LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Empty
PočaljiNaslov: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime28/2/2010, 4:53 pm

Jedna interesantna ideja-Šta mislite da je ovaj naš život samo jedna vrsta igre i da smo mi samo hipnotisani negde sa drugog sveta ili dimenzije a ovde smo odabrali baš ovaj život koji vodimo kao neku epizodu u filmu. A kada umremo onda se budimo u tom svom svetu i jednostavno platimo zabavu i idemo kući. Raspalite maštu pa recite svoje mišljenje.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime28/2/2010, 4:59 pm

Uvek kazem da je ovaj zivot iluzija stvarnosti.Hipnotisimo sebe zivotom i ljubavlju, svesno, zagledajmo se u nase oci, osluskujmo kako disemo, upitajmo se ko to stvara malog coveka i sve organe kada je zena u blagoslovenom stanju, sta je to u semenu tako zivo da izraste u plod, cvet, drvo...Ne, nisam jos u potpunosti spoznala ali tu sam, na samom pragu... hipnotisem sebe velicanstvenoscu zivota jer u njemu je ceo svemir.

Nazad na vrh Ići dole
Dragana

Dragana

Ženski
Broj poruka : 88
Datum upisa : 28.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime28/2/2010, 5:06 pm

Beskraj ::
Jedna interesantna ideja-Šta mislite da je ovaj naš život samo jedna vrsta igre i da smo mi samo hipnotisani negde sa drugog sveta ili dimenzije a ovde smo odabrali baš ovaj život koji vodimo kao neku epizodu u filmu. A kada umremo onda se budimo u tom svom svetu i jednostavno platimo zabavu i idemo kući. Raspalite maštu pa recite svoje mišljenje.

Lijepa tema ...
Da ... mislim da ovaj naš život nije , stvar slučajnosti ... posljedica slučajnog praska te susreta i dodira dvaju supstanci ...
Vjerujem da naše postojanje ima , nekakav dublji smisao , smisao za kojim oduvijek tragamo ... Možda i baš tako kao što kažeš ; dio smo nečije igre ... Dovedeni ovdje iz neke druge dimenzije ... Ako dublje razmislimo o pojmu ,, vremena ,, i ,,porostora ,, ... pa ,, snova ,, ... Sve dovodi do toga da smo produkt nekakve više inteligencije ...
Moguće , moguće ... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime28/2/2010, 5:15 pm

Kao sto rece Lao Ce, ''sanjao sam da sam leptir, ili sam sada leptir koji sanja da je covek?'' -Ovo mi se jako dopada. Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Dragana

Dragana

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime28/2/2010, 5:17 pm

Kao sto rece Lao Ce, ''sanjao sam da sam leptir, ili sam sada leptir koji sanja da je covek?'' -Ovo mi se jako dopada. Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_biggrin

Da ... upravo tako Beskraj ... I meni se to sviđa ... Smile
Ima nešto u toj priči ...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime28/2/2010, 5:19 pm

Meni su ovakve ideje fenomenalne. Ko smo mi u stvari, šta mi ovde tražimo,
i što je najbitnije: možemo li verovati sopstvenim čulima, sopstvenom mozgu?

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime28/2/2010, 5:22 pm

Pročitao sam negdje na nekom od foruma Masadinu teoriju o životu na zemlji,i mogu reći da mi je nekako najbliža...Neko nas je posijao i čeka da sazrimo,da bi nas požnjeo i odvoio žito od kukolja...Ko zna...U svakom slučaju buđenje predstoji...Vidjećemo kako će ko podnijeti stvarnost...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Dragana

Dragana

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime28/2/2010, 5:28 pm

Meni su ovakve ideje fenomenalne. Ko smo mi u stvari, šta mi ovde tražimo,
i što je najbitnije: možemo li verovati sopstvenim čulima, sopstvenom mozgu?

Kada bismo pomoću mozga mogli proučiti mozak možda bismo znali odgovor na to pitanje ...
Ali , što nam preostaje , nego da se stalno i neprestano pitamo i pitamo ... Razmišljamo i razmijenjijemo mišljenja , upravo ovako , kao sada ...

Ono što je meni zanimljivo i zagonetno su snovi ... u kojima kada sanjamo vidimo ljude koje nikada u stvarnosti nismo vidjeli ili krajeve i prirodu koju možemo do detalja opisati a nikada ju u stvarnosti nismo vidjeli ...
Što se to događa dok sanjamo ? I onda mi se nameće ona priča o leptiru i čovjeku ....
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime28/2/2010, 9:03 pm

džoni azra ::
Pročitao sam negdje na nekom od foruma Masadinu teoriju o životu na zemlji,i mogu reći da mi je nekako najbliža...Neko nas je posijao i čeka da sazrimo,da bi nas požnjeo i odvoio žito od kukolja...Ko zna...U svakom slučaju buđenje predstoji...Vidjećemo kako će ko podnijeti stvarnost...

Kazu da je kosmos iluzija ... da smo mi frekvencija ... to je rekao i najveci svetski um -Nikola Tesla.I to mi se dopada.Ali teorija Masadaina mi se ne dopada.Citala sam je i ja negde,ne bi se bas stime u potpunosti slozila.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime28/2/2010, 9:42 pm

Ово као у Мартиксу.

https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime28/2/2010, 9:50 pm

Da bravo,pogodio si.Genijalna stvar. Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime17/3/2010, 8:29 pm

Pa slažem se da je život samo igra i da na osnovu kako igramo u ovom životu dobijamo ulogu u novom. Pa narode razmislite šta radite u ovom životu da sutra ne budete crv ili nežto drugo!!!! Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_pirat

Noćas su me pohodili mrtvi,
Nova groblja i vekovi stari;
Prilazili
k meni kao žrtvi,
Kao boji prozalnosti stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime17/3/2010, 8:38 pm

boki87 ::
Pa slažem se da je život samo igra i da na osnovu kako igramo u ovom životu dobijamo ulogu u novom. Pa narode razmislite šta radite u ovom životu da sutra ne budete crv ili nežto drugo!!!! Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_pirat

Noćas su me pohodili mrtvi,
Nova groblja i vekovi stari;
Prilazili
k meni kao žrtvi,
Kao boji prozalnosti stvari.

Kako god igrali u zivotu sve nas dole isti crvi cekaju .I oni sto igraju dobro a i oni sto igraju lose.Razlika je samo sto neko ima savesti u igri a neko je nema.

Nazad na vrh Ići dole
Nella_broken_hart

Nella_broken_hart

Ženski
Broj poruka : 434
Godina : 28
Datum upisa : 05.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime13/7/2011, 5:20 am

Ja imam osecaj da smo mi svi samo pijuni..Da izvan naseg univerzuma postoji veci svet...Da smo mi samo spakovani u male kutije i da kao prasina ispunjavamo prostor i prazninu te kutije...Neznam takvo pitanje i takva tema moze imati na hiljade obasnjenja..Niko nezna kakav nas zivot ceka posle...Gde nam dusa ide dali kako vecina veruje u raj ili pakao ili nesto sasvim drugo...Kao sto je Masada rekao ili nesto kao u Matriksu..Ko zna...Pitanje vredno velikog razmisljanja i na kraju opet bez odgovora....Misterija...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta   Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Život na zemlji-hipnoza sa drugog sveta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Između svetlosti i tame- piše se u temama ispod naslovne :: Kapije tame-
Skoči na: