LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

BeogradCafe Forum

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

BeogradCafe Forum - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime9/6/2011, 10:45 pm

Cula sam da su imali neki problem sa bekapom baze zasto posle toga nije proradio mislim da je ostala nepoznanica za sve do daljnjeg.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Helem;s
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime10/6/2011, 12:33 am

Nudge.... scratch
imas li ikakvu ideju ili nemas oko BGD cafea.
Ja naprimjer mislim da pozovemo nas koji se poznajemo a postujemo se i stvorimo ekipu za obnovu BGD-a.
Kao sto Beskraj navede, mozda se desio nekakav problem koji se moze otkloniti, sto treba prvo ispitati a ukoliko ne postoji mogucnost vracanja BGD cafea da onda mi, ekipn, sacinimo novi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime10/6/2011, 12:40 pm

Haha stigao je i loooooool cheers

De si Niki,koga briga sto ne radi,bitno da smo zivi zdravi i veseli,loooool lol!
Nazad na vrh Ići dole
Helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime11/6/2011, 11:03 pm

To i jeste problem svega, bitno je da smo mi zivi i zdravi, sta nas briga sto nema, sto je umro i mrtav BGD cafea.
Dobar znak, da od BGD cafea nece biti nista posto su ljudi zaista sretni.
Nazad na vrh Ići dole
Helem"s
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime11/6/2011, 11:06 pm

Interesuje me sta misli STRELICA
Nazad na vrh Ići dole
Helem;s
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime13/6/2011, 1:32 pm

Nista onda Masada od BGD cafea, daj registruj me pa ostajemo gdje smo, ostajemo ovdje.
Ja cu sada zamisliti da je ovo BGD cafe.
Vidim da imas puno mojih potencijalnih citalaca.
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski
Broj poruka : 403
Humor : smejem se
Datum upisa : 26.06.2010

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime13/6/2011, 2:41 pm

Super..jer osetila sam se u jednom trenutku kao na parastosu
gde narikace naricu za necim cega vise nema..
A cega nema bez toga se moze ili ne moze ali se prihvati i zivi sa tim...
Pozdrav svima..
Nazad na vrh Ići dole
Helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime13/6/2011, 11:05 pm

Pa da, bilo ko bajka i gotovo.
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime14/6/2011, 10:33 am

Da je bilo kao Bajka ..jos bi trajalo jer su bajke ..vecite...

ali

nikada nije kasno za bajku...ko ume da je napise

ovaj forum je pravo mesto za to..
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime14/6/2011, 1:45 pm

Drustvo malo ali odabrano BeogradCafe Forum - Page 4 327357
Nazad na vrh Ići dole
Helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime15/6/2011, 1:58 am

Nije los forum,bajka, ali sam ja los, pa ne mogu pisati bajke.
Ipak, evo ovdje je doslo par clanova Bgd-a cafe-a, kojeg smo svi na neki nacin voljeli ili mozda voljeli se izmedju se na BGD-u cafe-u, kao u bajci.
Sam kao sam mozda nam i ne fali BGD cafe, tamo nismo voljeli urednike-moderatore ali nam je svima bilo lijepo.
Ja sam pozvan s Bgd cafea, dok je bio, da dodjem ovdje i bivao sam ovdje dok nisam dobio ban.
Jako tuzno ali ipak i to je bajka.
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime15/6/2011, 9:58 am

Sve je bajka...kao bajkovit zivot u kome zivimo
pitanje je samo sta si odabrao da budes
zli vuk ili mala crvenkapica..Smile
Nazad na vrh Ići dole
helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime15/6/2011, 12:16 pm

Very Happy
ako budem mala crvenkapica ti ces me pojesti, ako budem zli vuk opet ces me pojesti, tako da je bolje da se hepi , bajkovito
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime15/6/2011, 9:38 pm

Ja se uvek ljubim bajkovito..i pisem svoju Bajku..
A Ti..?
Nazad na vrh Ići dole
helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime16/6/2011, 2:28 am

A Ja k'o ja.
Ja sam bajka.
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime17/6/2011, 12:18 am

A da nam to i pokazes ..stanicu po stranicu... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Helema
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime17/6/2011, 1:17 am

Sta ja znam ?
Vec sam se umorio. Stvari su mi postale besmislene.
Mislio sam da cu imati bajku a bajka sam i sam ali vremenom, u zivotu i kontaktu s ljudima, sve je postalo basna. I ja sam kao bajka postao basna, skoro kao zivotinja,
Gledam ponekad zivotinje i one mi prirodno lijepe i mislim da je sreca za njih sto ne znaju citati, pisati i govoriti.
Ja citam, pisem i govorim, u sebi se osjecam trijumfalno ali ziveci, s ovim svijetom, spolja osjecam se kao zivotinja.
Pomisljao sam da se i ponasam kao zivotinja i dobio zelju da budem kao zivotinja.
Ali me to nece, ne znam, ne umijem nisam sposoban.
Pevise sam posten i inteligentan sto me vjerovatno odvodi u propast.
Zivot moj je tako bajka.
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime17/6/2011, 11:05 am

Besmislenost je u tebi ne i oko tebe

Ponasati se kao sto se covek ponasa je jednostavno ..Ponasati se kao zivotinja..je filozofija..ispunjena ljubavlju i prezivljavanjem u ravnotezi sa prirodom..covek je zaboravio..na prirodu i ne postuje je..vratice mu se to..ustvari vec se vraca...ali covek je gluv i slep na sve to..zao mi je zivotinja u svemu tome..

Ne vidim da postenje i inteligencija nekoga moze odvesti u propast ako koristi tu svoju inteligenciju...samo nepostovanje samog sebe i nepoznavanje te moze odvesti tamo...da da.....pisala sam jednom davno o nekom slicnom tebi...koga sam poznavala

citat

Bio je nezadovoljan zivotom koji ga je pritiskao.Imao je osecaj pritiska i gusenja, znate vec kako to izgleda. Kao kada se zagrcnete i ostanete bez vazduha shvativsi kako u stvari smrt dolazi sama u trenutku, al za malo ..becite oci, otvarate usta na suvo,krkljate i grabite vazduh i taman da dodjete do daha,kad neko pametan i zeljan da vam pomogne lupi vas po ledjima onako jako.. ne znate sta bi pre tada ... da jauknete od bola ili da ga zviznete onako propisno. Tek povratite se i kao sada je sve u redu.
Nije obracao paznju na sve to. Nije ni imao kada od prevelike snage koju je osecao u sebi koja ga je raspinjala.Zudeo je uvek za necim .. jacim ,visim i lepsim. Nije shvatao zivot bez podviga. Bio je ocajno i bolno razdrazen sto mora da gamize po zemlji i tavori u zabokrecini svakodnevnice,medju svetom bez boja i bez poezije ...mozda ponajvise bez proze. Bio je ogorcen na sve oko sebe i to nije ni krio . Isti osecaji i iste reci kao za onog pesnika ... ....
Pisao je mnogo i raskosno ali je i pametovao svima.Po raznim tribinama, casopisima i sl. Nekada vise nekada manje ali je pametovao. I yebi ga, ispada da je uglavnom bio u pravu.Mada ga nisu razumeli. Kao ove godine kod dodele nagrade za roman godine.Bio je ostre reci koja je znala da zaboli kada je prepoznju oni koji to nisu hteli.
Nazad na vrh Ići dole
helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime17/6/2011, 1:31 pm

jako je slicno ali nije isto ili je skoro isto a malo slicno posto sam ja ipak unikat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime18/6/2011, 3:09 am

Gregor_Samsa ::
А било је некад лепо на том кафеу. Све док Алекс и ја нисмо попили бан. Цела једна дружина је остала иза бгд кафеа. Ево, овај Донау и ја треба да одемо више на то пиво, али је утучен што је Звезда разбила Војводину. Laughing

ПС - Грегор вас поздравља.

Pozdrav Gregore. Surprised Zašto su te banovali, za ime sveta?
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime18/6/2011, 6:14 pm

helem's ::
jako je slicno ali nije isto ili je skoro isto a malo slicno posto sam ja ipak unikat

Unikat...to ne postoji..znas i sam
Nazad na vrh Ići dole
sasa
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime18/6/2011, 6:44 pm

E,Bajka Bajka ti sa konja predje na magarca Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime18/6/2011, 7:30 pm

Ne slazem se sa tobom i nikako se ne bih mesala u vase rodbinske odnose posebno sto ne volim osobe koje kada nemaju sta da kazu umesto da cute najcesce posezu za etiketiranjima..drugih ..zaboravljajuci da je covek lep u dusi onoliko i onako kako to pokaze........Lepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime18/6/2011, 9:36 pm

Dobro veče svima!

Prvo da se zahvalim Masadi što je primio ovu šačicu izbeglica na svoju teritoriju i što trpi ovu temu na svom Forumu. Prema pravilima BgC ovakva tema bila bi zbrisana već posle prvog posta.

Znam za ovu temu dok je imala samo dva tri posta. Odlučim da svratim opet i imam šta da vidim. Sve bivši modovi sa BgC-a ovde BeogradCafe Forum - Page 4 677998 Čak i Kinder koji nikako nije uspeo da postane mod umesto moda. I lol, najoriginalniji nik na net-nebu. Alex, za koga sam verovala da nikada više neće pisati ni na jednom forumu. Ljudi za koje sam mislila da ih više nikada neću videti. NIje to bio BgC, bili su to ljudi tamo.

Ne znam da li ću se zadržati jer me trenutno ne vuče ni jedan forum. (U principu, ovo je jedini forum koji sam uopšte posetila od pada BgC imperije) Ni na BgC nisam puno pisala poslednjih pola godine iako sam bila prisutna, ali on mi je pomogao u najtežim trenucima u životu.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime18/6/2011, 11:45 pm

Upravo tako Megido slazem se sa tobom lepo si rekla nije to bio Bgc to su tamo bili ljudi koji su to u stvari cinili.Ali malo ko to uopste moze da shvati da forume ne cine adminis.moder nego clanovi,njihova pisanja,diskusije i lepa druzenja.Bilo bi mi drago da ostanes i da nesto pronadjes na ovom forumu jer dok si pisala secam se bila si jako svestrana na mnogim temama.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 12:08 am

Администратор и те као чини форум, поготово када га покрене па нађе још једног и уз то још модератора. Инеће, где би ви писали ?

Хелеме, иди скокни са Бруклинског моста па јави каква је вода. Иста шема ко са Луцијом, монотоно, досадно.

https://poezija.darkbb.com
Helema
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 1:45 am

Jeste, vala, Masada.
Ne mora biti bas Bruklinski most.

Nego me brine sto je Megido ovdje.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 12:18 pm

Јел ? Што ?

Helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 1:38 pm

ona je za tebe
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 3:05 pm

?????

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 3:06 pm

Hteo sam da svratim malo Beograd Cafea da vidim šta se dešava, ali foruma nema pa sam uz pomoć googla našao ovu temu. Very Happy

Pravo da vam kažem ne čudi me da je forum propao s obzirom kakva je uredjivačka politika tamo vodjena u vreme dok sam bio aktivan. Verovatno je kasnije bilo još i gore.

Puno pozdrava za alexa, megido, Gregora, kindera, momoksa i ostale koji su BGD cafe činili najboljim mestom na internetu.

Nisam ni znao da je kinder u medjuveremenu postao celebrity. Počeo čovek po televizijama da se pojavljuje. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 3:53 pm

Heleme, Masada i Megido idu zajedno, ti bi to bar trebao da znaš. Jedino ne znam zašto me ne voliš, nikad ti nisam ništa loše uradila.

Pozz Dejanu koga nisam videla barem godinu dana. Dejo, BgC su prodali i prilikom reinstalacije ili šta su već radili jednostavno se urušio.

Ovde nam je Masada pružio utočište dok se ne oporavimo i vidimo šta ćemo i gde ćemo dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 4:09 pm

Citat :
Dejo, BgC su prodali i prilikom reinstalacije ili šta su već radili jednostavno se urušio.
Nisam znao da je prodat.
Ne razumem se u to oko reinstalacija, ali svaki forum bi trebao da ima bekap baze podataka pa da onda može da se povrati ukoliko dodje do problema. Ne znam kakva je ovde bila situacija. Možda nisu bekapovali forum kako treba ili ih je baš bilo briga za sve. Mada čudno mi je malo sve to. Ako je forum i ceo sajt prodat, onda bi taj neko valjda trebao da ga podigne kako bi barem povratio uloženo kroz banere i reklamiranje na sajtu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 4:35 pm

E sto je dobro kad ne svracam ovde neko vreme,desi se svasta.

Pozdrav za nove-stare drugare,Dejana i Megido! cheers

Ender,Gregoru sam ja sredio ban,preko veze,bio sam dobar sa Swannom lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 11:06 pm

alex982 ::

Ender,Gregoru sam ja sredio ban,preko veze,bio sam dobar sa Swannom lol!

Nemoj da se ljutiš, ali sačekao bih potvrdu ove informacije. Smile
Nazad na vrh Ići dole
rooho
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 11:38 pm

Megido mogla sam da predpostavim da si ovde.Gde je Alex tu si i ti.Pozdrav za Beo.Cafe,ajde dodji na Ideju tamo smo svi.Ionako nas je Swan sve oterao.
Nazad na vrh Ići dole
Neki Tip
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime19/6/2011, 11:46 pm

Ne mogu da verujem da se svo smece skupilo na jednom mestu zajedno sa moderatorom ovoga foruma.Nasli ste se,prosto nije ni cudo da ste se raspali.I sada se cudite necemu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 12:09 am

Ender_V ::

Nemoj da se ljutiš, ali sačekao bih potvrdu ove informacije. Smile

Oh, bio je to jedan od najsjajnijih momenata BgC-a. Obojca, isprovocirani SabAdovim egzibicijama kao moderatora, odlučuju da napuste BgC forum, ali ne tek tako. Poznajući svoje slabe karaktere Very Happy a da ne bi pali u iskušenje da se (po)vrate na forum odlučuji da isposluju trajni iliti doživotni ban. To im je uspelo zahvaljujući najvulgarnijim postovima koji su ikada napisani na bilo kom forumu u vaseljeni. Ostalo je ledenda........ Postovi su uklonjeni sa javnog foruma ali banane nisu. Doduše jedan se vratio kasnije ........ ubi me, Gregi, ne mogu da se setim nika pod kojim si banovan.

Sub je ubrzo izgubio svoju dragocenu titulu ali bilo je kasno. Raspad je već počeo, mnogi su otišli..... Bila je to greška koju je Swann teško okajavao.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 12:15 am

rooho ::
Megido mogla sam da predpostavim da si ovde.Gde je Alex tu si i ti.Pozdrav za Beo.Cafe,ajde dodji na Ideju tamo smo svi.Ionako nas je Swan sve oterao.

Nema to veze sa Aleksom iako mi je neopisivo drago da opet vidim malog đavolka. Samo, društvo se skupilo ovde....... Hvala na pozivu ali isam baš sigurna da želim da odem tamo. Uostalom, Avramova mi je već jednom dodelila crveni karton, ne verujem da bi volela da me vidi ni u snovima....

A Swann nije nikoga oterao. Većina je otišla svojom voljom a oni kojima je zabranjen pristup na BgC jako dobro znaju koju su stavku pravilnika prekršili.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 12:20 am

Neki Tip ::
Ne mogu da verujem da se svo smece skupilo na jednom mestu zajedno sa moderatorom ovoga foruma.Nasli ste se,prosto nije ni cudo da ste se raspali.I sada se cudite necemu.

Pozdrav i tebi.
Da si neko ne bi bio neki.

A kako to da si nagazio na smeće. Slučajno? Nemoj mi reći. Tragao si za beogradcafeom. :1:
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 7:06 am

Neki Tip ::

Zelim samo da te pozdarvim,jer iza ovog nicka Neki Tip otprilike mogu da predpostavim da zaista ne stoji ama bas niko.Tako da me ovakav komentar previse nije ni zacudio od tebe.Kao sto rece Megido ako se skupilo svo smece ovde sta ti bi da i ti i tvoje visocanstvo sidjete ovde.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 7:10 am

megido ::
rooho ::

Nema to veze sa Aleksom iako mi je neopisivo drago da opet vidim malog đavolka. Samo, društvo se skupilo ovde....... Hvala na pozivu ali isam baš sigurna da želim da odem tamo. Uostalom, Avramova mi je već jednom dodelila crveni karton, ne verujem da bi volela da me vidi ni u snovima....

A Swann nije nikoga oterao. Većina je otišla svojom voljom a oni kojima je zabranjen pristup na BgC jako dobro znaju koju su stavku pravilnika prekršili.

Megido ovde bi se slozila sa tobom donekle Swann nikoga nije oterao,ko je otisao otisao je svojom voljom.To stoji.Ali njegova malo vise diktatorska palica i da ne pricam bas sada o svemu je htela ili ne htela poterala mnoge.Mada je bilo vise poltrona i uvlakaca od moderatora koji su mislili da su mali Bogovi a clanovi njihove sluge.O dvojnim nickovima i da ne pricam sta se radilo.Ali ajde...Bilo je vise lepih stvari koje se pamte.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 8:24 am

Ali pazi samo ko je dosao sa BGCafe. Cast izuzecima, sve kvaziliberali hahhahah neverovatno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 8:28 am

I da, BeogradCafe je bio odlican forum dok ga kvaziliberalna frakcija nije oterala u prosek pa zatim u totalni krah. Steta, uspomene i lepa secanja su otisla u prah i pepeo.
Nazad na vrh Ići dole
Klinka
Gost

PočaljiNaslov: gost    BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 8:39 am

Invictus totalno si u pravu pitaj gospodjicu Beskraj i ostale sta su tamo pravili i sta su radili pa sve ce svima biti jasno.Osim vulgarnosti i zavodjenja po kome su ostavili pecat na tom forumu i podizanje nepotrebne prasine ne znam kome su uopste bitni.Skupila se saka jada,krpe nasle zakrpe. Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 11:37 am

Ne bih dovodio gospodjicu Beskraj u vezu sa onim o cemu napisah malocas, nije deo te price. Nadam se da kvaziliberalizam sa BGCafea nece zadominirati ovim naoko veoma lepim i sadrzajnim forumom. I da, krpe i zakrpe, o tome bi se roman u 10 tomova mogao ispisati, ipak nije ovo forum trac party kalibra kojem su kvaziliberali tako skloni. Dovoljne su kratke sentence na vec procitano. Pozdrav Momoksu, zbog ljudi kao sto je on mi je zao sto je BGcafe krahirao, zbog kvaziliberalizma ni najmanje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
klinka
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 12:52 pm

Ni ja ne bi dovodila gospodjicu Beskraj u vezu da joj nije u pitanju sasvim drugi nick na Beo.Cafeu,po kome je vrlo prepoznatljiva bila.Ona se nije kvazilebarila ali njena slatkoca na tom forumu ostavila je mnogima posledice za pamcenje.Upravo to vazi i za Momoksa koji nije bas tako sladak kao sto mislis.
Nazad na vrh Ići dole
Goor
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 1:08 pm

Ne mogu da verujem da ste dosli ovde da se tako prozivate i pljujete.Samo sto jos niste poceli da iznosite i prljav ves.Pa nije onda nu cudo sto smo se raspali na najgori nacin.Ima i lepsih stvari da se prica.Toliko divnih postova je ostalo iza svih nas.Pozdrav svim mojim dragim prijateljima.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 1:20 pm

Istina je da smo razlicito dozivljavali razlicite ljude na BGCafeu. Za nekog, neko je bio zastitini znak foruma ili njegova siva eminencija, za nekog drugog taj isti je bio nevidjeni sljam, ljigavac, dvolicnjak, sleper, uz to i kvaziliberal, a ta sorta je predodredjena za gadjenje. Kroz razlicite forme ukusa mozemo posmatrati bilo kojeg bivseg clana BGCafea, u zavisnosti da li su nam ideje predocene od doticnog bliske. Da ne bih zapao u prelest traca, ne imenujem nikog uz ogradu da ovim ne mislim na Svana, koji je verovatno bio nemocan da stane na put kvaziliberalnoj frakciji mada je donekle i sam pripadao njoj, mada ne kao sleper jer su se predmetni kvaziliberali slepali njemu. Zao mi ga je, nije se snasao na pravi nacin, mada imam zamerke i na njegov rad.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime20/6/2011, 1:52 pm

Citam i ne mogu da verujem sta pojedinci pisu.Pitam se cemu ovo vodi,cemu ove prozivke.Gore navedene komentare zaista ne bi uopste da komentarisem,niti da ulazim u bespotrebnu pricu koja samo uzima moju dobru i pozitivnu energiju.Prosto neki ljudi nisu vredni moga pisanja.Zelim samo da se secam iz tog perioda ljudi koji su mi ostali dragi.Toliko od mene.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

BeogradCafe Forum
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: