LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 8:05 pm

Sneki ::
Oni koji sebe smatraju savrsenim,oni su zaljubljeni u sebe i od sebe
dalje ne vide nista i nikoga.Oni su najbolji,oni su dovoljni sami sebi.I misleci tako o sebi oni u stvari postaju nezadovoljni sa sobom ali toga nisu svesni.

Ja ne mislim o sebi da sam savrsena.Zato sto se ne osecam tako.
Dobra sam supruga,i majka,i prijateljica,i osoba,i sestra,i cerka...divna sam...ali nisam savrsena.Jer da bi bila savrsena bila bih aposlutno bez ikakvih mana,a ja to nisam.Gresim,povredim,uvredim...to su stvari koje savrseni ljudi ne cine.
.
Dakle,svesna sam svojih mana i svog nesavrsenstva,i dok budem toga svesna ja cu znati da cenim druge.

Da uozbiljim malo temu,rekla sam i Dzoniju sebe smatram savrsenom u sveri nekog svog rada i svog okruzenja.Nisam zaljubljena u sebe,ali znam sebe i tekako da cenim.Nisam narcisoidna,odmah da razjasnim stvari.Ako covek ne zna da ceni sebe Sneki nece ni drugi znati da te cene.Nisam dovoljna sama sebi jer da tako mislim ostala bi sama u zivotu sa sobom,za tvoju informaciju sasvim sam ostvarena zena na svim poljima,i nisam nezadovoljna.Nezadovoljna sam okolinom koja stalno kuka,a nista neradi da promeni u svom zivotu.Jedino to.Ali takve stvari me sve manje i manje doticu.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 48
Datum upisa : 16.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 8:13 pm

Beskraj,pa i nesavrseni znaju sebe da cene,jos kako da znaju.
I ja sebe cenim,jos kako da cenim.I cene me i drugi,moji prijatelji,moji bliznji,svi do kojih mi je stalo.Pa zasto me nebi cenili?Zato sto sma nesavrsena?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 40
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 8:17 pm

Shvatio ja to, a posto mi kanta nije bila savrsena, morao sam nesto savrseno i tamo da stavim. hepi
Sto se tice teme,naravno da covek treba da ceni sebe, naravno da nas ljudi nece ceniti ukoliko se mi sami necenimo, samo ne treba preterivati u tome. Da zivimo u takvoj zemlji gde ljudi uglavnom kukaju a nista nepreduzimaju da poprave svoje stanje, to zna da smori. Shvatio sam ja Beskraj sta zelis da kazes, ali zezanje na ovoj temi je bilo izvanredno.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 8:18 pm

Citat :
dalje ne vide nista i nikoga.Oni su najbolji,oni su dovoljni sami sebi.I misleci tako o sebi oni u stvari postaju nezadovoljni sa sobom ali toga nisu svesni.

Ovaj tvoj citat mi je vise zapao za oko...

nego da li nesavrsen covek sebe ceni ili ne ceni.Znam mnoge koji ne znaju sebe da cene,a zivot im samo prodje u kukanju.E to me najvise nervira.Nemislim nista licno,opet da ne budem pogresno shvacena i protumacena.Sve sto pisem pisem za zivot i ljude kojii su u mojoj reali.

Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 8:23 pm

Niti sam ja nekome licno uputila draga Beskraj.Ja sam samo iznela svoje misljenje,sto ne mora da znaci da sam u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 8:48 pm

Nisam ja nista licno ni shvatila,ali posto se par ljudi ovde oseca ili izjasnilo sa osobinama savrsenstva,ja sam morala da razbijem famu o takvim ljudima.Da napisem da oni nisu tako grozni kao sto si u gornjem citatu navela.

Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 8:52 pm

Ne grozni Beskraj,nigde to ne pise.A to sto sam gore navela,veruj mi da postoje takvi.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 9:07 pm

Ovo gore tebe citiram,mozda nisu toliko grozne ljudske osobine,ali ja ih licno necenim,zato sam prokomentarisala da su grozne.Znam da postoje i takvi,to stoji.Ali postoji od goreg gori.I od boljeg bolji.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 9:43 pm

ja nekako ne volim bas mnogo te sa prefiksom naj, niti one najbolje niti one najgore, nekako mi se najvise svidjaju oni u sredini, koji su stalozeni, mirni a duhoviti, ovi naj to bas zele da istaknu, zato mi se ne svidjaju mnogo. Ljudi koji misle da su skroz savrseni po meni su nerealni.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 9:53 pm

Smesko najvise u zivotu licno sto mrzim jeste sredina,To ti je kod mene u zivotu ili smrdis ili mirises,.Izvini sada na izrazu ali tako je.Za mene je to osrednjost.Ja sam ili za dno dna ili za vrh.Sredine ne priznajem u zivotu.Ti u sredini daleko od toga da su sretni,stalozeni i mirni.Njima najvise fali u zivotu jer uvek teze vrhu ali nikako da ga dostignu,Zasto ,zato sto se zadovolljavaju tom osrednoscu,i nista nerade po tom pitanju.Nerealnost nema veze sa savrsenoscu.Savrseni ljudi znaju sta hoce,i uvek idu ka tom ostvarenju,sta tu ima tako nerealno?

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 10:00 pm

Beskraj ::
Smesko najvise u zivotu licno sto mrzim jeste sredina,To ti je kod mene u zivotu ili smrdis ili mirises,.Izvini sada na izrazu ali tako je.Za mene je to osrednjost.Ja sam ili za dno dna ili za vrh.Sredine ne priznajem u zivotu.Ti u sredini daleko od toga da su sretni,stalozeni i mirni.Njima najvise fali u zivotu jer uvek teze vrhu ali nikako da ga dostignu,Zasto ,zato sto se zadovolljavaju tom osrednoscu,i nista nerade po tom pitanju.Nerealnost nema veze sa savrsenoscu.Savrseni ljudi znaju sta hoce,i uvek idu ka tom ostvarenju,sta tu ima tako nerealno?
Ja mislim da ljudi ne mogu biti savrseni, a umereni mogu, ne zelim da dostignem vrh po tom pitanju da sam najpametnili, najlepsi, najludji ja sam o tome pricao, uvek od onog naj ima naj, zato volim da sam negde u sredini, da se ne isticem preterano, ne smetaju mi oni koji to zele, ali meni je ovako dobro, biti normalan, na svom mestu, ne zudeti toliko da budem igde naj.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 10:02 pm

I ja najvise volim sredinu Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 10:02 pm

Beskraj..pa zar postoji neko bolji od tebe u tvom okruzenjuili si ovo sto si rekla.gori od goreg i bolji od boljeg mislila onako u globalu..ili si ne daj boze rekla da je neko bolji od tebe..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 10:13 pm

Zamisli brsljen posadjen na metar od jedne zgrade,on
na neki nacin svojom savrsenoscu pokusava da se tim svojim bicevima
uhvati za zid zgrade.
Ево.узела си за примјер бршљан,ок..А да ли знаш шта тај савршени бршљан уради зидовима куће или зграде..Разбија их у свом савршенству..У овом слуичају бршљан је надмен и ради само за себе не размишљајући да ли ће направити штету кући или згради(циљ не оправдава средство)
kada posaljemo neku misao i ona nam se vrati u svakom novom jutru i kaze Gospodarice ti si savrsena.
Никада ти мисао неће рећи ,господарице ти си савршена..Мисао ће прије себи прије рећи ,ја сам савршена,него теби или било коме од нас јер ми нисмо господари наших мисли..Ми смо робови наших мисли,нагона и страхова..Наше мисли стварају све то,и нису савршене као што ти мислиш..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 10:19 pm

smesko zz ds1989 ::
Ja mislim da ljudi ne mogu biti savrseni, a umereni mogu, ne zelim da dostignem vrh po tom pitanju da sam najpametnili, najlepsi, najludji ja sam o tome pricao, uvek od onog naj ima naj, zato volim da sam negde u sredini, da se ne isticem preterano, ne smetaju mi oni koji to zele, ali meni je ovako dobro, biti normalan, na svom mestu, ne zudeti toliko da budem igde naj.

Hoces da kazes da ljudi koji teze nekom savrsenstvu su ludi.Nisu veruj mi,mada znam dosta savrsenih ljudi koji su u sferama umetnosti i zaista su savrseni u tom nekom svom ludilu.Ja nisam bas iz te price.I savrseni ljudi su umereni,nisu Smesko oni bas divljaci,ima i medju njima pitomih ljudi.Neka je svakome dobro u svojoj kozi,moja je parola,ali nemoj se nikada zadovoljavati sredinom,covek uvem moze ako hoce i vise.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 10:21 pm

Ne znam ako umisli da su savrseni, ako umisle da su bezgresni, onda tesko da mogu da budu umereni, ok, svaka cast ovima koji to mogu, takvima se treba diviti, nikada nisam voleo da se previse isticem, mozda nije dobro, ali vise puta me je to spasilo.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 10:27 pm

džoni azra ::
Zamisli brsljen posadjen na metar od jedne zgrade,on
na neki nacin svojom savrsenoscu pokusava da se tim svojim bicevima
uhvati za zid zgrade.
Ево.узела си за примјер бршљан,ок..А да ли знаш шта тај савршени бршљан уради зидовима куће или зграде..Разбија их у свом савршенству..У овом слуичају бршљан је надмен и ради само за себе не размишљајући да ли ће направити штету кући или згради(циљ не оправдава средство)
kada posaljemo neku misao i ona nam se vrati u svakom novom jutru i kaze Gospodarice ti si savrsena.

Никада ти мисао неће рећи ,господарице ти си савршена..Мисао ће прије себи прије рећи ,ја сам савршена,него теби или било коме од нас јер ми нисмо господари наших мисли..Ми смо робови наших мисли,нагона и страхова..Наше мисли стварају све то,и нису савршене као што ти мислиш..

Dzoni malo si otisao u Religiju,po meni.Moje misli meni salju neke sasvim druge signale.Ja sam gazda svojih misli,i nisam zaista rob nicega.Kod mene je kakve su mi misli takav mi je zivot,i time se vodim.Kod mene nema u mislima robova i gospodara jer ja sam gazda svoga razmisljanja.A sto se tice brsljana dala sam ga kao primer jer je savrsen u onome sto radi,mozda je malo pregrub bio primer ali nisam znala kako da ti najbolje docaram sliku svoga savrsenstva.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 10:36 pm

.Savrseni ljudi znaju sta hoce,i uvek idu ka tom ostvarenju,
Бескрај извини,али почела си да пишеш нешто што се коси са савршеношћу..Како савршени човјек може да иде ка неком остварењу..Зар савршен човјек неби требао да оствари све...Мени се чини да би..Кад неко у нечему постигне савршенство он је у томе апсолутно успио и не требају му тежње за ту ствар..Али ако се и даље усавршава и има тежње онда није савршен..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 10:42 pm

.A sto se tice brsljana dala sam ga kao primer jer je savrsen u onome sto radi,mozda je malo pregrub bio primer ali nisam znala kako da ti najbolje docaram sliku svoga savrsenstva.
Како бршљан може бит исавршен ако штети зидовима куће.Савршен је само за себе.Требала си узети за примјер краву која пасе траву ,даје млијеко и месо.Даје ђубриво за све што се посади,а не руши и не штети ничему..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/10/2009, 10:51 pm

džoni azra ::
.Savrseni ljudi znaju sta hoce,i uvek idu ka tom ostvarenju,
Бескрај извини,али почела си да пишеш нешто што се коси са савршеношћу..Како савршени човјек може да иде ка неком остварењу..Зар савршен човјек неби требао да оствари све...Мени се чини да би..Кад неко у нечему постигне савршенство он је у томе апсолутно успио и не требају му тежње за ту ствар..Али ако се и даље усавршава и има тежње онда није савршен..

Cekaj Dzoni ja mislim da sam razjasnila jako dobro svoje savrsenstvo na poljima gde sebe smatram sa punim pravom savrsenom.Na tim poljima nemam vise gde.Naravno meni je usavrsavanja na nekim drugim sverama interesovanja uvek bitno,i od viska ne boli glava.To su vise neka interesovanja koja nemaju vezu sa ostvarivanjem.Mozda duhovnim da.To me ispunjava.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime9/10/2009, 6:47 am

Ajmo ovako Dzoni iz pocetka dao si mi kravu kao jedno savrseno bice,prvo ako si upoznat krava sere [izvini na izrazu],ali jel obavlja svoju fiziolosku potrebu,ona tim svojim izmetom ako si iole upoznat unistava ozonski omotac.Znaci nije savrsena.A sada o brsljanu brsljan unistava samo ono sto je nesavrseno i ruzno.A ako je jel uspela da unisti tu kucu ili zgradu to znaci samo da ta kuca nije bila lepa niti savrsena.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime9/10/2009, 7:04 am

Da setila sam se jos jedne pametne stvari ovoga jutra.Covek stalno treba da tezi tom savrsenstvu[i ja znam da je savrsenstvo nedostizno,bez obzira koliko se mi ovde salimo u vezi svega],jer u toj teznji za savrsenstvom on i poseze za njom.I na taj nacin on ga uvrstava u svoj zivot.Jer ljudi koji nemaju teznju[koji se zadovoljavaju sredinama,i osrednjoscu].Kada bi teznja nestala nestalo bi svako individualno savrsenstvo.Svako ima od nas pravo kako ce i na koji nacin biti savrsen i svako ga gleda iz nekog svog iskustva i ugla.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime9/10/2009, 9:07 am

Beskraj e ovo mi se svidja..ovo je dobro receno..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime9/10/2009, 12:51 pm

Da setila sam se jos jedne pametne stvari ovoga jutra.Covek stalno treba da tezi tom savrsenstvu[i ja znam da je savrsenstvo nedostizno,bez obzira koliko se mi ovde salimo u vezi svega],jer u toj teznji za savrsenstvom on i poseze za njom.I na taj nacin on ga uvrstava u svoj zivot.Jer ljudi koji nemaju teznju[koji se zadovoljavaju sredinama,i osrednjoscu].Kada bi teznja nestala nestalo bi svako individualno savrsenstvo.Svako ima od nas pravo kako ce i na koji nacin biti savrsen i svako ga gleda iz nekog svog iskustva i ugla.
Коначно....Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Aplauz
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime11/10/2009, 6:24 pm

Svako ima od nas pravo kako ce i na koji nacin biti savrsen i svako ga gleda iz nekog svog iskustva i ugla.
OVO GORE JE MOJ CITAT.Citiram samu sebe.Ja sebe i dalje smatram na svoj nacin savrsenom,jer to je sa neke moje tacke gledista i ugla.I mislim da imam pravo na to,a to pravo mi niko ne moze osporiti. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_biggrin [Skromnost mi je inace vrlina].

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime19/10/2009, 11:38 am

Evo Masad samo jos ovo da napisem...Ja dosla do novog otkrica..a to je da covjek moze biti savrsen ako hoce i ako sam sebe proglasi za takvog...i sve mane istakne kao vrline..a vrline kao mane..jer su dobre same po sebi pa se ne mogu iskriviti..obrne situaciju i dodje do eksplozije..i stvori se velika vatra i dim(to je mana)i onda uzmes vodu(vrlina)ugasis tu vatru..pretvoris manu u vrlinu i SVIJET SPASEN...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime19/10/2009, 11:46 am

Савршен је и цвет, бршљан такође, написа неко горе, ми јесмо савршени само изгледа да онај исконски страх од других не даје да то признамо. Није ли савршенство стварати ? Било шта да створимо, напишемо, то остаје, чак и они који то не могу, савршени су за нешто друго. Неко гаји биљке, успевају му боље но другима, то је савршенство трена времена.
Неће Бог замерити ако будемо савршенији од њега, учитељ треба да је поносан на ученика ако постане бољи.

https://poezija.darkbb.com
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime21/10/2009, 1:59 pm

Koliko god da imamo svojih vrlina imamo i mana, mislim da nismo savrseni bas zbog njih, i mislim da nista na ovom svetu nije savrseno. Ima stavri koje radimo savrseno ali ima i onih koje ne znamo ili radimo pogresno, zato kazem da savrseni ne postoje sem Beskraj naravno, tu smo se vec slozili da je savrsena i svetica. hepi
Nazad na vrh Ići dole
leptirica35

leptirica35

Ženski
Broj poruka : 0
Humor : umjeren
Datum upisa : 18.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime28/10/2009, 12:18 am

Nisam savršena....užas je biti savršen...ljudi te samo kuže i kao savršena osoba ne smiješ pogriješiti i iznevjeriti njihova očekivanja...čak i kad bi mogla(a ne mogu,ne može niko) biti savršena ne bih to htjela...osjećala bih se glupo među toliko ne savršenih ljudi!!!
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime29/10/2009, 10:57 pm

Treba biti savrsen u svojoj nesavrsenosti cheers
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime7/11/2009, 11:52 pm

Treba biti savrsen u svojoj nesavrsenosti Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_cheers

Nikako se neslazem,jer savrsen nikako ne mozes da budes u svojoj nesavrsenosti .Ja sam savrsena u svojoj savrsenosti sve dok me Dzoni ne izbaci iz cipela odnosno patofni sa svojim filozofiranjem.

Poslednji izmenio Beskraj dana 8/11/2009, 2:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 1:59 pm

Treba biti savrsen u svojoj nesavrsenosti Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_cheers

Nikako se neslazem,jer savrsen nikako ne mozes da budes u svojoj savrsenosti.Ja sam savrsena u svojoj savrsenosti sve dok me Dzoni ne izbaci iz cipela odnosno patofni sa svojim filozofiranjem.
Е свака ти част...Баш сам се лијепо насмијао у свој својој савршености несавршенства...Чуј док те ја не изујем из ципела..Хахахахахаахахахахааааааа....
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 2:38 pm

Ako mi izujes cipele...eto i ja cu biti savrsena u svojoj nesavrsenosti.Vidim ja da ce nas Smesko brzo u kantu za smece. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 3:05 pm

Vidim da su mnogi nepoverljivi i skepticni prema mojoj savrsenosti,e posto je tako stanje vec kakvo je.Ja vise nisam savrsena sada sam prostala idealna.Mozda ce to pojedincima bolje zvucati.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 6:41 pm

Idealno savršena u svojoj upornosti da dokažeš da si savršena..Ali i ja sam idealno savršernm u svojoj upornosti da dokažem suprotno..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 7:04 pm

Ajde da vidimo ko ce biti uporniji,upornost mi je jedna od jacih vrlina,a i jako sam istrajna u svojim principima ako su naravno argumentovani.Jel ima u tome nesto lose.

Nazad na vrh Ići dole
Kaja

Kaja

Ženski
Broj poruka : 85
Datum upisa : 28.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 7:25 pm

Нико од нас није савршен. Можете да се упињете колико год хоћете, тражите разлоге и трагате за потврдом, нећете успети. Само је један савршен, онај који је рекао ЈА САМ ОНАЈ КОЈИ ЈЕСТЕ, АЛФА И ОМЕГА. Надам се да знате о коме причам.Хм...зашто ме не чуди ова тема овде? хаха
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 7:44 pm

Gresis draga...savrsenstvo se ogleda u razlicitim ocima.Ono sto je za mene savrseno,ne znaci da je za drugoga.Globalno savrsenstvo mozda zaista ne postoji,ali ja se savrseno osecam u svojoj kozi.Znam o kome pricas... Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_biggrin Mada da li je i on savrsen?A sto se tice upinjanja,mislim da se niko previse ne upinje,ja i Dzoni se savrseno razumemo,jer ja razumem njegovo nesavrsenstvo.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 7:46 pm

Kaja ::
Нико од нас није савршен. Можете да се упињете колико год хоћете, тражите разлоге и трагате за потврдом, нећете успети. Само је један савршен, онај који је рекао ЈА САМ ОНАЈ КОЈИ ЈЕСТЕ, АЛФА И ОМЕГА. Надам се да знате о коме причам.Хм...зашто ме не чуди ова тема овде? хаха
Pa i ja o tome pričam,ali uzalud.. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 175503
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 8:12 pm

Ma kod mene je stvarno na ovoj temi uzalud...morate priznati da savrseni pobedjuju.Svidelo vam se ili ne??? Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Kaja

Kaja

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 8:33 pm

А овде се води нека борба, шта? Обично када човек има тако високо мишљење о себи, то да је савршен, значи да је много горд. Ту онда иде оно, ја, ја, ја и само ја, и после мене ја.Ту онда страдају слузнице носа, много ветра струји ту од висине.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 8:48 pm

Gordost nema veze sa savrsenoscu.Ja nigde nisam stavila niti rekla JA pa JA.Za mene razmena misljenja nije borba,niti se osecam da sam u ringu.Mnogi ljudi ako se ne slozis jel snjihovim misljenjem[a to je izgleda tipicno danasnjici]znaju da to nazovu,sujetom,gordoscu...gluposcu.Nemam problem ako se moje misljenje poklopi sa necijim...ili necije s mojim da priznam.Ali na ovoj temi zaista ne mogu.Nisam gorda,i nisam sujetna.Samo to sto sebe smatram mozda idealnom...neka nikome nebude trn u oku.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 8:53 pm

Де ме нађе ?

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 8:57 pm

Ako si ti savrsen onda sam ja savrsenstvo nad savrsenstvom.O Boze kako sam se veceras slatko nasmejala. Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 9:04 pm

Па зар нисам ? Постави то овако, ко је тему отворио ? Ја. Ко је алфа и омега себи ? Ја. Ја то јесам, ко је мени ? Ја. Куд ћеш више ?

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 9:15 pm

Posto si administrator necu puno da ulazim u pricu na ovu temu, sa tobom,da si bilo koji clan preganjala bi se stobom do jutra.Necu da prodjem lose kao na ostalim forumima Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_biggrin .Ovo ko je postavio temu...ko je alfa i omega sebi Ja...to mozda pije vodu samo kod tebe.Kuda cu vise...moja savrsenost ti nece dati to zadovoljstvo da ti kazem kuda cu ja.A mogu jako daleko.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 9:19 pm

Šta je sad ovo..SAMAM PROTIV SEBE..NAŠLA SI SE MALO U RASKORAKU..Kako to da ti masadin komentar bode oči..
Nazad na vrh Ići dole
Kaja

Kaja

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 9:24 pm

Gordost nema veze sa savrsenoscu.Ja nigde nisam stavila niti rekla JA pa JA.Za mene razmena misljenja nije borba,niti se osecam da sam u ringu.Mnogi ljudi ako se ne slozis jel snjihovim misljenjem[a to je izgleda tipicno danasnjici]znaju da to nazovu,sujetom,gordoscu...gluposcu.Nemam problem ako se moje misljenje poklopi sa necijim...ili necije s mojim da priznam.Ali na ovoj temi zaista ne mogu.Nisam gorda,i nisam sujetna.Samo to sto sebe smatram mozda idealnom...neka nikome nebude trn u oku.
Па ти рече негде горе да неко побеђује овде, па помислих на неку борбу, шта ли?Да, драга, када за себе мислиш да си идеална и савршена онда то јесте гордост и самозаљубљеност. И нема то везе са тиме да ли се ја слажем са твојим мишљењем или не. Ја сам овде наишла на тему Бескрај Светица, па неке твоје постове који указују на то да ти заиста мислиш за себе да си савршена . И то је твоје право да мислиш шта желиш наравно. Мада и није битно. Ја само кажем да то јесте гордост  само је питање када ће ''савршени'' да је позна у себи.
Nazad na vrh Ići dole
Kaja

Kaja

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 9:26 pm

Masada ::

Де ме нађе ?
Ко је тебе звао? Си пошо негде? мало потрчао а? хахаха
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime8/11/2009, 9:32 pm

Добро бре Кајо, каже се да је орао птица горда, са висина гледа некуда доле, тражи плен, спознаје стварност око себе. Орла сврставамо као слободу у преносном смислу. Гордост јесте грех по канону, у реду али ако погледамо са друге стране, нису ли навећи владари захваљујући гордости доспели до највећих висина ? Нажалост, када гордост пређе у глупост, пад је неминован.
Теме у офф у, Бескрај светица су се нашле доче као неозбиљан део стварности постова одавде.

Poslednji izmenio Masada dana 8/11/2009, 9:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !   Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega ! - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Ja sam savrsen, ja sam alfa i omega !
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: