LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Da li ste zahvalni za ono sto imate?

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Da li ste zahvalni za ono sto imate? Empty
PočaljiNaslov: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime15/2/2010, 11:10 pm

Ja sam iz licnog iskustva dosla do spoznaje da kada smo zahvalni za ono sto vec imamo, imamo vise a ne manje jer je nas fokus na onom sto imamo a ne na onom sto nemamo...

Ova tema za sve ljude dobre volje koji ce napisati da li su zahvalni za ono sto imaju, da li to cenite i navedite sta je to?

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime15/2/2010, 11:48 pm

pa, nisam bas zahvalna, a sada ne mogu da pisem...
Nazad na vrh Ići dole
Digi-Grobar

Digi-Grobar

Muški
Broj poruka : 57
Godina : 58
Datum upisa : 02.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime16/2/2010, 12:27 am

Jedino lepo sto mi se u poslednje vreme desilo je jedno duhovno-emotivno bogatstvo i za to zaista mogu da zahvalim bogu.
Takodje i jedno veliko virtuelno prijateljstvo,
Ma nema tih para koje mi mogu priciniti takav uzitak,kao poznanstvo sa kvalitetnim ljudima.
Nazad na vrh Ići dole
Adrijana

Adrijana

Ženski
Broj poruka : 67
Godina : 41
Humor : mnoooooogooooooooooo..........
Datum upisa : 13.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime16/2/2010, 1:21 am

...naravno zahvalna sam dragom Bogu , na svemu sto imam , aposebno na moja dva andjela .......
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime16/2/2010, 6:53 am

Ljudi koji uvek vide ono sto nemaju a ne vide ono sto imaju i ne cene ono sto imaju --- nikad nemaju.Kaze jedna divna misao e sada koliko ima istine u njoj sve zavisi od osobe do osobe,i njenoh prohteva i zahteva.

Zahvalnost otvara sva vrata onome sto nemamo. Kad samo zahvalni za ono sto imamo i kad to cenimo tek onda nove stvari u zivotu koje nemamo mozemo imati. Ovakav mentalni preokret menja vas zivot naravno, odbijanje prelazi u prihvatanje, haos prelazi u red, zbunjenost u jasnocu. Glad u pun stomak, kucu u dom, stranca u prijatelja. Zahvalnost u dusevni mir u nama, i kreira viziju o boljem sutra. Danasnji momenat ako smo zahvalni ce sutra biti proslost sa finim uspomenama imanja a ne nemanja. A sutra je novo danas.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime16/2/2010, 12:51 pm

zahvalna sam ja, za puno toga, ali sam temu potpuno drugacije shvatila...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime16/2/2010, 1:05 pm

Oooo chika Abraham...

Kul. Zahvalna sam za mnogo toga. Sto mi se zivot polako vraca u normalu, sto sam okruzena ljudima koji me vole, sto sam zdrava, sto su mi dani lepi i kad je vreme napolju uzasno, sto mi na faksu sve ide kako treba, i sto uskoro stize prolece. Smile
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime16/2/2010, 6:46 pm

Zahvalna sam Bogu za ono što imam. Možda imam i više i bolje , nego što zaslužujem. Baš sam danas razmišljala, kako su ljudi skloni da misle ,da je drugima mnogo bolje nego njima. Prva ja pomislim, pa eto , sve je dobro, ali od mnogobrojnih obaveza, nemam svoga mira, uvijek neko nešto od mene traži, možda je bolje ženama koje su same i raspolažu svojim životom i svojim vremenom. A mnogi mi kažu, blago tebi kad imaš kome sebe da daš. U principu, uvijek za nečim patimo i sumnjam da smo svjesni dobroga koje imamo. Ovo prvenstveno upućujem kritiku samoj sebi.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime16/2/2010, 6:52 pm

Zahvalan sam Bogu na samosvijest..Sve ostalo zavisi od mene..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime24/2/2010, 11:22 pm

Covek treba da bude svestan trenutka...neke stvari se nikad vise ne mogu ponoviti niti ispraviti...Zato sam upravo zahvalna tim trenucima...jer ti trenuci su moja ispunjenost i neki moj smisao.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime25/2/2010, 12:17 am

ma, kako nisam, previse je ovo..ma prezahvalna sam za sve sto imam i nemam...
Nazad na vrh Ići dole
majacvet

majacvet

Ženski
Broj poruka : 491
Humor : Male stvari me silno razvesele
Datum upisa : 04.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime25/2/2010, 8:59 pm

Zahvalna sam za sve lepo u životu što mi dešava, ono ružno se trudim zaboraviti...
Nazad na vrh Ići dole
http://beskraj.serbianforum.info/
M&D

Ženski
Broj poruka : 144
Datum upisa : 12.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime24/4/2010, 11:04 am

Zahvalna sam u punom smislu...jel se moze reci prezahvalna da neispane da prenapuhano..

Zahvalna sam dragom Bogu sto mi je dao kap razuma..st me je ojacio,pa sam sada ovakva kakva sam,zahvalna sam na porodici predivnoj..na muzu koji je tako dobar na djeci mojim andjelima...

Na svemu lijepom sto nosi dan i zivot...
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 31
Humor : ljudska glupost
Datum upisa : 15.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime24/4/2010, 2:33 pm

Jesam,s obzirom da mi je pre nekoliko meseci zivot bio u opasnosti i sve mi je visilo o koncu,uspela sam da se oporavim snagom volje,a dobila sam novu sansu,neka sila me je odrzala,sta ne znam,ali u ekstremnoj situaciji kao sto je bila moja ili padnes ili se boris kao konj,e pa ja sam se izborila,imala sam to i zahvalna sam tome sta god da je.
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1575
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime24/4/2010, 2:38 pm

Drago mi je da si se izvukla, vidi se ta snaga u tebi.
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime24/4/2010, 2:43 pm

Znas pre toga,nisam verovala da to postoji u meni i kada su neke sitnije stvari bile u pitanju,nisam bila narocito istrajna,ali kad se to desilo kao neka erupcija,svi su bili u fazonu u mom okruzenju ko zna sta ce biti sa njom ali ja sam znala tek tad jos vise da cu se izvuci.Cudno je to.
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime24/4/2010, 2:46 pm

Sad se osecam bolje nego ikada i za to sam zahvalna,zadovoljna sam,imam mir.
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1575
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime25/4/2010, 7:30 pm

Takvi smo mi ljudi
tek kad zagusti, kad nam život zaprži, oduzme,tek onda shvatamo vrednost onoga što smo imali.

Zahvalna sam što volim i što sam voljena
što imam dete
što imam relativno stabilan posao u ovo ludo vreme krize
što sam umetnička duša koja ume da oseća život
što imam par prijatelja na koje mogu da se oslonim

što imam vasDa li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime25/4/2010, 7:43 pm

Ali bebac je neprevazidjen hepi
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime25/4/2010, 7:46 pm

SaMar ::
Takvi smo mi ljudi
tek kad zagusti, kad nam život zaprži, oduzme,tek onda shvatamo vrednost onoga što smo imali.

Zahvalna sam što volim i što sam voljena
što imam dete
što imam relativno stabilan posao u ovo ludo vreme krize
što sam umetnička duša koja ume da oseća život
što imam par prijatelja na koje mogu da se oslonim

što imam vasDa li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_biggrin

U pravu si SaMar polazim prvo od sebe,pa tek onda od ostali.Covek kada ima sve on to ne zna da ceni,ne zna da uziva u tome sto ima i da bude srecan.Da ubire plodove tog bogatstva.Tek kada mu se nesto desi,onda shvati sta je imao i sta je izgubio.I sve tako u krug.Zahvalna sam sto imam pre svega samopoznaju toga,a onda sam zahvalna na sve ostalo sto imam.

Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski
Broj poruka : 3260
Datum upisa : 20.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime25/4/2010, 9:00 pm

Nisam valjda bila zahvalna za sve sto sam imala, zato se od mene uzeo mir koji sad silno zelim, a imala sam ga tekao mi je kao reka. Ipak zahvalana sam sto imam zdravlje, posao, dobro dete, moji su svi dobro, zahvalna sam sto postojim, sto mi Gospod i pored sve moje nezahvalnosti nije oduzeo ono sto mi je darivao.

Nurdan

Ženski
Broj poruka : 143
Godina : 28
Datum upisa : 07.05.2010

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime9/5/2010, 11:39 am

Da.Zadowoljna sam owime sto imam.Bitno mi je samo da su mi porodica i prijatelji ziwi i zdrawi.Samo se ponekad pitam zasto nam bar finansijska situacija nije malo bolja da bi resili probleme dugowa...i tako tih stwari...Inace, za ono sto mi treba sama se borim.Ne lencarim preko lepa kao wecina mojih wrsnjaka, nego lepo odem i berem maline pa zaradim za ono sto zelim.Nisam tip koji trazi nowac roditeljima.Wise wolim da se sama pomucim za stwari koje zelim.
Nazad na vrh Ići dole
Anima

Anima

Broj poruka : 321
Datum upisa : 25.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime29/7/2012, 6:01 pm

zahvalna sam na ljubavi na veri na milosti na hrabrosti
na svemu što imam - porodici prijateljima ...
moje imam je veće od mog nemam iako nemam sve što želim...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Da li ste zahvalni za ono sto imate?   Da li ste zahvalni za ono sto imate? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste zahvalni za ono sto imate?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: