LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

najgluplja pitanja na celome svetu

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Sledeći
AutorPoruka
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 9:41 am

ponekad, ali drame obozavam..

Evropa ili Amerika?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 11:55 am

Definitivno Evropa.

Nosite li patike na vezice ili na lijepljenje?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 12:01 pm

nije mi bitno, samo da mi se svidjaju...

volite li nakit,tasnice masnice,kindjurice, mindjusice dvije iste ko sa modne piste najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_biggrin ?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 12:03 pm

Minđuše zlatne , da, tašnu nosim uvijek, mašne ,ne, đinđuvice ne, zlatno pršćenje ,da.

Jeste li se ikada okliznuli na mokrom pramcu barke? ( kuku, kako glupo pitanje hepi )
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 12:09 pm

kuku ee nisam.. najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 817300

volite li da se onako pravite da slusate lazova i jos da on misli da mu vjerujete, ja obozavam najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 12:12 pm

Jao, ja ne mogu, skoči mi pritisak i sva pocrvenim. hepi

Da li održavate narodne običaje " materice " kada vas djeca vežu konopcem, a vi morate da se razriješite na taj način što ćete im dati poklone?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 12:22 pm

uf..ja nee...

tina tarner ili vitni hjuston?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 12:25 pm

A, Vitni , Vitni.

Volite li da sjedite na stijenama i da razmišljate?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 12:35 pm

OBOOOOZAAAVAM...kad god mogu to radim...i prelijepo se osjecam tada cak i ako sam tuzna.tad zapravo mi i odgovara,ma uvijek, nasla si me bas sad.. najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_smile sto bih ali neizvodljivo mi je sada najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_sad

volis li ljeti na more kada se djeca dobro umore naravno "polijegaju kao kokoske",kad osjetis i ti onaj blagi umor a preplanula pa sjedis na tersi i jos te pitaju neki kao frajeri"izvini na koja si godina na faxu" najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 817300 aaauuuu sto bi ti rekla sad KUUKUU pitanja mi.. najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 817300 a pukla ja sto ces..
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 12:37 pm

na koja si godina na faxu najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 817300 to neki sto ne govore dobro nas jezik znas? najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 817300
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 12:52 pm

Lako je to pitanje , šta me sve nisu pitali? Ja stojim na autobuskoj stanici ispred Doma Omladine u Beogradu, a dođe crnac mrtav ladan me pita, hoću li s njim na doček Nove godine? Kukuuu, šta sve nisam doživjela.

Voliš li da ideš na izložbe slika po galerijama?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 12:57 pm

obozavam..

sta mislis o boemima,dal ti se svidjaju takvi ljudi(danas ih je sve manje)ja ih obozavam..
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 1:42 pm

Interesantni su za neko površno druženje, ali ne i kao partneri.

Gledate li crtaće sa djecom i koji crtani ne podnosite?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 2:09 pm

uh gledam ti ja sa njima svasta..a nema nesto sad da ne podnosim, ali jesam nostalgicna pa ih nagovaram da gledamo betty boop(ja sam je obozavala) a njima dosadno to..e ne svidjaju mi se ove winks, a od ajd da kazem muskih crtaca sto moj sin gleda to je sve "katastrofa" fantazije,borbe,neki uzas, e i to me nervira..

da li koristis praska za prasinu ili onako magicna krpa i sprej?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 5:12 pm

Praško mi je nešto bio glup, nije se baš ponašao kako treba, tako da ostade klasika sprej i krpa.

Ima li vas na još kojem forumu?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 5:47 pm

Ima me svugde de ima sta da se procita, sta cu ja kad sam radoznale prirode .

Zasto je ovaj forum siv ?Smile Wink
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 5:49 pm

Ima i crnih pa mi oči ispadnu, a siv, eto voli čovjek sivu boju.

Volite li jednoroga?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 5:53 pm

Ako mislis na onog konja iz pricica volimmm ....Very Happy

Dali me primate u kantu mozda je to trebalo biti prvo pitanje?.....Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 5:56 pm

Obavezno, ovdje su najinteresantnije poruke članova koji vole smijeh i zabavu.

Voliš li vilinog konjica?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 6:01 pm

Da. Lepo ih je gledati. Graciozni letac.

vvolis li bajke o zmajevima?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 7:16 pm

Volim.

Gledate li dnevnik u 8?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 7:28 pm

Ne.

Brojite li ovcice ?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 7:31 pm

Ne.

Volite li da gledate Mjesec?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 7:32 pm

Jok ja. Very Happy Uvek se zabrojim u kad pocnem xD

Gledate li sundjer boba?? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 7:35 pm

Gledala sam kad sam morala sa djecom.

Volite li da šetate kroz šumu?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 8:38 pm

Da. Bolje se razmislja.

Nasta vas krik sove podseca?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 11:03 pm

Na jezu i samoću.

Kako provodite popodne obično?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 11:13 pm

kafa, knjiga, muzika, domaci sa djecom, komp.i sve to naizmjenicno tj istovremeno najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_biggrin

ujutro prvo kafa ili pranje zubica ili hm?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 11:14 pm

Kafa i pregled neta.

Nosite li klompe?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 11:19 pm

a pranje zuba? najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 817300

ne nosim vise,

japanke takozvane obozavam a ti?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 11:22 pm

Ne volim japanke, mozak bih prosula. hepi A i zbog kičme ne nosim ravnu obuću.

Jeste li svirali neki muzički instrument?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 11:27 pm

nazalost ne, a trebalo je,bila sam jako nestasno,problematicno i nemirno dijete,,,klavir je bio u pitanju,,SAD SE KAJEM

obozavam izlizane leviske i obicnu pamucnu bijeli ili crnu majicu A TI?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 11:34 pm

Dok sam nosila farmerice , to mi je bila super kombinacija, sad više ne nosim farmerice nikako.

U kakvoj sobi spavate, zamračenoj ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 11:43 pm

pa ja ti volim nesto poluzamracenoj,uf bas si me nasla..moji zamrace a ja se ustajem da namjestim na pola.. najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 817300 luda potpuno..

dali ti ide na zivce kada neko jede i pritom se cuje?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime8/1/2010, 11:49 pm

Tj. mljacka, mrzim iz dna duše i onda izbjegavam da jedem sa takvim osobama, jer sam stvarno gadljiva.

Imaš li fiksni telefon? hepi
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime9/1/2010, 12:09 am

vjerovala ili ne nemam, sramota sto smo dozvolili da nas sva ova nova tehnoligija "odvoji" od lijepih starih stvari najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_biggrin

pises li pisma?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime9/1/2010, 9:19 am

Ne pišem više, nekada sam bila veliki ljubitelj pisanja pisama.

( Što te sramota za lopove na fiksnom? I ja sam se spasila bijede kada smo odlučili da ga ukinemo i na selu i u gradu. Samo je preplata bila 7 eura bez ikakvih inpulsa, odirali su nas lopovi ).

Volite li akvarijume?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime9/1/2010, 1:46 pm

ma salim se to za "sramota"..

obozavam, imala sam, i prilikom preseljenja morala sam da ih se rijesim,no nabavicu novi nadam se..

ides li na masazu?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime9/1/2010, 2:11 pm

Svaki dan kod Željka.

Kupate li se u mlakoj ili vreloj vodi?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime9/1/2010, 2:35 pm

bez reklame molim najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 817300

u vreloj dok mi koza ne pocrveni,a znam da nije dobro..

dali samo kupujes garderobu ili ides kod snajderice ponekad?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime9/1/2010, 5:22 pm

Išla sam nekada kod šnajederice, ali mi uvijek nagrdi svaka, ja pošizim, ali šta da joj radim. Učinjenom poslu nema mane.

Navijate li ikada muziku " do daske "?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime10/1/2010, 12:51 am

uf da, u Pg.kad sam,ovdje se ne moze,ipak postoji "zakon", a u c.g.znas i sama,osim sto lude od mene jer malo ko slusa ekv,azru, ili Bon J. itd.naselje(lamele)vecina slusa zvezdice granda(nemam nista protiv,ko voli)ali ja licno "dobijam ospice"od te vrste muzike..

duga ili kratka kosa?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 41
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime10/1/2010, 2:59 am

Definitivno duga kosa, jedno od stvari koje me osvajaju.

Farbana ili prirodna kosa?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime10/1/2010, 12:25 pm

svejedno, samo da je njegovana..

izlazak sa prijateljima na kafu, jutro ili vece?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 41
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime11/1/2010, 2:30 am

Vise volim uvece, mada ne pijem kafu, ali na bilo sta, mada moze i ujutru kada ustanem hepi hepi , obicno jutro prodje dok ja ustanem.

Da li ste ranoranilac ili nocna ptica?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime12/1/2010, 1:04 am

I ranoranilac i noćna ptica.

Kakvu kafu pijete?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime12/1/2010, 9:34 am

Bez secera..

ides li u solarujum?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime12/1/2010, 4:49 pm

Ne daj Bože. hepi

Jeste li ikada plastili sijeno? hepi
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime12/1/2010, 11:54 pm

haha nisam, ali sam gledala,kad sam bila mala, na selo, jeli to ono kad kupe sijeno i napravi se malo brdo.. najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_biggrin

Omiljeni glumac (pitanje iz spomenara najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_biggrin )
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime14/1/2010, 1:47 pm

Jeste, malo brdo pa se prevrće po najgrđoj vrućini. hepi

Al Paćino.

Da li ste kao mali vozili trotinet?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: najgluplja pitanja na celome svetu   najgluplja pitanja na celome svetu - Page 13 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

najgluplja pitanja na celome svetu
Nazad na vrh 
Strana 13 od 18Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Šale, zanimljivosti-
Skoči na: