LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Forumi

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Forumi   Forumi Icon_minitime15/1/2010, 11:42 pm

Sta mislite sta je najpotrebnije da jedan forum opstane?
Kvalitetni postovi,dobro drustvo,izgled....ili nesto sasvim peto?

Pa u zadnje vreme posto sam obisla manje forume shvatila sam da od svega ovoga navedenoga gore izgleda nista nije toliko potrebno,Da bi forum opstao potrebno je da nemas svoje misljenje,da mislis kako ti gazda kaze[da gazdu tapkas po ramenu i da stalno pricas to je to],drustvo da ti budu istomisljenici koji ce podraziti tu jednu pricu, a ostale stvari nisu toliko ni bitne.Sem ako se ne napravi neka frka ili digne prasina pa na tog jednog ili jednu poskoce svi ostali.Mene ovi manji forumi sve vise i vise podsecaju na klanove i to me jako nervira na njima.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded

Poslednji put izmenio Beskraj dana 27/1/2010, 7:06 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/1/2010, 11:47 pm

Sve pomalo.....
Najbitnije da sirimo razonodu, zabavu, lepu rec. Dobo drustvo,drugo, kvalitetni postovi ali ni kvalitetni postovi ne mogu bez upadica koje im daju šarm,i mislim da je isto tako bitan i izgled foruma jer to je ono sto u stvari prvo primetis sve ostalo dolazi kasnije.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/1/2010, 12:17 am

Da bi jedan forum opstao potrebno je pisanje i puno tolerancije..Sve ovo što si naborjala dolazi poslije,što nre znači da ni to nije bitno...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/1/2010, 12:29 am

džoni azra ::
Da bi jedan forum opstao potrebno je pisanje i puno tolerancije..Sve ovo što si naborjala dolazi poslije,što nre znači da ni to nije bitno...

Cekaj,cekaj molim te.Ti mene stalno bunis Forumi Icon_biggrin pa to se valjda podrazumeva cim sam se uclanila.Nisam valjda dosla da posmatram forum,mada ima i takvih.Napisala sam kvalitetni postovi[sada sta ko smatra po kvalitetom to je vec diskutabilna rasprava],ali podrazumeva pisanje.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/1/2010, 12:46 am

Mene zove društvo na forume, tako da na forume idem zbog njih. Na mene utiče jako izgled foruma i to iz dva razloga, prvi je što volim da je lijepog dizajna ( po mom ukusu ), a drugi je da sam ćorava i onda mi je izgled foruma vrlo bitan momenat. Kad je crn, stvarno mi oči ispadnu dok nešto napišem. Onda mi je bitno kakav je sadržaj podforuma, mada na svakom nađem ono što mene interesuje. Na svakom forumu imam svoje društvo , neke poznajem manje, neke više, ali se na svim mojim forumima lijepo osjećam i opet, negdje manje, negdje više. Ovaj forum mi je sada baza ili kuća ( ko zna razumijet će ) lol! Ovdje se najljepše osjećam.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/1/2010, 1:02 am

Beskraj ::

Cekaj,cekaj molim te.Ti mene stalno bunis Forumi Icon_biggrin pa to se valjda podrazumeva cim sam se uclanila.Nisam valjda dosla da posmatram forum,mada ima i takvih.Napisala sam kvalitetni postovi[sada sta ko smatra po kvalitetom to je vec diskutabilna rasprava],ali podrazumeva pisanje.
Ne bunim..
Ne bunim..Najglavnije je da čovjek ne izgubi volju za pisanjem..Kao što sam je ja izgubio..Ali vi ste tu i tzo je jedino što me veže za ovaj forum..I što kaže besherat..Ovdje se osjećam isto kao kod kuće..
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/1/2010, 1:06 am

Ako ti se ne piše džoni, ti ubacuj muziku i slike. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/1/2010, 10:45 am

Ne bunim..
Ne bunim..Najglavnije je da čovjek ne izgubi volju za pisanjem..Kao što sam je ja izgubio..Ali vi ste tu i tzo je jedino što me veže za ovaj forum..I što kaže besherat..Ovdje se osjećam isto kao kod kuće..

Tema za pisanje se nikada ne moze izgubiti,jer kada nisam raspolozena za neko moje licno pisanje onda uzmem da filozofiram.Ili ako mi nije ni do toga onda kako rece besherat uzmem i lepim fotografije jer me to opusta.Na kraju krajeva svako otvori ono sto ga zanima i eto inspiracije za pisanje.Ajde Dzoni malo se pridigni,
okreni se malo napred malo pozadi i eto inspiracije,a cim nju imas imaces i volje.Upravo tako trenutno i ja se osecam na ovom forumu kao kod kuce jer ne bi provoldila ovoliko vremena i truda na njemu da mi nije lepo.A lepo mi je jer ima sta da se procita,zaista ima jako dobrih postova,par ljudi koji su mi jako dragi.Za svakoga ponesto.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/1/2010, 11:16 am

Ne bunim..

Tema za pisanje se nikada ne moze izgubiti,jer kada nisam raspolozena za neko moje licno pisanje onda uzmem da filozofiram.Ili ako mi nije ni do toga onda kako rece besherat uzmem i lepim fotografije jer me to opusta.Na kraju krajeva svako otvori ono sto ga zanima i eto inspiracije za pisanje.Ajde Dzoni malo se pridigni,
okreni se malo napred malo pozadi i eto inspiracije,a cim nju imas imaces i volje.Upravo tako trenutno i ja se osecam na ovom forumu kao kod kuce jer ne bi provoldila ovoliko vremena i truda na njemu da mi nije lepo.A lepo mi je jer ima sta da se procita,zaista ima jako dobrih postova,par ljudi koji su mi jako dragi.Za svakoga ponesto.
Što se tiče postova ,stvarno su kvalitetni,pogotovo poezija..Msada i ja smo jednom pričali da bi dobro bilo da se uzmu naše pjesma i da se stave u knjigu i izdaju..Mislim da to nebi bila loša ideja jer ,stvarno ima puno kvalitetnih pjesama.Ko god dođe na ovom forumu i bude čitao poeziju imaće šta da pročita..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/1/2010, 9:45 pm

Definitivno mislim da su najpotrebniji clanovi koji su aktivni na forumu,jer oni su tu koji pisu i odrzavaju forum sve ostalo posle vuce jedno za drugim.Znam neke forume gde im je izgled prvoklasan,drustvo je dobro ali ako sam 100 posto zbog druzenja onda cu da odem na fejs, na msn ili neki drugi vid druzenja a ne na forum, ali nazalost niko nista nije pisao.Tu nema opstanka forumu koliko god administrator cucao na njemu.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/1/2010, 10:19 pm

meni se cesto puta ne pise nista, ali "udjem" da vidim (navikla se), procitam nesto sto mi je zanimljivo, a vise puta bih pisala nesto sto bih samo ja razumjela...sve zavisi od raspolozenja...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/1/2010, 10:55 pm

lucija ::
meni se cesto puta ne pise nista, ali "udjem" da vidim (navikla se), procitam nesto sto mi je zanimljivo, a vise puta bih pisala nesto sto bih samo ja razumjela...sve zavisi od raspolozenja...

Naravno da covek nekada nije raspolozen za svoje neko pisanje sto te savrseno razumem,nekada prosto nema inspiraciju.Ja kada je nemam zalepim se na fotografiji gde mi je zaista nekada najopustenije.Jer zaista to volim,i nelepim je onako bezveze,bas svaku biram.A sto se tice pisanja,pisi draga moja uopste nije bitno ko ce da te razume,bitno je da samu sebe razumes,a mi cemo te shvatiti.Pa ja pisem najvise zbog sebe,mene mozda mnogi i ner azumeju ali ja se tu ni nesto netrudim.Najiskrenije.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime17/1/2010, 2:39 pm

Sta mislite sta je najpotrebnije da jedan forum opstane?
Kvalitetni postovi,dobro drustvo,izgled....ili nesto sasvim peto?

Bas sinoc sam pricala sa jednom clanicom koja je po meni samo potvrdila neko moje misljenje.Radi se o jednom forumu koji naravno ne moze nikada da probadne[barem ja mislim]ali prosto je doslo do zasicenja na njemu.Zbog cega?Sve se svelo na pozdrave i cestitke,starih clanova sve je manje i manje a automatski sa njima su nestali i oni lepi postovi koji su svi rado citali.Kako sama kaze bilo je dovoljno da se par njih vrate i da forum ponovo dobije onu zivost,i onaj kvalitet koji je imao.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/1/2010, 12:22 am

Razradio se taj forum. Meni je ipak najljepše ovdje u svojoj kući. lol!
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/1/2010, 2:02 am

Ja sam samo na ovom forumu, i to prvi put, to nikada nisam voljela, kada mi je neko pricao o forumima i "prijateljstva" neka pominjao, ja sam se smijala...a sada...hm...pa moze biti da se ljudi "spoje" na neki "cudan" nacin, evo to govori neko ko najiskrenije nikada nigdje nije "zalazio" osim na jos jednom jedinom, i to nisam nista pisala samo citala,na tom forumu i to iz nekih razloga a ostalo...nista...dakle...forumi mogu biti neka "zaraza" ili tako nesto, a zanimljivo je sto ja skoro o svima imam meni "jasnu"sliku, kad kazem JASNU mislim naravno meni jasnu...sto od pp sto ovdje...i sve to zajedno stvori neku "bit" i "nit" izmedju "nas"...sve u svemu mislim da ste (manje vise) SVI SJAJNI..."cast" izuzecima....ali ova "cast" je ono "dno dna"...no SVIJET JE LOPTA SARENA.....
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime19/1/2010, 7:18 pm

Na svim forumima ima onih koji su prijatni,i oni koje Lucija ti zoves dnom dna.Nekome sam na primer ja kao clan sjajna,dok na nekom drugom forumu misle da ja sto radim je dno.To je stvar ukusa.Svi mi clanovi smo naravno razliciti na svoj nacin,ali svako i na svoj nacin ostavlja pecat sebe.Naprimer ja sam na ovom forumu ostavila pecat nepismenosti... Forumi Icon_biggrinSve zavisi ko sta trazi na forumu i sta trazi.Za svakoga imam ponesto,samo treba da se pronadje.

Nazad na vrh Ići dole
majacvet

majacvet

Ženski
Broj poruka : 490
Humor : Male stvari me silno razvesele
Datum upisa : 04.10.2009

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime21/3/2010, 12:57 pm

Hej, Beskraj, nisi ti nepismena, vec dobropismena Forumi 351161 Forumi 817300
Nazad na vrh Ići dole
http://beskraj.serbianforum.info/
Sayonara

Sayonara

Muški
Broj poruka : 858
Godina : 52
Datum upisa : 10.04.2010

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 6:35 pm

Very Happy Da bi Forum opstao, potrebno je da se na njemu nađu ne samo ljudi koji isto misle, već i koji misle različito od drugih ljudi. Svako od nas je poseban na svoj način, svako od nas ima nešto što je vredno. Nekim čudnim spletom okolnosti, sve te različitosti se savršeno uklope u jedan veliki mozaik. I to tako funkcioniše, kao jedan veliki organizam, svaki njegov deo ima svoju funkciju koja nadopunjuje drugi deo, i tako se sve to dešava na najbolji mogući način. Niko i ništa nije savršen(o) ali je nekad tako blizu, da bude tako.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 6:39 pm

Sayonara ::
Very Happy Da bi Forum opstao, potrebno je da se na njemu nađu ne samo ljudi koji isto misle, već i koji misle različito od drugih ljudi. Svako od nas je poseban na svoj način, svako od nas ima nešto što je vredno. Nekim čudnim spletom okolnosti, sve te različitosti se savršeno uklope u jedan veliki mozaik. I to tako funkcioniše, kao jedan veliki organizam, svaki njegov deo ima svoju funkciju koja nadopunjuje drugi deo, i tako se sve to dešava na najbolji mogući način. Niko i ništa nije savršen(o) ali je nekad tako blizu, da bude tako.

Ovde bi se slozila s tobom upravo razlicitost misljenja je ono sto je i najzanimljivije na forumima.Svako od nas ima svoje misljenje predpostavljam ali mali broj ljudi ga iznosi.Uglavnom svi se po tim forumima drze jel jednog koga zacrtaju da je najpametniji i njegovu pricu vrte iz posta u post.To je ono sto me najvise uzasava na svim forumima.Ne volim i nisam pristalica svadja i nametanja svoga misljenja po svaku cenu,jer mozda i ja nisam u pravu,ali volim uvek zdravu diskusiju koja i daje lepotu foruma.

Nazad na vrh Ići dole
Sayonara

Sayonara

Muški

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 6:54 pm

Very Happy Poenta Foruma je da svako otvoreno kaže ono šta misli o određenoj temi, bez obzira što na prvi pogled nema mnogo dodirnih tačaka sa početnom temom, ali u nekom daljem toku diskusije, put te uvek nanese do polazne osnove. U stvari, kad se pređe krug, puno pitanja i odgovora, stvari dođu na svoje mesto. Bolje je biti otvoren, nego pretvoran, i izdavati se za onoga ko u stvari nisi.
Nazad na vrh Ići dole
vučko

vučko

Muški
Broj poruka : 1382
Godina : 65
Humor : može biti...
Datum upisa : 09.04.2010

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 7:01 pm

Hej!Evo je SaMar.Brišem,inače će da padne prozivka

ĆAO!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 7:07 pm

Sayonara ::
Very Happy Poenta Foruma je da svako otvoreno kaže ono šta misli o određenoj temi, bez obzira što na prvi pogled nema mnogo dodirnih tačaka sa početnom temom, ali u nekom daljem toku diskusije, put te uvek nanese do polazne osnove. U stvari, kad se pređe krug, puno pitanja i odgovora, stvari dođu na svoje mesto. Bolje je biti otvoren, nego pretvoran, i izdavati se za onoga ko u stvari nisi.

Poenta jeste,ali masa ljudi dolaze na forume ne znajuci ni zasto ni kako.Ta poenta im se svodi na stalno klimanje glave i potvrdjivanje postova clana koji je na primer iznad njega nesto napisao.Naravno bolje je biti otvoren,ja sam jedan od clanova gde se retko ko samnom slaze po forumima[ne mislim na ovaj jer ovaj nije tipican primer za to],ali imam svoje misljenje ali naravno ako uspes da me argumentujes u neispravnost moga misljenja sasvim O.K. Postujem Zato diskusije postoje jer covek na kraju krajeva kao savrseno bice Forumi Icon_biggrin ipak moze da primeti ako hoce i da gresi ponekada,Te pretvorene koje ti nazivas najvise izbegavam jer oni kazu nesto a u stvari ne kazu nista.Ali takvi su jako ociti.

Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1575
Datum upisa : 27.12.2008

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 7:17 pm

vučko ::
Hej!Evo je SaMar.Brišem,inače će da padne prozivka

ĆAO!!!!!
Ju, šta ovo treba da znači? Zar ja, što govorim tiho i vodim psa sa sobom Forumi Icon_biggrin ?
Nazad na vrh Ići dole
vučko

vučko

Muški

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 7:23 pm

Ma ništa,bre,to ja pokušavam da bdem duhovit.

Očigledno da mi ne ide od ruke.

Inače ,da li ti se dopao moj san?
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 7:29 pm

Ma znam, zar sam ti zvučala zabrinuto?
San je predivan, kao da si opisivao ono što upravo doživljavam iz dana u dan....
Nazad na vrh Ići dole
Sayonara

Sayonara

Muški

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 7:36 pm

Very Happy Imaš jako puno pretvornih ljudi i moje iskustvo sa raznih Foruma mi govori da se retko kada ceni iskrenost. Po nekom (čudnom ) pravilu, Forumi nekima služe da se maskiraju, da oko sebe i drugima serviraju drugačiji svet od onoga koji ga okružuje. Time samo sebi odmažu, zavaravaju se i počnu da žive drugi život, van realnosti. Pretvorni su ljudi, na žalost, većina i nekad su ubedljivi u svojim pričanjima, imaju moć da rečima naprave od nečeg malog nešto veliko. Da sebe veličaju i stavljaju se iznad drugih.
O tome da je čovek savršeno biće-Beskraj-možemo na drugoj temi.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 7:42 pm

Jao gde me nadje sa temom savrsenost???Tu sam jako slaba i mislim da bi rasprava potrajala do jutra.A ne bi dosli do konacnog resenja,jer bi ja bila u pravu. Forumi Icon_biggrin S ovim gore se slazem u potpunosti, zato i volim ovaj forum jer za ovih godinu dana koliko sam mogla da upoznam clanove zaista ono sto volim kod svih njih je njihova iskrenost i ono lice koje zaista je njihovo.Ako su besni...ljuti neraspolozeni srecni kroz svaki njihov post to se oseca.Na drugim forumima ne znas sta je lice a sta je maska.Samo sam se stalno pitala cemu to?Koga on ili ona time zavarava mene...tebe...njega...ne.Samo sebe.Na kraju krajeva svi mi imamo ogledala koja na kraju veceri ili jutra stanemo ispred njega i vidimo ko smo i sta smo Zar ne?

Nazad na vrh Ići dole
Sayonara

Sayonara

Muški

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 7:51 pm

Very Happy Što je najgore, takvi se toliko zaborave i užive u svom novom svetu i u svoju drugu ličnost da i sami ne znaju šta je zapravo njihova prava ličnost. Onda u svojoj psihi stvore drugu ličnost koja po potrebi i okolnostima u kojima se nalazi, i ispliva na površinu. Bojim se da oni sami sebe zavaravaju, jer im je lakše da žive u nekom svom svetu koji nema veze sa onim što se dešava oko njih. I što je najgore, počnu da ubeđuju ljude oko sebe da su oni, takve "dvojne"ličnosti, isti kao i što su bili a u stvari su se mnogo promenili. U ogledalima vide narcise, ništa više. Oni su sami sebi dovoljni i prosto ti bude muka kada krene razgovor sa njima.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 7:55 pm

E cekaj...ja jesam malo po prirodi narcisoidna ali iskreno nisam udvojena licnost. Forumi Icon_biggrin Ima negde tema o svemu tome sto smo razgovarali dosta na psihologiji i filozofiji.

Nazad na vrh Ići dole
Sayonara

Sayonara

Muški

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime15/4/2010, 7:58 pm

Very Happy Nisam ni rekao da si udvojena ličnost, samo da ima takvih ljudi. Nismo ni svesni koliko ih je. A narcisoidnost ne mora nužno biti loša. Ona te primorava da stalno radiš na sebi, da se usavršavaš. Prebacujem se na psiho-filozofiju.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/4/2010, 8:31 pm

O tome cu napisati uskoro doktorsku disertaciju.Na njima sam apsolvirala.

Nazad na vrh Ići dole
Digi-Grobar

Digi-Grobar

Muški
Broj poruka : 57
Godina : 58
Datum upisa : 02.05.2009

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/4/2010, 9:24 pm

Mislim da malo preterujete u oceni foruma.Mozda su na pocetku svog nastanka to i bili,ali vremenom su postali poligon za male ljude,koji se ne usudjuju u realnosti ukljucivati u diskusije i zbog toga vuku komplekse.E,jadan je onaj ko forumu pridje sa ozbiljim misljenjem.Zavrsece naravno kod nekog neuropsihijatra a bice izludjen od ljudi,sa kojima mozda u zivotu ne bi razmenio ni pola recenice.
Ja sam se prvi put ukljucio u forume pre godinu dana,poceo da pisem ozbiljno i zatim shvatio da neke diskusije vodim sa polupismenm ljudima.Najverovatnije da bih odustao i nestao sa neta,ali sam se u poslednjem momentu presaltovao na zabavne i opustajuce teme.
E sad,i tu dolazi do problema.Uvek mi Froid padne na pamet,ali je sex i isfrustriranost zbog nedostatka istog sustina svih sporova i svadja.Svi se prave cool,ali se ipak zna sta potajno ocekuju na svakom forumu.Vrlo su retki oni koji tu zaista dolaze da se zezaju.A to svi pricaju,pa ti budi pametan i prepoznaj.
Upravo zbog toga,vrlo ozbiljen teme iz moje specijalnosti,ja vise nikada ne pokusavam ozbiljno komentarisati.Moj moto je postao,vazno je samo dobro se zezati.
A inace sam na svim forumima koji su mi na bilo koji nacin postali dostupni.
Jedino me proterase sa mog maticnog,koga sam smatrao virtualnim domom.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/4/2010, 9:32 pm

Digi ovde si zaista savrseno u pravu svaka ti cast.Delim sva misljenja s tobom,napisana.Ja sam neko ko zaista forume dozivljava kao realu i lepo si rekao ako ovako nastavim[mada sam malo tempo usporila]neki Guberevac mi ne gine Forumi Icon_biggrin Ljudska glupost me ubi...laz,komleksi,frustracije,bolesne fantazije i svi oni nedostaci pojedinaca.Kako i sam kazes sa pola ljudi verovatno u reali ne bi promenila ni dobar dan a kamoli neku komunikaciju.Forumi jesu zabava i druzenje,ali kada nesto procitam od cega mi se podigne kosa ja jednostavno ne znam da to iskuliram. Ovde je malo drugacije...ne malo malo vise ali...ma ne bi vise sada o tome mozda nekom drugom prilikom. Forumi Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Digi-Grobar

Digi-Grobar

Muški

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/4/2010, 10:18 pm

Ja sam se zaista sreo sa dvadesetak ljudi koje sam upoznao na forumima.Oni zaista mogu sluziti i kao lepo mesto upoznavanja,jer se tu saznaju neke osobine licnosti,koje u privatnom zivotu ne dolaze do izrazaja.Niko se nije pokajao sto me je video,a sa mnogima sam nastavio cvrsto prijateljstvo i druzenje.
Ipak,u situaciji sam da npr, sada nekome najnormalnije kazem,ajde da se sretnemo negde na kafici,mogu doziveti neprijatnosti zbog mase kretena koja ovde oridinira.
Sad sam u situaciji,da po prvi put u zivotu ne smem nekoga pozvati na susret jer ce drugacije da se protumaci.SMesno.A moje namere su krajnje iskrene,sto sam dokazao sa imenom,mestom prebivanja i svim tim stvarima sto me ljudi u realnom zivotu znaju.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime16/4/2010, 10:33 pm

Digi savrseno te razumem.Ali pozvati nekoga na kaficu i prihvatiti tu kaficu mislim da treba da prodje jedan dobar perio upoznavanja.I to da li mozes uopste nekoga tako dobro ovim vidom i upoznati.Mene na nekim forumima prvo pozovu na kaficu,pa jos ne stignem ni da odgovorim dobijem pp vec me zove u krevet.A naprimer radi se o cllanovima koji nijedan jedini post nisu napisali na forumu.I sta sada ne znam od cega sam se vise prepala od te kafice ili od kreveta. Forumi 817300 Salu na stranu...ali zaista je tako.Naravno ovo nema nikakve veze sa tobom i tvojim pisanjem,ovo je neko moje licno misljenje.Nekim ljudima prosto forumi dodju ne kao vid zabave i opustanja nego prosto se registruju da bi zaista utrcali i istrcali iz necijeg kreveta.Jer u reali to ide malo teze izgleda za pojedince. Forumi Icon_biggrin Imas raznih likova i sklopova.Ma naslusala sam se ja svega i svacega.Tako da me je nekada frka i od kafice. Forumi 817300To isto vazi i za zenski deo populacije koji je po meni jos gori .One i ne zovu na kaficu.Bas jedan forumski prijatelj jako dobar mi skoro prica za slucaj totalno nepoznate clanica koja se uclanila odmah ga je pitala za kameru Forumi 817300 kaze da ne gube vreme.Imas Digi razlicite profile ljudi,razlicite poglede ko je zasto na forumima i po forumima i to je samo njima znano.

Nazad na vrh Ići dole
Digi-Grobar

Digi-Grobar

Muški

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 12:22 am

E Beskrajko moja draga.Ja i ti ne kontaktiramo,ali sada od prilike mozemo nazdraviti za godinu i kusur naseg poznanstva.Zasto te cudi to sto te pozivaju u krevet.Ljudi sa tim pre svega omalovazavaju sebe,a ne tebe.Evo npr ja cu te odmah razocarati.Zaista drzim do sebe,pa samo sa nekim ko mi se nenormalno svidi mogu se odluciti na krevet.Kako sad da pozovem tebe.Jbg,mozda kad bi me lepo zamolila bih i otisao da ti ucim jer si mi draga forumska poznanica,iako smo se uglavnom na temama razilili,narocito u klupskim bojama.
Ej,mala sala,ali stvarno jedan fenomen.Ajde ti meni odgovori zaista,nije mi jasno.Zasto se prilikom poziva u krevet ti nalazis uvredjenom.Pa covek sam sebi sa tim pljune u lice.
Ma to su bre samo price od isfrustriranih osoba.Evo na nevidjeno bih stavio glavu na panj,da sam spavao sa vise riba od njih,ali ni sa jednom zbog recke nego je to ostavilo traga na mom srcu i dusi.I nije ih bilo nesto bas previse. A ti koji licitiraju.svi zajedno se bojim da su imali par lakih petinga,a mozda je neko imao ludu srecu da ga ujak gastabajter odvede u neki puf.A verovatno je njegova sreca i u tome,sto devojka koja tamo radi iz profesionalnih razloga ne siri pricu o njegovim podvizima u krevetu.
Ma pusti Beskrajko,sve su to budale,ali net ima i onih lepsih strana.Evo ja sam stvorio nekoko prijateljstava virtuel-realnih i siguran sam da ce trajati do kraja zivota.Jedan od njih je ovaj vas Johni,volim ga ko rodjenog brata pa se nadam da ce mo se uskoro i videti kad nas put nanese.
Posebno su mi drage osobe sa kojima sam se razmimoilazio u misljenjima a pokazale se kao pravi lafovi.Iskreno,Masada me je prijatno iznenadio,jer smona onom forumu rezlai jedan na drugog,pa sam cak ocekivao i ban,ali sam ovde naisao na tako dobar prijem,da sam odmah shvatio da je on jedan od tih normalnih i sasvim ok ljudi zbog kojih je i korisno biti na forumu.Ko zna.Mozda se i sa vama odavde jos nekima upoznam licno.Evo i Masadi obecavam da od poziva u krevet nema nista,hahaha
Pozdrav Beskrajko.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 12:35 am

Digi stvrarno si blesav.Da, znamo se sa dosta foruma ali kao sto i sam rece zaobilazimo se svuda u velikom luku Forumi Icon_biggrin mozda zbog dodirnih tacaka.Ne nenalazim se uvredjenom zbog raznoraznih poziva krevetskih samo sam vise iznenadjena tolikim frustracijama i tolikim bolestinama.Ja shvatam da sam neka zena koja provocira po pp.da sam neka koja ostavlja postove provokativne pa da kazem izazivam.Ali nista od toga.Nisam ja samo u pitanju...kada ne uspe takva osoba kod mene onda se ko kobac baca na druge zene.Sve ovo sto pisem pisem i u jednom i u drugom rodu,jer da budemo jasni ima isto tako dosta i zena koje traze po forumima svasta nesto.U pravu si batalimo krevete,nego da se vratimo na nesto lepse,A to je ono sto se ne zaboravlja.Slazem se sa tobom u vezi Dzonija i ja ako ga jednom u reali ne upoznam mislim da cu biti uskracena za jedno divno poznanstvo,jer s njim vec imam divno prijateljstvo.Pozdrav i tebi . Forumi 351161I to si u pravu najdrazi su mi ostali oni sa kojima sam se najvise razmimoilazila u misljenjima,ali samo na onoj zdravoj osnovi bez vredjaja,provokacije i ostalih stvari gde se podrazumeva brisanje patosa.

Nazad na vrh Ići dole
Digi-Grobar

Digi-Grobar

Muški

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 1:10 am

Forumi 351161 pricajmo smajlijima malo.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 4:34 am

Cekaj, vas dvoje ste se bas "raspricali"..i to bez mane. Forumi Icon_smile ..salu na stranu, ali forume shvatam kao cistu zabavu, bez obzira na neke "situacije" koje sam imala, sve to mi je smijesno, jer sam tu da se zezam, a ne da se svadjam...i da, ko zna..mozda nekoga odavde i upoznam...nikad se ne zna..jel.. Forumi Icon_smile..zasto da ne..???
Nazad na vrh Ići dole
zirafa 1

zirafa 1

Broj poruka : 46
Datum upisa : 12.04.2010

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 6:10 am

Većina forume shvata mnogo ozbiljnije...I zato ti forumi izgledaju kruto i "nemaju dušu".
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 11:17 am

zirafa 1 ::
Većina forume shvata mnogo ozbiljnije...I zato ti forumi izgledaju kruto i "nemaju dušu".

Zavisi od tema Zirafa ako su teme ozbiljne shvatam ih onakve kakve jesu,ako smo na temama o sali i zabavi tako ih i prihvatam.Ono sto je najkruce na forumima su ljudi koji nemaju dusu a ne forumi.Jer ljudi forumima daju dusu.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 11:17 am

Digi-Grobar ::
Forumi 351161 pricajmo smajlijima malo.

Forumi 351161

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 11:20 am

lucija ::
Cekaj, vas dvoje ste se bas "raspricali"..i to bez mane. Forumi Icon_smile ..salu na stranu, ali forume shvatam kao cistu zabavu, bez obzira na neke "situacije" koje sam imala, sve to mi je smijesno, jer sam tu da se zezam, a ne da se svadjam...i da, ko zna..mozda nekoga odavde i upoznam...nikad se ne zna..jel.. Forumi Icon_smile..zasto da ne..???

Izvini Luci sto smo tebe zapostavili ali nije te bilo pa smo ja i Digi krenuli u diskusiju.Forumi jesu cista zabava ali ja sebe ne vidim zaista u pohodu za srodnom dusom ni na jednom forumu.Mogu nekoga da upoznam i da to samo ostane na prijateljstvu...jer ja sam neko ko voli da ako nekoga upozna pogleda ga u oci,a ovde po forumima to mi je neizvodljivo jer ispod mnogih maski i oklopa mogu mnogo toga da osetim ali ne i da vidim.Naravno da ne volim ni ja svade ali dobre rasprave obozavam. Forumi 351161

Nazad na vrh Ići dole
vučko

vučko

Muški

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 12:14 pm

Ne mogu reći da sam posetio mnoge forume,par samo.
Neki su bili potpuno nesređeni,neki sa temama i komentarima
koji su bili tako bljutavi da sam ih odmah ostavljao za sobom.
Onda ukucah na guglu reči LJUBAV SMRT i nađoh se na ovom
forumu.Počeh da čitam i ugledah svu raskoš ljudskog uma,
svu lepotu ljudske duše,svu raznolikost mišljenja o raznim
temama....Ja,koji godinama nisam napisao ni jednu jedinu reč,a
znao sam pisati danima i noćima,osetih onu staru grozničavu
potrebu da nešto napišem,da se prikjučim tom sjajnom
društvu ljudi bogatih duhom stvaralačkim.I,evo me još uvek tu,
opstajem i želja moja za pisanjem,opstaje samnom.
Toliko o forumima i kako oni utiču na nas(mene).
A ubeđen sam,siguran čak da je mnogo njih koji ih ovako doživljavaju,
pre svega ovaj,koji je sve samo ne krut ,a daleko od toga da je bez duše.
Naprotiv.
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 12:17 pm

Bas kao i ti Vucko, nisam pisala godinama a od kada sam ovde stalno nesto pisem, bas je podsticajno ovo drustvance
Nazad na vrh Ići dole
Cvetić

Cvetić

Ženski
Broj poruka : 143
Godina : 37
Humor : Ja sam se malo zaljubiska :)
Datum upisa : 16.01.2010

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 3:00 pm

Ja na forume idem pre svega zbog drustva. Pozove me Cica ili Digi, ili Bojan ili Pera, Zika, Laza, nije ni bitno.
Ima foruma koji su mi legli, svojim izgledom, ponasanjem ljudi na njemu, postovima...
Takodje ima foruma koji mi nisu legli, forume na koje sam uclanjena, ali ne odlazim tamo i nemam ni stotinak postova.
Ni na jednom se forumu nisam nikome uvlacila u dupe, pa sam na dva foruma i najebala bas zato sto sam imala svoj stav i misljenje. Mogla bih i navesti koji su to forumi ako bas nekoga interesuje.
Poziva na sastanke/upoznavanje je bilo i naravno da sam sa zadovoljstvom prihvatila onda kada sam vec iha haj "poznavala" tu osobu.
Poziva za krevet nije bilo jer se u startu postavim tako da me to ne zanima.
Na forume dolazim zbog opustanja, razgovora sa frendovima, ubijanja vremena itd.

Da bi forum opstao mora dosta da se pise, komunicira izmedju sebe, ulaze u forum svojim kreacijama i pozitivnim misljenjem, dobrim vibracijama.
Treba da vlada tolerancija i opusteno razmisljanje.
Ljudi tu cesto promase, shvate forume preozbiljno, evo ja prva...

U vreme kada sam se prvi put u zivotu uclanila na jedan forum (bese to 2008. godine), ja sam prva previse licno shvatala neke stvari.
Cak i suprotna misljenja, ja sam zakljucivala da je taj neko protiv mene.
Onda kada je zaista izbio pravi sukob misljenja, kada su vec poceli zaista da vredjaju sa svim sta su pisali o meni, mene umesto da je bolelo uvo za te komentare, da sam iskulirala malo ili napustila forum na neko vreme ili skroz, ja sam plakala, nervirala se i sizela na svaku pomisao o tom forumu.

Dakle, forum - mesto za pricu, opustanje, odmaranje, razgovore... sve, samo ne previse licno shvatanje tog virtualnog, cesto izmisljenog i laznog sveta.
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Digi-Grobar

Digi-Grobar

Muški

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 7:21 pm

Postoje dve stvari koje svi izgovaraju,a koje nisu tacne i to mi nije jasno.
Prvo,svi se trude da pokazu kako su samo ovde,ili na jos par foruma i kao uz put.Ja recimo ne propustam priliku i na svaki se uclanim,postavim avatar i predstavim se.Tako sam dogurao skoro do trista foruma.Ipak,jasno je da na samo nekoliko svracam skoro svaki dan,dok na ostale jednom godisnje,dobro,...idemo na polufodisnje ili kvartalno.Kao da ljudi imaju potrebu da sebe predstave u svetlu omiljenog lika u realnosti,a ovde zalutase.Ipak,onaj ko ima sta da radi,nece se pojavljivati bar neko vreme.A to kao,evo svratio ali sam zauzet je uglavnom cista laz.
Druga stvar koja se pojavljuje,da svi kao shvataju ovo kao forum i nista vise od toga.Po meni je ovo ipak jedan socijalni kruzok,gde se svako trudi predstaviti u sto boljem svetlu pa je naravno drago ako bude prihvacen od ostalih.Ima svakakvih ljudi na forumu,znaju lupetati,nervirati,ali svako laze kada kaze da to ne boli.Ja sam mnoge neprospavane noci proveo zbog povredjene licnosti,sujete i slicno.Ne treba forume gledati tako neozbiljno.Mnoge stvari izadju ovde na videlo,pa cak i sa osobama sa kojima se dugo godina znas i druzis.Ovde nekako dobiju srce i pokazu svoje pravo lice,koje su uspesno skrivale godinama.Znaci,po mnogo cemu,forumi znaju biti i ispred realnosti.Tvrdim da se poznanstva i prave duhovne veze ovde mnogo uspesnije mogu razviti nego u zivotu.Jer mnogi elementi a narocito oni vizuelni su iskljuceni.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 7:23 pm

Sto se tice stavova i misljenja imam ga uvek, svidjalo se to kome ili ne.Uvlacenje u dupe...to mi je malo nepoznati termin jer i tamo gde sam trebala da se uvlacim nisam a ne po forumima.Sto se tice poziva u krevet nema veze sa postavljanjem ili ne postavljanjem.Pa evo ti na Beo.cafeu rekla sam totalno nepoznati clanovi klikcu svima...pa kod koga upali.Ja sam neko ko zaista obozava forume i tu jedino besherat moj fanatizam moze da shvati.To koliko ga shvatam ozbiljno pisala sam sve zavisi na kojoj sam temi,i sa kojim ljudima.I tu biram s kime cu da se salim.Kada ulazim u diskusiju to mi nije bitno.Prvi forum na kome sam bila je bio naravno jedan od vecih,gde su me stariji iskusni clanovi najgore sto mogu provozali po njemu.Ali to je ono sto te u stvari ocelici za kasnije.Nikada mi ta stvar nije bila jasna zasto kada se pojavis kao nov i neiskusan moraju da te stari veterani bace kroz takav pakao.Kod mene je sada druga prica i na nekim drugim forumima sam nova i pocetnik ali sada imam vec izgradjeno iskustvo i znam da se branim.Sta time zele da dokazuju?Svoju moc koju jedino imaju.Meni je to malo zalosno.Upravo tako forumi bi trebali da budu mesta za opustanje a ne za gubljenje zivaca.Pogotovu meni koja provodim jako dosta vremena na njima. Forumi Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Sayonara

Sayonara

Muški

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 7:52 pm

Very Happy Na većini foruma, uvek imaš neku "elitu" koja smatra da je sve što ona uradi, jedino tako ispravno. Uvek imaš neke nadobudne, koji nameću svoja mišljenja. Zato su forumi idealna mesta za razmenu svakojakih mišljenja, u normalnim granicama. Bio sam na forumima koji kao da su rezervisani samo za određene ljude, koji su vodili glavnu reč, nametali teme a one koji su pokušavali da nametnu nešto svoje, na vešte načine su "izbacivali" iz igre, dovodili me do očajanja. Svašta sam doživeo i pitao se le li sve to vredno truda, svi ti izgubljeni nervi, rasprave. Forume sam shvatao, ne svojom voljom, kao neki poligon a ne mesto za normalnu razmenu mišljenja. I treba birati i tragati za forumima. Negde je atmosfera bila otrovna, negde nezdrava, kao neko takmičenje da se održava, kao borba za opstanak. A to nije Forum, to je bitka. Takva mesta treba izbegavati.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime18/4/2010, 7:58 pm

Upravo tako,zato mi se ovde svidja sto nema tog odnosa robova i robovlasnika.Jer kazem jedno pola godine sam na jednom forumu plakala i brisali sa svakim mojim postom patos.I to nicim izazvana.Jednostavo pojedinci ako napises nesto bolje kao kopci se na tebe sjure.Bas naprotiv bila sam uporna,tako da i dan danas ratujem na tom forumu ali slabo vise i idem.Jer upravo kao kazes u jednom trenutku sam se osetila kao u ringu.I zapitala sebe a sto ti to uopste treba?Zasto gubiti dragocenu energiju.Ali iz tog svega loseg izvukla sam dosta toga dobrog,i dobila iskustva za ostale forume gde se svuda osecam jako dobro.

Poslednji izmenio Beskraj dana 18/4/2010, 8:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

Forumi Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumi   Forumi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Forumi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Pričaonica-
Skoči na: