LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Ja,on i njegovi dragi roditelji

Ići dole 
AutorPoruka
M&D

Ženski
Broj poruka : 144
Datum upisa : 12.03.2010

Ja,on i njegovi dragi roditelji Empty
PočaljiNaslov: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime29/3/2010, 6:15 pm

Ajde da cujemo, ovo je ispusni ventil za svaki dan ili za trenutke bijesa nakon nedjeljnog rucka kod njegovih roditelje ili mjesto za izjadati se nakon sto je njegova mater odlucila da je vrijeme da vas dvoje prekinete.. ne moze biti jasnije - mater i otac u svim situacijama. a mozda nas ima i koje volimo njegove roditelje, mada cisto sumnjam, endemske vrste su oduvijek bile rijetke Laughing

Poslednji put izmenio M&D dana 30/3/2010, 12:32 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime29/3/2010, 7:04 pm

Eto ja sam endemska vrsta i to ona retka.Nemam razloga da je volim,ali je i ne mrzim.Zasto bi mrzela zenu koja mi je cuvala dete dok sam ja radila.Zena koja mi skuva rucak,sredi kucu,opegla ves i sve ostalo odradi po kuci.Nevidim razloga nijednoga mrznji.Na kraju krajeva i ja cu sutra biti nekome ta necija zla mama ili tasta.Ja to ne gledam tako.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime30/3/2010, 12:42 am

Beskraj izvini ali ti ovdje imas razloga da je volis, pa ne shvatam zasto si napisala da nemas....pomalo mi zvuci kao "ljubav iz interesa"...ovo tvoje gore..

a ja bih na sve ovo dodala i tatu zasto da ne?...zasto samo ja, on, i njegova mama...moze i tata ako je moguce... Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime30/3/2010, 6:57 am

Pa nije to interes draga moja to je cisto neko postovanje,a nekoga postovati ne znaci da moras i da ga volis.E tatu Ja,on i njegovi dragi roditelji 817300 tatu obozavam on je legenda.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1579
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime30/3/2010, 8:42 am

evo neki dan je bila da izgnjavi bebanu, kaze zavila nam sarmu, da ne moram sutra kuvati, da se odmorim malo, bas lepo od nje, obradovala se ja, kad je doslo vreme rucku, ja izvadim iz frizidera da podgrejem, kad ono lisce od kupusa, kopam, kopam, nidje mesa, ko je odve lud, il se nismo dobro razumele ili jepobrkala loncice. Ima da se pojede ziva kad sazna....
OK nam je odnos, daleko smo kilometrima, hehe

SaMar mozda se radilo o kupusu a ne o sarmi.Pa se niste razumeli,da li je bilo rebaraca.Ako jeste onda nije ni bitno da li se zove sarma ili kupus. Ja,on i njegovi dragi roditelji 817300
Nazad na vrh Ići dole
M&D

Ženski
Broj poruka : 144
Datum upisa : 12.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime30/3/2010, 12:33 pm

Evo sam prepravila u roditelje,opcenito
WinkWinkWink
Nazad na vrh Ići dole
Nurdan

Nurdan

Ženski
Broj poruka : 143
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2010

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime7/5/2010, 11:08 pm

Ja fala Bogu nem' takaw problem.Owi moji ludaci wole mog Jocu a ja kad odem kod njega bome' i sudowe operem..nista se ne bune Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
midjika

midjika

Ženski
Broj poruka : 1194
Godina : 46
Humor : pa nije bas cunami, ali ima ga:)
Datum upisa : 04.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime17/5/2010, 1:25 am

Pa čudno je ako iz porodice gde je sve nekako normalno, odnosi, razumevanje, tolerancija, dođeš u kuću gde toga nema, ili je sve nekako drugačije. Sve je podeljeno na muško ženke poslove, glavnu reč vodi poglavica, u ovom slučaju moja svekrva, a svi se klanjamo i poštujemo je. Ja nisam ulazila u rasprave, ali sam pokušavala da neke sitnice razrešim preko supuga. Greška! Nikako tako. Treba sesti i razgovarati o svemu i pred svima. Starije ljude ne možeš menjati, ali je jako teško prilagoditi se i živeti normalno, a da to ne utiče na brak. Nikako nije išlo, jednostavno žena ne želi da joj se objasni da deca rastu, da je njen sin sada nečiji tata, da postoji reč "privatnost" i da ja ne bih da radim, a ostavljam dete da ga drugi podižu i vaspitavaju, već da ja to želim i da sam na to čekala ceo život!!!Imam dva sina, moje iskustvo nema cenu, naučila sam kako ne treba. Mada, to su sve gluposti, ne verujem da bih ikada radila stvari koje sam u zaejdnici iskusila.

kroz vazduh ne plivam, kroz vodu ne letim...
Nazad na vrh Ići dole
Kumuloninbus

Muški
Broj poruka : 112
Datum upisa : 29.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime17/5/2010, 4:56 am

Musko - zenske poslove, u ovom veku, mozemo deliti samo na one "poslove" kada se bez svakodnevih obaveza ONA i ON sretnu - u mraku.Smile
Sve ostalo je zajednicko i ne pripada nikome osim rezultatu njihovih "poslova".

I uopste ne znam gde ste zurili?!
Stara izreka kaze: Dok sa nekim ne pojedes kilo soli neces znati kakav je.
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1579
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime17/5/2010, 8:52 am

Ne znam šta je ovo, ni ko je napisao, sad ispade citiram samu sebe Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_question

SaMar mozda se radilo o kupusu a ne o sarmi.Pa se niste razumeli,da li je bilo rebaraca.Ako jeste onda nije ni bitno da li se zove sarma ili kupus. Ja,on i njegovi dragi roditelji 817300

Ma radilo se o tome da je žena iz zamrzivača, umesto gotove sarme greškom izvadila lišće od kupusa i sva bitna donela snajki...Kako se izjela posle...a moj muž je zeza i dan danas. A što ti dobra bila ona sarma, prste da poližeš Ja,on i njegovi dragi roditelji 817300
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime17/5/2010, 10:58 am

M&D ::
Ajde da cujemo, ovo je ispusni ventil za svaki dan ili za trenutke bijesa nakon nedjeljnog rucka kod njegovih roditelje ili mjesto za izjadati se nakon sto je njegova mater odlucila da je vrijeme da vas dvoje prekinete
Izvini,pričaš li ti ovdje o nenormalnim ljudima koji nisu sposobni da donose odluke,nego njegova mater treba da odluči kad je dosta..Odavno nisam pročitao veću glupost do sad...

a mozda nas ima i koje volimo njegove roditelje, mada cisto sumnjam,

Očekuješ li od njega da voli tvoje roditelje...

endemske vrste su oduvijek bile rijetke Laughing
A zašto endemske vrste,Zašto ih ne nazvati normalnim ljudima,ili je možda u trendu da se njegovi roditelji ne vole..
Znaš koliko ima primjera đe se gospođe tašte umiješaju u brakove ..Mnogo više od
svekrva..Pa ih nigdje nisi pomenula....
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
midjika

midjika

Ženski
Broj poruka : 1194
Godina : 46
Humor : pa nije bas cunami, ali ima ga:)
Datum upisa : 04.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime17/5/2010, 4:51 pm

Kumuloninbus ::
Musko - zenske poslove, u ovom veku, mozemo deliti samo na one "poslove" kada se bez svakodnevih obaveza ONA i ON sretnu - u mraku.Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_smile
Sve ostalo je zajednicko i ne pripada nikome osim rezultatu njihovih "poslova".

I uopste ne znam gde ste zurili?!
Stara izreka kaze: Dok sa nekim ne pojedes kilo soli neces znati kakav je.

Da, ako ljubav postoji i dok traje.
Ne znam ni ja.
A, dok ne popiješ litre i litre soli zbog nekog ne možeš da znaš koliko jako možeš da voliš!

kroz vazduh ne plivam, kroz vodu ne letim...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ja,on i njegovi dragi roditelji   Ja,on i njegovi dragi roditelji Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Ja,on i njegovi dragi roditelji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: O ljubavi, na neki drugi način-
Skoči na: