LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom...

Ići dole 
AutorPoruka
Cvetić

Cvetić

Ženski
Broj poruka : 143
Godina : 37
Humor : Ja sam se malo zaljubiska :)
Datum upisa : 16.01.2010

U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom... Empty
PočaljiNaslov: U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom...   U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom... Icon_minitime13/2/2010, 12:46 am

Želim tvoj dah, tvoje prelepe ruke,
tvoje oči, tvoje usne, tu u blizini, a nikada dovoljno blizu.

Želim malu kuću pored reke, nežne trenutke,
puno reči i uzdisaja niotkuda.

Želim devojčicu plave kose, krhku poput pupoljka
i tvoj dah nečujan, i u noći i po danu.

Želim puno sna i malo mašte, odmora od svih nedaća,
ljudi pakosnih, bolesnih, tužnih,
tamo negde visoko, a tebi sasvim blizu.

Želim cveće svuda oko mene, da ga berem i bacam visoko iznad glave,
da pevam jako, dovoljno glasno, da me svi čuju, a niko ne razume.

I neka misle da sam luda, nek me gledaju čudno, neka kažu da im je žao,
ali ostaću tu, u svome svetu daleko od realnosti.

Želim da znam da si moj, pravi i jedini,
tako čudan, tako lep, tako nestvaran i za mene..

Ubitačan...
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Cvetić

Cvetić

Ženski
Broj poruka : 143
Godina : 37
Humor : Ja sam se malo zaljubiska :)
Datum upisa : 16.01.2010

PočaljiNaslov: Re: U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom...   U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom... Icon_minitime13/2/2010, 1:21 am

Mogu da lažem koliko hoću, ali ja još uvek patim za M.
Patim što sam ga volela, što sam ga izgubila, patim što ga nisam ni poznavala.

Imao je crvenu klizajuću pidžamu, satenska je bila, mi smo je zvali klizajuća jer je bila nežna i klizala se.
To mi je bila njegova omiljena pidžama.
Često je znao da se šeta u njoj i po danu, u kući.
Ispod bela majica,dole patofne na bose noge, vene iskočile na rukama, ne obrijana brada... bocka dok se ljubimo..., plave oči.
Na vratu crveni trag, otisak od violine, čelo, usne, brada, sve lepo, meni najlepše.

I sada neka druga devojka uživa u crvenoj pidžami, kliza se po njenom krevetu, njegove ruke nju grle, oči se sjaje, telo se prepleteno znoji, on joj grize vrat i jubi njene usne.

Jedno popodne, leto je bilo sećam se, slušali smo muziku i vodili ljubav... hranili smo jedno drugo velikim i slatkim jagodama. Napravio mi je vozić od jagoda na leđima... užitak je bio potpun, doduše stradalo je pola kilograma jagoda i čitava posteljina.

Prošlo je već drugo leto, a dolazi i treće, ostaje mi pitanje, bez odgovora: Da li i ona voli jagode?

Život je surov.

Bio mi je prva ljubav, prvi momak, prvo sve.
Bilo je trzavica, to je izgleda svugde tako, kada se drugi umešaju.

Ja i dalje znam sve o njemu, omiljeni glumac, muzičar, omiljeno jelo, piće, boja, znam da jako želi da poseti Moskvu... samnom nije otišao, možda ode sa njom.

Možda je ovako i bolje, možda stvarno nismo bili jedno za drugo, možda svako od nas zaslužuje boljeg.
Ko zna... videćemo.

Ali, boli..., još uvek me boli.

Da li ga još volim - ne znam.
Da li sam mu oprostila - ne znam.
Da li bih mogla ponovo - ne znam.
Ali da lažem da sam prebolela, ne mogu, jer nisam, i mislim da nikada neću moći...

Kako preboleti nešto iz ruku oteto?

Eh, moj M., ponekad mi baš nedostaješ, i kao večeras mogu celu noć da za tobom plačem, ali znam da te to neće meni vratiti, pa od sutra, veruj mi, okrećem novi list.

I kad te vidim, neću njuškati da li mirišeš na nju, neću razmišljati da li imaš trag njenog karmina na košulji, neću vas zamišljati zajedno, neću misliti ni o klizajućoj pidžami, ni o jagodama, ni o nekim našim uspomenama, jer prevara je za mene davno prošlo vreme, a ja sam nova ja i idem dalje.

Da, idem dalje bez tebe.
Ne, nemoj da se čudiš i da sumnjaš, MOGU JA TO!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
cat09

cat09

Ženski
Broj poruka : 272
Humor : branim se osmehom...
Datum upisa : 18.02.2010

PočaljiNaslov: Re: U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom...   U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom... Icon_minitime21/6/2010, 2:21 pm

Ovo je baš lepo...a posebno prva pesma... U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom... 351161
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom...   U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

U potrazi za sobom i nekim prošlim vremenom...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Proza-
Skoči na: