LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Nedoumice i ostale zavrzlame

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
danka-

Broj poruka : 101
Humor : dkidjfjifjf
Datum upisa : 16.04.2010

Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime21/4/2010, 1:36 am

Zastyo ne mogu  koristiti smajlije kada saljem privatne poruke///
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime21/4/2010, 8:46 am

Кликни на опцију, дозволи смајлије у профилу.

https://poezija.darkbb.com
danka-

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime12/5/2010, 1:41 pm

OBoze..meni nista ne funkcionise...nema smajlija...nema mog potpisa ispod poruka...sta se desava i hoce li mi neko konacno pomoci...i jos nesto...u forumima ili podforumima psihologije ,verov.i filozofije(izvijavam se ..ne zna tacno kao se to zove..) pisu se proizvoljno stvari..da li mozemo tako pisati?...ili tezimo nekoj istini..kakvoj takvoj   sobzirom da sam ja ..psihopatolog i klinicki psiholog,a skoro i psihoanaliticar..pa mi pomalo smetaju pisanija koja su ovako nedorecena..da ne kazem pogresna...''nadam se da me necete zbog ovoga kazniti''...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime12/5/2010, 1:45 pm

Što se tiče pisanija, forumaši nisu ni psiholozi, ni psihijatri, nego obični ljudi , drugih profesija, mladi od 18 godina, tako da mogu da iznose svoja mišljanja kako god žele, bila istinita ili ne, a i istina je relativan pojam. Psihologija ipak nije toliko egzaktna nauka, da bi mogli govoriti o tačnosti ili netačnosti. Ono što je moja istina, ne mora biti istina nekog drugog. Ovdje slobodno iznosimo svoja mišljenja i svoje zablude . Što se tiše namještenja, vidi da li su ti uključeni bb kodovi.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
danka-

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime12/5/2010, 1:49 pm

Hvala...sada cu da pogledam...samo ako ih pronadjem...nisma sigurna da cu ih pronaci...
Nazad na vrh Ići dole
danka-

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime12/5/2010, 1:53 pm

Potpis se pojavio..ali smajlija nema...piose gore na engleskom .za njih..ali ja ne vidim gde i kako da ih ukljucim...
Nazad na vrh Ići dole
danka-

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime12/5/2010, 1:58 pm

Samo da kazem ...da  se ipak zna sta je istina ,..a ste ne ...mislim na psihologiju...to sto mnogi od nas zele da stvari vide onako kako njim odgovara...e to je nesto drugo...i te kako se znaju stvari..ok..ja sam mislila da je ovo ozbiljniji forum...pre svega edukativan..a ne samo zabavan...mada sam nova i izvinjavam se .pa ne znam...mislim tesko se snalazim...
Nazad na vrh Ići dole
danka-

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime12/5/2010, 2:31 pm

.Ljudi..nista od smajlija...ni od boje nema.. bele boje...sta se ovde dogadja..???.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime12/5/2010, 2:35 pm

Mora da je neki horor u pitanju..
Nazad na vrh Ići dole
danka-

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime12/5/2010, 4:06 pm

Hvala svima na pomoci...otisla sam na explorer..jer na operi ima problema... Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 351161 Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 917238 Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime12/5/2010, 4:20 pm

Na svakom brauzeru je drugacije, ja sam na hromu i on se pokazao kao najpotpuniji za ove forume. Malo kasnim ali preporucujem ti da ga ucitas kao rezervu.

https://poezija.darkbb.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nedoumice i ostale zavrzlame   Nedoumice i ostale zavrzlame - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Nedoumice i ostale zavrzlame
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Magistrat - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Pitanja u vezi foruma-
Skoči na: