LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv? Empty
PočaljiNaslov: Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?   Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv? Icon_minitime3/3/2010, 11:11 pm

Da li i vama dodje da se to nekada zapitate?

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski
Broj poruka : 828
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?   Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv? Icon_minitime3/3/2010, 11:16 pm

iskreno, nikada. Ja lično imam mnogo razloga da živim. Prvi je taj što mi je sam Bog dao taj dar, pa ne bih da ga bacam a još jedan od razloga je što sam nagrađena sa još dva divna života Smile

Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?   Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv? Icon_minitime3/3/2010, 11:20 pm

Meni ne,jer sam ubijeđen da smo vječni,i da nikad nećemo izaći iz života..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Humor : Uvek nasmejana

PočaljiNaslov: Re: Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?   Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv? Icon_minitime3/3/2010, 11:30 pm

Treba samo verovati...svaki covek mora kad tad osvestiti svoje postojanje,osvestiti i pronaci svoju dusu,i zadatak u ovom zivotu.Kada spoznamo sebe,spoznacemo i zasto zivimo...a razlog je sigurno lep...Mi postojimo,i zelimo da nadjemo nase mesto u ovom Univerzumu...
Kako?
Dubokim poniranjem u dubinu svoje duse...tamo postoje svi odgovori... Barem sam ih ja tamo nasla.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9801
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?   Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv? Icon_minitime4/3/2010, 8:38 am

Знам примере када деца питају оно двоје, што су негде под месецом гугутали блесаве речи а онда почели да испитују природно рудна богатства два универзума створили тречи, ко вас је терао да ме направите ?
Деца када су несречна, љута, одвале тако понекад. Међутим, њих нико ништа и не пита пре времена када настају. Ми их планирамо или не, суштински, зарад интереса вечине не дајемо им никако право одлучивања. А како нећему што је у мислима и дати право ?

https://poezija.darkbb.com
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?   Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv? Icon_minitime4/3/2010, 12:59 pm

kako sam rodjen..gdje to, zasto smo dosli da ovdje zivimo, MOGU NAUCITI BILO STO NE ZNAJUCI NISTA, HOCU LI BITI PONOVO...
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1583
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?   Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv? Icon_minitime4/3/2010, 1:33 pm

cemu zivot ako ima svoj kraj? ja sam tako razumela ovo pitanje...
pa bas zato sto nece trajati vecno treba ga ziveti, i to ziveti zaista a ne zivotariti...
punim srcem i plucima
Nazad na vrh Ići dole
Dragana

Dragana

Ženski
Broj poruka : 88
Datum upisa : 28.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?   Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv? Icon_minitime4/3/2010, 8:20 pm

džoni azra ::
Meni ne,jer sam ubijeđen da smo vječni,i da nikad nećemo izaći iz života..

Lijepo ... lijepo rečeno ...

Ima li život kraj ? Ni za mene on nema kraj ... I ima , naravno da naš život ima svoj smisao .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?   Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: