LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Kako se osecjate sad , bash sad ?

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost

Kako se osecjate sad , bash sad ? Empty
PočaljiNaslov: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime13/7/2008, 2:23 am

Kako?
Ja sam hapyy Wink
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime13/7/2008, 5:55 pm

Malo bajato na ovom suncu danas !
Mada neki koktelcic bi dobro pao.

https://poezija.darkbb.com
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime13/7/2008, 7:10 pm

ja sam wooow

još me drži...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime13/7/2008, 7:17 pm

Pa ja se ne mogu pohvaliti nekim posebnim raspoloženjem...baš sad ovog trena...ali pošto je moj život mozaik tih trenutaka...i moje se raspoloženje mijenja...što znači da sledećeg mogu biti bolje ili još lošije...opet ovisi od trenutaka...koji se javljaju i smijenjuju kao i moje raspoloženje.
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime13/8/2008, 12:14 am

Doći će smrt, i imaće tvoje oči
Među literatama koji se odluče na samoubistvo, mnogo je više pesnika nego proznih pisaca, a od proznih pisaca najmanje dižu ruku na sebe oni pisci koji se bave – filozofskom prozom.

Čezare Paveze, Branko Miljković, Marina Cvetajeva, Branko Ćopić
Sudbine

„Lepša duša dublje jeca“, pisao je Andrić. Da li to znači da lepše duše lakše i brže odlaze sa ovog sveta u neke druge, budući da su krilate? Sudeći po knjizi Grigorija Čhartišvilija, „Pisci i samoubistvo“,(„Informatika“), odgovor je pozitivan. Pisanje je profesija u kojoj ima mnogo više samoubistava nego u drugim zanimanjima. Samoubica među piscima ima toliko, da je Rembo za ovu pojavu smislio i poseban naziv „literaturicid“.

Čhartišvili čovečanstvo deli na pet suicidnih kategorija: ljude koji nikad ne pomišljaju na samoubistvo, ljude koji ponekad razmišljaju o samoubistvu, ljude koji prete da će izvršiti samoubistvo, ljude koji pokušaju da izvrše samoubistvo i ljude koji izvršavaju samoubistvo. Čini se da pisci spadaju u sve navedene kategorije, osim prve. Šta je to što literate lako navodi na misao o samovoljnoj smrti, pa i na samo samoubistvo? Pre svega, i sami umetnici, baš kao i društvo oko njih, od njih uvek očekuju vrhunske rezultate. Niče o tome kaže: „Od svega što je napisano, ja volim samo ono što se piše sopstvenom krvlju“. Sportisti imaju pravo na mirnu starost i na prestanak boravka u areni, svako drugo zanimanje, osim umetničkog, ima mirovinu u starosti. Umetnicima to nije dozvoljeno i oni su svesni napora neprestanog prisustva na sceni. Tako su predsmrtne Rableove reči bile: „Spustite zavesu, farsa je gotova“, dok je Betoven pred smrt prošaputao: „Prijatelji, aplauz, komedija je završena“.

Bez obzira na sav napor koji zahteva, pisanje spada u izrazito nekomercijalnu delatnost. Čhartišvili kaže: „Pisanje je nesumnjivo nekomercijalan zanat. Ili jeste takav ako se govori o pravim književnicima... Od mastionice i guščjeg pera do prosjačke torbe, kratak je put“. Od gladi je u najdoslovnijem smislu umro engleski pesnik i publicista Aleksandar Birni (1826-1862).

Zbog ljubavi i politike

Među literatama koji se odluče na samoubistvo, mnogo je više pesnika nego proznih pisaca, a od proznih pisaca najmanje dižu ruku na sebe oni pisci koji se bave – filozofskom prozom. Pesnici samoubice česta su pojava kroz istoriju književnosti. Po legendi, Sapfo se ubila skočivši sa stene, zbog neuzvraćene ljubavi prema muškarcu – lađaru Faonu. Stena sa koje se ona bacila, kasnije je postala mesto gde su izvršavali samoubistvo nesrećni ljubavnici. Američka pesnikinja En Sekston(1928-1974), samoubistvo je izvršila zbog depresija i duševnih kriza. Tri puta je pokušala suicid i na kraju se otrovala izduvnim gasovima u garaži. Samoubistvo Silvije Plat, pesnikinje-vunderkinda, poznato je svim njenim ljubiteljima. Prvi pokušaj samoubistva i nervni slom koji mu je prethodio, opisani su u romanu, „Pod staklenim zvonom“. Deset godina kasnije, usledio je drugi pokušaj, a treći je bio koban po Platovu – u zoru je deci pripremila doručak, zatvorila vrata i prozore i gurnula glavu u rernu. Ostavila je i poruku, s molbom da pozovu njenog lekara. Moguće je da se pesnikinja nadala da će je spasti.

Italijanski pesnik Čezare Paveze,(1908-1950) ubio se zbog ljubavi, u usponu svoje stvaralačke snage. Autor čuvene zbirke pesama „Doći će smrt i imaće tvoje oči“, nekoliko dana pred smrt napisao je u dnevniku: „Nikada se nisam osećao živ i ovako mlad“. Ali ovo osećanje bilo je trenutno. Ljubav mu nije uzvratila malo poznata američka glumica. Popio je smrtonosnu dozu tableta za spavanje u sobi hotela, u Torinu.

Statistike kažu da se pisci ipak ne ubijaju najčešće zbog ljubavi, nego zbog – politike. Sledeći razlog koji ih navodi na ovaj čin su psihičke bolesti i depresija. Zanimljiv je podatak da se od svih pisaca najređe ubijaju – dramski. Izgleda da napisi kritičara, koliko god bili otrovni i katkad zluradi, nisu – smrtonosni. Ili Talija budno čuva svoje poklonike.

Farber kaže da je „suicid najverovatniji onda kada se lako ranjiv čovek nađe u ekstremnoj situaciji“. Ali šta za osetljive, složene spisateljske ličnosti nisu „ekstremne okolnosti“. I ima li ikoga ko se bavi umetnošću i pisanjem a da nije – lako ranjiv? Ipak, najranjiviji najlakše dižu ruku na sebe. Marina Cvetajeva, najveća ruska pesnikinja dvadesetog veka, ubila se 1941. u Jelabugi, posle povratka iz emigracije. Obesila se o kuku na tremu kuće u kojoj je iznajmljivala sobu. U jednom od oproštajnih pisama napisala je „... Želim da moj sin Mur živi i uči. Sa mnom će propasti“.

Imaginarni strah

Austrijski pisac Paul Celan, (1920-1970), po poreklu rumunski Jevrejin, zakasnela je žrtva koncentracionih logora, baš kao i Primo Levi i Tadeuš Borovski. Celan je bio zatvoren u koncentracionom logoru. Bez obzira na ogroman posleratni književni uspeh i slavu, skočio je u Senu sa mosta Mirabo, četvrt veka po završetku Drugog svetskog rata. Žrtva postlogorskog sindroma je i Ježi Kosinski (1933-1991), američki pisac poljsko-jevrejskog porekla. U godinama rata čudom je ostao živ. Po dolasku u Ameriku, napravio je vrtoglavu književnu karijeru. Po jednom od njegovih romana snimljen je i poznati film: „Dobro jutro, gospodine Čens“. Kada je upoznao Eriku Džong, koja je tada bila u poodmakloj trudnoći, zamolio ju je da pomiluje njen nabrekli stomak i rekao: „Sve bih dao da mogu da doživim iskustvo porođaja“. Ubio se progutavši veliku količinu tableta i navukavši na glavu plastičnu kesu.

Među literatama, ubijaju se i nosioci najviših književnih priznanja. Majakovski se ubio u trenutku kada je stekao veliku slavu. Čitavog života govorio je o samoubistvu, a nekoliko puta u mladosti igrao je i ruski rulet. Postoji pretpostavka da je tu igru, ali s tragičnim ishodom, odigrao i 14. aprila 1930, kada je okončan njegov život. Ernest Hemingvej ubio se iz lovačke puške. Iza njega bio je pun, uzbudljiv život, bezbrojne ljubavi i Nobelova nagrada. Ali – očito da je želja za odlaskom bila jača. Još jedan nobelovac, Jasunari Kavabata, otrovao se gasom u malom stanu koji mu je služio kao radni kabinet. Uprkos japanskoj tradiciji, nije ostavio nikakvu oproštajnu belešku.

Spisak samoubica sa ovih prostora obuhvata Nikolu Koljevića (1936-1997), šekspirologa, dramskog pisca, prevodioca, koji je izabrao odelo za smrt i, u svom kabinetu, pucao iz revolvera u glavu. Anica Savić- Rebac, (1893-1953) srpska pesnikinja i filozof, prvi put je pokušala da se ubije na dan upokojenja supruga, injekcijama morfijuma, drugi put je, po uzoru na Seneku i epikurejce, prerezala vene na rukama , ali su je spasli prijatelji. Ubila se tako što je sebi pucala u glavu. Ostavila je pismo: „Umirem svesno i autonomno“. Branko Miljković je 12. februara 1961, pod nerasvetljenim okolnostima, tragično završio život u Zagrebu. Novine su objavile da je reč o samoubistvu. Branko Ćopić (1915-1984) je poslednje godine života proveo je u imaginarnom strahu da će biti uhapšen i streljan. Sa mosta nad Savom skočio je na pločnik, na kome je, četrdesetak godina ranije, proveo svoju prvu noć u Beogradu. Oproštajno pismo ostavljeno prijateljima završio je rečima: „Zbogom lijepi i strašni živote!“

Sanja Domazet, Politika KNU
http://www.balkanwriters.com/novosti.php

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime13/8/2008, 12:12 pm

Očaj-sada sam u stanju očaja

Svaka ljudska osoba ima razdoblja krize u kojoj se dovodi u pitanje smisao i svrha vlastitog života. U tim trenucima mi tražimo konačnu svrhu i značenje svakoga postojanja, posebno vlastitog i osobnog postojanja.
"Zašto postojimo? Zbog čega smo na životu? Što nas očekuje kad umremo? Zašto ljubav?" Takva pitanja odražavaju borbu za ponovnim otkrićem smisla vlastitog življenja.
Tipično je da riješavamo tu egzistencijalnu i duhovnu krizu na jedan od dva načina. Možemo postići veću cjelovitost, smisao i zaokruženost, ali možemo doći i do intelektualnog, osjećajnog i duhovnog stanja besciljnosti, besmislenosti i beznadnosti.
To je očaj: tada više ništa nije važno, pomanjkanje smisla dovodi do ogorčenosti i prezira prema sebi samome i prema svima koji su po našem uvjerenju do toga doveli, ili prema svemu što je do toga dovelo.
U očaju nema razloga za postojanje ni za daljnji život. Blijedi volja za životom, poriv da otkrivanjem smisla i želja proživimo izazov življenja, a ostaje praznina te ocrnjenje sebe i svijeta.
To je duboko stanje bića u kojemu konačni smisao postaje:"Nema konačnog smisla."
Život koji nam je darovan odbacujemo, izrugujemo mu se, te gubimo nadu i razvidnost pred uvijek prisutnom mogućnošću vlastite smrti.
Očaj poriče život i razloge koji nas nukaju da odabiremo život unatoč neizbježnom tijeku svagdašnjeg življenja.
:sunny:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime25/8/2008, 10:15 am

Uvijek se osjećam kao sad,imam oslonac u životu,možda čudno zvuči ali ja uz Njegovu pomoć prevazilazim sve nedaće i prepreke...uvijek vjerujem u bolje i to mi daje snagu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime7/9/2008, 12:53 am

Sad,baš sad se osjećam usamljeno,nisam sama...ali usamljena sam... :sunny:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime12/9/2008, 11:18 pm

Baš sad,ovog trenutka...tužna sam,nesretna,uplašena,očajna...ne zbog sebe,zbog jedne uplašene djevojčice koja je usamljena,uplašena...tako joj želim pomoći,a nemoćna sam!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ptica

Ptica

Broj poruka : 524
Datum upisa : 17.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime17/9/2008, 12:12 pm

Počeh razmišljati kakva bih voljela biti u tom trenutku. Voljela bih biti vesela, radoznala, sretna. Proživljavati intenzivno svaki trenutak, žudno pijući vodu života.
Vjerovati ponovo u snove. Biti kadra da se borim za ono što želim.
Voljeto čovjek koji me voli.
Da, to je bila žena kakva bih ja voljela biti - i koja je iznenada zaživjela i ušla u meoje tijelo.
Osjetih kako mi dušu preplavljuje svjetlost jednog Boga - ili Božice - u kojeg više nisam vjerovala. I osjetih kako, u tom času, Drugo Ja napušta moje tijelo i sjeda u ugao male sobe.
Mogla sam izvana promatrati ženu koja sam do tada bila: slabu, ali punu želje da ostavi dojam jake osobe. Osobu koja se boji svega, ali sama sebe uvjerava kako to nije strah - već rarboritost onoga tko je spoznao realnost. Što zazidava prozore kroz koje može prodrijeti sunčeva vedrina - kako njen stari namještaj ne bi izblijedio.
Vidjeh moje Drugo Ja kako sjedi u kutu sobe - krhko, umorno razočarano. Obuzdavajući i podjarmljujući ono što bi uvijek trebalo biti na slobodi.: svoje osjećaje.
Pokušavajući prosuditi buduću ljubav prema iskustvu proživljenje patnje.
Ljubav je uvijek nova. Svejedno je volimo li jedan, dva, deset puta u životu - uvijek smo pred situacijom koju ne poznajemo. Ljubav nas može odvesti u pakao ili raj, ali uvijek nas nekamo odvede. Treba je prihvatiti, jer ona je hrana našeg postojanja. Ako je odbacimo, umrijet ćemo od gladi, gledajući bremenite grane na stablu života, bez hrabrosti da ispružimo ruku i oberemo plodove. Treba ići za ljubavlju ma gdje ona bila, čak i kad to znači sate, dane, tjedne razočarenja i tuge.
Jer u času kad krenemo ususret ljubavi, i ona kreće u susret nama.
I spasi nas.
Kad je Drugo Ja izišlo iz mene, moje je srce ponovo počelo razgovarati sa mnom. Reklo mi je da pukotina na zidu brane propušta vodeni tijek, da vjetrovi pušu u svim smjerovima i da je ono sretno jer ga ja ponovo slušam.
Moje srce je govorilo da sam zaljubljena.
I ja sam zaspala zadovoljna, s osmjehom na usnama.

Paolo Coelho
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski
Broj poruka : 828
Godina : 43
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime20/9/2008, 3:53 pm

Slobodna,
kao ptica bez neba
Slobodna,
kao riba bez mora
Slobodna,
kao srna bez šuma
slobodna,
a ipak, tužna...

Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime16/1/2009, 8:41 pm

Sjetno,nostalgično,smireno i prilično ispunjeno
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime18/5/2009, 6:42 pm

Nikako, dozvolio sam da me dva idiota iznerviraju !!!!!!!!!!!!!!!!!

Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime18/5/2009, 7:24 pm

Sad bas sad se osecam opusteno...jako zanimljivo za moj slucaj.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime24/5/2009, 2:17 pm

Jako dobro ne bi da kvarim nicim.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime24/5/2009, 3:12 pm

Nesto ne bas ....

bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime26/5/2009, 10:48 am

Brodolomnik na pustom ostrvu koji se nada nekome sa druge strane ko govori isti jezik...

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime26/5/2009, 5:59 pm

Bas bas...premoreno ali jako zadovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime27/5/2009, 9:45 am

Zadovoljna zivotom uvijek, ali me bole kosti.
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime27/5/2009, 2:45 pm

Opušteno, prijatno Smile

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime27/5/2009, 6:22 pm

Koktel tuzno - sretno, skoro pa nikako.

besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime27/5/2009, 6:28 pm

Masada ::
Koktel tuzno - sretno, skoro pa nikako.

Ovo je dobro, i ja mogu da podpadnem pod ovu definiciju, hi,hi.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime27/5/2009, 6:56 pm

preumorna sam ali srecna. spremila sam kucu, a kurs prve pomoci odlozen do daljnjeg Smile
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime27/5/2009, 7:58 pm

Jako besno...
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime27/5/2009, 9:55 pm

draga beskraj, istresi se. lupaj po tastaturi, pomaze Smile
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime27/5/2009, 10:16 pm

Pisi nesto, pomaze.

bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime28/5/2009, 12:56 am

Psihički iscrpljeno...

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime28/5/2009, 4:49 pm

Pomalo usporeno, moram malo da dremnem, cekaju me stihovi.

bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime28/5/2009, 6:37 pm

Pomalo nervozno, dosta toga za uraditi a ne da mi se....

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime28/5/2009, 7:45 pm

Da me ne boli glava zadovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime29/5/2009, 8:37 pm

I pored temperature, smireno i zadovoljno, šta više prijatno. Napokon sama u miru i tišini...

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime29/5/2009, 10:27 pm

Uzasno nikada mi ovako nije bilo.Nepostoje reci koje bi mogle opisati moje trenutno osecanje.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime1/6/2009, 9:34 pm

Prilicno prazno...i nedefinisano sto nije tipicno za mene.
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime2/6/2009, 1:24 pm

Hmmmm... sve me nekako potmulo boli. Kao da sam deset dana trčala, bežeći od kakve zveri. A sada stajem, umorna, premorena... neka me izede, više mi nije stalo....

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime2/6/2009, 4:17 pm

Bolje nego juce, nesto nas sve poteralo ovih dana ka nekoj ivici bezdana ?

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime2/6/2009, 5:47 pm

Mnogo bolje nego ovih dana.Smirenija sam...misli su mi na svom mestu...Mirnija sam.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime2/6/2009, 10:10 pm

pospano...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime3/6/2009, 12:56 am

osećam radoznalost
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime3/6/2009, 3:14 pm

Mirno, mozda nebo zna razlog ?

besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime3/6/2009, 6:26 pm

Fino.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime3/6/2009, 7:57 pm

Zadovoljna sam da je bolje ne bi valjalo.
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime4/6/2009, 4:03 pm

sasvim ok Smile

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime4/6/2009, 7:45 pm

Zadovoljna sam.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime4/6/2009, 8:55 pm

ja se osecam dobro. nakon duzeg vremena neke brige su mi odlozene...
mogu bar da disem Smile
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime6/6/2009, 11:08 pm

osecam se dobro. opusteno. rastereceno.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime9/6/2009, 7:14 am

Sjajno...pogledala sam se na svoje ogledalo i rekla sam jutros to je to...osmeh na lice i u nove radne pobede.Jako se dobro osecam.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime9/6/2009, 8:42 pm

Odlicno. Malo je vise vruce, ali pocinje da pirka fini vazduh sa terase. Sad ce i djeca da legnu, pa fino da se zanimam na netu. Obozavam forume i drustvo koje sam stekla na njima.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime9/6/2009, 9:18 pm

Zabolela me glava u trenutku od pojedinaca... Very Happy Biseri nad biserima.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime10/6/2009, 11:00 am

bealiever ::
Brodolomnik na pustom ostrvu koji se nada nekome sa druge strane ko govori isti jezik...

hepi Uze mi reci. U mom slucaju taj neko bi mogao da govori srpski i engleski...
Nazad na vrh Ići dole
Vesperis

Vesperis

Ženski
Broj poruka : 77
Godina : 37
Humor : na oko neprimetan
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime10/6/2009, 2:28 pm

Osecam se fantasticno!!!!
hepi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kako se osecjate sad , bash sad ?   Kako se osecjate sad , bash sad ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Kako se osecjate sad , bash sad ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 20Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Pričaonica-
Skoči na: