LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Na ivici beskraja

Ići dole 
AutorPoruka
Lilit

Lilit

Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.04.2011

Na ivici beskraja Empty
PočaljiNaslov: Na ivici beskraja   Na ivici beskraja Icon_minitimeČet 7 Apr 2011 - 0:58

Secanja mi trpere ispred ociju. Sitni kristalcici bitnih slika, dodira i osecaja sijaju u tami i seku mi dusu lagaaano, sitno, tiho... Cemu sve to...
Dani su beskrajno dugi cak i kad se najvise potrudim na nemam ni sekund slobodnog vremena, tren je dovoljan da traje vecno. Zelim da prestane da boli...
Zelela sem davno istinu. I videla je, sada mi je i laz vrlo prihvatljiva, ali suvise kratko traje. Zelela sam i pravdu. Bog mi je pokazao da postoji, i kako deli pravdu. Ima je zaista. Otisla sam u crkvu, zapalila svecu i zamolila sam Boga da slobodno moze da je deli, ali meni vise da je ne pokazuje, ne bih podnela...
A ti ne prolazis, godinama. Pricao, lagao, cutao, isto je. Nije do tebe, nije do mene. Jbg. Boli me i istina i laz, a cutanje tiho ubija!
Nazad na vrh Ići dole
Lilit

Lilit

Na ivici beskraja Empty
PočaljiNaslov: Re: Na ivici beskraja   Na ivici beskraja Icon_minitimePet 11 Nov 2011 - 3:09

Tisina. Tako je bucna. Osecanja postoje negde u nama i oko nas. Znam to. Lome se oko nasih svetova, bukte, jakim i neprimetnim plamenom. Laz je da nikad nisi voleo, laz je da nikad nisam volela... da cu zaboraviti, da si zaboravio... Nisam kao ti! Moras mi malo pomoci. To ne umem tako lako da ponesem sa sobom i bacim kao polomljenu, poderanu, blatnjavu deciju lutku!
Nazad na vrh Ići dole
Lilit

Lilit

Na ivici beskraja Empty
PočaljiNaslov: Re: Na ivici beskraja   Na ivici beskraja Icon_minitimePet 11 Nov 2011 - 3:35

Nije meni mesto tamo gde si ti. Znam to od prvog pogleda. Od drugde sam potekla i ne bih se mogla snaci za sto godina i sa sto jezika i dvesta knjiga. Verovatno isto kao ti tamo gde sam ja.Ali ne mogu da se maknem ni prokleti metar od tamo gde sam stala! Bog mi je svedok da sam probala, ma i ti si video! Svi su videli! Cula sam i masu i reci koje nisam terbala i masu stvari koje nisam zelela. Neke sam ti spomenula, neke ocutala i nije vazno... Bitno je da nisam otisla, a trebala sam! I kao u zacaranom krugu se vrtim do beskraja i nazad!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

Na ivici beskraja Empty
PočaljiNaslov: Re: Na ivici beskraja   Na ivici beskraja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Na ivici beskraja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Proza-
Skoči na: