LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Net priče..istina ili laž..?

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Net priče..istina ili laž..? Empty
PočaljiNaslov: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime7/1/2010, 11:52 pm

Da li ste putem Interneta nekome ispričali ''svoju životnu priču''?To što ne vidiš sagovornika,da li u vama uliva snagu da istipkate sve što vam je na srcu.
Kakva su vaša iskustva sa tim?Uopšte..koliko ste za to da potpunom neznancu ispričate svoje najintimnije priče..bez laži, a koliko da sve izmislite i stvorite o sebi sliku ''idealne ličnosti''??

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime7/1/2010, 11:58 pm

Mislim da posle ovoliko godina provedenih na netu zaista mogu da provalim kada neko govori istinu a kada ne a i izmedju svega slabo sa kim pricam preko interneta.Ne volim nikoga da smaram,kao sto ne volim da i mene neko smara.Pa ne pricam svoju zivotnu pricu ali ne lazem...
nekako mi to deluje patjenicki.. sta ima da izmisljam.. a s druge strane zasto bih se potpuno poveravala i otvarala ljudima koje i ne znam.Sa par osoba imam prijatna caskanja i to je to.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 40
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime8/1/2010, 2:08 am

Nisam neko ko mnogo prica o svom privatnom zivotu na netu, jedino ovde u nekoj temi kada mogu da dam neki primer iz mog zivota, pa nesto kazem. ne vidim zasto bih nekome sada pricao svoju zivotnu pricu na netu, sa nekim ko mi je potpuni neznanac, mada moram da priznam da i ovde ima par ljudi sa kojima bih zeleo da se upoznam, neke vec jesam, mada to je kao i ono koliko se lako otvaras, nekada kada te nesto zaboli imas zelju nekome da kazes i mozda to bude i lakse ovde nekome ko te ne zna, nego nekome ko te zna u RL.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime8/1/2010, 6:32 am

smesko zz ds1989 ::
Nisam neko ko mnogo prica o svom privatnom zivotu na netu, jedino ovde u nekoj temi kada mogu da dam neki primer iz mog zivota, pa nesto kazem. ne vidim zasto bih nekome sada pricao svoju zivotnu pricu na netu, sa nekim ko mi je potpuni neznanac, mada moram da priznam da i ovde ima par ljudi sa kojima bih zeleo da se upoznam, neke vec jesam, mada to je kao i ono koliko se lako otvaras, nekada kada te nesto zaboli imas zelju nekome da kazes i mozda to bude i lakse ovde nekome ko te ne zna, nego nekome ko te zna u RL.

Cekaj,cekaj.Ovde sam ja prva kroz svoje neke price,svoja neka pisanja otprilike ispricala onako iskreno iz duse svoje neke stvari.Naravno covek pisanjem nesto ulepsa,doda ,smanji.Ali ja ni tu nista nisam slagala.Nisam mislila kada sam postavljala temu da li neko na netu pise svoje generalije,i svoju privatnost.Mislila sam putem pp.Sto se tice upoznavanja u Rl to je vec nesto drugo,ljude koje skapiram i koji mi prosto legnu,uvek sam vrlo rada da ih upoznam u svetu u kome sam.Ovde je neka druga prica[kada kazem ovde,ne mislim na ovaj forum nego na mnoge forume na kojima sam i na kojima sam bila].

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime8/1/2010, 12:06 pm

Mogu o svemu otvoreno da pričam sa svojim net prijateljima na pp, tako da i pričam. Pošto se svakodnevno kuckamo, pričamo o svemu, šta kuvamo, šta smo danas radili, šta nas je obradovalo ili iznerviralo. Sitni detalji čine da se bolje upoznajemo, tako kad se za koju godinu, ako Bog da , upoznamo, znat ćemo mnogo sitnih detalja jedni o drugima. Meni je to bliskost i ja to volim.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime8/1/2010, 5:27 pm

besherat ::
Mogu o svemu otvoreno da pričam sa svojim net prijateljima na pp, tako da i pričam. Pošto se svakodnevno kuckamo, pričamo o svemu, šta kuvamo, šta smo danas radili, šta nas je obradovalo ili iznerviralo. Sitni detalji čine da se bolje upoznajemo, tako kad se za koju godinu, ako Bog da , upoznamo, znat ćemo mnogo sitnih detalja jedni o drugima. Meni je to bliskost i ja to volim.

Kao pocetnik na netu,neke sitne stvari bas o trivijalnim stvarima s kvazi prijateljima kojima sam pricala na pp.osvanule su na forumu.Znas kada se covek opece na malu vatru posle se i pozara boji.Sada je neka druga prica,sada sam stari vuk tacno znam ko mi prija ko ne.Tako se i ponasam.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime8/1/2010, 5:51 pm

Ma ja sam opuštena uvijek, pišem ono što mislim i osjećam, a to je uvijek nešto zbog čega nemam razloga da se stidim, sve i da neko kaže, ali ovi ljudi sa kojima se družim nisu takvi, to je sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime8/1/2010, 6:30 pm

besherat [sada ce me Dzoni osisati do glave],kuckala sam se s tobom i jako sam opustena sto i sama mozes primetiti,i prija mi.Ne stidim se nicega sto sam pisala jer nemam cega.Kazes ovi ljudi nisu takvi.Kada sam pocinjala i ja sam mislila da ni oni ljudi nisu takvi.Ja sam neko kome mora jako dugo da prodje vreme da bi se s nekim zblizila.koliko god izgledala komunikativno,nisam neko ko ce da ti kucne na pp.i da ti prica o svome zivotu.Prosto takva sam i u RL.Takva sam i ovde.Jednostavno sam neko ko ovaj ovde svet gleda ocima kojim zivi i u reali ,kod mene nema razlike.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime8/1/2010, 7:13 pm

Pa meni ćeš da pričaš kad tad. hepi
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime8/1/2010, 7:17 pm

Hocu draga moja jednom...kada se budemo nasli ovde na kafi kod mene.Ja sam takva koga zavolim i koga procenim da je zaista vredan pricam.Kod mene jedino prijateljatva imaju prave vrednosti,ljubavi dodju i prodju.A ti toga zaista imas u seb[Mislim prijateljstva ]i.Sto jedan meni dragi prijatelj rece,neke stvari prosto osetis ili ne osetis.Kod tebe sam to osetila.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime8/1/2010, 7:30 pm

Znam zato ti i kažem. Ja lako nalazim zajedničko jezik sa ljudima i uživam u tome. Uopšte mi nije važno da li je to na netu ili u RL. Moja osjećanja su uvijek ista.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime8/1/2010, 7:35 pm

Moja osecanja su ista,ali ljudi nisu isti.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Net priče..istina ili laž..?   Net priče..istina ili laž..? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Net priče..istina ili laž..?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Psihologija-
Skoči na: