LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?

Ići dole 
+4
besherat
Masada
Helem
Divna
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 1:08 pm

Helem ::
Ponesi sal.

Tek sam krenula.
Nadam se da neću stati.
Za sada samo odabir boja.
Izbaci onu koja ti smeta.
Još smo na početku, Helem.

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Helemsal
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 1:19 pm

ako stanes pogrijesices, ako stanem pogrijesicu. Ti si jedina s kojom zelim ici do kraja.
Noc je tirkizne boje, u nama ja colorit.
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 1:30 pm

Ne želim pogrešiti.
Ne želim da pogrešiš.
Ti si jedini s kojim želim ići do kraja.
Ti si kolorit.
Postojim medju tvojim boja.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9706
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 1:32 pm

Ajde pazite malo sta je tema, ovo ide u off i jos po nesto pod naslovom: Helem bez rukava, pocepse ga zene !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 1:36 pm

nisam pogrijesio i nisi pogrijesila, dugo sam trazio a lose nalazio, nisam odustajao od trazenja i nisam nasao i onda kada nisam nasao dobio sam snagu jos vecu, svoju snagu u sebe.
Onda si me i ti to prepoznala.
Ti si jedina sto sam pomislio da nikada niko nece naci a ti nadje, ti si ono jedino i sve sto zelim.
A onda jesam ono sve sto si ti, sve sto postoji u tebi, sve sto imas.
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 1:55 pm

bice gice....
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 1:55 pm

Da nisam znala, ne bih dolutala do Tebe.
Bog je uz nas.
Na nekom drugom mestu, bio si mi nedostižan.
Ne znam da li ćemo se sustići.
Kažu, nije važan svrštetak, važna je plovidba.
Plovim i dalje.
Vesla su kad-kad preslaba, po koji talas me omete.
Ne dam se, mišice su u naponu, a talasi nestaju kao da ih nikada nije bilo.
Nisi ti ono što sam ja, niti sam ja ono što si ti.
Samo zajedno mi možemo biti CELI.

Masada,
izvinjavam se na offtopiku. Pronadjoh mesto gde ću moći onako kako želim, bez zadrške.
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 2:00 pm

Rijeci su teske a ja sam nekada upotrebljavao na drugim mjestima najteze, rijeci same dolaze, ne mogu se stvoriti.
Ti si Divna saljes jos jace, jaca si od rijeci.
A ja, ja sam jaci od zemlje, k'o crna zemlja, krv mi kicena.
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 2:08 pm

Sada bih rado da čujem kako teče "krv kicena".
Izaziva me pomisao na njen tok koga naslutih, al' ne oslušnuh bilo.
Do kog broja bih zastala?
Želim da stavim svoj kažiprst na nadlanicu mušku ruke i da brojim, bez stanke, bez kraja.
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 2:16 pm

Svaki damar mi kuca, cujem eho bila, zelim svaku tvoju poru....za sve one noci do ove jedne.
Mi smo sav taj tren.
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 2:20 pm

Živim za trent.
Moj tren je beskonačan i ja mu se predajem i radujem, bez ostatka.
Ima li šta lepše?
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 2:23 pm

nema, i da ima, nema.
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 4:06 pm

Čekam jedan prostor za neki tren, onaj NAŠ tren koji ne zna za kraj.
Moje reči su lake i u njih su se umešale sve boje dok ih lagano slažem u police ovog mističnog zdanja.
Mistikom ga čini Jedan Muškarac.
Muškarca zovem: Helem!


Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Levakockicabp1fi3 Alea iacta est!
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 8:04 pm

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat


Ženski
Broj poruka : 4367
Datum upisa : 18.03.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 9:41 pm

Lijepo je vidjeti da se desi ljubav. Neka se vole mladi.
Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? 590247
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 9:45 pm

ja bas uzivam dok ih citam...
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 9:50 pm

besherat ::
Lijepo je vidjeti da se desi ljubav. Neka se vole mladi.
Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? 590247

Hvala još jednoj divi besherat, pored lucije, koja razume. Sve ljubavi su lepe: i one o kojima sanjamo, i one koje se dese. Lepe su i prošle "tužne ljubavi" jer, ljubav je neuništiva ako je zaista ljubav.

Šta nam ostaje kad nas razdvoje neke magične sile koje su nas spojile? Pa... lepo nam neko peva "Ostaje mi to što se volimo... što se još uvek volimo...".
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat


Ženski
Broj poruka : 4367
Datum upisa : 18.03.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime12/2/2010, 9:53 pm

Ako ljubavi ima, ljubav i traje, ako je nema , nikada je vjerovatno nije ni bilo. Kako god, to je najljepše ljudsko osjećanje i ja uvijek glasam za ljubav. Lijepo je vidjeti da se nekome dešava.
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 3:42 am

Ne Me Quitte Pas

Ovo me ubi.
Blagi Boze.
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 6:02 am

Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 12:10 pm

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Vunica8653
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 2:30 pm

Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 4:20 pm

Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 4:40 pm

blazenstvo jednog sutona
rasu te pastele po moru.....
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 4:51 pm

ne, ne dam ti da zaboravis.
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 4:59 pm

Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 5:33 pm

Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 10:28 pm

Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 10:36 pm

Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 10:37 pm

Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 10:54 pm

sve ih pronalazis u bobu i rijetko ko to zna saciniti takvu nisku biserja
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 11:15 pm

Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 11:23 pm

Kakva bi niska bila bez ovih bisera, za ovu noć...

https://www.youtube.com/watch?v=c5IIXeR5OUI&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=-WY9vR0DsNY

Može li iko na ovom svetu lepše, senzualnije, zanosnije izgovoriti čarobne reči Dio come ti amo?
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 11:28 pm

zato se s tobom pada nauznak.
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime13/2/2010, 11:46 pm

Ta žena...stalno bi da voli, da bude voljena, da pita, da bude pitana...

Moćan je osećaj kada te neko nešto upita. -
Reče jedna Žena.

https://www.youtube.com/watch?v=4PtPIEW3Dhs

https://www.youtube.com/watch?v=IQGNpRnFNgM
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 12:12 am

Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 12:21 am

Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 12:30 am

i nema Helema, bio je samo jednu noc.
Samo se voli onaj koji poslije jedne noci ne pita za drugu.
Divna je bila sav zivot, ostatak je noc.
Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 1:00 am

Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 1:03 am

Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 1:05 am

Nazad na vrh Ići dole
Divna

Divna


Ženski
Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.02.2010

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 1:15 am

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? 18703tears1le

Može li jedna suza išta ugasiti?
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 1:22 am

Moze mene utopiti.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat


Ženski
Broj poruka : 4367
Datum upisa : 18.03.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 8:10 am

Heleme dušo, samo jedna opaska. Ja znam da ti imaš snimljenu kolekciju pjesama, koje šalješ ženama, ali moraš da budeš obazriviji. hepi Moraš da štrikiraš šta si kojoj poslao. To ti govorim, jer si Divni poslao našu pjesmu arabesku " Ti si vjetar, ja sam plamen ". E, ne može tako. Meni si je poklonio još ljetos, dok je trajalo ono Kaurkinjo moja mila. Od kaurkinje nema ništa, ali meni posvećena pjesma ostaje. Zbog toga moraš za Divnu da izabereš drugu pjesmu.



hepi

hepi
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 9:31 pm

Tamara, oko moje, opet si, po ne znam koji put, pogrijeslila u procjenama. I ne samo ti.

Ono je omiljena pjesma moje zene pa je cuj jos jednom, zaista je divna, predivna.
Cuj kako je lijepa, iz dubine duse, cuj joj treptaj, isti osjecaj je kada kleknes pred likom Isusa Hrista ili kada ne mozes da uhvatis ono kada se na brzinu pomolis, sta je to.
Cuj pjesmu kao je razlicita, sitna..kako nije Bobi Bo, kako nije Dzoni Azra, kao nije Beskaraj, kako nije carski vo Rudonja.
Cuj pjesmu kako ne smirgla usi a ne cilice, cuj ono sto si rekla da si nasla u meni....100 mu Kaura, krvavog mu sveca.......cuj kako nije ta pjesma taj mali patuljak sto se valja od smijeha.
Cujes li, iako si pomalo nagluha......mozes li cuti i one koji ne cuju tu pjesmu, kojima je voda usla u usi.....

Cues li Tamara u toj pjesmi ista osim da je lijepa i da nije pripremana za nikog, da Helem pise u hipu, da stvara dok je sam, dok nikog nema..
Cujes li Djaurkinjo........ili ne cujes a osjetis, pa neces Djaura...hos Turcina.

Cujes li i znas li da je to pjesma moje zene a ovo forum..ljubav, smrt, snovi i sve je poezija.
Helem je Helem.
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 9:40 pm

zato ti Tamara za svu tvoju ljubav dajem zadnji dar......jos niko nije sazego mojih nebesa 7.

https://www.youtube.com/watch?v=7FGL0bb9W7w
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat


Ženski
Broj poruka : 4367
Datum upisa : 18.03.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 9:42 pm

Ko mi se to naljutio? affraid
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 9:44 pm

Ja sve kao serbe pijem, na vase se brige smijem.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat


Ženski
Broj poruka : 4367
Datum upisa : 18.03.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 9:46 pm

Bolje da više ne analiziram i ne slušam. affraid Inače slušam jazz, bolje da se toga držim izgleda. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime14/2/2010, 10:01 pm

Divna , Lucija i ja, nismo vise ovdje pa sam dosao samo da ti dojavim.
Uspjesno zabavljanje s Bobi Bo, Beskraj, Dzonijem,Masadom i ostalom okosnicom foruma te kormilarenjem ovog prelijepog broda i Nojevom, Nuhovom barkom, zeli ti tvoj neprikosnoveni Helem, Kralj kojeg ni Dzoni nije jeb'o ali bi dao Dzoniju, radi sevapa, medjutim nesto se nece.

Uspjesno forumanje svim ovdje pokazanim policajcima ljudske duse, onima koji se ibrete okolini a ne ibrete se sebi.
Naravno Bog je sam sebi prvo stvorio bradu.

Uspjesno forumasenje na ovom forumu, u ovoj citulji..uspjesno forumasenje Peri s pumpe posto nema priliku da upitam Luciju a sto joj tako nedostaje, i opet joj nedostaje......Pero s...ili pumpa joj nedostaje.

ali nije Lukrecija kriva sto Pero radi s pumpom.....a i nije vise ni Lucija tu, a nisam ni ja.
Ustvari jedini ja nikada nisam ni sam sa sobom.....kako bi mi pomogao Pero uopste.....

Hvala Lucji za poimanje price o Silviji, a Silvija, to sam ja.
Jazuk, velika steta sto se ugasise svjetla one pozornice i sto zavjese padose......

Uglavnom hvala na gostiprimstvu na ovom forumu kojeg sam pokusao bar uciniti poetskim, snovidjenjima i bez smrti. Smrt je uspjesna.

Jos jednom hvala vam svima i nemojte me vise zvati na bis,poklonio sam se i odoh.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Prica o osjecajima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Nešto kao kratki dramski tekst-
Skoči na: