LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom

Ići dole 
AutorPoruka
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom Empty
PočaljiNaslov: Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom   Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom Icon_minitime20/4/2011, 9:07 pm

Elem , šunjajući po forumu, a pošto sam u penziji dobar deo dana znam ovde da ,,zaglavim,,, reših da iznesem neke svoje konstatacije.
Reče Masada negde da nisi pesnik, ja mislim da jesi, a znaš ti dobro što ja to tako mislim...I ja mislila da nisam pesnik, pa me nazva ti pesnikom nedavno...No, nije to važno, ...zovi me loncem, nemoj me razbiti.
Otkrih da volim da pišem, mada mi je to sada život..malo kasno to spoznah, ili nikad kasno nije ? Sve jedno...pišem i dišem što bi neki rekli.Svako od nas ko iskreno piše i ne gazi druge sopstvenom sujetom , mislim da je sebe na ovom forumu pronašao. Mnogo sam foruma ,,preletela,, i ovde samo mogu da pišem. Na ostale ,,lepim,, već napisano.I ovo da naglasim: JEDINI FORUM GDE JE AKTIVNA RADIONICA...(od ovih na kojima sam ja bila)
Dobra stvar je što je ovde sve na izvolite molim, pa ko hoće lepo pročita šta mu odgovara, može da kritikuje, može da bude ,,senkica,, i da se ubije čitajući a da ni ne znamo da je bio...Koliko mu volja i svaki kritičar zvani i samozvani može da dodje i sit da se nakritikuje.Mi ostajemo tu gde jesmo, ubedjeni u svoju ljubav prema pisanoj reči, a bez bespotrebnog nabedjenja da smo veeeliki pesnici.Drugi nek o tome sude, ako im je do toga. Meni lično nije.Bitniji mi je sud ljudi sa foruma , nego samozvanih kritičara.Jer ,,forumaši,, dišu isti vazduh...i istim srcem pišu.Kritičari su u glavnom plaćeni da to rade, pa po nekom udariti moraju.
Meni lično, ovo je jedini način (ne računajući facebook koji je buvljak, izvinjavam se ljubitejima istog) da podelim sa drugima ono što stvaram, nazivali me pesnikom ili ne.
Izdati uskoro neću ništa, niti o tome razmišljam. Novca nemam za projekat SAMIZDAT...tako da ..ko me ovde pročita, pročita...a i da imam novca...ne bih da mi zbirka košta koliko tri paklice osrednjih cigareta...Onda ću podeliti prijateljima za DŽ...A čujem u ,,Knezu,, ih ima na sniženju i po 10 dinara...hej...nije zemlja Srbija za nas pesnike u pokušaju...
Kako god...kao što reče Masada...pokušavam da pišem jer to volim, pokušavam da dišem jer mi je vazduh potreban , pisanu reč delim sa drugima iz najčistijih pobuda...Ostalo..procenite sami...

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  

Poslednji izmenio strelica dana 25/6/2011, 11:00 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom   Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom Icon_minitime20/4/2011, 10:17 pm

Dopada mi se kako si ovo napisala,i tvoj osvrt na sve ovo sto ti radis i sto se ovde radi.Jer upravo je tako.Samo ne zameri mi na lepnjenju jer ja ovde najvise lepim:)

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom   Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom Icon_minitime20/4/2011, 10:21 pm

Samo ti draga lepi...još jedan dokaz da isto dišemo i da smo posebni...samo je jedan forum ,,U svetlosti tame,,.... Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom 590247

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom   Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom Icon_minitime20/4/2011, 10:25 pm

Samo da naglasim ono sto pisem u radionici to je moje,to ne lepim ostalo da. Very Happy Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom 886846

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom   Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom Icon_minitime20/4/2011, 10:27 pm

Beskraj ::
Samo da naglasim ono sto pisem u radionici to je moje,to ne lepim ostalo da. Very Happy Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom 886846

Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom 590247 Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom 590247 Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom 590247

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski
Broj poruka : 403
Humor : smejem se
Datum upisa : 26.06.2010

PočaljiNaslov: Re: Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom   Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom Icon_minitime31/5/2011, 9:47 am

Draga moja Strelice..
da ne pises i da te ne citam ..Tebe i jos par njih ovde bila bih
uskracena za jednu predivnu emociju..Hvala Vam...od mene
koja voli pisanu rec ali ne barata sa njom bas najbolje...bar ne kao sa bojama..
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom   Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom Icon_minitime25/6/2011, 1:29 am

Bajka ::
Draga moja Strelice..
da ne pises i da te ne citam ..Tebe i jos par njih ovde bila bih
uskracena za jednu predivnu emociju..Hvala Vam...od mene
koja voli pisanu rec ali ne barata sa njom bas najbolje...bar ne kao sa bojama..

Draga Bajka...definitivno je ovo forum dobrih vibracija... Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom 590247

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
leptirica noći

leptirica noći

Ženski
Broj poruka : 28
Godina : 41
Datum upisa : 25.06.2011

PočaljiNaslov: Re: Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom   Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom Icon_minitime25/6/2011, 10:51 am

strelica ::
Elem , šunjajući po forumu, a pošto sam u penziji dobar deo dana znam ovde da ,,zaglavim,,, reših da iznesem neke svoje konstatacije.
Reče Masada negde da nisi pesnik, ja mislim da jesi, a znaš ti dobro što ja to tako mislim...I ja mislila da nisam pesnik, pa me nazva ti pesnikom nedavno...No, nije to važno, ...zovi me loncem, nemoj me razbiti.
Otkrih da volim da pišem, mada mi je to sada život..malo kasno to spoznah, ili nikad kasno nije ? Sve jedno...pišem i dišem što bi neki rekli.Svako od nas ko iskreno piše i ne gazi druge sopstvenom sujetom , mislim da je sebe na ovom forumu pronašao. Mnogo sam foruma ,,preletela,, i ovde samo mogu da pišem. Na ostale ,,lepim,, već napisano.I ovo da naglasim: JEDINI FORUM GDE JE AKTIVNA RADIONICA...(od ovih na kojima sam ja bila)
Dobra stvar je što je ovde sve na izvolite molim, pa ko hoće lepo pročita šta mu odgovara, može da kritikuje, može da bude ,,senkica,, i da se ubije čitajući a da ni ne znamo da je bio...Koliko mu volja i svaki kritičar zvani i samozvani može da dodje i sit da se nakritikuje.Mi ostajemo tu gde jesmo, ubedjeni u svoju ljubav prema pisanoj reči, a bez bespotrebnog nabedjenja da smo veeeliki pesnici.Drugi nek o tome sude, ako im je do toga. Meni lično nije.Bitniji mi je sud ljudi sa foruma , nego samozvanih kritičara.Jer ,,forumaši,, dišu isti vazduh...i istim srcem pišu.Kritičari su u glavnom plaćeni da to rade, pa po nekom udariti moraju.
Meni lično, ovo je jedini način (ne računajući facebook koji je buvljak, izvinjavam se ljubitejima istog) da podelim sa drugima ono što stvaram, nazivali me pesnikom ili ne.
Izdati uskoro neću ništa, niti o tome razmišljam. Novca nemam za projekat SAMIZDAT...tako da ..ko me ovde pročita, pročita...a i da imam novca...ne bih da mi zbirka košta koliko tri paklice osrednjih cigareta...Onda ću podeliti prijateljima za DŽ...
Kako god...kao što reče Masada...pokušavam da pišem jer to volim, pokušavam da dišem jer mi je vazduh potreban , pisanu reč delim sa drugima iz najčistijih pobuda...Ostalo..procenite sami...
slažem se da je facebook tipični buvljak,bez uvrede nekome,ne volim ničiji rad kritizirati,Neznam zašto ali čini mi se da mnogi misle kako su to "dječja posla" ..
A valjda ne mogu ni svi bit umjetnički nastrojeni ..
..uglavnom pišem pjesme.volim neke tugaljive da izbacim iz sebe sve sto me tišti ..međutim,pišem od 13te god,ne objavljujem svoje stihove.voljela bih ih jednog dana objaviti .Ne treba kritizirati ničiji rad jer smatram da je svaćiji pisan iz dubine duše samo za njegovu dušu.kad se sjetim srednje škole,bili su to sve neki ljubavni dnevnici natopljeni morem suza koje sam isplakala radi razno raznih "bisera" koji me uopće nisu doživljavali,pa pokušaj pisanja nekakvog romana(eno još uvijek stoji u ladici i čeka nastavak moje inspiracije)pišem od kad znam za sebe.to mi je zapravo najdraži oblik komunikacije,iako volim i pričat jakooo puno
kao mala sam pisala pjesmice,neke pričice...pisala sam i dnevnike,imam ih par i volim ih pročitat s vremena na vrijeme(pa se malo i nasmijem sama sebi). Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom   Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom Icon_minitime25/6/2011, 10:58 am

leptirica noći ::
strelica ::
Izdati uskoro neću ništa, niti o tome razmišljam. Novca nemam za projekat SAMIZDAT...tako da ..ko me ovde pročita, pročita...a i da imam novca...ne bih da mi zbirka košta koliko tri paklice osrednjih cigareta...Onda ću podeliti prijateljima za DŽ...
slažem se da je facebook tipični buvljak,bez uvrede nekome,ne volim ničiji rad kritizirati,Neznam zašto ali čini mi se da mnogi misle kako su to "dječja posla" ..
A valjda ne mogu ni svi bit umjetnički nastrojeni ..
..uglavnom pišem pjesme.volim neke tugaljive da izbacim iz sebe sve sto me tišti ..međutim,pišem od 13te god,ne objavljujem svoje stihove.voljela bih ih jednog dana objaviti .Ne treba kritizirati ničiji rad jer smatram da je svaćiji pisan iz dubine duše samo za njegovu dušu.kad se sjetim srednje škole,bili su to sve neki ljubavni dnevnici natopljeni morem suza koje sam isplakala radi razno raznih "bisera" koji me uopće nisu doživljavali,pa pokušaj pisanja nekakvog romana(eno još uvijek stoji u ladici i čeka nastavak moje inspiracije)pišem od kad znam za sebe.to mi je zapravo najdraži oblik komunikacije,iako volim i pričat jakooo puno
kao mala sam pisala pjesmice,neke pričice...pisala sam i dnevnike,imam ih par i volim ih pročitat s vremena na vrijeme(pa se malo i nasmijem sama sebi). Very Happy

Draga moja...vidim...već lepršaš krilima po forumu i drago mo je zbog toga...videćeš..čaroban je ovo kutak za ljude koji vole pisanu reč.Bilo da sami pišu ili čitaju...Videla si iz gore navedenog teksta..ja izlijem svoje osećaje tek tako..u jednom dahu iz sebe...a tugaljive pesme najviše volim...one su moj pečat...i nekako su mi lepe i moje baš, baš...Još jednom , veliki pozdrav za tebe. Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom 590247

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom   Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Forum ,,U svetlosti tame,, vidjen mojim okom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Društvo, na neki drugačiji način- piše se u temama ispod naslovne :: Kolumna-
Skoči na: