LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

BeogradCafe Forum

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost

BeogradCafe Forum - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime31/5/2011, 11:00 pm

kronos66 ::
Au, i ti si neki pametan!
Ovde izgleda ako se spomene BGD Caffe automatski si stavljen na stub srama.
Neverovatno!
jel il sto bi momoks pitao jer?? al svejedno jel ciji si ti, nisam te vidjao u onom pol.kafancetu??

Ajd Momokse generacijo pojavi se te me upoznaj sa situacijom da ne bi flertovao sa vec poznatim svetom!!! hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime31/5/2011, 11:04 pm

Masada ::
Би дечје обданиште, ето то Хелеме. Па да поставимо правило, сваки пост ван ове теме који не одговара и не уклапа се, брисаће се. У овој теми пишите колко вас воља. Позовите кога хоћете, направићу вам групу док се не снађете и не решите шта ћет. Сиротани мали, ко Ђулићи увеоци.

hej, za mene diplomatske tablice, hvala unapred!!! study

p.s. pozvali me neki forumasi ovde a sada ih nema pa nema!! Alex baksuze jedan idem da pronadjem Dzamu te da otvorimo nase kafance ovde i naravno knjizevne veceri nedeljom!!
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime31/5/2011, 11:35 pm

donau ::

hej, za mene diplomatske tablice, hvala unapred!!! study

p.s. pozvali me neki forumasi ovde a sada ih nema pa nema!! Alex baksuze jedan idem da pronadjem Dzamu te da otvorimo nase kafance ovde i naravno knjizevne veceri nedeljom!!

Хм, обзиром да ниси написао године, доста инфантилно се понашаш. Када дођеш у туђу кућу прихваташ правила или не улазиш. То је култура. Остави се цитирања и прозивања и онога шта је било на БК. Када читам поједине, није ни чудо што су загасили сајт. Такође, мани се Бајке и клиначких фазона. У вези њеног аватара стави цвикере. Твој аватар није прикладан, док не решим шта ћу са вама промени га. Детињасто је скроз.

https://poezija.darkbb.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 2:26 am

Би дечје обданиште, ето то Хелеме. Па да поставимо правило, сваки пост ван ове теме који не одговара и не уклапа се, брисаће се. У овој теми пишите колко вас воља. Позовите кога хоћете, направићу вам групу док се не снађете и не решите шта ћет. Сиротани мали, ко Ђулићи увеоци.

Mozemo li da dobijemo poseban deo foruma,pod tim imenom? cheers
I da nam ovaj sa neprikladnim avatarom bude mod? hepi
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 7:12 am

Neverovatno!

Zasto se stalno generalizuju neke stvari.Na spomen BGD Caffe mene licno vezu zaista jedni od lepsih trenutaka kojih se rado secam.To mi je prvi forum i tamo sam bila clan deset godina.Tako da zaista ne znam ko je uopste spomenuo stub srama.Na njega niko nikoga ne stavlja,ljudi se stavljaju sami.To je ono sto nije neverovatno ali je istinito.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
sasa
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 7:46 am

I ja sam neko kome BGD Caffe jako nedostaje.Dopada mi se sto sam na ovom mestu sve poznate likove sreo,i sto sam se bar na trenutak prisetio jako lepih dana,trenutaka i ljudi koji se ne zaboravljaju.Beskraj tebi zameram sto si taj forum bukvalno izdala i sve ono sto si tamo imala preselila na ovaj forumcic.Gde bukvalno vodis pricu sama sa sobom,a znas i sama koji si sagovornik na mnogim temama bila.Zato mi nisi ni jasna zbog toga.Donau,Alex vama veliki pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 9:20 am

I ja sam bila clan na Bgdcafe forumu. Vecinom sam citala postove drugih clanova, slabo sam pisala. Posto izgleda da nece proraditi, naidjoh na ovaj forum koji mi deluje sasvim ok. Nadam se da cu se snaci. Veliki pozdrav za sve i uzivajte Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 9:57 am

Beskraj ::
Neverovatno!

Zasto se stalno generalizuju neke stvari.Na spomen BGD Caffe mene licno vezu zaista jedni od lepsih trenutaka kojih se rado secam.To mi je prvi forum i tamo sam bila clan deset godina.Tako da zaista ne znam ko je uopste spomenuo stub srama.Na njega niko nikoga ne stavlja,ljudi se stavljaju sami.To je ono sto nije neverovatno ali je istinito.

Ja sam spomenu stub srama, kao neko figurativno sredstvo.
Da imam cega da se stidim podvio bih rep i pobegao odavde ali to nije slucaj.
Priseti se samo svog prvog obracanja meni, kao da se obracas poremecenoj osobi, ja to ne tolerisem!
U duhu dobrog raspolozenja, koji danas vlada, ja vise necu komentarisati na ovu temu jer nisam ovde da bih se prepucavao.
Uzivajte.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 12:59 pm

Eto,cim su dosli sirocici sa beograd cafea,odma skace i posecenosti bounce
Pozdrav i tebi sasa Smile

Kinder,kad cemo opet na strand na pivo? cheers
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 6:13 pm

Само да вас испроверавам па ћу да смањим посећеност.

Овако: ко не пише, нека не коментарише ауторска дела. Могу коментари који су упутни а не расправа о сујети, о томе ми ту можемо да пишемо.

Имате играоницу, могу привремено да вам отворим тему која ће бити прикривена за све сем за вас из групе, па се дописујте док се не окуражи неко и не отвори форум. Велика гужва овде постаје.

Ово је моја кућа, и оних који су ту због приче са самим собом, у туђој кући прилагодите понашање. Никога посебно не прозивам, само кажем генерално. Поготово нека се Алекс не нађе у овоме пошто је испод његовог поста.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 7:49 pm

To si se "prijatelju" meni na indirektan nacin obratio?
Ja sam prokomentarisao neku temu sa autorskim delima, i?
Neces ti meni govoriti gde cu, sta i kako da prokomentarisem.
Imas svu slobodu da me odstranis sa ovog "tvog" foruma a dok to ne uradis ja cu svoje misljenje iznositi kada god za to osetim potrebu.
Ovo je pocelo prilicno da me nervira, sta si ti, neki kvazi intelektualac?
Postavljas se ovde kao da si bogom dan.
I samo da znas, necu ni da se izuvam u ovoj TVOJOJ kuci!
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 8:05 pm

Камени Бог је одлепршао у легенду. Овако, значи још једном, ОВО НИЈЕ БЕОГРАД КАФЕ ! Било би лепо да они који не могу да се уклопе лепо замоле да им обришем профиле. Ко гости можете коментарисати, али свако иживљавање на посту биће брисано или тема затворена. Бирајте сами свој пут. Кронос је одабрао.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 8:14 pm

[quote="donau"]
momoks ::
Znaci ipak mu nema oporavka,
Momokse papigo stara cak si se i ti proslavio tj dobio moderatorstvo na osnovu mene!!
Eto i tebe, jel jos deljes ona drvca. Sa ovim papigo stara si me podsetio na Klodovika a ti si Grunf iz te price samo bez brkova i majicom sa natpisom "Ako kanis pobijediti ne smes izgubiti". Video sam neke tvoje klipove, bio si na tv-u polu go, ti si stvarno legenda.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 8:26 pm

donau ::

Momokse, probudi se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja i kad spavam, spavam kao pokojni Karadjojrdje na jedno oko.
Usoa sam ovde i naisao na nekog Kronosa, zar uvek mora da ima nekog ko je stalno negativan, i ko maltretira ostale da nahrani svoj slabasni ego.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime1/6/2011, 11:33 pm

Камени Бог је одлепршао у легенду. Овако, значи још једном, ОВО НИЈЕ БЕОГРАД КАФЕ ! Било би лепо да они који не могу да се уклопе лепо замоле да им обришем профиле. Ко гости можете коментарисати, али свако иживљавање на посту биће брисано или тема затворена. Бирајте сами свој пут. Кронос је одабрао.

Eh, Masada... nisi ga valjda...

...momak deluje OK, samo treba da shvati da je ovo forum na kojem treba da izrazi samo svoju duhovnu stranu, a deluje mi kao da je ima...

...jeste da mu je ova svetovna strana ličnosti malo nekontrolisana, ali deluje mi dovoljno inteligentno da može za nekoliko dana da ukapira pravila ponašanja na ovom forumu, i da shvati njihovu suštinu i da ih prihvati...

...a ako mu treba forum da sa nekim sukobljava svoj ego, naći će već takav forum, pa će tamo to da radi... možda grešim, ali čini mi se da su mu intelekt i kreativnost ipak jači od ega...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime2/6/2011, 6:36 am

Kreativnost i intelekt mu niko ne osporava.Ali stekla sam licno utisak da ga na pogresan nacin plasira.Ili sa tim pogresnim nacinom zeli samo da privuce nepotrebnu paznju koja ovde Tonitruse i sam znas nije toliko ni potrebna.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime2/6/2011, 2:26 pm

Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime2/6/2011, 5:10 pm

Ma mozes i mene da prozivas Masada,necu ja da se ljutim nimalo,uvek sam voleo prozivke. bounce Mislim onako male,bez zlobnih namera.
Kapiram da ce odgovor biti negativan,ali smemo li da kacimo neke klipove sa you-tube ovde?

Mene Momoks cudi da se nije skinuo skroz go...joj kad se setim one teme u klubu...
hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime3/6/2011, 7:41 pm

Овде качи шта ти воља.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime3/6/2011, 10:40 pm

С' обзиром да смо овде пронашли азил, могли би да отворимо неку кафаницу па да се дружимо. Нешто као Гадафи у Србији. Нека Киндер буде занични власник каВане, ионако је на бг поотварао сијасет сличних. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime3/6/2011, 11:02 pm

Имате ову тему као азил. Пишите, лепите, радите шта вас воља, али, само овде. За остале делове, држите се правила. У суштини, сви од вас се и држе правила, сем ... Но, коме досади пре. Обзиром на године, мислим да ће мени.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime4/6/2011, 12:25 am

Moze,Kinder nek presece vrpcu,onda zovite onog zelenbaca da toci pica,i eto nostalgicnih vremena on the road again бг

Hvala Masada,e ovo sam hteo da podelim sa vama.Znaci ovo je buduca legenda srpskih klipova,kako po komicnosti,tako po pameti i iskrenosti BeogradCafe Forum - Page 3 792826

https://www.youtube.com/watch?v=ps6rxrrYpL4
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime4/6/2011, 10:17 am

alex982 ::

Mene Momoks cudi da se nije skinuo skroz go...joj kad se setim one teme u klubu...
BeogradCafe Forum - Page 3 817300

Izgleda da si ti zaboravio naseg kindera, otisao je korak dalje, pokazao misice na TV-u, a i sto da prlja radno odelo kad mu je laskse da se istusira posle deljanja drvca.
Nazad na vrh Ići dole
helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime4/6/2011, 5:32 pm

hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime5/6/2011, 8:23 pm

А што најбољи босански песник не остави коју причу овде? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime5/6/2011, 8:55 pm

Vidis da je pise Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime6/6/2011, 1:22 pm

Zato sto nesto skripi odnosno banovan sam ovdje, dostupna mi je samo ova otvorena tema za goste.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime6/6/2011, 2:01 pm

Па и док ниси банован ниси нешто писао

Helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime6/6/2011, 8:07 pm

E to je zato sto sam znao da cu biti banovan i onda mi ostane pisanje pa samo onako banovan da blejim u to.
A ti onda pokupis kajmak.
Taman ja zbarim zensku na osnovu pisanja a onda ban.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime6/6/2011, 8:25 pm

И женска ти је банована. Е ако ти у оноликој америци не можеш да уватиш нешто супротног пола, онда ...

Helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime6/6/2011, 9:02 pm

I te kako, ufatim svoju zenu.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime6/6/2011, 9:45 pm

И ?

helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime7/6/2011, 11:57 pm

I nista.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime8/6/2011, 11:55 am

Dzama je pisao lepe price u kafeu,obavezno smo svi bili u njima Very Happy
A i Helem je secam se imao interesantna pisanija,no nismo dugo vremena proveli zajedno na forumu,pa se i ne secam najbolje...ajde Helem,oderi nesto cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime8/6/2011, 1:12 pm

Samo da pozdravim društvo sa bgcafe.ne trebam ni reći koliko mi je žao što nema više ..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime8/6/2011, 10:45 pm

Ђе си Nudge, љепото Босне и Херцеговине. Smile

И наравно, за све моје људе...

https://www.youtube.com/watch?v=k4zcD3coH9o
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime8/6/2011, 11:25 pm

evo me Porto,sve sam se nadala nečemu,ali vidim ništa-pa da bar ovako pozdravim sve vas koji ste ovdje .evo sad bih ti mahnula,ali nema tog smajlija ili ga ja (ne bi me ni to čudilo) ne vidim.vidim samo ovaj što plače,a neću da pomisliš da sam pala u depresiju Wink
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime8/6/2011, 11:27 pm

lol! NuDge evo ti ovaj smajlic koji mase. Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime8/6/2011, 11:30 pm

Hvala (ja inače ne vidim dobro,pa nemoj zamjeriti) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime8/6/2011, 11:31 pm

Ma opusteno skroz na skroz. Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 12:27 am

Sta cemo sada ? No
Moramo restauirati Bgd cafe.

Nudge hoces li mi pomoci?
Nazad na vrh Ići dole
Helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 12:34 am

Pozdrav za Gaga Star. BeogradCafe Forum - Page 3 590247

Alex92......pozdrav i tebi.

Masada, ovdje imas odlicnu temu, jedna od posjecenijih.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 7:40 am

BeogradCafe Forum - Page 3 227051_213341622017835_100000259962542_810996_10126_n
Cisto da se ne zaboravi Smile

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 9:37 am

Helem kako ću ti pomoći??
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 10:44 am

Pozdrav Heleme i NuDge... Very Happy

"Skupilo se drustvo staro, skupilo i zapjevalo." cheers
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 11:44 am

Helem's ::

Masada, ovdje imas odlicnu temu, jedna od posjecenijih.

Pa ?

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 1:06 pm

Pa menjaj ime domena u bgcaffe.Mi cemo ti odraditi viralnu kampanju,a ti ces zaraditi puno para.Za uzvrat 49% akcija sajta moras dati narodu. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 3:11 pm

Poz Gago hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 8:38 pm

alex982 ::
Pa menjaj ime domena u bgcaffe.Mi cemo ti odraditi viralnu kampanju,a ti ces zaraditi puno para.Za uzvrat 49% akcija sajta moras dati narodu. lol!

На дијети са, идем у бању.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 10:40 pm

au sta je ovo , zasto je beogradcafe forum nestao ?
sta se desilo sa forumom ?
zna li iko zasto je forum prestao raditi ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

BeogradCafe Forum
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: