LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Empty
PočaljiNaslov: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime9/1/2010, 12:20 pm

JA bukvalno ceznem kada ce da se pojavi neko ko zaista razmislja drugacije,neko cija pitanja ja vec necu znati unapred.JA prosto ne volim prosecne,osrednje,one koje ne mogu da podnesu tudje misljenje jer se ne slaze i ne poklapa sa njegovim i koji uvek daju isti odgovor na sve.A da pricam normalno o svakodnevnici,izvinite,ne umem.To je prosto tako,volim individualno misljenje,stav,Karakter,prosto uzivam u tome da se zanesem slusajuci Individualca kako iznosi SVOJE stavove slagala se ja sa njim ili ne,ali takvih ljudi nema,,,,kao da su svi izumrli. Imate li vi takav osecaj?Ili ja prosto gresim.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 40
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime11/1/2010, 2:13 am

Ne mrzim one koji ne misle kao ja, cak naprotiv, volim da se prepirem, i volim ljude koji imaju jasne stavove i to brane argumentima, makar bili totalno drugaciji od mojih, naravno samo da nisu maksimalno tvrdoglavi i da hoce da cuju i tudje misljenje. Da li ima takvih, pa recimo u mnogome se ovde medjusobno ne slazemo tako da samo ovde mislim da nas ima dosta, a pogotovo u ostatku sveta.
Nazad na vrh Ići dole
majacvet

majacvet

Ženski
Broj poruka : 491
Godina : 47
Humor : Male stvari me silno razvesele
Datum upisa : 04.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime12/1/2010, 1:42 pm

I ja volim dobre diskucije. I ne mrzim one koji misle drugačije od mene. Mnogo volim kad ljudi razmenjuju mišljenja, naravno, na kulturnom nivou i bez vređanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://beskraj.serbianforum.info/
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime12/1/2010, 2:03 pm

Samo glupi ljudi mrze one ljude,sa čijim se mišljenjem ne slažu..To su obično ljudi koji ne poznaju materiju i koji u životu nisu ništa naučili sem pisanja i čitanja..Naguslaju nekad ponešto i to je sve..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime12/1/2010, 5:15 pm

džoni azra ::
Samo glupi ljudi mrze one ljude,sa čijim se mišljenjem ne slažu..To su obično ljudi koji ne poznaju materiju i koji u životu nisu ništa naučili sem pisanja i čitanja..Naguslaju nekad ponešto i to je sve..

Gresis imam repliku.Nisu samo glupi ljudi koji mrze,imas sujetnih,ljubomornih,iskomleksiranih.Imas raznih fela ljudi, daleko od toga da su glupi,nisu glupi jednostavno znaju samo za taj osecaj svoje pameti ,i oni misle da su stalno u pravu.Mozda oni i znaju materiju,ali iznosenjem svoga misljenja on te prosto maltretira da ti razmisljas kao on,u protivnom krene da te vredje i proziva.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime12/1/2010, 7:03 pm

Postoje cetiri vrste ljudi, sto pretpostavljam da vec znate, i svako od nas spada u jednu od njih.

Oni koji znaju, i znaju da znaju.-njima svaka cast.
Oni koji ne znaju, i znaju da ne znaju.-naucice.
Oni koji znaju, i ne znaju da znaju.-njima treba pomoci.
I oni koji ne znaju, i ne znaju da ne znaju.-e od njih bezite glavom bez obzira! Very Happy

Sta vise reci.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime12/1/2010, 8:01 pm

Ja sam se pronasla u ovom prvom Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_biggrin mozda malo pretenciozno zvuci,ali ne bezim ni od toga da uvek nesto novo naucim,koliko god smatrala da dosta toga znam.Zato valjda i volim da stalno sa ljudima i diskutujem na raznoraznim temama,jer tu saznajem i vidim ko kako razmislja,kakvo je moje razmisljanje,gde se slazemo a gde ne/Sto je meni sasvim normalno.I nemam problem da kazem, e nisam ovde u pravu pa cak i da razmislim da mozda i ja u necemu gresim.[Sto je retkost Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_biggrin ]

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime12/1/2010, 8:36 pm

haha! Pa eto, svako se ovde nadje, to je cinjenica. Very Happy
I ovo zaista jeste osnova svake diskusije Smile
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/1/2010, 6:20 pm

Zato sto imaju bolesnu sujetu,i tesko im je prosto da priznaju i sami sebi da su nekada u zabludi i gresci.Mislim da od bolesne sujete nema gore bolesti,a kada se okrenem oko sebe zaista je mnogo takvim.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 3:00 pm

Mene licno ljudi da mrze,ne samo zato sto imam svoje misljenje nego zato sto izgleda imam kicmu,to je ono sto im najvise smeta kod mene.I sto sam osetila.Ne kazem ja da je moje misljenje uvek ispravno[ali uglavnom jeste],jer posle se ispostavilo da isto tako pojedinci misle ali ne smeju da kazu,kazu strah je gadna stvar.Ja nemam problem straha pa uvek kazem ono sto mislim cak i onome kome bi trebala samo da se smeskam.Licno ne mrzim nikoga niti sam sujetna kada neko iznese svoje misljenje kakvo god da je.Mislim da je najveci problem mnogih sto nece da priznaju ispravnost tudjeg misljenja ili u bolesnoj sujeti,ili cisto iz tvdoglavosti.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 3:31 pm

uopste ne shvatam zasto bi neko nekoga mrzio, zbog toga...ali uopste...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 3:42 pm

lucija ::
uopste ne shvatam zasto bi neko nekoga mrzio, zbog toga...ali uopste...

Znas draga moja Lucija u danasnjem vremenu izneti svoje misljenje,a to misljenje se nekome ne svidje iz tih i tih razloga onda oni krenu,pokusavaju da ti saviju kicmu.Kada to neuspeju onda pribegavaju raznim metodama.Ljudi prosto ne vole kazem ti iz mnogih razloga tudje misljenje ako se ne poklapa sa njihovim.Postoje ljudi koji su prosto navikli da sve sto kazu da to treba aminovati,pa i po ceni neispravnosti.Postoji itekako.

Jos nesto da dodam nije u pitanju da te ljudi ne vole zbog toga nego bas bas te mrze.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 3:49 pm

ma, Beskraj, znam da postoje, ali ne shvatam mrznju, a i iskreno da ti kazem, kad iznesem svoje misljenje a nekome se to ne svidja(a bude vecini i te kako), uopste me ne interesuje, i nije moj problem, vec te osobe kojoj se ne svidja...tako da ne zanima me to...jedino kada mi je "stalo" do nekoga, e tad se malo potrudim, ali ne previse, vjeruj mi..zasto bih?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 3:56 pm

Mrznju ni ja neshvatam ali ona je izgleda postala deo nase svakidasnjice,i polako se navikavam i na tu ljudsku osobinu,koja mi je licno jako strana.Sto ne znaci da je za druge nepoznanica.Postoje razni vidovi iznosenja misljenja,to je sirok pojam ja sam ovde dala na odgovoru malo vecu koncepciju iznosenja misljenja na poslu...sefovi...rukovodioci,kolege.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 4:01 pm

ma tek oni..me ne zanimaju, tek su mi oni "zadnja rupa na sviralu"...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 4:06 pm

Draga moja u mrznji ne postoje prve i zadnje rupe,mrznja je mrznja.Kada je vidis i pogledas ocima ne moze da te ne dodirne,nedotakne i prosto koliko god sve to tebi izgledalo kao sviralo ne mozes da ostanes hladan.Ako si covek,a nisi takav negde u malom mozgu zna sve da zaboli.

Nazad na vrh Ići dole
Dragana

Dragana

Ženski
Broj poruka : 88
Datum upisa : 28.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 4:08 pm

Riječ mržnja , meni je osobno stran i nepoznat osjećaj . Možemo se ne slagati sa nečijim stavovima i mišljenjima ali to nije razlog da bismo nekoga i mrzili .
Riječ mrziti , preteška je riječ . Neslanjanje u mišljenjima može kod nekoga izazvati nelagodu i ljutnju ali , ne opravdavam mržnju .

Razmišljati u nekim segmentima drugačije , nije ništa strašno . To je tek dobar poticaj za kvalitetnu raspravu .
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 4:10 pm

zaboli, ali vise treba da zaboli te "mrznike" ako se uopste tako moze reci, nego nas koji osjecamo tu njihovu mrznju...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 4:15 pm

Znas draga moja kada zbog necije mrznje,svog iznetog ispravnog misljenja a znas ko si kakav si i sta si ostanes bez posla na ulici,jer taj neko ne misli isto kao ti.Ne moze da te nedotakne,i da te nezaboli koliko god on bio nebitan lik u mome zivotu.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 4:17 pm

pa da shvatila sam te sad o cemu govoris, to je ono najgore...ali bas najgore...(kada necija egzistencija zavisi od takvih idiota..)..strasno..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 4:29 pm

Mrzete jer si od njih uspesniji,obavljas posao kako treba,zeljan si ucenja i znanja u svakom trenutku,zelis da napredujes samo svojim znanjem.I na kraju kazes sta mislis,a oni te vec i onako mrze zbog svega ovoga navedenog.I tu je kraj.Veruj mi draga Lucija,ne znam kako je mrzeti,ali ju je grozno osetiti.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 4:38 pm

mrznju sam jednom osjetila,od meni nekad drage osobe... i nije mi bilo dobro uopste zbog toga, i tad sam se sebi zaklela da vise nikada necu dozvoliti da me "dotakne" tako nesto, jer ja niti znam da mrzim, a niti zelim...ali ako mene neko "salje to odvratno stanje mrznje"..ja sam tu, vjeruj mi, ne znam zasto.."potpuno odsutna".. nekako ne prepoznajem to stanje i mislim da je to nesto drugo a ne mrznja...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 4:46 pm

Malo smo se odaljile od teme,mada ima koncepciju.Znam o cemu pricas,ali to stanje je jako prepoznatljivo,jako osetljivo kada je neko salje prema tebi.Osecaj je...ma nemogu ti opisati taj osecaj coveka koji mrzi i tebe koja stojis i upijas toliku mrznju.Znas sta je draga moja Lucija kada goris u vatri...nista prema tom osecaju.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 4:53 pm

mislim da znam...na zalost...sta je kad "goris u vatri"...samo to je dovoljno, da znam o cemu govoris...lako je "teoretisati"...ali "praksa" je nesto sasvim drugo,..tako da znam iz iskustva...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime13/2/2010, 5:02 pm

O toj mrznji ti pricam,kada si nemocan da joj se odupres,a svuda je osecas,A to da li me komsija mrzi,ili nekada neka bivsa ljubav koju sam ostavila pa me mrzi zbog toga sto je ostavljena nikada nisam uzimala nesto previse sebi.Jer nije po mome imala tu jacinu i intezitet,kao sada.

Nazad na vrh Ići dole
cernodrimski

cernodrimski

Muški
Broj poruka : 34
Godina : 56
Datum upisa : 18.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime25/2/2010, 5:15 pm

ееее бескрај бескрај,на те твоје прве реченице шта си написала у првом посту мени се заснива цела моја зивотна филозофија,и можда баз зато људе често пута ме избегавају,не умем да трачарим,не умем,да потценим него га поштујем ,свакога,али када попаднем у просечном,ако може тако да се каже просечном друштво које прича рекла казала онда имам утиосак да сам попао у једну велику бездну од коју немогу да излазим,а и када причам о темам за коју мало људи хоче да причају,онда каже да само фантазирам,,не мрзим такве људе али у задње време лакше ми је када сам са мање људи око мени али барем могу  до миле воље да причамо.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nikodin.hit.bg
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime25/2/2010, 5:51 pm

Upravo tako i ja sam neko ko ne da nemoze sa ljudima,ali imam osecaj ponekada da me gledaju kao da sam dosla sa neke druge planete.Mene iskreno i izbegavaju,jer sam ostra,britka na jeziju ali ne i bezobrazna sto je vrlo bitna stvar.Ono sto mislim kazem,znam da saslusam...ali jednostavno ono sto ja pricam i kazem samo mali broj ljudi izgleda moze da shvati.Nisam jednostavna,i nisam prosecna jer prosecnost je jedina stvar koja me moze ubiti u ovome zivotu.S ovim zadnim sto si napisao slazem se i ja ,mnogo prijatnije se osecam u malom krugu ljudi koji me razumeju,i koje ja razumem.Jer izgleda zaista vecina ljudi mrze one koji ne razmisljaju kao vi,a to sam se uverila sijaset puta.

Nazad na vrh Ići dole
^ljubicastonebo^

^ljubicastonebo^

Broj poruka : 333
Datum upisa : 23.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime1/3/2010, 9:37 pm

JA bukvalno ceznem kada ce da se pojavi neko ko zaista razmislja drugacije,neko cija pitanja ja vec necu znati unapred.JA prosto ne volim prosecne,osrednje,one koje ne mogu da podnesu tudje misljenje jer se ne slaze i ne poklapa sa njegovim i koji uvek daju isti odgovor na sve.A da pricam normalno o svakodnevnici,izvinite,ne umem.To je prosto tako,volim individualno misljenje,stav,Karakter,prosto uzivam u tome da se zanesem slusajuci Individualca kako iznosi SVOJE stavove slagala se ja sa njim ili ne,ali takvih ljudi nema,,,,kao da su svi izumrli. Imate li vi takav osecaj?Ili ja prosto gresim.

Upravo sam stekla utisak ,da ne podnosis ljude koji razlicito misle?
Obzirom da si navela odlicne parametre,ne bi bilo lose ispostovati one koji razlicito misle,odnosno NE generalizuju stvari.
Ja sam jedna od takvih:)Uzivam o svemu da "mislim"na sebi svojstven nacin,svidelo se to nekima ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime1/3/2010, 9:45 pm

Ne negresis skroz si u pravu,i ja sam neko ko prosto uziiva za individualnim misljenjem,pa cak i ako stavovi nisu isti.Cak i ako nisu isti jos vise u tome i uzivam,u zdravoj razmeni misljenja.Ali takvih ljudi je sve manje i manje.Ljudi prosto napisu misao kratku i jasnu i stime su dali odgovor,a kada ih pitas zbog cega je tako argumenata na to nema.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime1/3/2010, 9:52 pm

Ovde moram da dodam jos jednu stvar ja volim da vodim dijalog sa ljudima koji nemaju isto misljenje samnom,i ne mrzim ih.Ali ne volim da vodim razgovore sa ljudima [a stime sam se jako puno sretala],sujetnim koji po svaku cenu hoce da ti nametnu svoje vidjenje stvari i svoje misljenje.Takve razgovore ne volim.

Nazad na vrh Ići dole
^ljubicastonebo^

^ljubicastonebo^

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime1/3/2010, 9:54 pm

Slazem se.Postajemo kontabilni na sebi razlicite nacine,sto je u filozofiji ili psihologiji,skoro kao :kamen mudrosti!

ps.Imati sopstveni stav[makar i kontraindikovan u odnosu na okolinu,individue ili grupe,prerasta u prvi cin genijalnosti.
Ako takav stav [postane stav za opste dobro]onda se genijalnost potvrdjuje ili priznaje.
Najveca tragedija genija jeste ,upravo tanka linija ludila i zdravog razuma.I sto se na zalost manifestuje padavicom ,bolescu koju su zdravstveni radnici proglasili bolescu genija.
Na jednom seminaru,posvecenom mom najdrazem knjizevnom liku Dostojevskom,bilo je reci i o tome.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime1/3/2010, 10:06 pm

Treba imati svoj stav,slazem se apsolutno,ali se ne slazem da treba svoj stav po svaku cenu nametati kao ispravnost.Jer po meni tu nema genijalnosti,ni ludila samo je bezobrazluk u pitanju.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime1/3/2010, 10:30 pm

То ти је као тамо где сам некада радио. Ја сам видео бело, остали су видели наредбу, ја сам видео закон, остали су видели налог како да раде. Вечина је тако размишљала, има пар светлих изузетака. У тренутку видиш да си окружен са лицимерима који у торбама вуку чланске карте свих странака. Љубили су Милошевића, кланјали се покојнику, са овим последњим не знам шта раде.
Ако бих рекао да су овце увредио би овце, ако бих рекао да су фекалије и фекалије бих увредио.

https://poezija.darkbb.com
^ljubicastonebo^

^ljubicastonebo^

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime2/3/2010, 5:48 pm

Mrze,jer se razlikuju od njih.Posebno ako osete snagu,jacinu,intelekt ili posebnost tog coveka [u malom kolektivu]recimo.
Danas je nemoral,kategorija koja se plasira.Znaci da posebne osobe jesu bele vrane i crne ovce.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime2/3/2010, 5:53 pm

Upravo zbog ovoga gore sto je Masada pisao i ti sto si navela[a moram da kazem da radim u vecem kolektivu,i da nisam nista posebno]sam neko ko je u firmi na odstrelu.Zasto,zato sto netrpim nemoral,licimerje i kako rece Masada nemam verovatno neku propusnicu za zivot.A sve ostalo imam sto izgleda danas nije na ceni.Ma ne mogu o tome ni da pisem samo se iznerviram. Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime2/8/2011, 3:21 pm

Moja misljenja se uglavnom razlikuju od misljenja vecine i niko ih i ne slusa hepi Ljudi se osecaju sigurno izvan grupe,pa smatraju da ce izgubiti oslonac ako istupe...Zato vecina i ne razmislja,vec samo prihvati tudji sud hepi
Nazad na vrh Ići dole
Anima

Anima

Broj poruka : 321
Datum upisa : 25.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime28/7/2012, 11:04 am

mrze iz straha ili zavisti i tačka
Nazad na vrh Ići dole
Marea

Marea

Broj poruka : 43
Datum upisa : 19.09.2012

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime27/9/2012, 6:25 pm

Mozda i ne mrze, vec takvi ljudi jednostavno misle da su oni u pravu, i da svako ko misli drugacije nije dobrodosao. Rekla bih, nemaju sirinu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi   Zasto  ljudi mrze  sve one koji ne misle kao Vi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Zasto ljudi mrze sve one koji ne misle kao Vi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: