LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Duhovni Svet

Ići dole 
AutorPoruka
Drugar

Drugar

Muški
Broj poruka : 18
Godina : 27
Datum upisa : 17.05.2010

Duhovni Svet Empty
PočaljiNaslov: Duhovni Svet   Duhovni Svet Icon_minitime17/5/2010, 6:39 pm

Sta je za vas duhovni svet ? I dali mislite da ima mesta za vas u njemu ...
Ja mislim da ima mesta za svakog ko ide pravim putem kroz zivot ....
Svako od nas ima svoju auru oko sebe koja nebi smjela da skrece sa svog zivotnog puta ... Nasha aura je najslabija kad smo dete,u pubertetu i u starosti(klimaksu).Tada je covjek najvishe izlozen losim stvarima kojim nebi smio da bude.Treba uvijek da se izbori sam sa sobom kako bi mogao da ide dalje i da tezi necem boljem i necem ljepsem Duhovni Svet Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole

Duhovni Svet
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: