LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Lucija i ja, na neki drugi način

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime23/1/2010, 11:45 pm

moze biti da je to izgovor za ruzne..kako Ellen kaze..a pametno govori tu nema rasprave..znaci ja sad, posto lepo ne moze sa bude prazno,mogu da pricam sto god hocu i ako tebi kazem NE SERI, to ne moze biti prano jer sam ja lijepa znas,tako da nek ti bude CAST sve sto ti ja kazem jer sam lijepa...ovco, kozo, ali to moras shvatiti kao lijepo..jer to ne moze biti prazno.. Lucija i ja, na neki drugi način Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 1:53 am

lucija ::
moze biti da je to izgovor za ruzne..kako Ellen kaze..a pametno govori tu nema rasprave..znaci ja sad, posto lepo ne moze sa bude prazno,mogu da pricam sto god hocu i ako tebi kazem NE SERI, to ne moze biti prano jer sam ja lijepa znas,tako da nek ti bude CAST sve sto ti ja kazem jer sam lijepa...ovco, kozo, ali to moras shvatiti kao lijepo..jer to ne moze biti prazno.. Lucija i ja, na neki drugi način Icon_smile
Bože Lucija.Ti isto kao da si se podigla na Zabjelo.. Lucija i ja, na neki drugi način 817300
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 2:19 am

Lucija i ja, na neki drugi način 817300 sto ja Dzoni??? pa zar djevojka ne rece da sve sto je lijepo ne moze biti prazno...ja sam svoju egzistenciju i buducnost po toj njenoj filozofiji apsolvirala vec unaprijed... Lucija i ja, na neki drugi način Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: kAKO NEŠTO ŠTO JE LIJEPO NE MOŽE BITI PRAZN   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 2:26 am

lucija ::
Lucija i ja, na neki drugi način 817300 sto ja Dzoni??? pa zar djevojka ne rece da sve sto je lijepo ne moze biti prazno...ja sam svoju egzistenciju i buducnost po toj njenoj filozofiji apsolvirala vec unaprijed... Lucija i ja, na neki drugi način Icon_smile
U ovo se već ne razumijem..Vjerovatno se pogrešno izrazila..Lijepo i te kako može biti prazno..Šta će kome ljepota ako ta ljepota ne zrači,pogotovo ženska ljepota,bez šarma,ženstvenosti,neke privlanosti..A takvih ljepota ,svjedoci smo,ima koliko oćeš ..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 2:31 am

pa da, i ja mislim da se pogresno izrazila...mora bit da je to..nema sto drugo jel?
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 2:35 am

lucija ::
pa da, i ja mislim da se pogresno izrazila...mora bit da je to..nema sto drugo jel?
Ako znam znali me jadi..Ona je tako čudna da nebih ulazio psihoanalizu njene ličnosti..Ko zna što bi me sve snašlo.. Lucija i ja, na neki drugi način 248591
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 2:43 am

ona nije uopste cudna samo malo "pali" i malo je "priglupa", malo ne mnogo, nista strasno, ljudi smo, pa znamo sve te fore i fazone... Lucija i ja, na neki drugi način Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 2:46 am

lucija ::
ona nije uopste cudna samo malo "pali" i malo je "priglupa", malo ne mnogo, nista strasno, ljudi smo, pa znamo sve te fore i fazone... Lucija i ja, na neki drugi način Icon_smile
Ma jok..Činiti se.. Lucija i ja, na neki drugi način Icon_scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 2:51 am

pa mozda...i ja malo "priglupa"...volim ja to, mislim volim da tako izgleda...ali "pamet jaca od mene" Lucija i ja, na neki drugi način 817300 pa me nadvlada sto cu ja tu sad...jel???
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Čudo jedno   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 2:54 am

lucija ::
pa mozda...i ja malo "priglupa"...volim ja to, mislim volim da tako izgleda...ali "pamet jaca od mene" Lucija i ja, na neki drugi način 817300 pa me nadvlada sto cu ja tu sad...jel???
Čudo jedno,tako mi Boga.. Lucija i ja, na neki drugi način Icon_scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 3:21 am

jesi vidio???...cudo pravo!!!! eto to ti je "ono nesto"... Lucija i ja, na neki drugi način Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 3:30 am

Što ti je pamet eeebem ti..Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu...A ja tek sad skapiraš što znači ,,ono nešto''...Idi bre...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime24/1/2010, 3:51 am

Lucija i ja, na neki drugi način 817300 Lucija i ja, na neki drugi način 817300 eto vidis, trebalo je vremena i truda, ali se "ispalatilo",... Lucija i ja, na neki drugi način Icon_smile tako da sad smo dobili jasnu sliku "onoga necega"...pa cega god.. Lucija i ja, na neki drugi način 817300
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen


Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 26.06.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime26/1/2010, 10:40 pm

lucija ::
ona nije uopste cudna samo malo "pali" i malo je "priglupa", malo ne mnogo, nista strasno, ljudi smo, pa znamo sve te fore i fazone... Lucija i ja, na neki drugi način Icon_smile


Lucija i ja, na neki drugi način Icon_biggrin Plavuso ovo izgleda je nesto na moj racun,pa ti i tvoj Lepotan Robim Hud sidjite da pomognete priglupoj Ellen.Posto vidim da ste vas dvoje bas onako bistri.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime26/1/2010, 11:17 pm

vidi Ellenice nemam vremena sad, cim budem, javim ti se, nemoj da se ljutis bez mene...kisss...bas si nedostajala...
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen


Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 26.06.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime26/1/2010, 11:20 pm

Nisam ja Ellenica nego Ellen i bolje ti je da se spustis ovde kod mene nego sto si se uhvatila onog nabildovanog pa ne zna se ko koga vise gusi.Na kraju cete se pogusiti.I ostavi mi Dzonija na miru,ili ga spusti dole u kantu kod mene. Lucija i ja, na neki drugi način 351161
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime27/1/2010, 10:57 am

u pravu si, evo ostavljam ti Dzonija na miru.. Lucija i ja, na neki drugi način Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime13/2/2010, 9:28 pm

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime13/2/2010, 9:31 pm

voljela me nije nijedna...
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime13/2/2010, 9:37 pm

ne volim ni ja nijednu.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime13/2/2010, 9:43 pm

hmmm a Divna?..kako to sad odjednom, pravu ljubav nista ne "razbija",,
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime13/2/2010, 9:59 pm

prave ljubavi se uvjek raspu u paramparcad a samo lazne ljubavi ostaju.
Laznu ljubav nosis u grob.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime13/2/2010, 10:00 pm

pa fino bas...nema sto...
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime13/2/2010, 10:18 pm

a i nije neki teret, neko se pomiri a neko ne pomiri s tim.
ne valja u svasta ni udarati.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lucija i ja, na neki drugi način Empty
PočaljiNaslov: Re: Lucija i ja, na neki drugi način   Lucija i ja, na neki drugi način Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lucija i ja, na neki drugi način
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Nešto kao kratki dramski tekst-
Skoči na: