LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

zabagovalo pamcenje

Ići dole 
AutorPoruka
macca
Gost

zabagovalo pamcenje Empty
PočaljiNaslov: zabagovalo pamcenje   zabagovalo pamcenje Icon_minitime15/3/2011, 12:27 am

pa, ovako... ima jedna pripovetka... ili bar ja mislim da jeste... radili smo u srednjoj skoli, ali ja ne mogu da se setim ni autora ni naslova... znam da jedan covek kolje poslednju curku(valjda) za svoju dragu, medjutim, valjda ona ne dodje... a ta mu je curka trebala da se prehrani, ili tako nesto.. .poenta price je da joj on nije zamerio, jer je zahvalan zbog ljubavi koju je on osetio... da li se neko seca, tj. zna o kom delu se radi? hvala unapred Smile
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

zabagovalo pamcenje Empty
PočaljiNaslov: Re: zabagovalo pamcenje   zabagovalo pamcenje Icon_minitime15/3/2011, 8:44 pm

Ja ne. Za ostale ne znam.

https://poezija.darkbb.com

zabagovalo pamcenje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: