LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Kritike

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:19 am

blackdreamer ::
Mislim da se pedofili ne mogu porediti sa homoseksualcima na osnovu cega si napravio to poredjenje? Homoseksualci su u vezi dobrovoljno znaci scesni su svoga izbora,a pedofili iskoriscavaju nesvesna maloletna bica? Ne razumem zaista,zasto porediti takve stvari na osnovu cega

Homosexualizam je izopačeno sexualno ponašanje, takođe i pedofilija. Eto ti poređenja za jednu sekundu. Kada bi se sve odobrilo LGBT lobiju ( kao što im se , na žalost i odobrava ), sutra bi pedofili tražili istu sexualnu slobodu za svoje devijantno sexualno ponašanje, zašto da ne, ako idemo tom logikom . Evil or Very Mad

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 31
Humor : ljudska glupost
Datum upisa : 15.04.2010

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:19 am

Drugo kontradiktorna si sama sebi,ako nisu zdravi,ako su bolesni,jel u redu osudjivati bolesnog coveka maltretirati ga i gadjati ga usranom motkom?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:21 am

lucija ::
Slazem se skroz sa blackdreamer...da se pedofili ne mogu porediti sa homoseksualcima...pa "prosirite" malo svijest...homo.su ljudi koji to nisu izabrali i ne stete nikome...osim toga sto i sami pate zbog toga...a pedofili...su bolesnici koje treba ubiti...
Kako misliš da pederi pate, života ti, kada se javno oglašavaju kao parada ponosa? Čime li se ponose, jadna li im majka?

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
hermina

hermina

Ženski
Broj poruka : 55
Godina : 43
Humor : sta je to?
Datum upisa : 13.08.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:22 am

Mislim da je ovdje diskusija bespotrebna, mladost je mladost, mozda su to novi stavovi, koji ce nam pomoci da se razvijamo u demokratskom duhu, a ta demokratija je i dalje samo manipulacija masama i prodavanje proizvoda u ljudskom il drugom obliku...ali mozda jednog dana shvati!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:24 am

Drugo kontradiktorna si sama sebi,ako nisu zdravi,ako su bolesni,jel u redu osudjivati bolesnog coveka maltretirati ga i gadjati ga usranom motkom?

Nisam kontradiktorna sama sebi,Da li ti znas da moj frizer je cisto iz pomodarstva peder prosto je cuo da tako treba pa krenuo i on tim putem.Kaze moderno je.Pa sada ti meni kazi jeli to zdravo,normalno ili bolesno.Pa kako ga ne bi motkom...Ostavio onakvu zenu sa dvoje male bebice da bi se trpao jer je cuo da je to moderno.I sada ja ispadoh kontradiktorna,a ti ispade sve sto kazes mormalna.Ili vec kako volis da se zoves.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty

besherat ::
Mislim da se pedofili ne mogu porediti sa homoseksualcima na osnovu cega si napravio to poredjenje? Homoseksualci su u vezi dobrovoljno znaci scesni su svoga izbora,a pedofili iskoriscavaju nesvesna maloletna bica? Ne razumem zaista,zasto porediti takve stvari na osnovu cega

Homosexualizam je izopačeno sexualno ponašanje, takođe i pedofilija. Eto ti poređenja za jednu sekundu. Kada bi se sve odobrilo LGBT lobiju ( kao što im se , na žalost i odobrava ), sutra bi pedofili tražili istu sexualnu slobodu za svoje devijantno sexualno ponašanje, zašto da ne, ako idemo tom logikom . Evil or Very Mad

Poredjenje je smesno,najblaze receno,homoseksualnost=heteroseksualnost, a kada silujes devojcice po parkovima to je pedofilija,tu nema mesta poredjenju.
LGBT nije poremecaj ni izopacenost vec stvar izbora .

Hahah sve je izopaceno ajmo da uvedemo inkviziciju!
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty

Normalan odnos je odnos u kojem partneri- RAZLIČITIH POLOVA , nastavljaju ljudsku vrstu, ako to vi niste učili u školi,mislim.....Šta reći na nebulozno pitanje, zbog čega pederčine nisu normalne, hebo te? O čemu ti blackdreamer pričaš? Evil or Very Mad

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:25 am

I govnjave motke su im malo, mamicu im njihovu. Evil or Very Mad

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:26 am

Kakve veze ima sad to sto je mnogo djece gladno i zedno sa homo...NIKAKVE...Ja licno kad god mogu dam doprinos za gladnu djecu...u bilo kom obliku..bilo da se radi o kupovini nekih stvarcica ili konkretno, tu sam prva, ali homo...veze nema s tim, to su ljudi koji pate zbog toga, treba razviti svijest da bi to shvatio...ja tako mislim...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:26 am

hermina ::
Mislim da je ovdje diskusija bespotrebna, mladost je mladost, mozda su to novi stavovi, koji ce nam pomoci da se razvijamo u demokratskom duhu, a ta demokratija je i dalje samo manipulacija masama i prodavanje proizvoda u ljudskom il drugom obliku...ali mozda jednog dana shvati!!!!

E onad ce nas demokratija daleko dogurati.Kao sto vec i jeste.Stav biti homoseksualac malo smesno...onda je jadna i zalosna ova nasa omladina.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:27 am

Lucija, alo, oni ne pate, oni se ponose. Da pate, pokrili bi se po ušima, pa bi se guzili krijući, a ne se ponosili brukama.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:28 am

besherat ne ponose se...vec samo traze ono sto osecaju...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike - Page 2 Empty

Kakve veze ima sad to sto je mnogo djece gladno i zedno sa homo...NIKAKVE...Ja licno kad god mogu dam doprinos za gladnu djecu...u bilo kom obliku..bilo da se radi o kupovini nekih stvarcica ili konkretno, tu sam prva, ali homo...veze nema s tim, to su ljudi koji pate zbog toga, treba razviti svijest da bi to shvatio...ja tako mislim...

Pa vidim vise se u svetu raspravlja o homoseksualcima,nego o deci.Na to sam mislila.A ovde nocas izgubih vreme glabajuci o motkama,paradama i ostalim trivijalnim stvarima,

Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty

Normalan odnos je odnos u kojem partneri- RAZLIČITIH POLOVA , nastavljaju ljudsku vrstu, ako to vi niste učili u školi,mislim.....Šta reći na nebulozno pitanje, zbog čega pederčine nisu normalne, hebo te? O čemu ti blackdreamer pričaš? Evil or Very Mad

Nisu me ucili u skoli da homoseksualce zovem "pedercinama" to uglavnom cujem na ulicama od navijaca i primitivaca a nisu me ni ucili kakve veze imaju homoseksualci sa produzetkom vrste,nisu svi ljudi homoseksualci i lezbejske,bar koliko ja znam,ne brinem se za ljudsku vrstu,ima nas i previse.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:29 am

Lucija, alo, oni ne pate, oni se ponose. Da pate, pokrili bi se po ušima, pa bi se guzili krijući, a ne se ponosili brukama.

To im ja svo vreme objasnjavam i dala sam promer svoga frizera ali njih dve slusaju samo glas demokratije,

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:30 am

Ja pricam o stanju koje sam ovdje srela u Torino....to su super ljudi, koji pate toliko da te srce zaboli...ali jace je to od njih...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty

Hebala ih demokratija, to sa demokratijom nema veze, ima sa bolesnim ljudskim umovima.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike - Page 2 Empty

Nisu me ucili u skoli da homoseksualce zovem "pedercinama" to uglavnom cujem na ulicama od navijaca i primitivaca a nisu me ni ucili kakve veze imaju homoseksualci sa produzetkom vrste,nisu svi ljudi homoseksualci i lezbejske,bar koliko ja znam,ne brinem se za ljudsku vrstu,ima nas i previse.

Ja u skoli nisam ucila ni o pederima ni o homoseksualcima.To sam cula na ulici barem ja,i citala o njima.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:31 am

To je nekada u nekim normalnim vremenima, bilo nešto najgore što bi moglo zadesiti neku porodicu, a sada im je dika, mamu im njihovu.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:33 am

Beskraj ::

Ja u skoli nisam ucila ni o pederima ni o homoseksualcima.To sam cula na ulici barem ja,i citala o njima.

Mislim da nas nas truli sistem obrazovanja ne uci mnogo cemu sem stvarima koje zaboravimo posle dva dana,tako da nas sistem skolstva svakako nije merilo ni primer neceg dobrog.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:33 am

Upravo tako o tome se nekada cutalo i nije se ni znalo.Bilo sramota da se o tome prica,Sada udarili u sva zvona kao da je doktorirao u najmanju ruku.Ma pi....Stvarno scim se pametan stidi stim se budale ponose vazda bilo.

Nazad na vrh Ići dole
hermina

hermina

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:35 am

besherat ne ponose se...vec samo traze ono sto osecaju...

Ok, onda i ja osjecam da ne zelim da gledam kako istopolni, neki iz stvarnih pobuda, a vecina zbog mode, se ljube na ulici, ne zelim i necu da to gledam...pa cu izaci na ulice....

Ma nebitno, ne vrijedi ovdje trositi vrijeme, na ovoj temi, stvari ce uvijek biti podjeljenje, sreca pa jos uvijek u manjini...samo steta za blackdreamer da kazes da nas je puno...ti si dobila na poklon zivot, kakav god ali dobila si ga...i neces dati nekom drugom priliku da prozivi svoj dio pripadajuci...Zao mi je sto razmisljas da je ljudi na zemlji previse a branis homoseksualizam..pomalo dvolicno ...po mom misljenju....zao mi je sto to cujem od mladog covjeka, jako zao!
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike - Page 2 Empty

Cekaj ako je neko tuzan i nesrecan...kao sto bi bio jedan homo. da bude sa suprotnim polom...zasto da nema slobodu da bude srecan...dirali te?? NE...SKODI LI TEBI? NE...pa prema tome svako ima pravo na zivot...
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty

E pa jednoga dana ce to biti opsteprihvaceno i neke buduce generacije ce ziveti u svetu u kome je ok biti gej:)
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:36 am

Beskraj ::

Mislim da nas nas truli sistem obrazovanja ne uci mnogo cemu sem stvarima koje zaboravimo posle dva dana,tako da nas sistem skolstva svakako nije merilo ni primer neceg dobrog.

Ja i ti smo daraga moja imali druge sisteme skolovanja,jer mene sto su ucili ostalo mi je i dan danas.Ovaj sistem sada zove se pisanje u vetar.I upravo tako ne traje ni dva dana nego izvetri za pola sata.Zato su nam tako svi dobri strucnjaci,

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:37 am

Cekaj ako je neko tuzan i nesrecan...kao sto bi bio jedan homo. da bude sa suprotnim polom...zasto da nema slobodu da bude srecan...dirali te?? NE...SKODI LI TEBI? NE...pa prema tome svako ima pravo na zivot...

Lucija, sutra me neće dirati ni pedofil, jer sam baba od 43 g., ali hoće nečije dijete, alo ljudi, jeste li vi normalni? GOVORIMO O POREMEĆAJU SEXUALNOG PONAŠANJA, HOMOSEXUALIZAM TO JESTE I PEDOFILIJA TO JESTE. ZNAK JEDNAKOSTI U SMISLU PSIHIČKOG OBOLJENJA.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:39 am

E pa jednoga dana ce to biti opsteprihvaceno i neke buduce generacije ce ziveti u svetu u kome je ok biti gej:)

Jednog dana...ali dok je ovakvih istomisljenika kao sto sam ja taj dan ce te docekati na nikada.A mozda ni tada.Ovde u Srbiji to necete doziveti.

Nazad na vrh Ići dole
hermina

hermina

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:39 am

samo sto tad nece biti ljudi...takvi poput tebe sa recenicom "i onako je previse ljudi na svijetu" nece ih ni praviti..sreca u nesreci mozda..ili dvolicnost?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:40 am

ja ne kazem da bih to zeljela u porodici...ne bih..ni u snu...ali otkuda meni pravo da sudim, ja ih samo pokusavam shvatiti...jer znam da im je tesko...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:42 am

Lucija, imaš pravo da sudiš ljudski i po mjeri sopstvenog razuma. Ako ti razum govori da je normalno biti peder, onda....???????

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:44 am

besherat nije to isto...razmisli malo "dublje"...pedofili su bolesnici, ne zasluzuju da zive, a homo su pacenici...zbog "nas" jer ih ne prihvatamo takvima kakvi jesu, razliciti....oni nece nikome "stetiti"...kao pedofili ne daj Boze....
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:46 am

Hah pa nema veze ,ima sengena sad emigrirace u Amsterdam i resen problem uzivace tamo ili u nekom drugom evropskom gradu i bice mu bolje u svakom smislu nego ovde Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:47 am

Bolesnici su i jedni i drugi, nema nikakve razlike, i nema tu paćenika, svi su bolesni. I molim te, da li ti Lucija podržavaš usvajanje djece od strane homosexualaca? Misliš li da je to ono baš moderno i cool? Jer se oni i za to bore.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:47 am

Meni bi bilo svejedno da li ce mi dete biti gej,ako bude imace moju punu podrsku i razumevanje!
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:48 am

Pa da ima neka država, gdje bi ih sve smjestili ,dok se ne izgubi guba sama, e to bi bila prava stvar.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:50 am

Homoseksualci nisu pacenici oni su divni i Bog je uz njih kao i uz svako drugo bice na ovoj planeti koje ima pravo izbora!
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:51 am

E nije,nisi u toku besherat, nego ce se siriti po celom svetu,gejevi su u sve boljem i boljem polozaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:51 am

Homoseksualci nisu pacenici oni su divni i Bog je uz njih kao i uz svako drugo bice na ovoj planeti koje ima pravo izbora!

Draga moja, samo ti sanjaj. hepi hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:52 am

E nije,nisi u toku besherat, nego ce se siriti po celom svetu,gejevi su u sve boljem i boljem polozaju Very Happy

hepi hepi hepi Ma obavezno, imamo mi još govnjavih motki, ne brini. hepi hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:54 am

hepi hepi hepi Ma obavezno, imamo mi još govnjavih motki, ne brini. hepi hepi

ahahaha pazite da na kraju ne progutate te motke sa sve govnima,hahah
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 12:59 am

Kazem ti besherat, ne bih voljela da mi se to u famil. desi, ali Boze moj....mislim da imaju pravo da zive, sa mojima se svadjam jer oni to smatraju bolescu, a ja ne, kako mozes da uporedis pedofila i kao sto kazes "pedera" ajde sta im je zajednicko???
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 1:01 am

SEXUALNA IZOPAČENOST LUCIJA.Ne znam da li treba da crtam.

Leonard Cohen

Poslednji izmenio besherat dana 28/4/2010, 1:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
hermina

hermina

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 1:01 am

Hah pa nema veze ,ima sengena sad emigrirace u Amsterdam i resen problem uzivace tamo ili u nekom drugom evropskom gradu i bice mu bolje u svakom smislu nego ovde Very Happy

Da li ti znas o cemu pricas, jesi li ikad bila u Amsterdamu...da li znas za ulicu gdje su smjesteni, da li si vidjela ulice koje su odvojene u Amsterdamu, svaka ima svoju bolest..u jednoj heroinske i sve druge vrste ovisnosti, u drugoj djevojke, SLOVENKE vecinom, koje sjede u izlozima i moraju 10 snosajeva imati da bi platile sobu za taj dan, da li si vidjela tu ulicu u kojoj su smjesteni pederi, da li znas da je skoro pa zabranjena za turiste, da li znas da u tu ulicu ne ulazi policija i da ne smijes sama uci...O cemu pricas?...Da li si ti vidjela stvarnu patnju tih ljudi i tih zena....Jadno i bijedno, vjeruj mi, toliko bolesnog drustva kao u tim gradovima o kojima ti pricas nisam nigdje vidjela u Srbiji ili ovdje...
Meni nije samo jasna jedna stvar u tvom razmisljanju, pozivas se na nesto a negiras tudje...idi u tu Evropu, a ostavi nas primitivne i glupe ovdje...Ili bar otidji da vidis i da ti se zgadi, ali zagrebi ispod povrsine, ne plivaj, zaroni kad odes, sve ce ti se iskristalisati...ne nasjedaj na manipulacije, vec VIDI....

Laku noc ljudi i ugodno druzenje!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 1:04 am

Ovde nemaju ni svoju cetvrt,bolje ima je tamo a o ostalim temama u Amsterdamu nemam nameru ovde raspravljati jer to nije tema.Bolje im je i da imaju cetvrt nego da nemaju nista kao ovde.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 1:07 am

razlika je u tome sto jedni skode drugima a to su pedofili...a drugi NE SKODE NIKOME....a to je ipak, velika razlika...moras priznati...
Nazad na vrh Ići dole
hermina

hermina

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 1:08 am

Kritike - Page 2 Icon_cheers Kritike - Page 2 Icon_cheers Kritike - Page 2 Icon_cheers Kritike - Page 2 Icon_cheers Kritike - Page 2 Icon_cheers
bravo...i to je sve...najgore je kad te uce preko youtuba i TV ekrana sta je zivot...zalosno jako zalosno, pomalo i razocaravajuce...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 1:08 am

Lucija, škode djetetu koje će da usvoje.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 1:11 am

ali rijetki su oni koji imaju tu zelju....ne znam besherat meni je dobar drug, homo, najbolje stvorenje koje sam ja upoznala, i ne mogu da zamislim da ga poredim sa nekim kao sto je pedofil...
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 1:20 am

Hah kakav ekran kakav you tube? Do pre nekoliko meseci nisam imala net a tv ne gledam:)
E moja Hermina:)
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime28/4/2010, 1:24 am

Ohoho evo ga i navijac da zaprzi torbu,ovaj corbu:)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Kritike
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Društvo, na neki drugačiji način- piše se u temama ispod naslovne :: Kolumna-
Skoči na: