LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

ja sam

Ići dole 
AutorPoruka
ja sam
Gost

ja sam Empty
PočaljiNaslov: cigansko srce   ja sam Icon_minitime17/3/2010, 11:48 am

NIKO SE NE RAĐA DOBAR ILI LOŠ ALI ONO ŠTO SU NAŠI PRETCI RADILI MOŽE DA IMA VEZE SA NAŠIM ŽIVOTOM TAKO MEŽEMO BITI NAGRAĐENI ILI KAŽNJENI,A TAKO I ONI POSLIJE NAS ZBOG NAS.BOG POSTOJI SVUDA I U SVEMU JE OKO NAS-KAO PRAVOSLAVAC UČEN SAM NA ODREĐENI NAČIN DA GA VOLIM SHVATAM POŠTUJEM A I DA GA SE BOJIM JER SAM LUTAJUCI SUMAMA I PLANINAMA SHVATIO KOLIKO SAM MALI NEBITAN I PROLAZAN A OPET JEDINSTVEN.I KOLIKO JE SVE OKO NAS SLOŽENO I PERFEKTNO NAPRAVLJENO DA FUNCIONIŠE VJEČNO U KRUG U KRUG I DALJE, U OSMICU AKO OCES-NAJ VIŠE ME NERVINA KAD CUJEM OD NEKOGA DA KAŽE
"IMA NEŠTO"-PO MENI TAKVI LJUDI NE ŽELE DA PRIHVATE ONO ŠTO JE JASNO-CRKVA JE NAŠ JEDINI SPAS OD ZLA,POST I MOLITVA SU ORUĐA U BORBI PROTIV ZLA.POSTOJE DUH I TIJELO-KADA NEKO IMA NEKI ZDRAVSTVENI PROBLEM ODE KOD DOKTORA DA MU POMOGNE I LIJEČI TIJELO-KAD NEKO IMA NEKI PROBLEM SA GLAVOM NAZOVIMO TO TAKO ON IDE KOD PSIHIJATRA I AKO MU NEMA POMOĆI NAZIVAJU GA DUŠEVNIM BOLESNIKOM-ZNAČI DA JE NJEGOV DUH BOLESTAN-DUŠA=DUH.KAKAO DUH MOŽE BITI BOLESTAN ?TAKO ŠTO GA NAPADA ZLI DUH=DEMON=BES-IZ PSIHIJATRIJSKE BOLNICE MALO KO IZAĐE NORMALAN DOKTORI BOLESNIKE UGLAVNOM BRIZGAJU SEDATIVIMA I NEUROLEPTICIMA I ODRŽAVAJU IH U NEKOM STANJU DA NE NAUDE SEBI ILI DRUGIMA.
SAMO POST I MOLITVA POMAŽU ČOVJEKU DA PREBRODI SVE PROBLEME KOJI MU SE NAMEĆU NA NJEGOVOM PUTU OD ROĐENJA PA DO PRELASKA U VIJEČNI ŽIVOT-VIJEČNI ŽIVOT DOBIJAMO PO SVOJIM ZASLUGAMA-JEDNOM MI JE JEDAN MONAH REKAO "PUT DO PAKLA POPLOČAN JE DOBRIM NAMJERAMA"NIJE MI TO TADA BILO SKROZ JASNO ALI SHVATIO SAM DA NIJE DOVOLJNO SAMO ŽELJETI DOBRO-TREBA ŽIVJETI PO ZAKONIMA KOJI SU NAM DATI OD BOGA I NON STOP SE TRUDITI-JA SAM PRIZNAJEM DALEKO OD SVEGA TOGA ALI SAMO SHVATANJE DA SAM DALEKO POMAZE MI DA SE PRIBLIZIM.GORDOST JE NAJ VEĆI GRIJEH-SVI SMO ISTI KOSTURI ISPOD KOŽE
Nazad na vrh Ići dole
Helem's
Gost

ja sam Empty
PočaljiNaslov: Re: ja sam   ja sam Icon_minitime25/7/2010, 11:51 pm

ja sam Icon_pale TuGo moja tugo...
Nazad na vrh Ići dole

ja sam
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: