LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Nedoumice i ostale zavrzlame

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

Nedoumice i ostale zavrzlame Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime8/6/2008, 10:47 pm

Nisam znala gde da ovo napišem pa sam ovde.
Imam primedbu. Autori pesama koje nisu naše trebalo bi da su tačno navedeni. Ja sam prva bila zbog toga upozorena. I mislila sam da je navodjenje tačnog imena autora potpuno normalno da se stavi. I prevarila sam se. Naišla sam na jednu pesmu ovde na forumu i autor je bio pogrešan. A ja ne bi bila plavuša da nisam zaboravila koja je to pesma i ko je postavio. i jebemli ga sada ne mogu da nadjem ponovo i da opomenem onoga ko je postavio...
Tako da bih zamolila svakoga da ispod pesama napiše ko je autor...tačno ime i prezime.
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/6/2008, 1:35 pm

Ja obično ako neznam pravo ime autora napišem...nepoznat autor...misleći pri tome da je meni nepoznat...da li je to problem?
Ptica

Ptica

Broj poruka : 524
Datum upisa : 17.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/6/2008, 1:58 pm

To svakako treba ispraviti. Ne verujem da je neko namerno
pogrešnog autora stavio.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/6/2008, 8:37 pm

Nasla sam.
Kopiraću uskoro.
Radeumetnik je pomalo zabrljao...
Nazad na vrh Ići dole
Ptica

Ptica

Broj poruka : 524
Datum upisa : 17.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/6/2008, 8:57 pm

Da, sad se sećam i ja sam primetila i to je u pitanju
Miroslav Antić - usne od visanja ...
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/6/2008, 9:01 pm

ne to

evo ovo:

Radeumetnik

Citat :
NOĆAS TE TUGUJEM

Nocas Te Tugujem Najdraže Moje
S Nekim Osecajem Daljine
Jer, Nema Nikoga Ovde Pored Mene
I Niko Da Mi Skine
Tu Suzu Sa Obraza...

Noćas te tugujem...

Nismo U Istom Gradu
Al Zato Brojimo Iste Minute
Samo Sto Usne Ne Ljube I Ćute
Samo Sto Oci Prosipaju Sjaj
U Nekim Dugim Sobama
Nekim Drugim Ljudima..

Nisi Daleko..

A Cini Mi Se Kao da je 100 Godina
Svetlosti I Tame izmedju nas
Kao Da Se i nasa Ljubav Topi
na Plamenu Svece..

Autor pesama:
Moja draga priajteljica,
Velika pesnikinja Nadja

a pesmu je pisao Zeljko Krznarica i u originalu glasi...

Noćas te tugujem, najdraže moje,
s nekim osjećajem daljine
Jer nema nikoga ovdje kraj mene,
i nitko da mi skine
tu suzu sa obraza.

Noćas te tugujem.

A u istom smo gradu
i iste brojimo minute.
Samo što usne ne ljube i šute,
samo što oči prosipaju sjaj
U nekim drugim sobama,
nekim drugim ljudima.

Noćas te tugujem i skitam.

Ne ljubim i pitam
Što je tamo iza jutra,
iza zagrebačke zime.
Postoji li tamo još tvoje ime,
kao što ti u meni postojiš
I ova noć što miriše,
po narančama s juga
govori mi što je tuga.

Nisi daleko.

A čini mi se kao sto godina
svjetlosti i tame,
kao da se ljubav tamo topi,
na plamenu svijeće.

I tugujem te noćas…
I tugujem…
I tugujem…
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime10/6/2008, 12:12 pm

Citat :
[b][i][color=orange]Ja obično ako neznam pravo ime autora napišem...nepoznat autor...misleći pri tome da je meni nepoznat...da li je to problem?

naravno da nije problem...bolje tako nego brljati...
Nazad na vrh Ići dole
branka-013

branka-013

Ženski
Broj poruka : 130
Godina : 59
Datum upisa : 10.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime10/6/2008, 8:58 pm

Bobi a mozda je Rade u zabludi. Nije citao Zeljka...prijateljica mu rekla da je to njena pesma i on je okacio. Vidno je par malenih promena. Mozda covek nije namerno "brljao" Smile
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime11/6/2008, 12:38 am

mozda...
Nazad na vrh Ići dole
CecaPolak

CecaPolak

Broj poruka : 183
Godina : 53
Datum upisa : 07.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime4/8/2008, 8:24 pm

Zasto ovde nema topika da se lepo ljudski kaze: dobar dan?Smile
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime4/8/2008, 8:31 pm

Otvori ga !
Radi nesto !

https://poezija.darkbb.com
CecaPolak

CecaPolak

Broj poruka : 183
Godina : 53
Datum upisa : 07.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime4/8/2008, 10:13 pm

Pa sta da otvaram kad ti sve brises affraid
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime4/8/2008, 10:43 pm

Pa ne uvek, samo kada preteraju u muvanju i nebulozama.

^ljubicastonebo^

^ljubicastonebo^

Broj poruka : 333
Datum upisa : 23.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime6/9/2008, 7:42 pm

Izgleda da danas nemam bash srece sa forumima Sad
ali jedina Nadja na forumu i u zivotu moga druga radeta umetnika sam ja.
mora da je pobrkao serpe i poklopce,jer se nalazimo na nekoliko istih foruma.
ja licno,dragi moji prijatelji ....mnogo pesama sam napisala u trenutku kao misao koja proleti vrtoglavom brzinom kroz dushu i tu ostavi ....rupe,velike,male....krvave,plave ...nezne ...bilo kakve,ali naprosto :rupe!
Obzirom da jedino tako i umem da pishem i shodno tome ne korigujem samu sebe....pretpostavka da je moj prijatelj rade,korigovao mene misleci da je to moja pesma ili mu je nesto "kvrcnulo"?
mozda u njegovom zivotu,postoji i josh neka nadja,mozda to nisam ja ....svejedno je ...
Zelim da kazem,da se JA NIKADA NE KITIM TUDJIM PERJEM,niti cu !!!
prepoznavala sam svoje pesme na drugim forumima,cak sam to spomenula i svojim prijateljicama....tako da sam ih se naprosto odrekla i ako su govorili da su to mala remek dela....
tako je moj "svitac"zalutao u neciji djep i bio potpisan kao svojina....i nesecam se vishe cija.
Ono sto sam ovde napisala .....mislim u radionici,prenela sam kao sopstveno vlasnistvo i na ostale forume gde jesam...misleci da je to moje licno pravo i naravno da cu i ostati pri tome.
Sve svoje potpisujem sa Nadja ili Nadjaljubicica....
nisam bila u kontaktu sa radetom....ali cu mu skrenuti paznju da to ne radi!!!
neverujem da je namerno....mozda se i on sam vise neseca gde smo sve posejali :"nase pesme "?
mnoge su "nikle"i na Krstarici po sobicama u trenutku .....inspiracije,sete,druzenja nasih divnih.
No,to nije tema ovoga posta i ja se izvinjavam clanovima ovoga foruma ....moja greska nije,cak neznam ni gde je to postavljeno:(
mozda sam ja losha pesnikinja,mozda sam pravi amater,ili genijalna....
to necu nikada saznati....znam samo da sam misao uramila u trenutak i ostavila da tu zauvek bude vecan!
Pozdrav,Nadja.
Nazad na vrh Ići dole
^ljubicastonebo^

^ljubicastonebo^

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime6/9/2008, 7:48 pm

Izvinjavam se na pogresno postavljenom padezu!
ako bih se sada vratila na postirani deo i pocela da ga prepravljam,ovako sludjena od iznenadjenja,verovatno bih napravila i vece greske.

"znam samo da sam misao uramila u trenutaki ostavila je tu da zauvek bude vecna!"

Josh jedan pozdrav<Nadja
Nazad na vrh Ići dole
Radeumetnik

Radeumetnik

Muški
Broj poruka : 34
Godina : 112
Datum upisa : 27.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime12/9/2008, 1:37 am

NISAM NI ZNAO DA SAM NAPRAVIO OVU BRLJOTINU
SA POSTIRANJEM OVE PESME KOJA JE OMASKOM ISKOPIRANA
I SAD VIDIM I JA DA SAM POGRESIO JER JA ZNAM NJENE PESME,
ZNACI NIJE BILO NAMERNO, JA SE PRVO NADJI IZVINJAVAM PA ONDA I DRUGIMA KOJE SAM DOVEO U ZABUNU.

OBRISITE PESMU JER JE MOJA GRESKA, SVIMA SORYYYY !

NADJA IMA SVE LEPE PESME I NJOJ NE TREBA NEKA PESMA KOJA NIJE
NJENA. PRE CE BITI DA PONEKAD NEKO UKRADE NJENU PA JE STAVI KAO SVOJU, TO SE DESAVALO VEC !

RADEUMETNIK
Nazad na vrh Ići dole
^ljubicastonebo^

^ljubicastonebo^

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime12/9/2008, 6:54 pm

Hvala dragi prijatelju,
Znam da nije bilo namerno.
Ipak....bilo me je stid ....valjda me poznajesh ??!
U svakom slucaju ni obicna ptica se ne kiti tudjim perjem kad` ima svoje .
Pozdrav svima,Nadja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime3/2/2009, 7:41 pm

Zdravo imam jedno pitanje u vezi poezje jel postoji neko pravilo kako se moraju pisati ili je slobodni stil samo mora biti pisano ko pjesma
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime3/2/2009, 7:50 pm

Pisi kako hoces, imam i ja jednu neindentifikovanu stvar, Mika Antic je to zvao vinjetama a ja ne znam kako da nazovem. Pogledaj tamo medju novijim stvarima, pocinje o slikanju plaze, mora i tako.
Uglavnom otvori svoju temu pod nekim naslovom koji ti se dopada.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime27/3/2009, 1:36 am

Upravo sam se registrovala...pročitala sam pravilnik...kojeg se naravno želim pridržavati.Imam nekoliko pitanja:

1.Koliko se slobodno smije pisati i komentarisati...primjećujem da su neki malo pali u nemilost zbog komentara...ne kažem da su dobri ili loši,ali su komentari i dobro dođu!!!

2.Pošto sam prvo dobro prelistala forum...zanima me...kako pišemo...svako otvara sebi temu ili stranicu i piše, ili se može pisati na svim postovima?

3.I zadnje što me zanima...kako se piše pod imenom GOST...Prije nego sam se registrovala...pročitala sam prilično zanimljivih pjesama,priča,tekstova i komentara nekog ko se naziva gost...pokušala sam kao gost nešto napisati,onako uz put,jer i nemam baš puno vremena...

Zanima me kako pisati a biti gost?
kad mi admin.odgovori na ova pitanja...nešto ću i napisati!!!
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime27/3/2009, 9:48 am

Dobro nam dosla, to je za pocetak.

Ajde od zadnjeg, gost je clan koji je obrisan, postovi ostaju pod tim nikom jer se opcija ne moze vratiti. Ovi gosti, bivsi clanovi su ostavili neke bas dobre postove pa nisam stavio opciju brisanja svega.
Sto se licnih radova tice otvara se posebna tema kao celina, ostalo mozes pisati gde zelis.
Slobodno mozes izneti svoje misljenje, nije problem, komentari pesama i proze su dobrodosli. Medjutim, sto se nekih clanova tice koji su brisani po njihovoj zelji treba da obrisem jos koje postove pa cu to uciniti kada budem imao vremena. Mozda si primetila da u nekim isanjima nije bilo komentara vec zacetka svadje koja je rasterala ljude i pretila da samo gosti pisu, onda to ne bi bila poenta ovoga mesta.

Ako te jos nesto zanima reci, pitaj tu sam.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime27/3/2009, 10:23 pm

O.K.Primjetila sam da su obrisani kako ti kažeš, nadugo poslije tih početka svađa...ali to sad nije važni...ipak mislim da ti "gosti"jer još uvijek nisam sigurna da li je jedna ili više osoba... su imali dobrih postova i šteta za njih a i za forum...a pošto sam apsolventica psihologije...volim pomalo analizirati situacije i ljude!!!
Mislim da bi nešto slično moglo biti kao tema na psihologiji...ali o tom po tom...dok se bolje upoznamo...hvala na dobrodošlici i bolje vas našla...sad kad smo isčistili svoje redove od nepoželjnih...ovako dobar forum mora opstati!!!
Smile
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime27/3/2009, 10:58 pm

Dve osobe je bilo i jos jedna koja se ponela kao deriste na jednom drugom forumu.
Pa koleginice ( student studentu ) slbodno se baci na teme psihologija i ostalo. Nadam se dobrim postovima.

SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1575
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime28/3/2009, 10:28 am

Ja se ne snalazim najbolje u ovom divnom mnostvu tema, de mi reci Masada gde je nestala tema najlepsi ljubavni stihovi, jer bese u biblioteci a sad je nema?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime28/3/2009, 8:16 pm

Ja je nisam brisao tu je negde, pogledacu.

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime28/3/2009, 8:44 pm

Eno je u velikim piscima, prebaceno je tamo, moram da sredim jos ovo ovde.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime29/3/2009, 11:27 am

Mislim da ne teba ništa brisati...dodavati je u redu...a i to što si rekao da se neko poniijeo kao derište...pa nema to veze, u nekom je nešto proradilo iz tog perioda djetinjstva...opet nisam stigla sve pročitati,ali dozvolimo slobodu govora to je velika stvar...a još veća je kad se ne bojimo bilo čijih djetinjarija ili komentara...ako mi znamo da radimo sve po propisu...ne smetaju nam ni oni drugi koji se razgnjeve ili napišu što nam ne odgovara...ne znam koja je to treća osoba...nije ni važno...ali svi su oni dali doprinos forumu i to tako treba gledati...jer nesporazum je uvijek moguć,a i različiti stavovi...tipovi ličnosti od impulsivnih do smirenih...ali ako imaju što napisati neka pišu...ja lično suosjećam sa postom "pisma uspomena"vidim da je neko prošao kroz neke mučne faze u životu...jer prošla sam ih i ja,zato sam sad tek uspjela apsolvirati,jedno vrijeme sam bila van igre...možda zato razumijem te i takve osobe...puno hrabrosti ima u tim pismama uspomena...nisam primjetila da je neko od ostalih članova imao toliko hrabrosti priznati svoje slabosti....vjerujte da to nije lako... svi mi imamo neke svoje patologije,živimo sa njima,a osuđujemo druge koji ih takođe imaju...ja još nikada nisam uspjela stići tako daleko i toliko se otvoriti,bilo gdje a pogotovo ne na forumu...ali to ipak ti odlučuješ...ko može pisati a ko ne...sada ću ići redom post po post...zbilja me zanimaju te zavrzlame koje su napravile te osobe i kolika je njihova krivica!!!
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime29/3/2009, 8:46 pm

Deriste je jedna mnogo starija osoba koja ima svoj forum Vojvodjanka, moje postove nije htela da obrise tamo a svoje ovde jeste.
Sto se pisama tice, jeste, hrabrost je staviti to ovde ali ne mozes ocekivati da ce svi to uraditi. Sto se mene tice ja sam savrsen, slabosti su iza mene, blizi sam grobu nego obdanistu.
Trebala si mozda ovo da otpocnes u temi psihologija kao temu zapazanja sa foruma. Mogla bi sutra to da uradis recimo pa mozemo tamo pisati.

werewolf

werewolf

Muški
Broj poruka : 30
Godina : 26
Humor : Obavezan
Datum upisa : 16.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime16/11/2009, 10:52 am

Imam jedno pitanje.

Ja sam se danas učalanio na ovaj forum, i sve je bili ok. Ali, kad sam hteo da moj profil izmenim, odn. da upišem moj datum rođenja itd., onda kada sam hteo da potvrdim sve to, kada ono neće da mi prihvati. Rečeno mi je da kontaktiram admina, i da ne mogu da pristupim ili budem učlanjen na forum.

Što se tiče učlanjivanja sve je ok! Ali je problem ovo podešavanje profila.

O čemu ja reč?

Please help !!
Nazad na vrh Ići dole
werewolf

werewolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime16/11/2009, 10:53 am

Možda nisam dobro sročio rečenicu!!

Sorry!!
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime16/11/2009, 11:09 am

srce, pokusaj ponovo da ides u tvoj profil i da podesis ono sto zelis. nekada nece iz cuga da primi...jbg, besplatan forum, pa koliko para toliko muzike Smile
a admin ce biti tu popodne valjda pa ako dotle ne uspes...pomocice ti.
pozz za tebe, i polako
Nazad na vrh Ići dole
werewolf

werewolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime16/11/2009, 11:42 am

Nažalost, neće.
Probao sam!

Videćemo sutra! Pozz!

I naravno, hvala!! Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_surprised
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime16/11/2009, 12:39 pm

molim, srce, u svako doba, samo mi je zao sto nisi uspeo da podesis to sto si hteo ...
Nazad na vrh Ići dole
werewolf

werewolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime16/11/2009, 7:22 pm

Izvinite što pitam, i što ispadam neupućen. Ali kako se na ovom forumu gledaju privatne poruke?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime16/11/2009, 7:23 pm

Кликни на икону МП и отвориће се.

werewolf

werewolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime16/11/2009, 7:30 pm

Hvala, što se tiče mojih podataka, što sam naveo u nekom od predhodnih postova, uspeo sam. U pitanju je godište!
NIje hteo da mi prihvati, verovatno što sam 94.
Inače stavio sam bezveze godište.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime16/11/2009, 7:40 pm

Решено

werewolf

werewolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime16/11/2009, 8:10 pm

havala ti najlepše masada!! Nedoumice i ostale zavrzlame 677998
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime16/11/2009, 9:57 pm

ma masada svasta zna da napravi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cvetić

Cvetić

Ženski
Broj poruka : 143
Godina : 37
Humor : Ja sam se malo zaljubiska :)
Datum upisa : 16.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime19/1/2010, 8:15 pm

E, imam i ja jedno pitanjce...
Zanima me sledece, postavila bih neke svoje pesme koje sam pisala jos u srednjoj skoli tj. odavno, ma nije ni bitno kada, ali se iskreno plasim da mi ih neko ne drpi, sto bi se reklo.
Dakle, pesmu sam ja smislila, ima i svoj datum kada je nastala i ko meni na neki nacin da garantuje, da ako je postavim ovde, ona nece sutra osvanuti u necijem drugom vlasnistvu, da se sutra neko drugi nece potpisati ispod nje i tvrditi da je njegova...
Mislim ja ih nisam zastitila autorskim pravima itd, ali bio bi bedak da mi se to desi i da je neko otme....
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime19/1/2010, 10:52 pm

Ту где се прва објави под твојим ником је потврда да је твоје. Другачије, можеш само да одштампаш књигу јер сада је региструју у Народној библиотеци.

Cvetić

Cvetić

Ženski
Broj poruka : 143
Godina : 37
Humor : Ja sam se malo zaljubiska :)
Datum upisa : 16.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime19/1/2010, 11:54 pm

Masada ::
Ту где се прва објави под твојим ником је потврда да је твоје. Другачије, можеш само да одштампаш књигу јер сада је региструју у Народној библиотеци.

Ok.
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
werewolf

werewolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/3/2010, 10:01 am

Da li neko može da mi kaže kako da podesim svoj potpis?
U settup - u za potpis sam napisao šta sam hteo, ali kada ga pošaljem nema ga ispod mojih postova.
Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_question
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/3/2010, 10:17 am

Кликни на опцију, прикажи потпис.

werewolf

werewolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/3/2010, 10:25 am

saću
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/3/2010, 10:39 am

Неће нешто, деси се некада да сервер не ради како треба. решићемо, дужина текста није битна, бар нема напомене. У ствари има 500 карактера као максимум.

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/3/2010, 10:51 am

Има га у пп -у а ан посту не, укључи бб и хтмл кодове.

werewolf

werewolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/3/2010, 11:28 am

Već je uključeno.
Nije ni bilo isključivano.
Nazad na vrh Ići dole
werewolf

werewolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/3/2010, 11:30 am

HA HA ! EVO GA !
TOOO !
THANKS ! Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime9/3/2010, 11:42 am

Basketball

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Nedoumice i ostale zavrzlame
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Magistrat - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Pitanja u vezi foruma-
Skoči na: