LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

najgluplja pitanja na celome svetu

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Sledeći
AutorPoruka
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime22/8/2009, 10:43 am

joj sada si me uhvatio..nemam pojma Smile
ja sam bacila pogled kada je bilo 1:1 a dalje neznam.

jel se ljutis sto sam te pitala ? hepi
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 41
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime22/8/2009, 11:08 am

Naravno da ne, zavrsili su 1-1 da znas i sta je uradio tim za koji navijas?

Koja frizura je najomiljenija kod Delija koje sisas?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime22/8/2009, 9:56 pm

hahaha, pa znas kada dodju pa mi kazu hoce ko neki igrac a ja pojma nemam Smile blagi uzas. moracu zbog posla da pocnem da gledam utakmice...i da pamtim frizure igraca hepi

uzivas li u svom poslu?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 1:42 am

Obozavam svoj posao.Obozavam kod njega to sto sam u stalnom kontaktu sa ljudima, naravno ima trenutaka kada bih radje nesto drugo radio. ali to je normalno.

A ti svoj ?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 12:50 pm

I ja moj volim. i to jako. dugo sam lutala, svasta sam radila i konacno se vratila onome sto radim dobro...ma najbolje. posao u kojem sam odrasla u kojem dajem sebe. i volim svoje musterije. nekada mislim da mi nisu samo musterije vec i prijatelji. mnogo lepo osecaj.i volim da se usavrsavam, idem na seminare, i to je lepo u poslu. druzim se sa svojim kolegama, cujem se telefonom, dopisujem na FB. ima nekada kad pozelim da radim nesto drugo, ali se nekako potrefi da mi bas tada dodje neka musterija koja me ispuni energijom i zaboravim na svoje nedoumice.
i stvarno volim da pricam o svom poslu. ja se raskucala i sada Smile

gledas li tv cesto?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 4:09 pm

U poslednje vreme samo sport i poneki film, ranije je sam mnogo vise vremena provodio ispred tv, ne znam mozda i zbog ovog foruma, sada sam manje ispred malog ekrana.

Sta najvise volis da jedes?
Nazad na vrh Ići dole
lunemalino

lunemalino

Muški
Broj poruka : 13
Godina : 71
Humor : h...umor
Datum upisa : 23.08.2009

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 5:08 pm

najkraće i najgluplje pitanje na svijetu...
koje je uništilo kompjutor u pentagonu...
...šta ima,ba?
Nazad na vrh Ići dole
http://  https://www.youtube.com/lunemalino
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 5:33 pm

Nema nista lune, nego nije to pitanje glupo cim je unistilo kompjuter u Pentagonu.

Zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 5:43 pm

ma nemam ja pojma. ja nisam unistila pentagon to znam sigurno. hepi

e, a jel bi voleo da ga malo zdrmas? onako malo samo, da se zabrinu? Smile
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 5:45 pm

Cuj voleo uzivao bih da mogu to, ali ovo je vec politicka tema namoj da secem bre jer jasno hepi hepi hepi hepi hepi hepi lol! lol! lol! lol!

Sta kazes na nove moderatore samo ostro zar ne? hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 5:52 pm

ma sta da kazem. jedino mene stalno bacate kojekuda Smile
ali valjda se svugde nadje neko da bude dezurna luda...a ovde sam ocigledno ja hepi

jesi za pivo?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 5:55 pm

Za pivo uvek naravno.Nisi ti kojekuda ti si u ofu kod mene kao sto vidis ja i to uredjujem.

Nego koje pivo nudis?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 49
Datum upisa : 16.06.2009

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 6:11 pm

Smesko,ja ti nudim jedno Austrijsko,trenutno to imam u frizideru.

najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Stieglgoldbrau

Da li volis da spavas?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 6:18 pm

Preterano, volim da spavam, zato na poslu radim samo drugu smenu od 15 do 22 iako imam i prvu.U poslednje vreme malo spavam borim se sa tudjim a i mojim problemima a i uzivam u drustvu najboljih prijatelja, usput forum i utakmice. Kao sto kaze Bon Jovi ja cu spavati kada umrem.Mada mnogo volim da spavam.
Sto se tice piva odlicno ovo jos nisam pio, a volim da probam sva piva do kojih stignem.

Kada spavas da li volis da je u sobi hladno ili toplo?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 6:21 pm

Onda budi jednom moj gost i probaces piva koje nisi probao.

Uvek volim da je hladno,i leti i zimi.

U kom polozaju najvise volis da spavas?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 6:27 pm

Cim dobijem vizu eto me.Stizem da gledam nekog novog Gigsa, ako znas ko je to.
Najradije spavam na boku sa jastukom izmedju nogu cudno ali tako mi je najlepse.

Da li volis fudbal?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 6:56 pm

Pa ovako,posto su mi svi u porodici sportasi prosto mi je neizbezno da bacim oko na neku utakmicu.Vise volim kosarku ali isto tako volim da pogledam i dobru fudbalsku utakmicu.
A Gigs,ne znam o kome ili cemu se radi,pojasni mi.

Bavis li se sportom?
Nazad na vrh Ići dole
lunemalino

lunemalino

Muški
Broj poruka : 13
Godina : 71
Humor : h...umor
Datum upisa : 23.08.2009

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 7:28 pm

Nema nista lune, nego nije to pitanje glupo cim je unistilo kompjuter u Pentagonu. lune...jes ...sto jes jes...pogledaj ovo od americkih adventista...pa ako nije dozvoljeno postavljanje linkova...obrisite, ne

NAPAD NA PENTAGON 11

www.galaksija.com/pentagon_sc.swf
Nazad na vrh Ići dole
http://  https://www.youtube.com/lunemalino
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 10:14 pm

Evo jednog glupog pitanja.
Da li je moguće da čovjek zaglupi od vrućine?

( hi, hi, ovo se meni desilo, pa rekoh da pitam )
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 11:28 pm

mislis ono da provri mozak...definitivno je moguce Smile

kako bilo, jesi uzivala?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 11:38 pm

Jesam što se tiče mora i kupanja, ali što se tiče spavanja, užas ljudi, nisam spavala 8 dana, kao yombi sam bila kad sam se vratila u ove moje lijepe , zapušćele krajeve, pa me svi zezaju, zar ti ne bi s mora, ali eto, odvikla sam se od tih paklenih vrućina. Vidjela sam odličnu izložbu Nebojše Kavarića, ali nisam uspjela malo više da propratim kulturna dešavanja, pošto nisam bila ni za šta poslije čvarenja na suncu ujutro do 11 i popodne od 16 - 19.E, zaboravih da kažem, mozak mi je zatupio od vrućine, stvarno bih poludila da moram tako da živim, niti sam mogla da čitam, a da nešto napišem nema teorije. Jedva sam gledala neke filmove u pola 11 uveče na TV Budvi. Baš su puštali super filmove. To mi je bio najveći intelektualni napor, propratiti film. Blam. Čim sam došla ovdje i naspavala se, odmah sam pročitala knjigu i živnula.

Da li je i kod vas počelo lišće da žuti?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime24/8/2009, 1:26 am

Sneki, Gigs je najbolji fudbaler Velsa u poslednjih 15 godina, inace igra za Mancester United, jedan od igraca kojeg mnogo cenim.
Vise ne, nekada sam se bavio atletikom, fudbalom i malo bodibildingom ali to je bilo pre 12 godina otprilike.

Sta najvise volis da slusas, koju vrstu i omiljeni pevac-ica, grupa?
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1581
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 9:32 am

Kod mene je lisce pocelo da zuti, pronasla sam prve sede. Znaci li to da pocinje jesen zivota?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 10:19 pm

moja profesorica srpskog koja je imala oko 55 godina kada mi je predavala nas je pitala na casu u koje doba mi nju svrstavamo...mi onako iz sprdnje rekli sredina leta. i bila je zadovoljna...mislim da to nema veze sa godinama Smile

u koje zivotno doba vi sebe svrstavate?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 10:52 pm

Ma sto se toga tice ja sam jos mlad i zelen.

Sta vam je najteze na poslu kojim se bavite?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 10:54 pm

kada mi ljudi crpe snagu. ali srecom takvi retko dolaze....

a tebi?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 10:57 pm

Danas mi se dogodilo da su kolege sa mog odeljenja uspeli toliko da izneviraju jedan drugog da samo sto se nisu pobili, inace smo slozno odeljenje, to me najvise nervira njih dvojica se peckaju odavno.

Imas li ti takvih problema?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 11:04 pm

jooooooooooj. ja radim sa mamom...tako da nemam. ali imam probleme sa njom drugacije vrste Smile

i sta radis kada se kolege svadjaju?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 11:10 pm

Stanem izmedju njih i razdvojim ih, kao i danas, onda lepo izvedem jednog pa drugog u magacin i objasnim im neke stvari, odnosno obojicu ih smirim. Za tvoje probleme znam, radio sam sa ljudima koje sam smatrao porodicom, svasta bih im rekao, ali ne mozes.

Koju muziku slusas?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 11:13 pm

ja stvarno svasta slusam. samo ono du du du...tehno ili kako se vec zove, e to netrpim. zavisi kako sam raspolozena

a gde slusas muziku obicno?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 11:17 pm

Muziku slusam uvek, cak i dok kuckamo ovde.Inace slusam Hevi metal, mada mogu da slusam sve, ali bukvalno sve.

a ti?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 11:24 pm

ja slusam muziku u kolima uglavnom. i samo tamo. i u salonu...

volis i to du du du...samo sto udara i nema ni melodije ni nista?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 11:36 pm

Nju ne preteran ali kada sam dobro raspolozen mogu i to da progutam, znas kako mnogi to slusaju pa sta cu. Mada ako ja biram pre cu da slusam tamburicu neko tehno, o roku ili hevi metalu da ne pricam.

Koliko ljudi osisas dnevno, neki prosek ako nije uvek isto?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 11:38 pm

to je kako kada. nekad ih imam toliko da nesednem od 1 do 7...a nekad sedim citav dan. kriza, jbg.

koliko cesto se ti sisas?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime25/8/2009, 11:44 pm

Prosle godine 28 marta sam se osisao posle 5 godina, naravno do tada sam samo sredjivao krajeve, sada se sisam u proseku na svaka 2 meseca,mozda cak i mesec i po.

Da li si musko-zenski frizer ili samo muski?
Nazad na vrh Ići dole
Ptica

Ptica

Broj poruka : 524
Datum upisa : 17.04.2008

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime26/8/2009, 10:08 am

Ko određuje životinjama kada umru, gde odlaze? Koji su kriterijumi za njizhov odlazak u raj ili pakao? Ako uopšte odlaze tamo.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime26/8/2009, 7:55 pm

Pa pitanje nije glupo pa ne mogu ni da odgovorim.

Čime čačkate zube, sem sa čačkalicom?
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm

Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 59
Datum upisa : 31.05.2009

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime26/8/2009, 9:03 pm

Very Happy Sibicom...ako se nadje igde...

Bobi...gde ti je radnja?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime28/8/2009, 5:46 pm

moja radnja je u Senti Smile

e, a cime cackate usi sem stapicima Very Happy ?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 12:13 pm

ja sam ti frizer za sve hepi
salim se. kod mene dolaze i muski i zenski likovi.

a jel volis da se sisas?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 2:23 pm

Sto se tice cackanja usiju uglavnom sa olovkom ili malim prstom.
Sto se tice sisanja onako nisam bas neko ko obozava da se sisa.

Da li si ikada sisala kucne ljubimce?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 2:26 pm

hahaha kako ti to palo na pamet Smile
nisam. sem neku dzukelu lutalicu, ali nije joj bilo spasa...

ko vodi racuna o placanju racuna ?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 2:34 pm

Sto se tice telefona moji placaju, ja placam kablovsku.
Voleo bih da sam video kakav izraz lica je dzukela imala posle sisanja odnosno da li joj se svidela nova frizura.

Sta radis kad musterije nisu zadovoljne frizurom?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 2:40 pm

to mi se retko desava. cakstavise jako retko. mislim da se samo isfrustriranima nesvidi kako sam ih osisala jer sisam tacno onako kako neko zeli. ali ima nas svakakvih.
imam jednu zenu koja svaki put kaze da sam je ogulila, da joj je prekratko, ali posle par dana dodje i kaze da joj je savrsena. i ja sam se navikla, neobazirem se mnogo Smile

jesi ti zadovoljan sa svojom kosom ?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime2/9/2009, 1:00 am

Jesam sad, mada dok sam imao dugu kosu, do pre godinu i po kukao sam, sto imam tako gustu kosu trebalo mi je dva i po sata da je iscesljam posle pranja.Imao sam dugu kosu do dela gde ledja gube svoje casno ime. hepi

Da li ti se desavalo da se tebi ne svidja kako nekom stoji frizura koju je trazio?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime2/9/2009, 9:24 am

desilo se. bas pre neki dan...ja osisala zensku savrseno. perfektno. i ona htela da joj nesto proredim. uh...uradila sam tako, ona je bila presrecna, a ja ostala nezadovoljna. nevolim kada mi se neka frizura koju osisam nesvidja...ali sta da se radi.
a sto se tice da bas nestoji dobro nekome, pa objasnim musteriji koju frizuru moze da ima u skladu sa njenom licnosti, figurom i oblikom lica. takve greske, da to nije u skladu nepravim. moje musterije mene slusaju Smile

smesko, ove pitalice se svele na tebe i mene, a ?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime2/9/2009, 2:33 pm

Kome se ne svidja nek ne cita sta da im radim, a ostali se i ne ubacuju, ja odgovaram onima koji su ovde.

Prodje li ta inspekcija?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime2/9/2009, 2:35 pm

ma jok. evo cekam...a mozda dodju i sutra. nije se ova izjasnila. a kada dodju kanda necu vileniti po forumu hepi

jes ti kada imao inspekciju?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime2/9/2009, 11:50 pm

Vise puta na drugim poslovima kada ni meni nije bilo svejedno nisam bio prijavljen itd...Sada kada bi dosli mene licno bi bolelo uvo.

Kako se najlakse opustis (smiris kada si nervozna)?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime2/9/2009, 11:54 pm

Pisem,slusam muziku,idem na fitnes...

A ti?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

najgluplja pitanja na celome svetu
Nazad na vrh 
Strana 3 od 18Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Šale, zanimljivosti-
Skoči na: