

Apsolutno se slazem s tobom. Smile

Da nismo cinili te greske, bili bi uskraceni za ta iskustva, i nebi imali obrasce na osnovu kojih bi se usmeravali danas.
Jeste da sam ja mlada, ali sam prevalila preko glave mnog toga. I da mogu da vratim vreme, opet bi sve uradila isto.

аа
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime24/1/2010, 9:04 pm

Sve sto smo prosli, i sva iskustva koja smo stekli, upravo nas i cine onakvim osobama kakve smo sada postali. Nema kajanja, prihvatiti sebe i svoju proslost kao deo sebe i kao dobru podlogu za buducnost.

Ne bih volela da sam imala ovu pamet u onim godinama. Da mi je ova pamet a one godine, bila bih dosadna i samoj sebi, a kamoli drugima. Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Da mi je ova pamet, a one godine...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: