LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Pozorisne predstave koje smo gledali

Ići dole 
AutorPoruka
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

Pozorisne predstave koje smo gledali Empty
PočaljiNaslov: Pozorisne predstave koje smo gledali   Pozorisne predstave koje smo gledali Icon_minitime21/3/2009, 1:20 am

Predstava koju sam skoro gledala je " Suze su O.K. " po tekstu Mirjane Bobic- Mojsilovic, a u glavnoj ulozi je Tanja Boskovic. Odusevila sam se i radnjom i glumom. Predstava koju treba odgledati. Izvodi je ansambl " Zvezdara teatra ".

Druga predstava je uzickog narodnog pozorista " Umetnost i dokolica ". Nije lose ali nisam ni nesto odusevljena.

Treca predstava koju sam skoro gledala je " Prevrtac " sa Lanetom Gutovicem i Marinkom Madzgaljem. Nije mi se svidjela, text je blijedo napisan. Neke pouke ima tek u zadnjih pet minuta predstave.
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski
Broj poruka : 828
Godina : 43
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Pozorisne predstave koje smo gledali   Pozorisne predstave koje smo gledali Icon_minitime27/5/2009, 11:26 am

Vreme provedeno u velikom belom gradu najslađe sam iskorišćavala u pozorišnim salama. S obzirom da mi je stan bio na Crvenom Krstu, odmah ispod Beogradskog dramskog i da sam kao student redovno slušala radio emisije u kojima su se delile raznorazne karte, bila sam redovni gost velikih i onih manje velikih sala.
Čuvena Beketova priča, "Čekajući Godoa", posle prisećanja pročitanog dela, vidim ljude kako izgovaraju reči, kako sede ispod vremenskog drveta.... sećam se da mi je smetalo to što ne vidim dobro likove i samu mimiku lica.
"Sumnjivo lice" B. Nušića
"Na čijoj strani" Ronalda Harvuda, sa Ljubom Tadićem, čini mi se u Ateljeu 212.. ne zamerite, bilo je to tako davno, mislim još '97.
Hmmm... ima ih dosta, ne bih da ih nabrajam sve.

Planiram krajem ovoga meseca da posetim još jednu predstavu, nadam se samo da će drugarka doći do karti... "Plinska svetlost" Patrica Hamiltona sa Petrom Kraljem, Milicom Zarić....

Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Digi-Grobar

Digi-Grobar

Muški
Broj poruka : 57
Godina : 57
Datum upisa : 02.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Pozorisne predstave koje smo gledali   Pozorisne predstave koje smo gledali Icon_minitime29/6/2009, 8:46 pm

Bio sam u BG pre dve nedelje i po sedmi put odgledao LARIJA TOMBSONA.zaista je fenomenalna preddstava.A šta to od Duška Kovačevića ima loše?Sve njegove redstave sam gledao po više puta.
Nazad na vrh Ići dole
Digi-Grobar

Digi-Grobar

Muški
Broj poruka : 57
Godina : 57
Datum upisa : 02.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Pozorisne predstave koje smo gledali   Pozorisne predstave koje smo gledali Icon_minitime14/7/2009, 3:02 pm

Poslednje što sam gledao je bilo prošle nedelje ovde u Moskvi.
To je Čehovljeva priač "Čajka",ili u prevodu "Galeb",odnosno, e bih mogao sa sigurnošću da tvrdim kako je kod nas prevedena.
Pošto nevolim klasičen predstave,mislim da je i ovu po malo pregazilo vreme.A u moskvi se uglavnom svi pridržavaju scenarija i oriignalnog teksta,tako da nema improvizacije,koja ipak svaku pozorišnu predstavu i te kako zan ukrasiti.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 43
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Pozorisne predstave koje smo gledali   Pozorisne predstave koje smo gledali Icon_minitime18/8/2009, 9:00 pm

Poslednja predstava koju sam gledala bila je "Dr" u Narodnom pozorištu i oduševljena sam, ne pamtim kad sam se toliko smejala na nekoj predstavi.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Pozorisne predstave koje smo gledali   Pozorisne predstave koje smo gledali Icon_minitime28/7/2011, 5:40 pm

Ja nemam priliku da cesto gledam predstave i zao mi je zbog toga... Poslednje sto sam gledala je bila "Majstor i Margarita"...
Nazad na vrh Ići dole
Moon Child

Moon Child

Ženski
Broj poruka : 151
Datum upisa : 03.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Pozorisne predstave koje smo gledali   Pozorisne predstave koje smo gledali Icon_minitime7/3/2012, 8:50 pm

Poslednje sam gledala "Kosu" u Ateljeu 212
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pozorisne predstave koje smo gledali   Pozorisne predstave koje smo gledali Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Pozorisne predstave koje smo gledali
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Umetnost je ...- piše se u temama ispod naslovne :: Svetla pozornice-
Skoči na: