LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Empty
PočaljiNaslov: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime9/10/2010, 10:33 pm

Zamislite ovaj svet, od njegovog postojanja pa do dana danasnjeg.
Zamislite sada da nema smrti, da ne postoji, da nikad nije ni postojala.
Sta ste videli?

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1575
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime29/10/2010, 9:58 am

Ukinemo smrt...jel? Pa ne znam, odmah mi se vrzmaju neke bele prilike kao duhovi koje struje vazduhom i razgovaraju telepatijom jer ako smrti nema nema ni ljudskosti, ja to nekako tako vidim...Negativna osecanja ukinuta...samo moras piti neku tableticu..i tako ides onda sa nekim slog osmehom kao Mona Liza, dosadan i Bogu i sam sebi
Nazad na vrh Ići dole
Drugar

Drugar

Muški
Broj poruka : 18
Godina : 27
Datum upisa : 17.05.2010

PočaljiNaslov: Re: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime3/11/2010, 6:39 pm

SaMar ::
Ukinemo smrt...jel? Pa ne znam, odmah mi se vrzmaju neke bele prilike kao duhovi koje struje vazduhom i razgovaraju telepatijom jer ako smrti nema nema ni ljudskosti, ja to nekako tako vidim...Negativna osecanja ukinuta...samo moras piti neku tableticu..i tako ides onda sa nekim slog osmehom kao Mona Liza, dosadan i Bogu i sam sebi
svaka cast slazem se u potpunosti sa ovim Smile
Nazad na vrh Ići dole
midjika

midjika

Ženski
Broj poruka : 1194
Godina : 45
Humor : pa nije bas cunami, ali ima ga:)
Datum upisa : 04.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime4/11/2010, 4:36 pm

I ovako se zivot ne ceni, sta bi bilo tek onda? Sto kaze Samar bas bi bilo dosadno!

kroz vazduh ne plivam, kroz vodu ne letim...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime6/11/2010, 9:05 pm

Beskraj ::
Zamislite ovaj svet, od njegovog postojanja pa do dana danasnjeg.
Zamislite sada da nema smrti, da ne postoji, da nikad nije ni postojala.
Sta ste videli?

Ono sto sam videla bolje da zadrzim za sebe.Jer videla sam veci uzas od svih uzasa.Ne bi smela ni da zamislim.Hodali bi kao zombi.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Nella_broken_hart

Nella_broken_hart

Ženski
Broj poruka : 434
Godina : 28
Datum upisa : 05.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime26/7/2011, 12:22 am

Bio bi haos...Glad na svakom cosku...nasilja...samo bi se radjala deca i svet bi bio ....nastala bi apokalipsa Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime2/8/2011, 3:10 pm

Zamisljam gomilu starih po ulicama,ma ne bi bilo nikakvog reda...Ali, onda ne bi bilo Amerike... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Anima

Anima

Broj poruka : 321
Datum upisa : 25.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime28/7/2012, 11:05 am

pa kad bi život bio večan ne bi bilo starih svi bi bili polubogovi...
hm..malo dosadno?
Nazad na vrh Ići dole
PlitkaPoezija

PlitkaPoezija

Muški
Broj poruka : 1206
Datum upisa : 25.07.2012

PočaljiNaslov: Re: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime28/7/2012, 2:47 pm

Da nema smrti , da je nikad nije ni bilo , danas na ovoj planeti ne bi bilo mjesta za sve nas , morali bismo graditi još veće gradove , i to u dva-tri nivoa (podzemni , nazemni , nadnadzemni ... ) , jer bi ova naša mala planeta bila svakako i više nego prenatrpana .
A da ne govorimo o pojedincima , tu bi se tek izgubio svaka bit postojanja , vjerujem da bi slabo ko mario za bilo šta , jer tada ne bi bilo nikakvih strahova , tada bismo svi bili mnogo nadmeniji i prepotentiji nego što danas jesmo , tada bismo umišljali da smo Bogzna šta , iako smo tu "samo radi ravnoteže među zvezdama" , kako je to lijepo Balašević napisao !

donosi li i ona sreću ?!
U ovom svijetu ,
plastičnom !

PlitkaPoezija
Nazad na vrh Ići dole
Anima

Anima

Broj poruka : 321
Datum upisa : 25.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime28/7/2012, 2:54 pm

smrt je možda samo novo rađanje...
Nazad na vrh Ići dole
PlitkaPoezija

PlitkaPoezija

Muški
Broj poruka : 1206
Datum upisa : 25.07.2012

PočaljiNaslov: Re: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime28/7/2012, 2:59 pm

Svakako , ukoliko ste vjerujući , smrt bi mogao biti samo početak novog , vječnog života !

donosi li i ona sreću ?!
U ovom svijetu ,
plastičnom !

PlitkaPoezija
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti    Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Kakav bi bio ovaj svet da nema smrti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: