LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?

Ići dole 
+4
besherat
Masada
Helem
Divna
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
besherat

besherat


Ženski
Broj poruka : 4367
Datum upisa : 18.03.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:03 pm

Pa želim ti sve najbolje u životu, veliki je net za sve nas. Piši kad stigneš.

hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9706
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:10 pm

Helem ::
Divna , Lucija i ja, nismo vise ovdje pa sam dosao samo da ti dojavim.
Uspjesno zabavljanje s Bobi Bo, Beskraj, Dzonijem,Masadom i ostalom okosnicom foruma te kormilarenjem ovog prelijepog broda i Nojevom, Nuhovom barkom, zeli ti tvoj neprikosnoveni Helem, Kralj kojeg ni Dzoni nije jeb'o ali bi dao Dzoniju, radi sevapa, medjutim nesto se nece.

Uspjesno forumanje svim ovdje pokazanim policajcima ljudske duse, onima koji se ibrete okolini a ne ibrete se sebi.
Naravno Bog je sam sebi prvo stvorio bradu.

Uspjesno forumasenje na ovom forumu, u ovoj citulji..uspjesno forumasenje Peri s pumpe posto nema priliku da upitam Luciju a sto joj tako nedostaje, i opet joj nedostaje......Pero s...ili pumpa joj nedostaje.

ali nije Lukrecija kriva sto Pero radi s pumpom.....a i nije vise ni Lucija tu, a nisam ni ja.
Ustvari jedini ja nikada nisam ni sam sa sobom.....kako bi mi pomogao Pero uopste.....

Hvala Lucji za poimanje price o Silviji, a Silvija, to sam ja.
Jazuk, velika steta sto se ugasise svjetla one pozornice i sto zavjese padose......

Uglavnom hvala na gostiprimstvu na ovom forumu kojeg sam pokusao bar uciniti poetskim, snovidjenjima i bez smrti. Smrt je uspjesna.

Jos jednom hvala vam svima i nemojte me vise zvati na bis,poklonio sam se i odoh.


Ајде па здраво онда, без вас троје нећемо пропасти.
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Helem

Helem


Muški
Broj poruka : 356
Datum upisa : 25.06.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:11 pm

Hocu nakon sto otkrijem Ameriku, moram dopuniti Kristifora Kolumba i Ameriga Vespucija.
Amerika je velika, veca od interneta i u njoj ima mjesta za sve.......pa kada budes imala kada i ti navrati.
Do tada ljubi mater Srbiju.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat


Ženski
Broj poruka : 4367
Datum upisa : 18.03.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:14 pm

Ja sam iz Crne Gore, ne shvatam poruku i ne shvatam uopšte šta ti se desilo?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9706
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:15 pm

Шта год да му се десило Ибрахим бег доби бан. Можда амерички бели прах испуни сан ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:26 pm

Ne mogu da verujem...citam i ne mogu da se dozivem pameti koje govno od coveka,ovo nije ...ostala sam bez teksta.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:30 pm

besherat ::
Ja sam iz Crne Gore, ne shvatam poruku i ne shvatam uopšte šta ti se desilo?

Ali draga moja besherat zar je bitno ko je odakle,mislim da je bitnije ko je kakav covek,a ovaj mi nije od prvog trenutka mirisai na coveka.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:30 pm

a kakve veze sad imam ja sa ovim gore, sto, treba da idem jel??? Boze sta je ovo?..
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9706
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:32 pm

Алкохол или бели прах, не брини Луција. Можда је мислио да си се заљубила па ћеш за њим.
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:41 pm

sta bi covjeku, ljudi, pa zar ne shvata i prihvata salu...???...ne shvatam, prvo se zeza i prihvata, pa kad "krene", shvati ozbiljno...no dobro je to...vidim pominje Pera s pumpe, Boozeee ja to iz nekog mog avetluka, on rece nema priliku da me pita ko je to...nije valjda pomislio da njega "diram" sa time, meni to ni na kraj pameti nije bilo...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:44 pm

lucija ::
sta bi covjeku, ljudi, pa zar ne shvata i prihvata salu...???...ne shvatam, prvo se zeza i prihvata, pa kad "krene", shvati ozbiljno...no dobro je to...vidim pominje Pera s pumpe, Boozeee ja to iz nekog mog avetluka, on rece nema priliku da me pita ko je to...nije valjda pomislio da njega "diram" sa time, meni to ni na kraj pameti nije bilo...
Sjekiraš li se,obrazati... Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 817300 Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 817300 Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 817300 Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 817300 Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 817300 Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 817300 Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 817300 .Ebo ga Pero s pumpe.. Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 817300 Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 817300 Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 817300
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9706
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 10:45 pm

Батали га, ставили смо тачку на Хелема.
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
BOBI-BO

BOBI-BO


Ženski
Broj poruka : 2795
Godina : 48
Location : 46.01 19.57
Datum upisa : 09.10.2007

Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime22/2/2010, 10:18 pm

e, Masada, aj javni kada opet nekoga hoces da banujes...znas kako mi to popravlja raspolozenje Smile
a sada mi bas fali malo toga... bas mi se banuje 1
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?   Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Divna vs Helem - Ko će koga smuvati ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Prica o osjecajima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Nešto kao kratki dramski tekst-
Skoči na: