LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Kritike

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1575
Datum upisa : 27.12.2008

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 2:28 pm

Ko smo mi da sudimo? Evo ja sudim, ali onima koji zlostavljaju homoseksualce. Da, to je taj mačo mentalitet, homofobija, kao da su kužni pa će se možebiti zaraziti od njih!? Mogu da razumem muškarce koji ne vole gej populaciju, ali ne mogu da razumem tu potrebu da ih potuku u korenu. Kao da će ovi promeniti orijentaciju ako ih kamenuju. Oni su tu pa su tu, takvi kakvi jesu.
Možemo da mislimo kako je to neprirodno, da razmišljamo čemu vodi tolerancija homoseksualizma, pravo na brak, decu itd. Ali ne smemo sebi dozvoliti da ugrožavamo nečiji život zato što nam se ne sviđa s kim spava i koga voli.
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 31
Humor : ljudska glupost
Datum upisa : 15.04.2010

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 3:11 pm

https://www.youtube.com/watch?v=iOD8nEm8mgA
Ovo je dokumentovani prilog o ovome o cemu pisem,pozeljno je pogledati da bi slika bila kompletna. Sad

Poslednji put izmenio blackdreamer dana 26/4/2010, 3:20 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1575
Datum upisa : 27.12.2008

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 3:18 pm

mislim da ti nije dobar link, ja tamo ne nađoh ništa tome slično
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 3:21 pm

e sad je ok probaj
Nazad na vrh Ići dole
vučko

vučko

Muški
Broj poruka : 1382
Godina : 65
Humor : može biti...
Datum upisa : 09.04.2010

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 3:30 pm

Kažem svakome od tih tzv. "mačo" tipova.
Pogledaj ovaj film,i zamisli da ne znaš šta je povod takvom iživljavanju
gomile nad nekim bespomoćnim bićem.Hoćeš li reagovati?
Pogledaj ovu histeriju nasilja,znaš da je gej parada,znaš da biju jednog
pripadnika te populacije i zamisli sliku u kojoj se rulja razilazi i kako u
krvavom liku prepoznaješ svoje dete.Hoćeš li im se pridružiti?Hoćeš li
ti biti taj koji će ga dokrajčiti?
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 3:33 pm

E moj Vucko mislis da je njih briga za tvoje reci,ko ima to o cemu pricas u svojoj glavi ne padne mu na pamet da pomisli da maltretira bilo koga,nemaju oni usi za to.
Nazad na vrh Ići dole
vučko

vučko

Muški
Broj poruka : 1382
Godina : 65
Humor : može biti...
Datum upisa : 09.04.2010

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 3:45 pm

Nemaju uši,uglavnom,to je tačno.Neki kojima sam to rekao su me prenerazili
odgovorima u stilu-Sam bih ga ubio da saznam da je gej!
Drugi su se duboko zamislili i njihove reakcije nisu tako burne kao ranije
ili to samo glume pred mojo malenkošću.Ali,jedan je potpuno promenio
svoj stav.Možda su i neki drugi uspeli da preobrate ponekog od njih.Tiha
voda breg roni-kaže izreka.Nadam se da će ovaj breg potpuno nestati.vremenom.
Nazad na vrh Ići dole
hermina

hermina

Ženski
Broj poruka : 55
Godina : 43
Humor : sta je to?
Datum upisa : 13.08.2009

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 7:07 pm

sad cu ja biti malo drugacijeg misljenja, al eto, mozda zato sto sam iz RS i sto neke stvri posmatram manje urbano il vec kako...Elem, slazem se da ne treba nikog mltretirati ako je drugog opredeljenja, to u potpunosti podrzavam, samo i dalje ne razumijem zasto se moraju te parade odrzavati...Zar ja moram gledati kako dvojica prolaze kroz grad drzeci se za ruku, mozda mene to nervira, mozda sam @povrsna@ ali ne shvatam samo otkud potreba da se paradira....Eto to mi objasnite pa mozda promijenim misljenje Kritike Icon_wink ...Ovo je samo moje misljenje, shvatam da ljudi razlicito misle, samo bih zeljela da razumijem tu potrebu za paradiranjem... Kritike Icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 8:41 pm

hermina ::
sad cu ja biti malo drugacijeg misljenja, al eto, mozda zato sto sam iz RS i sto neke stvri posmatram manje urbano il vec kako...Elem, slazem se da ne treba nikog mltretirati ako je drugog opredeljenja, to u potpunosti podrzavam, samo i dalje ne razumijem zasto se moraju te parade odrzavati...Zar ja moram gledati kako dvojica prolaze kroz grad drzeci se za ruku, mozda mene to nervira, mozda sam @povrsna@ ali ne shvatam samo otkud potreba da se paradira....Eto to mi objasnite pa mozda promijenim misljenje Kritike Icon_wink ...Ovo je samo moje misljenje, shvatam da ljudi razlicito misle, samo bih zeljela da razumijem tu potrebu za paradiranjem... Kritike Icon_lol

Ne bih da budem gruba ali ako posle ovog napisanog i snimka nisi shvatila ,mislim uzaludno je.Njihovo je pravo kao manjine da se okupljaju jer nemaju slobodu i nemaju ista prava kao heteroseksualni parovi.
Nazad na vrh Ići dole
hermina

hermina

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 8:55 pm

Ajde, molim te objasni, ali to sto sam te upitala, jer nigdje se nisam izjasnila da sam za premlacivanje bilo koga, vec te pitam, o potrebi za odrzavanje parade..
Zasto se organizuju parade homoseksualaca, a ne organizuju se parade npr. debelih ljudi...?
Kazes "Masi je potrebno praznjenje,potrebno im je da izadju na ulice i da se
izivljavaju,a da to pri tome bude drustveno prihvatljivo,a sta li je
drustveno prihvatljivije u nasoj Srbiji od prebijanja gej populacije?" i slazem se s tobom da je nedopustivo, ali te pitam zar je drustveno prihvatljivo da paradiraju homoseksualci, zar je u nasoj Srbiji prihvatljivije paradiranje gej populacije od nekih drugih marginizovanih populacija....

Oprosti ja sam iz Bosne, nama treba malo vise da shvatimo....ali nije mi jasna potreba paradiranja...jer u Amsterdamu se organizovala parada debelih guzica, ne lupetam, potkrepicu ti slikom, ako zelis....Onda ajmo svi da paradiramo i navijaci Partizana, Zvijezde, lokalni kriminalci, debeli, mrsavi, nijemi, svi koji osjecaju potrebu da iskazu svoje opredeljenje...
Iskreno ja sam protiv parade, ne yato sto sam malogradjanka, vjeruj mi da nisam, vec zato sto smatram da se ne moze dati prednost jednoj ugrozenoj populaciji u odnosu na drugu...
Shvati ovo kako hoces, mozda sam i glupa, pa ne razumijem razloge paradiranja, ali nigdje ne procitah odgovor....na moje pitanje....
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 8:59 pm

zao mi je al sad sam dobila obavestenje od moderatora da nema postavljanja komentara u kolumni,bice izbrisani komentari,tako da hermiona
jedino pitanja i prica
moze na pvt u vezi teme to vazi i za ostale ako imaju nesto da me pitaju
Nazad na vrh Ići dole
hermina

hermina

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 9:01 pm

sad procitah, kad si dodala, a ako je to odgovor, slabo je, pa mnogo je grupa bez prava pa ne paradiraju....Ne zelim ulaziti u rasprave, ali licno nisam za to da moje dijete posmatra kao nesto normalno da se dvojica ljube u parku ili dvije nebitno.....A da pri tome, moje misljenje je da je i homoseksualizam postao vise stvar dosade, jer su ljudi previse rano poceli da eksperimentisu, pa i seksualno eksperimentisanje sa istim polom postalo im je vise kao neka vrsta zabave, bar u inostranstvu...
Opet ponavljam moje licno misljenje, nema razloga za vrijedjanjem....
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 9:02 pm

Odnosno nece biti verovatno izbrisano,nego prebaceno,obavestice vas admin. kad dodje kakva su pravila.
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 9:03 pm

Ok Hermina diskusiji je kraj sto se mene tice,ne slazemo se i nikada se necemo sloziti u vezi toga.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 9:22 pm

Rekao sam bez komentara na pisanje, ko hoce neka u vidu kolumne napise svoje vidjenje ali u granicama normale, kako nam je sudstvo da ne odem na sud jos ....
Duzina neka bude primerena novinskom clanku.

Odgovori ce negde biti prebaceni. Procitajte temu koja je ulepljena kao prva,

https://poezija.darkbb.com
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime26/4/2010, 11:10 pm

Pa kud će ovaj svijet? Dozvoliti LGBT lobiju da truje mladu populaciju, svojim bolesnim iskazivanjem, svoga bolesnog uma?Čega se pametan stidi, budala se time ponosi. Nesrećnike homoseksualce, još nesrećnijih njihovih roditelja, gledati svakodnevno na televiziji i ulici, prihvatati to kao normalno, podizati djecu u takvom okruženju. Kud ide ovaj svijet? Sve se to stavlja u kategoriju ABNORMALNO. Dozvoliti im vjenčavanja, još gore , dozvoliti im usvajanje djece. Stvaranje novih , mladih homoseksualaca, koji žive u tom okruženju sa " tatom i nazovi jebenom mamom", koji će sutra biti odbačeni i u školi i u društvu, a koji će znati samo za model porodice u kojoj žive, a koji je bolestan, protivan Bogu i ljudima. LGBT- DJELO SAMOG SOTONE. Treba upotrijebiti sva raspoloživa sredstva u borbi protiv ove izopačenosti , koja je uzela velikog maha. I sebe smatram normalnom osobom, ako se ježim istopolnih komunikacija, još normalnijom, ako dignem svoj glas protiv ovog zla.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 10:35 am

besherat ::
Pa kud će ovaj svijet? Dozvoliti LGBT lobiju da truje mladu populaciju, svojim bolesnim iskazivanjem, svoga bolesnog uma?Čega se pametan stidi, budala se time ponosi. Nesrećnike homoseksualce, još nesrećnijih njihovih roditelja, gledati svakodnevno na televiziji i ulici, prihvatati to kao normalno, podizati djecu u takvom okruženju. Kud ide ovaj svijet? Sve se to stavlja u kategoriju ABNORMALNO. Dozvoliti im vjenčavanja, još gore , dozvoliti im usvajanje djece. Stvaranje novih , mladih homoseksualaca, koji žive u tom okruženju sa " tatom i nazovi jebenom mamom", koji će sutra biti odbačeni i u školi i u društvu, a koji će znati samo za model porodice u kojoj žive, a koji je bolestan, protivan Bogu i ljudima. LGBT- DJELO SAMOG SOTONE. Treba upotrijebiti sva raspoloživa sredstva u borbi protiv ove izopačenosti , koja je uzela velikog maha. I sebe smatram normalnom osobom, ako se ježim istopolnih komunikacija, još normalnijom, ako dignem svoj glas protiv ovog zla.

Nemaju oni cega da se stide,sotona je u onome ko sebi daje za pravo da sudi i prica na takav nacin,zivela gej populacija!
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 10:54 am

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:21 am

Upozorenje moderatora:

Nema replika na ovom podforumu. Replike možete dati u vidu kolumne, kao što i naslov podforuma kaže.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:22 am

Cekaj ti mozes da odgovaras na mojoj kolumni iako je administrator rekao da toga nema a ja ne mogu da dam repliku,e pa to mi nesto buni mastu Smile
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:24 am

Ja sam repliku dala u vidu kolumne, to je razlika koja odvaja. Možeš i ti u vidu kolumne, ko ti brani. scratch

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:30 am

Hmmm pa ako si dala repliku u vidu kolumne onda je trebalo da bude odvojeno,razumes a ne u okviru ovoga gde su svi pisali,vec kao masada i beskraj sto su pisali kolumne pogledaj i sama.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 9:10 pm

Морам и ја понешто да додам. Јавни поредак је скуп правила која се морају поштовати. Геј парада, ок, лезбејке не знам шта су тамо тражиле ?
Ако се дозволи мањини, онда да дозволимо и онима који желе више жена по шеријату, морамо да дозволимо и параду некрофилима и педофилима. Морамо да дозволимо и љубитељима борби паса да организују меч у центру града. Све су ово мањине и имају права као и геј популација.
Треба их пустити да шетају, пустили смо и друге да шетају па нам упропастише државу, ови надам се не раде у агенцији за приватизацију.

blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 9:18 pm

Mislim da se pedofili ne mogu porediti sa homoseksualcima na osnovu cega si napravio to poredjenje? Homoseksualci su u vezi dobrovoljno znaci scesni su svoga izbora,a pedofili iskoriscavaju nesvesna maloletna bica? Ne razumem zaista,zasto porediti takve stvari na osnovu cega
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 9:20 pm

Mesamo babe i zabe ovde
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 9:27 pm

Kajem se sto sam uopste pokretala ovu temu '09
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:14 pm

Ја само кажем да ће и до тога доћи, једном, ако даш право једнима и други ће тражити и на крају добити. Друштво тоне, полако, у свим сегментима и долази полако на дно, када падне у глиб, требаће векови да се унормалимо.
Немам ништа против, нека се водају за руке по граду, вода се цела Европа тако. проблем је како ће засновати породицу ? Можда постоји начин ван усвајања деце у хомосексуалним браковима.
Што се лезбејки тиће, оне су требале да имају посебну параду, е ту би ишао.

lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:29 pm

Slazem se skroz sa blackdreamer...da se pedofili ne mogu porediti sa homoseksualcima...pa "prosirite" malo svijest...homo.su ljudi koji to nisu izabrali i ne stete nikome...osim toga sto i sami pate zbog toga...a pedofili...su bolesnici koje treba ubiti...

Poslednji izmenio lucija dana 27/4/2010, 11:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:30 pm

besherat ::

I ja bi se ovde sa pisanjem besheratinom upotpunosti slozila.Ionako je sve bolesno oko nas pocev od samog okruzenja,pa nadalje da ne pricam.Jos bi nam ovako nesto falilo i da aplaudiramo tome.To nije ono sto mi zelimo,to je ono sto mi vidimo i prihvatamo da bi bili u korak sa svetom.Jeli to pravi korak da bi nas video i doziveo svet na pravi nacin.Ako jeste onda bolje da tapkamo u mestu tu gde vec i jesmo.Kako rece besherat treba upotrebiti sva raspoloziva sredstva u borbi protiv toga pa ako treba i usrane motke.Izvini na izrazu ali to je moje misljenje.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:34 pm

Nema tu koraka sa svijetom...homoseksualci su ljudi koji pate zbog toga, ali ne "diraju te"..a pedofili su za mene ljudi koje treba spaliti, tako da tu poredjenja nema....
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:36 pm

To sto oni pate O.K ali nema potrebe Luci toliko reklame.Onaj ko pati ne skrece toliku paznju na sebe.Pati u sebi.A oni su jako ponosni.Koja je razlika izmedju patnje i sepurenja???

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:39 pm

lucija ::
Slazem se skroz sa blackdreamer...da se pedofili ne mogu porediti sa homoseksualcima...pa "prosirite" malo svijest...homo.su ljudi koji to nisu izabrali i ne stete nikome...osim toga sto i sami pate zbog toga...a pedofili...su bolesnici koje treba ubiti...

Видећете за једно 20 година. Педофилија ће на мала врата ући на сцену. Шта би са оним свештеницима силним по свету ? Папа се извинуо, после извињења иде оно, па добро, нека их, када могу ови сви, могу и они и ето белаја.

blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:40 pm

I trebaju da budu ponosni nista im ne fali.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:41 pm

blackdreamer ::
I trebaju da budu ponosni nista im ne fali.

Mogu da budu ponosni samo na svoju sramotu.Sramotom kojom se dice.Neko sam ko zaista nema predrasuda ali barem cuti i ne sepuri se perjem kojeg nemas.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:44 pm

homo..poredjenje sa pedofilijom NE IDE...nikako...oni se ne sepure samo traze svoja prava, jer su razliciti...a pedofili su monstrumi...
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:44 pm

Zasto bi ih bilo sramota?Zato sto spavaju sa osobama istog pola? Ne razumem?
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:47 pm

homo..poredjenje sa pedofilijom NE IDE...nikako...oni se ne sepure samo traze svoja prava, jer su razliciti...a pedofili su monstrumi...

E zbog toga sto postoje ovakvi ljudi imam snage i volje.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:52 pm

Ma taman posla trebalo bi da se mi stidimo sto spavamo sa razlicitim polom,a oni neka se ponose sto spavaju sa istim polom.Daj ljudi o cemu veceras vi pricate.Pocece na kraju da me bude sramota sto sam normalna izgleda.Jer u stvari sve sto je normalno danas je bolesno.Tako ispada.Kada bi od dva zla morala u zivotu da biram da mi dete bude peder ili narkoman rekla bi budi bolje narkoman.Lakse bi mi palo.

Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime27/4/2010, 11:56 pm

Beskraj ::

Ma taman posla trebalo bi da se mi stidimo sto spavamo sa razlicitim polom,a oni neka se ponose sto spavaju sa istim polom.Daj ljudi o cemu veceras vi pricate.Pocece na kraju da me bude sramota sto sam normalna izgleda.Jer u stvari sve sto je normalno danas je bolesno.Tako ispada.Kada bi od dva zla morala u zivotu da biram da mi dete bude peder ili narkoman rekla bi budi bolje narkoman.Lakse bi mi palo.

Ti mislis da je u redu da osudjujes nesto sto ti je strano i sto ti se ne svidja? Na osnovu cega mislis da imas to pravo?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime28/4/2010, 12:00 am

Sve sto se kosi s necim sto smatram da nije normalno,i da je prihvatljivo zato sto mora da bude prihvatljivo jer tako neko misli.Je za svaku moju osudu.Ko mi daje za pravo,pa zar neko to pravo teba da mi da...smesno.Dajem ga samoj sebiSasvim je dovoljno.

Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime28/4/2010, 12:04 am

Sta znaci termin normalno? Zar to nije izum mediokriteta koji su nalepili na sve sto im nije strano i cudno?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime28/4/2010, 12:07 am

Izvini na izrazu mozda sam se lose izrazila.Trebala sam da upotrebim termin zdrav.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime28/4/2010, 12:08 am

Beskraj vidi, pricamo o tome da homo..nisu vanzemaljci, naprotiv, drug moj je savrsena osoba...takvu osobu samo pozeljeti mozes...i pati zbog toga, ali otkuda nama pravo da njih osudjujemo....NEMAS PRAVO NA TO...zasto...i uopste nisam pratila temu od pocetka...ali otkud to da se pedofil poredi sa homo..Isuse blage veze...
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime28/4/2010, 12:12 am

Beskraj vidi, pricamo o tome da homo..nisu vanzemaljci, naprotiv, drug moj je savrsena osoba...takvu osobu samo pozeljeti mozes...i pati zbog toga, ali otkuda nama pravo da njih osudjujemo....NEMAS PRAVO NA TO...zasto...i uopste nisam pratila temu od pocetka...ali otkud to da se pedofil poredi sa homo..Isuse blage veze...

Tuzno je sto neko uopste mora da pati zbog ljudske samozivosti i toga sto ne vide dalje od sopstvenog nosa.
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime28/4/2010, 12:14 am

A da to im je glavni argument,ili "Bog nije stvorio Adama i Stevu" ,jos skrnave bozje ime pozivajuci se na takvu glupost,Bog je ljubav a ne mrznja i osuda!
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime28/4/2010, 12:14 am

Ljudi ja nisam rekla da osudjujem,ali osudjujem toliku pricu,i toliko skretanje paznje na sve to.Sta su im potrebne sve one parade i sav onaj cirkus.To sto se oni vole neka se vole,mene ne zanima ne ulazim u tu problematiku.Vise me brinu neke globalne stvari.Znate li vi koliko je dece u svetu gladngladno i zedno...koliko je jos neresivih problema.A mi se zamajavamo o pederima i lezbejkama.

Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime28/4/2010, 12:15 am

Zdrav? Koje dokaze ti imas da oni nisu zdravi?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime28/4/2010, 12:16 am

da upravo to...Bog je ljubav...a ne mrznja..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime28/4/2010, 12:17 am

[quote="Beskraj"]Ljudi ja nisam rekla da osudjujem,ali osudjujem toliku pricu,i toliko skretanje paznje na sve to.Sta su im potrebne sve one parade i sav onaj cirkus.To sto se oni vole neka se vole,mene ne zanima ne ulazim u tu problematiku.Vise me brinu neke globalne stvari.Znate li vi koliko je dece u svetu gladngladno i zedno...koliko je jos neresivih problema.A mi se zamajavamo o pederima i lezbejkama.Koliko je ljudi ovde u Srbiji bez posla,bez stana nad glavom,deca nam zavrsavaju fakultete nemaju gde da se zaposle rade neke levacke poslove.A ja cu sada da aplaudiram njima.

Nazad na vrh Ići dole
hermina

hermina

Ženski

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime28/4/2010, 12:18 am

Dobro ali i ti i tebi slicnise isto ponasate kao MI, po meni ne vidis dalje od svog nosa. Uporno se pozivas na neko visestrano posmatranje stvari a kad ti neko da svoje vidjenje, odmah je taj neko, lijepo receno "ne vidi dalje od svog nosa"...preneseno znacenje glup, primitivan, zaostao...otkud tebi pravo da osudjujes nekog ko se ne slaze sa tvojim misljenjem?
Niko ovdje ne spominje da treba homoseksualce ubijati, vec svi samo aludiramo na paradiranje bespotrebno...nista drugo!!!!!

Poslednji izmenio hermina dana 28/4/2010, 12:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

Kritike Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Kritike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Društvo, na neki drugačiji način- piše se u temama ispod naslovne :: Kolumna-
Skoči na: