LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Horor Price

Ići dole 
AutorPoruka
Klop
Gost

Horor Price Empty
PočaljiNaslov: Horor Price   Horor Price Icon_minitime5/4/2011, 6:57 pm

Dakle, trebaju mi neke online horor (zbirke) knjige, ima li neko?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9789
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Horor Price Empty
PočaljiNaslov: Re: Horor Price   Horor Price Icon_minitime5/4/2011, 8:57 pm

Овде не, мада у песмама има таме колко хоћеш.

https://poezija.darkbb.com
Smrt...
Gost

Horor Price Empty
PočaljiNaslov: Lička Riječina   Horor Price Icon_minitime13/10/2013, 3:32 pm

Jedne veceri covek se vracao kuci sa puta(u kočiji).Zaustavio se pored jedne kuce da upita jednog starca ima li u blizini neki hotel gde bi mogao da prespava.Starac mu je rekao da ima put i prečica do Ličke Riječine,ali ga je upozorio da ne ide prečicom jer se govorilo da je ukleta.Čovek se naravno nije mnogo obazirao na starčeve reči i krenu je prečicom.Posle već nekoliko sati putovanja prečicom,prispavalo mu se te je ugledao crkvu i odlučio da u njoj prespava noć.Ušao je u crkuvu(bio je mrkli mrak)i odmah se izvalio na klupu i nakon nekoliko sekundi zaspao.Nakon sat,2 probudili su ga glasni koraci po crkvi.Naravno odmah je skočio sa klupe i video samo crvene oči koje mu se približavaju.Našao je sveću ali nije imao šibice da je upali.Nakon nekoliko minuta u Crkvi je našao šibice,i uz veliki napor jedva uspeo da upali jednu.Čim je upalio sveću video je ženu u beloj haljini crvenih krvavih očiju koja mu se približava.Istrčao je iz Crkve i za dlaku pobegao toj ženi.Ujutro kada je došao u grad odmah se raspitao o toj ženi i sazna oda je ona ubila svoje dete i zakopala ga negde u šumi.Posle ju je grizla savest što je zaboravila gde je sakrila kosti deteta i poludela je.Kada je šerif sa još nekoliko ljudi došao u crkvu našli su je zgranutu kako sedi i gleda u vrata crkve nepomično.Posle su je smestili u samicu i do smrti je zadržala zgranut izraz lica.Ova priča i dalje ostaje misterija(Question Question Question )
Nazad na vrh Ići dole
Helem-elem

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.03.2021

Horor Price Empty
PočaljiNaslov: Re: Horor Price   Horor Price Icon_minitime1/4/2021, 3:16 am

Ovo nije prica o duhovima i nije uopste prica, nemam izraz da artikulisem ovo sto sam vidio i dozivio u Izraelu, u kibutzu Bet Oren kod Haife.
Radio sam kao konobar, melcar (hebrejski), u hotelu u kibutzu, zajedno sa nekoliko ostalih nasih konobara, helem jedan dan, bio je rucak,aruhat cohorajim, pristigli su pansionski gosti i zasjeli za svoje hastale.
Obicaj u Izraelu je da na ulaznim vratima u restoranu stoji konobar sa bokalom vode u ruci i sa peskirom, rucnikom, za one goste koji hoce da na taj nacin operu ruke, sa strane postoji i normalan WC, za one koji to nece, ali Jevreji obicno i ne peru ruke, mislim vecina, prodje pored konobara.
Samra je dobila svoj rejon za posluzivanje, Svjetlana svoj a ja najvise stolova, po obicaju. Udri konja koji najbolje vuce.

Poceo je rucak, odjednom samo sto je pocelo prilazi mi Samra sva usplahirena, u panici i rece:" Eno tamo za stolom sjedi vampir".
"Ja, ja ne mogu sluziti, tamo ima vampir, Ibrahime".
"Kakav vampir"?
"Hajde molim te idi vidi, daj da se promijenimo rejona"
"Za kojim stolom?", upitah.
Samra mi pokaza rukom.
Uzeh tacnu i odvazno krenuh prema stolu.

Jevrejska familija, gosti u kibutzu, kojoj sam prilazio, sastavila je dva stola, posijedali su okolo, a na sred stola, medju serviranim priborom, igralo se dijete.
Sutim, prilazim stolu i kazem:"Bevakasha". Izvolite.
Sa moje desne strane, u krilu nekog covjeka,sjedila je curica od oko 7 godina starosti, okrenuta prema njemu i prelazila je rukama preko njegova lica,igrala se, tako da u tome trenu nisam odmah vidio lice covjeka.
A onda.
Okrenuo sam se prema njemu, covjek me pogledao, na tren mi je zastao dah.
Djevojcica se nasmijala i i dalje prstima prelazila preko lica svog oca koji nije imao nos nego umjesto nosa neku izraslinu, dva otvora, zakrvavljene oci i poslije osmijeha, dva vampirska ceona zuba.
Kratko je osisan. Pogledao me krvavim ocima, umjesto beonjaca imao je krv a djevojcica je i dalje prsticima prelazila to lice i smijala se, nakratko pogledavsi u mene, kao da ostavlja igru.
Nakratko mi stade pamet.
Covjek naruci pilece batake i dva krompirica.
U istome trenu pogledah mu u ruke, to nisu bile prsti, kratke kandze, sapice, iz kojih su virili nokti, ruke su sitne i obrasle dlakom.
Uljudno se nasmijesih i udaljih od stola.
Svjetlana i Samra su me docekale na ulazu u kuhinju.
"Jest vampir", rekoh sasvim mirno.

Ustvari mislio sam da je glumac.

.......rucak se zavrsio, gosti se razisli ali je taj gost ostao, upravo je pricao sa mojim sefom Igalom.
Covjek je korpulentne gradje, obucen u jeans, na nogama patike, o ramenu objesena kamera.
Posamatram ga nedaleko udaljen, pricaju na hebrejskom.
Vampir, originalan, i lice i sapice, sapicama pridrzava kameru.
Poslije kratkog razgovora sa Igalom, covjek izlazi.
Posto pricam ruski, sef takodje, na ruskom jeziku pitam sefa kakav je ovo gost, da li je to prerusen covjek u glumca.

"Nije", odgovara mi Igal, "ja sam ga sada pitao isto, on je rodjen takav". Jevrej je. Obican covjek ali rodjen sa potpunim izgledom vampira"

"Ima li vampirske osobine", upitah.

"Nema, sasvim je obican covjek i rekao mi je da ima sasvim normalne osjecaje covjeka" "Ona djevojcica sto se igrala sa njegovim licem mu je kcerka, zaista lijepa djevojcica, Ona zena sa strane mu je supruga".
"Lijepa i normalna zena", rekoh.
"Da", potvrdi Igal.

.....te noci bio je napad kacusama iz Lebanona.
Izbjeglice iz Tel Aviva su se sakupile u bungalove u kibutzu Bet Oren, te noci je bila mjesecina.
Dolje duboko iz sume sakali zavijaju, cuje se kao da se djeca, hor dijece smije, cuje se beskrajno dugo nesnosan djeciji kikot.
Umoran, idem iz hotela prema svome stanu..i...
na proplanku stoji onaj isti covjek iz hotela, nalozio vatru ispred sebe i stoji nad vatrom....
U sjeni vatre, sjedi ona ista zena sa djevojcicom u krilu....
Pogledah prema njemu, plamen vatre mu obasja lice....
On se nasmijesi i pogleda prema meni....
Nasmijesih se i ja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

Horor Price Empty
PočaljiNaslov: Re: Horor Price   Horor Price Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Horor Price
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: