LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Empty
PočaljiNaslov: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime2/3/2010, 10:14 pm

Noc je idealno vreme za ne dopustene radnje. Sneg ne pada da bi prekrio breg vec da zveri i skriju svoje tragove. Tama u mislima prekriva dublje tragove zveri sto nas polako izjedaju. Zveri koje zive u nasim umovima hranimo negativnim,tamnim mislima.
Kazu da u svakom od nas čuči veliki tiranin,ali da se i skriva srce sveca.
Ono sto smo u datom trenutku prevagne.
Moc tiranina ponekad preglasava zvuk cistog srca.Tama ima svoje vreme i moc u njemu,ali ipak ne traje dugo-brzo se iscrpi.
ZASTO NAM SE ONDA CINI DA MOC TAME IMA VECU SNAGU OD SVETLA?
Mozda zato sto se lose stvari duze pamte,dobro se pamti samo kada nestane.Dobro se smatra uobicajenim,normalnim. Dolazi svima na isti nacin,a zlo svakome dolazi na njemu svojstven nacin.
Sta vi kazete?

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski
Broj poruka : 828
Godina : 43
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime3/3/2010, 10:35 pm

Pogledajmo to sa druge strane. Naime, čovek, kada je srećan, ispunjen, ne razmišlja baš o tome, jer se jednostavno prepušta i uživa. Međutim, u danima i noćima tuge, srama obitava "usporenim ritmom" prelistavajući svaki tren po milion puta, vraća se na bol i tugu, muči samoga sebe i stvarima koje su prošle. Jednostavno, teški trenuci ostavljaju ožiljke, dok oni lepi lebde negde iznad nas. Kada bi samo naučili da više pažnje obratimo i na najsitnije trenutke sreće, oni tamni bi bili mnogo lakši.
Kada zapadnete u probleme, nesrećne momente, fokusirajte se na stvari, osobe na kojima ste zahvalni, koji vam daju elan i koji su vas barem na kratko urećili. Istoga momenta rodiće se snaga, novi polet, inspiracija. Od toga momenta vaše lepe želje i misli postaće jače od onih tamnih i nesrećnih...

Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime3/3/2010, 10:45 pm

Mislim da svako bira svoj put.Nije to tako jednostavno,da ima u nama i svetac i tiranin pa da sad ispada slucajnost preovlada.
Čovekova pala priroda je takva da često dobija nagovore da radi nešto loše,ali on treba,uz Božju pomoć da se tome odupre.Takođe čini se da je tama moćnija jer čoveka,zbog pale prirode uvek privlači nešto loše.Tj lakše pređe u naviku nego nešto dobro.
Što se dobra tiče,mislim da je upravo obrnuto.Danas u ovakvom vremenu kakvo jeste dobro se jako dobro zapamti.Baš zato što smo navikli na loše,i čak i obična dobra stvar može da nam ostane u sećanju.

Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime3/3/2010, 10:53 pm

Kada kažem dobro i loše, mislim na stvari koje ljudi rade, svesno ili ne.
Kada kažem lepo osećanje, sreća, mirni trenuci, mislim na sam osećaj bića, osećaj slobode, vanremešnosti, zadovoljstva.
Loše osećanje, kao bol, strah, utučenost, razočarenje.
Ima razlike u tome.
Dobro i loše su uzroci sreće i tuge.
Ja sam ovde pričala o osećanjima koja vladaju čovekom, znači o posledicama odluka, bile one nametnute ili svesno donete.
Tamu i svetlo posmatram isto tako kao posledice. U tome je razlika u našim shvatanjima.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime3/3/2010, 10:55 pm

Ja kazem da je to zato sto je bitnije upamtiti potencijalne lose stvari za opstanak nego nesto sto ne smeta prezivljavanju... prosto da bi prepoznali opasnost...
A sad, ako smo mi svetlost, naravno da nam tama deluje jaca... Kao sto se i tami cini svetlost jacom.

Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime3/3/2010, 11:00 pm

I opet dođosmo do izjednačavanja - jin i jang Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_lol
U principu sve zavisi od osobe do osobe. Čitavog života učimo, neko pogrešno, neko ispravno. To već zavisi koliko od nas samih, toliko i od našeg okruženja i mogućnosti. U nama su i tama i svetlost, samo da naučimo da ih konrolišemo ili barem da vagamo Wink Smile

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime3/3/2010, 11:22 pm

Upravo tako kako god da se okrenemo ravnotezaje je prisutna u svakom segmentu.

Nazad na vrh Ići dole
Bokssha

Bokssha

Ženski
Broj poruka : 28
Godina : 32
Datum upisa : 22.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime22/4/2010, 7:09 pm

Mislim da nam se cini da je tama  jaca od svetlasamo zato sto se za tamu vezuju neke "lose" ali nepoznate stvari.Strah od nepoznatog je veliki strah,i mislim da samo zbog toga vlda takvo uverenje.
Nazad na vrh Ići dole
http://zezalica.serbianforum.info/
blackdreamer

blackdreamer

Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 31
Humor : ljudska glupost
Datum upisa : 15.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 9:55 pm

Meni uopste nisu jasno, epiteti dobra se pripisuju svetlosti ,a zla tami?
Zasto nije obrnuto?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:04 pm

pa nije uvijek tako, cak moc tame ima vecu snagu..ne mora biti u negativnom smislu...odakle ti to..??
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:06 pm

blackdreamer ::
Meni uopste nisu jasno, epiteti dobra se pripisuju svetlosti ,a zla tami?
Zasto nije obrnuto?

Ja sam gore pokusala malo da dam odgovor na to pitanje,lose stvari vezuju za tamu...sve lose stvari se duze pamte,sve sto je lepo vezuje se za svetlost...ona se izgleda brzo zaboravi,cim naidje taj oblak tame.Zasto nije obrnuto,ne znam iskreno ja u zadnjih par godina gledam upravo tu mogucnost da preokrenem,i uspeva mi u nekim segmentima.Sto mi nekada nije uspevalo.

Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:11 pm

Ne znam da li smo se razumele.ja sam ovde mislila na asocijacije,mene recimo tama asocira na snagu i na mir a ne na zlo,na mistiku,na tajanstvenost,na kosmos,budi u meni radoznalost a ne nesto negativno.A opet svetlost me cesto iritira podseca me na buku ,napadnost,gradsku ubrzanost,prazna mi je.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:15 pm

Ne znam da li smo se razumele.ja sam ovde mislila na asocijacije,mene recimo tama asocira na snagu i na mir a ne na zlo,na mistiku,na tajanstvenost,na kosmos,budi u meni radoznalost a ne nesto negativno.A opet svetlost me cesto iritira podseca me na buku ,napadnost,gradsku ubrzanost,prazna mi je.

Razumeli smo se ali ja tamu dozivljavam sasvim suprotno od tebe,jer meni je svetlost izvor zivota,moja harmonija...moj mir.Moje utociste,azil...svetlost je moja ljubav.Mene tama gusi,davi,stvara mi nemire.Prosto se lose osecam i na samu nejenu pomisao.Upravo kako rece bea u jednom postu najbitnije je pronaci ravnotezu izmedju te dve stvari,a ne krajnost.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:18 pm

lucija ::
pa nije uvijek tako, cak moc tame ima vecu snagu..ne mora biti u negativnom smislu...odakle ti to..??

Nije Luce uvek tako...ja tamu tako dozivljavam zato sam je tako i iznela.Svako je dozivljava na svoj naci...Meni je ta tama snage sve uzela najlepse,svu svetlost ovoga sveta zato je i dozivljavam jako negativno.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:21 pm

Razumijem ja sta hoces da kazes, ali nije kod svakoga isto....obicno..tama se vezuje za lose, ali meni licno ne...
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:22 pm

E pa sad ja znam zasto mene tama asocira na lepe stvari i razumem da recimo tebe asocira na ruzne,samim tim svako treba teziti onoj za njega pozitivnoj strani,bila to tama ili svetlost.
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:25 pm

Eto i Lucija ima asocijaciju koja je pozitivna za tamu,znaci razliciti smo i to je super,svako ima nesto svoje licno.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:27 pm

E pa sad ja znam zasto mene tama asocira na lepe stvari i razumem da recimo tebe asocira na ruzne,samim tim svako treba teziti onoj za njega pozitivnoj strani,bila to tama ili svetlost.

Upravo tako,ovde se slazem s tobom svako je vidi i dozivljava na svoj nacin ali najbitnija je teznja za onim sto je najpozitivnije bez obzira da li se radi o svetlosti li tami.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:31 pm

Ja kada sam dosla ovde na ovaj forum i kada sam videla ovoliko crnilo...i ovoliku tamu [mislim na boju].Prosto sam imala zelju da odem zauvek.Pokusala sam da se naviknem na njega ,a onda sam pronasla svetlost mnogih dusa clanova na ovom forumu.I zato sam ostala i dan danas.Prosto kada se ovde ulogujem i kada krenem da citam njihove postove oko meni najiskrenije je svuda svetlost.Ja sada tako dozivljavam ovu tamu ovde.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:43 pm

A vidis mene je bas to privuklo...i naslov...naravno...ali i ova tamna boja nekako je fino djelovala na mene...kad vidim neki drugi forum..svijetli bas mi smeta...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime23/4/2010, 10:51 pm

lucija ::
A vidis mene je bas to privuklo...i naslov...naravno...ali i ova tamna boja nekako je fino djelovala na mene...kad vidim neki drugi forum..svijetli bas mi smeta...

Slazem se Lucija...svako od nas je razlicit na svoj nacin, i po meni je to lepota oka.Jer kada bi svi videli i mislili isto bili bi ko klonovi.

Nazad na vrh Ići dole
Drugar

Drugar

Muški
Broj poruka : 18
Godina : 27
Datum upisa : 17.05.2010

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime18/5/2010, 10:18 am

Tama je jedan veliki izvor moci u kojem smo mi uvijek u nekom trenutku zarobljeni ... Tama ili Mracna strana naseg zivot je zlo i ne moze nikako bit suprotno od toga ... Crna magija je recimo najvece zlo na planeti a najvise je ima na zapadu .... Covjekova aura je najslabija kad je dete,u pubertetu i u klimaksu tada je najvise izlozen losim stvarima tj. tamom.

A moc tame ima vecu snagu od svetla zato sto vecina ljudi ima tamniju stranu zivota nego svjetliju i zbog toga sad u ovom trenutku preovlada tama u globalu.. tj. u svijetu.Covek ima 2 puta u zivotu i uvek moze da bira svjetliju stranu ili tamniju.Cak i kad je taj neko okruzen tamom moze da se izvuce samo ako hoce.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime18/5/2010, 12:20 pm

Ja biram svijetlo i uvijek će tako biti. I ne mislim da je moć tame jača. Valjda svi vezuju snagu za osjećaj boje, ali u mom slučaju to nije tako. Kod mene uvijek svijetlo nadjača tamu, kad tad. I vjerujem u apsolutnu pobjedu svijetla i dobra, nad tamom .

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Drugar

Drugar

Muški
Broj poruka : 18
Godina : 27
Datum upisa : 17.05.2010

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime19/5/2010, 3:14 am

Citat :
Ja biram svijetlo i uvijek će tako biti. I ne mislim da je moć tame jača. Valjda svi vezuju snagu za osjećaj boje, ali u mom slučaju to nije tako. Kod mene uvijek svijetlo nadjača tamu, kad tad. I vjerujem u apsolutnu pobjedu svijetla i dobra, nad tamom .

Naravno svako od nas dobrih ljudi vjeruje u to ... Ali realno nije tako ...
Da kad tad svijetlo nadjaca tamu skoro kod svih nas ali se tama uvjek javlja i pojavljuje u nasim zivotima kao sto sam i prije rekao svako ima dva puta u zivotu tj. dvije strane svjetliju i tamniju.
"Kakve su ti misli,takav ti je zivot"
Bash zato sto ima vise tame na ovom svetu sve ce ovo nestati i poceti ispocetka... samo je pitanje vremena...

Evo jedan primjer djavolijeg djela koji ce ubrzo da nastupa na scenu ...
Prije se dosta ratovalo i to sami znate...
A sada kad se narod polako urazumljava djavo pravi novu stvar za takve ljude ... Napravice jednu spravu sa kojom mozes virtualno da putujesh gde god hoces sa prijateljima itd. Vec su testirali ovo u ameriku sa profesorima i ucenicima . On ima svoj plan i samo na jedan lagani nacin odvlaci nas od stvarnosti kako nebismo vidjeli to svjetlo ovoga svijeta i naseg zivota tehnika sve vishe napreduje i polagano se siri taj virus svijetom.

Biblija je rekla kad bude bio smak svijeta bog ce da napravi jedno malo brdo gde ce samo mali broj dobrih ljudi koji ostane moci da se popne na njega i prezivi i pocne sa novim ljepsim i boljim zivotom.

Raspricah se ali sve ovo sto sam napisao je istina samo mozda neki ljudi ovo nece bash dobro shvatiti ili razumjeti.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime19/5/2010, 5:59 am

besherat ::

Ovde se apsolutno slazem s tobom besherat.Uvek sam neko ko izmedju svetlosti i tame bira svetlost,jer to je ono sto mi u stvari daje snagu zivota,tama mi izvlaci i crpi sve ono sto je najbolje i najlepse u meni.I kako kazes koliko god da je tama bila prisutna u mome zivotu[a bila je].svetlost je izlazila kao pobednik.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime19/5/2010, 9:03 pm

Misli su mi svijetle, a takav mi je i život. Ne mislim da me korišćenje neta udaljava od realnog života. To se ne može desiti nikada. U virtuelnom svijetu nalazim svijetlo, nalazim svijetle ljude i svijetle duše. Obogaćujem svjetlost svoje duše. I, mako ima mnogo zla u svijetu, ono nikada neće pobijediti. Ja čvrsto vjerujem u moć dobra i svijetla.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime19/5/2010, 9:07 pm

Ne verujem da su tama i svetlost odvojene ,mislim da su protkane medjusobno .
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime19/5/2010, 9:07 pm

Mozda zato sto se lose stvari duze pamte,dobro se pamti samo kada nestane.Dobro se smatra uobicajenim,normalnim. Dolazi svima na isti nacin,a zlo svakome dolazi na njemu svojstven nacin.

Ovo je deo mog postavljenog pitanja,i prosto me besherat zanima zasto se te lose po meni mracne- tamne stvari duze pamte,ili nikada ne zaborave.A zaista sve sto je lepo ta svetlost koja je za mene zivot zaborave ili ako ne zaborave prosto to zaista smatras necim tako uobicajenim.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime19/5/2010, 9:13 pm

Ja pamtim jednako i dobro i zlo. Intenzitet loših osjećanja i intenzitet loših dešavanja u životu je jači, zbog same svoje prirode , ali rijetko ko cijeni i pamti vrijednost onoga , koje dobro donosi duši, koliko je obogaćuje i koliko je štiti od zloga. Možda je problem u tome.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime19/5/2010, 9:25 pm

Upravo mislim da je to problem.Licno kod mene bilo je toliko prelepih stvari naravno da ih se secam...ali nemaju takav intezitet kao sto su ruzne stvari ostavile pecat u mome zivotu.Prosto gledam kod sebe i kada pisem koliko forsiram taj tamniji deo koji je kod mene,za razliku od mnogo lepih svetlih trenutaka koje sam prozivela i koje naravno ima u sebi na pretek.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime19/5/2010, 9:26 pm

To ide zajedno, razmjena tame i svijetla...zavisi od jacine...nekad je to tama a nekad svijetlo...a nekad ON...nekad JA....
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime19/5/2010, 9:29 pm

Ja zamisljam snopove tame i svetla koji se medjusobno dodiruju prozimaju i stvaraju jedno velicanstveno jedinstvo.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime19/5/2010, 9:32 pm

vise puta tama, mi je jaca, ali za to ne vezujem zlo...naprotiv...
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime19/5/2010, 9:34 pm

Zavisi sta je za koga tama a sta svetlost,za mene je tama simbol snage uma,a svetlost nije moj favorit,nocna sam ptica..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?   Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od  svetla? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: