LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Istorija porijekla naših naroda i narodosti

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 12:16 am

:12:
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 12:22 am

a sto ti sad mi tu kao nesto mislis... Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 pa ajde budi "junak" pa kazi to sto ja nemam pojma... Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 12:24 am

Zato lucija što su po toj podjeli Sijuksi Crnogorci, a džoni ne bi baš. On bi da bude Srbijanac, ali ima porijeklo Sijuksa, pa mu sad frka pa razmišlja. hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 12:34 am

pojma ti ja nemam....o cemu se radi...ja sam crnogorka...to znam...pomijesana sa malo bosne, srbije i italije...(od baba, pokojnih..)...bivsih i sadasnjih muzeva...salim se..nema bivsih...sve su sadasnji Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 uf kako veceras ja serem lele...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 12:43 am

lucija ::
pojma ti ja nemam....o cemu se radi...ja sam crnogorka...to znam...pomijesana sa malo bosne, srbije i italije...(od baba, pokojnih..)...bivsih i sadasnjih muzeva...salim se..nema bivsih...sve su sadasnji Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 uf kako veceras ja serem lele...
aa kako ne...Direktna linija apača i sijuksa... hepi
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 12:46 am

e ma nemoj..ne nego ti...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 12:49 am

I ti i ja ..Pa ti pričaj što god oćeš... hepi
Nazad na vrh Ići dole
Digi-Grobar

Digi-Grobar

Muški
Broj poruka : 57
Godina : 58
Datum upisa : 02.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 12:55 am

Pa Dzoni,zar se nisi meni hvalio da si poreklom Egipcanin?
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 1:02 am

Digi-Grobar ::
Pa Dzoni,zar se nisi meni hvalio da si poreklom Egipcanin?
Ne..Rekao sam da mi je pra pra pra babina baba bila egipćanka,nego si zaboravio
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 1:05 am

aaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Digi-Grobar

Digi-Grobar

Muški
Broj poruka : 57
Godina : 58
Datum upisa : 02.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 1:07 am

Ma znam,ima o njoj i pesma kako je gatala na travi,....kaze svi je znaju,bila joj specijalnost.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 1:18 am

na travi...aj lele Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 umrijecu nocas od smijeha...a ja sam vidis cula da je gatala na nebu...i sve je pogodila..sta vidi tamo...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 1:31 am

lucija ::
na travi...aj lele Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 umrijecu nocas od smijeha...a ja sam vidis cula da je gatala na nebu...i sve je pogodila..sta vidi tamo...
Jel vi to o mojoj pra pra pra babi moje babe..a...Ona gatala...Ona je bila šampion u gatanju...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime18/2/2010, 2:07 pm

Dakle,Sijuksi su prije 2000 godina živjeli na današnjem Zabjelu u blizini današnjih lamela...Njihova specijalnost je bila pranje prasadi i širenje mačaak na žicu za veš... Nastaviću sjurta jer ne mogu od smjeha..
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski
Broj poruka : 3260
Datum upisa : 20.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 6:48 pm

A koji su bili Cetinjani....da nisu Shoshoni... Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_smile

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 7:42 pm

Danas kad sam prelistavao jednu knjigu od autora istorije naroda balkana nalećeh na najnovija istraživanja današnjih istoričara na čelu sa Novakiuksom Adžuksom koji za sebe tvrdi da je porijeklom sa planine zvane Mufturukokikuserikus ,ta planina je prije mnogo stoljeća nestala usljed zemljotresa izazvanog stalnim dejstvovanjem vjetrova koji su proizvodili njegovi preci...On je do svojih tvrdnji došao sasvim slučajno ..Kopavši septičku jamu nasišao je na ostarke rakete zemlja vazduh,koja je Tadašnjim stanovnicima tog područja slušila za kopanje rupa za voćke..On dalje tvrdi da današnji stanovnici vode porijeklo od jednog ogranka Šošona koji su sebe nazivali Kokotrttrttrt, što u prevodu znači,ljudi koji mnogo prde...U toj septičkoj jami bilo je još i ostataka padobrana koji su po njegovom saznanju služili za hipnotisanje..U septičkoj jami kod komšije nađen je sklete čovjeka u trčećem položaju,kas u vidjeli da tu ima nešto nastavili su sa kopamnje ..u sledećioj rupi nađeni su ostatci čojka kako raširenih nogu kao drži nešto u rukama..Po položaju ruku došli su do saznanja da je čovjek držao nešto veoma dugačko...Skoro do zemlje..Daljnim iskopavanjima nađeni su ostatci čovjeka u čučećem položaju sa rukama ispod koljena..Po položaju tijela naučnici su zaključli da je bio narkoman...
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 7:50 pm

Koji su ti Shoshoni...sto puno prde... Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_smile

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 7:53 pm

Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 Tea izgleda... Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 7:58 pm

Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 E vala, prvi put kad dodje tamo skuvacemo mu kafu... Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 7:59 pm

daljim iskopavanjima pronašli su mnoštvo skeleta u stojećem položaju,i parole ispisane na tadašnjem papirusu ''nedamo OBOD'',''nedamo autoprevozno preduzeće ''TARA''OČIGLEDNO JE DA JE U TOKU BIO MITING,JER SU TADAŠNJ STANOVNICI MNOGO VOLJELI DA MITINGUJU...Pronašđeni su ostatci nečega..Istoričari nisau mogli da dešifruju o čemu se radi ..Zvali su najpoznatijeg arheologa na Balkanu,Tamaru Pantović..Ona je svojim dugogodišnjim iskustvom odmah došla do saznjanja da se radi o zamrzivačima koji su radili na atomski pogon...Starost zamrzivača na kojma su bila ispisanja imena tamošnje đece ,Kukurikutrt,Kvooooooooooooooktrt,Pilipilipilitrt ispisana sprejom za auta,određena je pomoću najpoznatije metode ,ugljenikom...Starost zamrzivača iznosila je negdje oko 3000 godina prije najnovije ere...Kad su iskopali tqblu sa nazivom jesta svi su popadali u nesvijest ...Naime,na tabli je pisalo''CETINJE''
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 8:03 pm

Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300 tacno se sjecam ovog ne damo Obod... Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_biggrin

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 8:07 pm

Pa ,koliko ti imaš godina ..3000 hiljade jel..
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 8:13 pm

Da kao i nas frizider... Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 8:29 pm

Mašala ,nebilo ti uroka... hepi
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 8:32 pm

e nema kuce koja nije imala Obodov frizider a nije se nikad kvario, nije ni cudo sto je opstao 3000 godina... Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 817300

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 8:35 pm

To ti je odlika atomskog pogona..A nedaj bože da su šporete pravili..To bi bilo ojhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 8:38 pm

Našao sam ja i zapise ,kad je Njegoš zvao u goste Nikolu Teslu da mu ugradi dalekovode po njegušima..No Nikola Tesla ugradi bežični prenos struje ,ali samo za Biljardu i za Karuč ..Da bi Njegoš moga strujom da bije ribu..Napravio je on i specijalnu jedinicu ronilaca...Zvali su se Foke Dodoške...
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 8:41 pm

E vala svaka ti je ka Njegosu, e a sad ispricaj sto je Kralj Nikola ucinio za Crnu Goru kad sve znas... Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_biggrin

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 9:13 pm

I ja ga se sjećam bogomi ..Znam kad je umro ,eeeeeeee,bogomi mi ga je ža bilo..
EEEEEEEEE kako ga odelelka onaj Riječanin oni Potalj,sin onoga Miljete Bećova...Ih kad je počeo...Sva Crna Gora je plakala za njim...Sjećam se da je tu bio pokojni Tito on mu je bogom i govor držao..A bijaše došao i Slobodan Milošević...I Mika Špiljak ,njegovc veliki prijatelj ...Doša bješe i Muamer el Gadafi...Tito kad je držao govor poče da najbraj što je Kralj Nikola uradio sve za Crnu Goru...
Tito poče ovako
''Tužni skupe,okupismo se da na vječni počinak ispratio našega kralja Nikolu,dobroga i poštenoga ...I pomalo bolećega...Tvoja djel će ostati zapamćena za sva vremena..Tvoj uvoz digitrona je pomogao Crnogorcima da shvate značaj svjetske kinematografije..Uvođenjem interneta u Crnoj Gori doprinio si da Crna Gora bude primljena u sve vodeće kuće komunalnih preduzeća...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime17/3/2010, 3:51 pm

Tvoja plemenita duša će ostati zapažena kao svetionik sivoj eminenciji...Prvi si koji je uveo u se ,na se i poda se..Druže Nikola..Zaslužan si što je Crnogorsko primorje obilato vodom...No Nilkola,dobri i pošteni i pomalo boleći ti si taj koji si uveo da Crnogorci nezaju ko su i što su ..Čas si bio ovo čas ono...No neka si ...Dobri i pošteni Nikolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Ljelje za tobom i za tvojom mudrom glavom...Tito se začudi ,jer mu ovo nije bilo rečeno ..Nije mu bilo rečeno da leleče...Tito onda pozva svre prisutne na po jednu za pokoj đuše Kralja Nikole..Reče ovako ...Drugpvi i drugarice meni je pripala čast da vas sve ovako pozovem u kuću pokojnika da popijemo po jednu rakiju i kahvu u čast pokojnikove duše...Svi prihvatiše jer su znali da je Kralj Nikola naredio da ne žale za kafu,rakiju ,i piće za pokoj duše...A posebno je podvukao da se onoj prasici od Gadafija da boca rakije...Bilo je tu i cigara ..Original Marlboro,Drina Sarajevska,L.M.,Vinston i tako dalje...A ona đeca sto su služila pokradoše sve cigare..Među đecom bijaše i Milo,te ih nauči da prodaju Italijanskoj delegaciji u kojoj je bio i Berluskoni,inače veliki poštovaoc lika i djela Kralja Nikole...
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime22/3/2010, 7:45 pm

Све си ово добро испричао, само нешто незнам и никад ми није било јасно, којим је оно Тито језиком говорио... Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_smile

PočaljiNaslov: Re: Istorija porijekla naših naroda i narodosti   Istorija porijekla naših naroda i narodosti - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Istorija porijekla naših naroda i narodosti
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Šale, zanimljivosti-
Skoči na: