LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

O svemu pomalo

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost

O svemu pomalo Empty
PočaljiNaslov: O svemu pomalo   O svemu pomalo Icon_minitime10/8/2010, 1:07 am

Forum je zaista odlican,look je prelep pogotovu logo.Indeks je savrsene duzine,i teme su zaista odlicne.Posebno mi se svidja sto imate lektire to ce mi zaista pomoci malo gde mogu da ih nadjem...Zaista mi se svidja forum,sve pohvale Smile
Nazad na vrh Ići dole
nexy

nexy

Ženski
Broj poruka : 0
Datum upisa : 07.04.2010

O svemu pomalo Empty
PočaljiNaslov: Re: O svemu pomalo   O svemu pomalo Icon_minitime10/1/2011, 10:53 pm

Nisam znala gde da prokomentarisem jer imam jednu kritiku vezanu za izgled... Ranije je bilo mnogo bolje, bar je to moje misljenje... Ovako izdvojeni podforumi mi se ne svidjaju...
Nazad na vrh Ići dole
http://angels.motionsforum.com

O svemu pomalo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Magistrat - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Predlozi, kritike ovoga ovde sadržanog-
Skoči na: