LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 6:04 pm

Pa niko nije rekao da je savršeno ono što piše u " Starom " i " Novom Zavjetu ", jer su to pisali čkudi, a ne Bog. Mnogi spisi su izbacivani iz Novog Zavjeta, koji nisu odgovarali crkvenim vjerodostojnicima, tako da je on krojen i prekrajan milion puta. Od originala tu nema više ni govora. Stvar kod vjernika je ili vjeruješ ili ne vjeruješ i to nema nikakve veze sa savršenstvom. Niko ne može biti savršen i to je savršeno dokazano. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 6:12 pm

Ptica ::

Ako je Bog tako savršen, zašto nas je toliko puta izdao a on nas "stvorio"?
Бог нас није оздао,и није нас створио да би нас издао..Прво несавршенство код људи је тражење криовице у другоме а не у нама самима..Зашто Бога оптуживати за наше несавршенство..Зар је савршенство клонирати човјека,вантјелесна оплодња..Зар је савршенство изазивати ратове ,масовна убиства,геноциде.
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Madamm

Madamm

Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 59
Datum upisa : 31.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 6:59 pm

Zanima me sta je savrsenstvo...i sta znaci biti savrsen. Biti, lep,pametan,tolerantan, bogat u novcu, bogat u dusi...Svako razlicito gleda na lepotu, na inteligenciju, na tolerantnost, na bogatstvo. Zato jedna osoba ne moze po meni biti savrsena...za sve i svakome. Mozda biti savrsen nekome...ma ne...ni nekome. Jednostavno po meni savrsenstvo ne postoji medju ljudima.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 7:11 pm

besherat ::
Ja sam idealno nesavršena. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 817300 Nadam se da se Beskraj šalila kada je rekla da je savršena, a ako se nije šalila, neka nam da parametre po kojima ćemo određivati koliko smo savršeni. Ja sam super nesavršena i baš mi je drago zbog toga. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 817300

Draga naravno da sam se malo nasalila sa pisanjem,daleko od toga da sam savrsena,cak i ako takva osoba postoji mislim da su takve osobe jako dosadne.Prvo da razjasnim neke stvari ono sto je mozda za mene savrseno,za nekoga ne mora da znaci.Znaci pojam savrsenstva je relativna stvar.Kada nekoga volimo mi znamo da kazemo da je on savrsen,ne ni on nije savrsen,mi ga samo idealizujemo u toj savrsenosti.Ja se salim na konto ljudi koji cesto za mene [bez preterivanja kazu da sam savrsena],jer sam uvek nasmejana,ljubazna,sve stizem,svakome hocu da pomognem...nadjem vremena za sve.Daleko od toga da sam ja savrsena,ja sam sasvim obicna,sa svim ljudskim manama i vrlinama.Moram jos nesto da dodam a mislim da je vezano za savrsenstvo a to je perfekcionizan,u tu grupu ljudi se i ja svrstavam.Jer sve sto radim radim do savrsenstva.I to uopste nije laka stvar,jer takvi ljudi se retko opustaju,kriterijumi su im jako visoki,i jako su teski za saradnju.Ja sve to znam jako dobro ali to je nesto sto je jace od mene.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 8:28 pm

[quote="Beskraj"]
besherat ::
J
Draga naravno da sam se malo nasalila sa pisanjem,daleko od toga da sam savrsena,cak i ako takva osoba postoji mislim da su takve osobe jako dosadne.Prvo da razjasnim neke stvari ono sto je mozda za mene savrseno,za nekoga ne mora da znaci.Znaci pojam savrsenstva je relativna stvar.Kada nekoga volimo mi znamo da kazemo da je on savrsen,ne ni on nije savrsen,mi ga samo idealizujemo u toj savrsenosti.Ja se salim na konto ljudi koji cesto za mene [bez preterivanja kazu da sam savrsena],jer sam uvek nasmejana,ljubazna,sve stizem,svakome hocu da pomognem...nadjem vremena za sve.Daleko od toga da sam ja savrsena,ja sam sasvim obicna,sa svim ljudskim manama i vrlinama.Moram jos nesto da dodam a mislim da je vezano za savrsenstvo a to je perfekcionizan,u tu grupu ljudi se i ja svrstavam.Jer sve sto radim radim do savrsenstva.I to uopste nije laka stvar,jer takvi ljudi se retko opustaju,kriterijumi su im jako visoki,i jako su teski za saradnju.Ja sve to znam jako dobro ali to je nesto sto je jace od mene.
Ово је већ боље.. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 351161
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 8:31 pm

Sta je Dzoni da se nisi prepao da sam bas bas savrsena,pa sada ti dodje lakse,kada si shvatio da sam sasvim obicna. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_biggrin Ali obicna u svojoj savrsenosti.

Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 48
Datum upisa : 16.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 9:05 pm

Madamm ::
Zanima me sta je savrsenstvo...i sta znaci biti savrsen. Biti, lep,pametan,tolerantan, bogat u novcu, bogat u dusi...Svako razlicito gleda na lepotu, na inteligenciju, na tolerantnost, na bogatstvo. Zato jedna osoba ne moze po meni biti savrsena...za sve i svakome. Mozda biti savrsen nekome...ma ne...ni nekome. Jednostavno po meni savrsenstvo ne postoji medju ljudima.

Madamm,zaista ne bih vise imala sta da dodam,delim tvoje misljenje.
Ja jednostavno uzivm u svom nesavrsenstvu.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 10:41 pm

savrsen ili nesavrsen.. covek je savrsen...sposoban je da zivi sam..da voli...da ljubi..da se zrtvuje..da prevari..da obraduje..da stvori..da unisti..da takne dno dna i da se podigne...da bude pazljiv..njezan..grub...pametan...glup..velikodusan..malodusan..da podari zivot...zivote koji ce isto tako biti sve ovo nabrojano...i tako do BESKRAJa tj.do SAVRSENSTVA Smile
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime29/9/2009, 11:04 pm

meni je lako biti savrsen..bas kao i Beskraj...ali mi je tesko imati SAVRSEN DAN..zbog nesavrsenstva drugih... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 10:40 am

lucija,a ti sa svojim savrsenstvom ucini da i drugi oko tebe budu svarseni Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 1:10 pm

ha ha Sneki ja se malo salim..a i da je skroz tako..to je nemoguce druge promijeniti,to je unaprijed izgubljena borba..zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 8:20 pm

Beskraj ::
Sta je Dzoni da se nisi prepao da sam bas bas savrsena,pa sada ti dodje lakse,kada si shvatio da sam sasvim obicna. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_biggrin Ali obicna u svojoj savrsenosti.
нисам се препао..Зашто бих..На крају крајева,свако одговара за своје заблуде о својој савршености..Драго ми је да си сасвим обична у својој савршености..Али би ми још драже било кад би видјела да колико си несавршена,јер тада би тек могла да идеш ка савршенству..
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 8:41 pm

Савршеност педесетих година, не века него.., висок око 190, плаве оке, просед са стране ко Тајрон Пауер ( један матори глумав, ћерка му је Ромина, пева са Албаном, песмица Сара пер ке ти амо ), глув за оно што треба да слуша, није глув за оно што не треба да се чује, омиљени прехрамбени производ, пиво, од којег нема стомачину, воли пун месец, бајату музику, пише, чланови форума га скоро обожавају, помало демон, помало анђео .... Ма куд ћеш боље ?

https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 8:45 pm

Cekaj cekaj...Dzoni nisam ja bas u takvoj zabludi kao sto ti mislis. I mislim da nema potrebe da idem na bilo kakvu odgovornost,cak ni prema samoj sebi.Sada sam se naljutila u svojoj savrsenosti,pa kada budem bolje volje napisacu ti sve parametre moje idealnosti,pa sam presudi koliko sam savrsena. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_biggrin Imam problem sto su svi oko mene toliko nesavrseni da se ja prosto izdvajam iz te gomile.

Poslednji izmenio Beskraj dana 30/9/2009, 9:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime30/9/2009, 9:01 pm

Masada ::
Савршеност педесетих година, не века него.., висок око 190, плаве оке, просед са стране ко Тајрон Пауер ( један матори глумав, ћерка му је Ромина, пева са Албаном, песмица Сара пер ке ти амо ), глув за оно што треба да слуша, није глув за оно што не треба да се чује, омиљени прехрамбени производ, пиво, од којег нема стомачину, воли пун месец, бајату музику, пише, чланови форума га скоро обожавају, помало демон, помало анђео .... Ма куд ћеш боље ?

Hvali TI SAMO TO SKORO PA BI ZAISTA BIO SAVRSEN...S OBZIROM DA TI NESTO FALI ONDA STA DA TI KAZEM,JOS DALEKO SI DO SAVRSENSTVA. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_biggrin Izgleda mora jos da poradis na sebi.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime1/10/2009, 9:38 am

ha ha Beskraj..pa ti si savrsena..jer tako mislis.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime1/10/2009, 9:45 am

meni je to super kad neko misli da je savrsen..ako to ozbiljno kazes jer ja mislim da se ti to onako zezas "igras"malo,i bas mislim da si skromna to je moj utisak na osnovu poruka koje sam uspjela procitati,jer kad se sve poveze iz tema jasno se vidi da ni ti ne mislis da si savrsena...ali zbog toga sto to tvdis to to i jesi Smile ..evo ja cu sad ti reci SAVRSENA SAM.. :)hmm gle cuda poceh se tako i osjecati HVALA BESKRAJ utices na mene pozitivno..eto dovoljno je sto si nekome na ovoj planeti ujepsala misli dakle tacno je savrsena si..idemo dalje.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski
Broj poruka : 3260
Datum upisa : 20.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime1/10/2009, 10:51 am

i ja sam savrsena ali kad cutim, nego mi to bas ne uspeva cesto... Smile

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 40
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime1/10/2009, 1:53 pm

Savrseni u svojoj nesavrsenosti, to je prava stvar, tako treba da se osecamo. Beskraj, je savrsena i neskromna, to je bar ona uspela da nam objasni svojim postovima, hepi hepi i ja je savrseno razumem, eto negde da i uz moje ime ima ono savrseno. hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime1/10/2009, 7:18 pm

Када год удахнемо и мали део ваздуха, то можемо назвати савршенством.

https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime1/10/2009, 7:31 pm

lucija ::
ha ha Beskraj..pa ti si savrsena..jer tako mislis.. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_biggrin

Ne mislim ja misle drugi. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime1/10/2009, 10:02 pm

a ja razumjela da ti to mislis..a da te drugi ne shvataju zbog toga..e pa da onda dobri su ljudi oko tebe jer savrsenstvo kojeg malo ima ljudi danas obicno "ne priznaju"
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime4/10/2009, 1:56 pm

Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_biggrin Imam problem sto su svi oko mene toliko nesavrseni da se ja prosto izdvajam iz te gomile.
A po čemu su oni od teb nesavršeniji ..Jeli konstatacija koju si ovdje izrekla tvoje djelo ili djelo ljudi koji te okružuju ..Čisto sumnjam da bi se ljudi oko tebe složili sa vomo tvojom opaskom,kažem opaskom,jer ne smatram ovo za osbiljno..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime4/10/2009, 9:08 pm

Pa eto,najlepsa sam,najpametnija,najsposobnija...jel treba jos da nabrajam ako treba nastavicu.Nije to moja konstatacija,to je cinjenicno delo drugih,a ja se samo stime slazem.Jel sumnjas mozda. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime4/10/2009, 10:40 pm

Па можда као људско биће које види све мане овог свијета могу констатовати да се не слажем са тобом..Мислим..Шта имам ја да мислим ако су људи дали констатацију свега тога...Само ,колико су лјуди мјеродавмни да дају констатацију..Извини али ја не вјерујем људима...Јер људи дају констатадцију из страха.интереса,очувања своје егзистенције ..Тако да је људско изјашњавање нема тежину ИСКАЗА О СВМУ ТОМЕ..ПОКУШАЈ ЗАРАДИТИ СВОЈ ИСКАЗ КОД БОГА..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime4/10/2009, 10:44 pm

Nista,ja ne zelim da te ubedjujem u nesto u sta sam ne zelis da poverujes,i prevodis onako kako sam zelis.Slagao se ne slagao ja te nista nisam slagala,rekla sam ti samo onako kako jeste.Ako ljudi nisu merodavna da iznose cinjenice,a ko je onda po tvome taj???

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 1:02 am

Beskraj..onda sam i ja savrsena jer tako gledano..i ja sam njljepsa(drugi kazu)..za mene najpametnije..tkdj.i najsposobnija..ali dali i drugi misle tako za sebe?..dobro fizicki izgled je nesto ocigledno..tu se sve zna..tu sam u prednosti..jeste da su ukusi raziciti..ali ja mislim da se ipak zna kad je neko lijep..npr.Angelina J.je lijepa i tu rasprave o ukusu.nema...moze samo neko da kaze da ne voli takve tipve zena ali ljepota je nesto sto se eto zna..toliko o ljepoti ali ne mislim Beskraj da je dovoljna za SAVRSENSTVO...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 1:11 am

dobro ti si rekla..najpametnija i najsposobnija..ali ja mislim da to ne mozes biti..nikako..jer ako kazes i sama da ti drugi ne odgovaraju kao osobe (to je i samnom)ali u startu to nije savrsenstvo..da bi bilo treblo bi da nam svi na svijetu odgovaraju kao osobe da svakoga raumijemo.da nas niko ne iznervira,da mi nikoga ne iznerviramo..da o svima mislimo dobro(a ti vec ne mislis kad kazes da oko tebe nisu savrseni)da svi u jedan glas misle dobro o tebi..da sebi nesto skratis a drugome das..da se to tebi dogadja da imas savrsen odnos sa svima...JA MISLIM DA TAKVA OSOBA NE POSTOJI..ili eto ako je blizu toga onda je to Rafaela C..jer ona je u starosti svoje bogatstvo podijelila sa djecom siromasnom..i cijeli zivot je pomagala ljudima i u mladosti a uvijek govorila NIJE TO NISTA..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 6:36 am

Ja nisam nigde navela da je lepota jedina osobina koja se smatra pod savrsenoscu.Navela sam i ostale osobine,medju ostalom rekla sam Joniju,ako bude zeleo mogu jos da nastavim da nabrajam.Ali koliko sam shvatila ako tako nastavim ispace kao samohvala,sto meni nije efekat ovoga svega.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 8:57 am

Ja nisam nigde navela da je lepota jedina osobina koja se smatra pod savrsenoscu.Navela sam i ostale osobine,medju ostalom rekla sam Joniju,ako bude zeleo mogu jos da nastavim da nabrajam.Ali koliko sam shvatila ako tako nastavim ispace kao samohvala,sto meni nije efekat ovoga svega.

Ja i dalje smatram da nisi savršena onoliko koliko ti misliš da jesi.Mada neću da kažem da nisi odlična u onome što radiš..

Poslednji izmenio džoni azra dana 5/10/2009, 9:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 9:29 am

meni se dopada kada ljudi o sebi imaju visoko misljenje. kako god...lakse je druziti se sa njima, jer nemaju potrebu da se dokazuju i mogu biti opusteni jer znaju da su najbolji, najlepsi, naj....
mislim da treba biti realan u pogledu samog sebe, uvideti svoje ne samo svoje mane. treba biti svestan i svojih vrlina.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 9:39 am

BOBI-BO ::
meni se dopada kada ljudi o sebi imaju visoko misljenje. kako god...lakse je druziti se sa njima, jer nemaju potrebu da se dokazuju i mogu biti opusteni jer znaju da su najbolji, najlepsi, naj....
Meni ne,jer takvi ljudi obično gledaju sa visine i sebe stavljaju ispred svih...Što ne znači da ne treba imati normalno mišljenje o sebi,ali sve u granicama normale.. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 3559
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 9:43 am

negovorim o prepotentnosti. vec samo o realnom vidjenju sebe.
ako ja nemislim o sebi da sam savrsena (u granicama ljudskosti, naravno da je samo Isus Hrist bio savrsen) sta mi vredi sto neko drugi mozda misli o meni tako
naravno da je meni bitno moje misljenje o meni...za tudja me bas briga.

i zasto bi ljudi koji o sebi misle da su savrseni, gledali druge sa visine?
ja mislim da samo glupaci gledaju tako druge.
i neretko sam sretala ljude koji bas o sebi nemaju misljenje da su savrseni, a sve druge ponizavaju i sebe stavljaju u prvi plan
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 10:07 am

i neretko sam sretala ljude koji bas o sebi nemaju misljenje da su savrseni, a sve druge ponizavaju i sebe stavljaju u prvi plan
E onda je to kompleks niže vrijednosti..Takvi ljudi su veoma opasni,možda još opasni od ovih prvih..
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 10:14 am

u pravu si da su takvi opasni...i zato mislim da se sa onima koji imaju visoko misljenje o sebi moze lakse.
oni sa kompleksima, na svakom koraku traze potvrde da su savrseni, da su dobri da su vredni paznje.
oni koji znaju da su dobri, da su lepi, da su pametni...i tako, oni netraze potvrde...zato i volim takve ljude
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: им им такнеш у савршенство &#10   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 11:33 am

u pravu si da su takvi opasni...i zato mislim da se sa onima koji imaju visoko misljenje o sebi moze lakse.
Може ,али под условом да им не дираш њихово савршенство..Чим им такнеш у савршенство знају да буду и те како сујетни и повријеђени,јер како неко тако несавршен може да такне у њихову савршену личност,молим те...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 11:34 am

Ja mislim da upravo oni koji misle o sebi da su savrseni pate od kompleksa nize vrednosti.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 11:40 am

džoni azra ::
Може ,али под условом да им не дираш њихово савршенство..Чим им такнеш у савршенство знају да буду и те како сујетни и повријеђени,јер како неко тако несавршен може да такне у њихову савршену личност,молим те...

ja mislim da oni koji o sebi misle da su savrseni, mogu i o drugima tako da misle.
i nevredja ih tudje misljenje.

ja sada bas generalizujem, a nevolim to, jer svi smo razliciti, sa razlicitim ljudima dolazimo u kontakt. ali evo primera...jes banalan, ali sta drugo ocekivati od bosanke i plavuse...Smile

ja za sebe smatram da sam lepa. i to je moje misljenje. i bilo ko, i ko po mom misljenju nije lep,ili jeste, nebitno, meni kaze da nisam lepa...mene nedotice, neupustam se u raspravu.i nisam povredjena.ja ZNAM da jesam...

ovo moze da se primeni na sve...
mislim da se samo kompleksasima, koji nisu svesni sebe moze povrediti sujeta. i takvi neprihvataju kritike...ma koliko dobronamerne bile.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 12:48 pm

[quote="BOBI-BO"]

ja mislim da oni koji o sebi misle da su savrseni, mogu i o drugima tako da misle.
Људи који о себи мисле да су савршени,мисле да нико
није толико савршен као они..
Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_biggrin Imam problem sto su svi oko mene toliko nesavrseni da se ja prosto izdvajam iz te gomile.
Чист примјер и доказ моје приче..Бескрај извини ,немам ништа против тебе,само не могу да схватим овакво писање..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 12:58 pm

.Ako ljudi nisu merodavnа da iznose cinjenice,a ko je onda po tvome taj???
Остао сам недоречен ,Извињавам се.Мислио сам на људе који,ако зависе одтебе на послу,љепорече да би одбранили своје радно мјесто и своју егзистенцију,мјеродавност таквих људи није валидна..А хвале за савршенство човјека долазе управо од таквих..Чим почнеш да причаш о својој савршености губиш своје савршенство..Опет рекох,не треба мијешати перфекционизам са савршенством..
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 1:24 pm

B.bo..sto se tice ljepote..ipak mislim da to drugi treba da kazu o nama..i tek onda ti shvatas da si recimo lijep...a za druge osobine NEMA SANSE NI TEORIJE NI PRAKSE NI NAUKE KOJA MOZE DA DOKAZE DA JE NEKO OD NAS SAVRSEN....mozemo ovdje razglabati danima ovako ili onako...ali mi smo svi naravno nesavrseni neko manje neko vise i samo je u tome razlika...SKROZ SAVRSEN..NEMOGUCA MISIJA...SKORO PA SAVRSEN E TO DA...da raresimo dilemu moze biti da je Beskraj ovo drugo Smile
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 4:03 pm

[quote="džoni azra"]

Људи који о себи мисле да су савршени,мисле да нико
није толико савршен као они..
Чист примјер и доказ моје приче..Бескрај извини ,немам ништа против тебе,само не могу да схватим овакво писање..

veoma je tesko generalizovati. a to sam vec rekla. to o cemu vi pricate je prepotentnost.
ljudi koji o sebi imaju realno misljenje, ne ponizavaju druge, ne gledaju sa visine druge, jednostavno zive svoj zivot i pustaju druge da zive.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 4:20 pm

Naravno, Bobi totalno se slazem sa tobom ovo o cemu Beskraj pise jeste prepotentnost, mislim da i time ljudi dokazuju da nisu savrseni. Niko nije savrsen.Postoje ljudi koji su savrseni u svojoj nesavrsenosti, ali po meni nepostoje oni savrseni. Svi mi imamo i svojih mana.

Poslednji izmenio smesko zz ds1989 dana 5/10/2009, 4:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 4:52 pm

Оћеш ли бити љубазна и описати препотентног чвјека или жену.. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 431365
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 6:19 pm

Meni ne,jer takvi ljudi obično gledaju sa visine i sebe stavljaju ispred svih...Što ne znači da ne treba imati normalno mišljenje o sebi,ali sve u granicama normale.. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 3559

I dalje stojim iza onoga sto sam rekla,koliko god se dizala prasina u vezi savrsenosti.Ljude ne gledam sa visine,i nikada ne stavljam sebe ispred drugih.Stavljaju me oni sami,valjda zato sto vredim.Nisam zbog toga ni prepotentna,ni uobrazena,ali stoji da pojedini ljudi imaju respekta prema meni.Ali kada pogledam koji su to ljudi onda shvatim i da trebaju jer bi mi se inace popeli na glavu.Dzoni nista nije tako strasno ako je covek savrsen,veruj mi uopste ne boli ni tebe ko savrsenog,a ni onog ko te posmatra.Lepo je videti i o0setiti okom tu savrsenost.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 6:22 pm

Posto sam jel savrsena,moram odmah da ti kazem da nisam sujetna koliko god mislio da su takvi ljudi sujetni.Ali...naravno sve zavisi ko mi sta kaze...i ko mi se obraca,jer zaista biram s kim ulazim u pricu.Da li je mozda to problem.Pa i nesavrseni ljudi sebi takav luksuz dozvoljavaju kada je u pitanju komunikacija.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 6:32 pm

Posto sam jel savrsena,moram odmah da ti kazem da nisam sujetna koliko god mislio da su takvi ljudi sujetni.Ali...naravno sve zavisi ko mi sta kaze...i ko mi se obraca,jer zaista biram s kim ulazim u pricu.Da li je mozda to problem.Pa i nesavrseni ljudi sebi takav luksuz dozvoljavaju kada je u pitanju komunikacija.
Оћеш ли бити љубазна па рећи који су то људо који су мјеордавни да процијене твоју савршеност..Ако није проблем..Зар Исус као најсавршенији човјек који је икада боравио на планети НИЈЕ ТРЕТИРАО СВЕ ЉУДЊЕ ИСТО,И СВИМА ПОКЛАЊАО ИСТУ ПАЖЊУ..
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 6:35 pm

Sad Beskraj, nemoj da se ljutis, ali da li ti stvarno mislis da si savrsena, da nemas nijednu manu? Ja mislim da se ti ipak salis sa nama!? Ako priznajes da imas mana onda nisi savrsena zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 6:38 pm

Ne nesalim se...mozda se nekada jel u nekom zivotu sretnemo.Kada me budes upoznao videces da govorim istinu.Ne mogu da ti priznam da imam mane ili manu kada sam savrsena,ne trazi previse od mene,znas da ne lazem uvek sam iskrena. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime5/10/2009, 8:03 pm

I ja sebe u svakom pogledu smatram savrsenom,posto nisam nesto u toku sa pricom gore,ne shvatam u cemu je problem,ako je neko savrsen.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: