LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

BeogradCafe Forum

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

BeogradCafe Forum - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 3:05 pm

Ма пусти више паћенике који нису могли да се искажу и да буду занимљиви. Самим тим како се представљају види се ко су они а косте ви. Распадају се и породице а неће виртуелни свет. Лудило на срећу није прелазна болест, нису ни фрустрације, тако да ... ма зиду или идиоту причати исто је. Када су се ови које пљујете повукли, како ви интелекуално јаки нисте га одржали ? Запитајте се анонимуси и сјашите одавде. Огорченост убија, али не онога на кога сте огорчени већ вас, тебе клинка и тебе питај шта си већ и ко си јер ниси имао храбрости да оставиш ник оданде. Можда си се некоме упуцавао па корпу попио или већ ... Ако нисте приметили, ово је туђа кућа, па према томе пазите на језике и изражавање, није ово љаксе форум, Фарма је на Пинку. И да вас подсетим нездовољни, остављате ИП адресе, лако је наћи на тај начин ко сте, да не бих морао да пријављујем непристојност, замолих лепо, први пут, то је део о језичком одељењу.

Poslednji izmenio Masada dana 20/6/2011, 3:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 3:15 pm

megido ::

Oh, bio je to jedan od najsjajnijih momenata BgC-a. Obojca, isprovocirani SabAdovim egzibicijama kao moderatora, odlučuju da napuste BgC forum, ali ne tek tako.

Čekaj malo, Sub-Ad je postao moderator? affraid Čega za ime sveta? Čovek ima malo preslabe živce za to mesto, barem iz mog iskustva. Pretio mi je batinama, mada moram da priznam da sam mu skakao po nervima. Very Happy Gde li je Swanu bila pamet, pitam se ja.
Nazad na vrh Ići dole
klinka
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 4:20 pm

Nisam anonimus jer ovaj nick mi je bio i na Beo.cafeu.Toliko da se zna ko sam.I ne krijem se,za razliku od drugih.Nisam uopste nepristojna samo iznosim svoje misljenje.Ako je iskrenost nepristojnost onda si ti pobrkao loncice.Cak sam i jako dobra sto me jako cudi jer bi imala o doticnima sto sta jos da napisem,pa neka se posle pitaju zasto su banovani,ili zasto pljuju po Subb-u ili im smeta Swen.Jer od ove ovde grupice koja se nasla vecih ljigavaca nije bilo.Prosto su se namirisali.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 4:45 pm

klinka ::
Jer od ove ovde grupice koja se nasla vecih ljigavaca nije bilo.Prosto su se namirisali.

Apsolutno saglasan. Uz napomenu da nedostaje jos par njih da i od ovog foruma postane kokosinjac u sta se BGcafe pretvorio u poslednjih godinu dve ili tri. Trac je njihova furka, tracem su razjurili sve ono sto je valjalo na BG-u.
Ostala je krpa s kojom sad brisu nostalgiju za danima kad su bili ono sto i na ovom forumu zele da budu. Gde jedan, tu i ostali, gde nema ostalih, nema nijednog od njih. Zajedno smo jaci blah blah blah.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 4:58 pm

Па клинка, ја рекох, тамо си успела да будеш неуклопљена у љигавце или како их већ зовеш. Ја сам тамо био члан али горе место на нету нисам видео. Много је било досадно, мени вероватно јер оно што ме је интересовало је било скоро мртво а оне причаонице типа, на коју ти је страну окренут, шта ти је у фрижидеру, су дечије. Брисали су ми постове па сам престао да долазим, неко је могао да лупета шта било неко није могао ништа да каже. ПП поруке су биле врх, неки идиот је мислио да сам жена па ми нудио свој либидо, видиш, неиспуњени мушкарци и део жентурача које то хоће да раде за паре, неке студенткиње вероватно, додуше крале су туђе личне фотографије. Много луда на великом простору. Ма свако према мозгу и потребама. Рекох, како ви умни и искрени не успесте да га одржите ? Искреност је у реду али овде не желим свађу и тупава прозивања. Ово је нереалан свет, прави реални је напољу, ово је забава, ало људи !!!! још, како си волела то место крај толиких љига. Са неким нешто није у реду, они су се нашли како ти кажеш а тебе ко да је садомазохизам тамо вукао ? Нет је велики, непрегледан, као Васељена, свако нађе своје место ако има памети, зар не ? А врх члан по интелекту је био онај Боле сер. Мислим да си му ти висла у кутку, чини ми се. Онај што је причао како баба сере немају женственост. Мора да су га драле по џепу па их замрзао ? Било је још бисера његових. Него, имам важнија посла па не могу да се забављам тренутно са евоцирањем успомена.

Од овога неће постати кокошињац, не брини, бришем луде веома брзо invictus.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 5:06 pm

@Invictus i Klinka

Ko ste vi ljudi uopšte? Nešto vas se ne sećam.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 5:25 pm

Secanje je dasak vetra, Ender. Secanje je put, obasut trnjem, optocen dragim kamenjam, zlatonosni potok koji protice kroz polje ruza mu je najbolji opis Ender.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 5:31 pm

invictus ::
Secanje je dasak vetra, Ender. Secanje je put, obasut trnjem, optocen dragim kamenjam, zlatonosni potok koji protice kroz polje ruza mu je najbolji opis Ender.

Nope. I dalje te se ne sećam.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 6:01 pm

mise en abyme, Ender.
U Borhesovom Alefu je sve moguce. Koja je razlika uzmeđu Alefa i foruma? A ko sam ja?Mozda bas Sub-Ad, Ender.
Nazad na vrh Ići dole
klinka
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 6:14 pm

Ako si imao ovaj avatar na Beo.Caf sta se onda uopste cudis sto su ti se na pp zabadali ljudi cudnog profila.Prosto ste se privlacili.Isti istima hrle.To je uvek bilo,kao sto se i ovde pokazalo.Beskraj da li se secas onih brisanja patosa obostranih sa Ruzom.Ili treba da nabrajam i dalje.Boleta se ni ne secam mora da je bio totalno nebitan lik dok sam tamo bila.Ender i ja se pitam ko si ti uopste?

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 6:30 pm

Blago vama kad ste u stanju da se poprilično ispičkarate i ispljujete zbog tamo nekakvog foruma. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 6:38 pm

mise en abyme, Ender.
U Borhesovom Alefu je sve moguce. Koja je razlika uzmeđu Alefa i foruma? A ko sam ja?Mozda bas Sub-Ad, Ender.

LOL.
Nazad na vrh Ići dole
My Name is Nobody

My Name is Nobody

Muški
Broj poruka : 0
Humor : big happy
Datum upisa : 15.07.2010

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 8:45 pm

izgleda da sam ovde zalutao...sve bivsi forumasi bgc ...srecom nisam bio drug clan... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 8:56 pm

Ako si imao ovaj avatar na Beo.Caf sta se onda uopste cudis sto su ti se na pp zabadali ljudi cudnog profila.Prosto ste se privlacili.Isti istima hrle.To je uvek bilo,kao sto se i ovde pokazalo.Beskraj da li se secas onih brisanja patosa obostranih sa Ruzom.Ili treba da nabrajam i dalje.Boleta se ni ne secam mora da je bio totalno nebitan lik dok sam tamo bila.Ender i ja se pitam ko si ti uopste?

Управо овај. Не мењам га од 2007. Ни ник не мењам. Шта ћеш, луди са лудима, паметни остану сами и на другој страни као и ти. Канда је Бес и са тобом обрисала патаос, чим тако лепо реагујеш ? Но, Бес је престала да напада људе, не спушта се више на тај ниво. Тужно је да си ти на њега пала. Веома креативно, нема шта.

klinka
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 9:06 pm

Ha...ha sada shvatam izgleda je i tebi doticna popila mozak kao sto je i Swenu, Subu,Kinderu i ostalima.Tako da je posle mogla da manipulise sa nama clanovima kako je htela.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 9:18 pm

Ha...ha sada shvatam izgleda je i tebi doticna popila mozak kao sto je i Swenu, Subu,Kinderu i ostalima.Tako da je posle mogla da manipulise sa nama clanovima kako je htela.

Ти бре, ко чупавац из кутије ? Па ако и јесте онда то добро радила и ради за разлику од тебе разборите и патријархалне. Неко уме неко ће умрети ненаучен. Видиш, да те чика нешто научи, мада сумњам да си млада, без обзира на ник. Ако је била таква, скидам капу. Жене су манипулатори а мушкарци до 40 тупави, играју се и решавају шта ће бити после тих година. Мало њих се опамети. Пошто ја имах мало више од тих година када је сретох овде, твоја констатација не стоји. Овде је морала да се помучи да буде администратор а једини манипулатор овде сам ја. Бришем, банујем, зезам људе.

Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 9:20 pm

Prvo se lepo i kulturno predstavi ko si i sta si za promenu.I molila bi te da ne iznosis ovakve gluposti jer brisacu svaki post gde budem spomenuta.Ovo sto je napisano nema veze sa mozgom.Nikada nisam bila ljubimica nijednog od njih cak mislim da me nisu nesto ni mirisali posebno.Ustvari sta se ja tebi ovde pravdam.Mislim da znam ko stoji iza ovog nicka.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 9:35 pm

Па када анализирам ону реченицу што је написала, да није Ружа ветрова ?

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 10:17 pm

Nisam vise ni u nista sigurna ,ali o nekom tikvinom cvetu se radi.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 10:26 pm

Не вређај цвеће од тикве. Леп је цвет, племените боје и има сврху у Васељени.

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 10:29 pm

Oprosti molim te Very Happy vidis nisam znala za to.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 10:42 pm

Сада знаш.

Hele
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime20/6/2011, 11:46 pm

Helem..mmmm...nejse.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 12:59 am

Auuu al se ispisaste...postalo je malo nervozno ovde,opustite se bre ljudi,ulazite u neke gluposti od kojih su prosle godine,jbo forum bgcafe affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 1:13 am

haha....alex možda ti ljudi nemaju RL pa im teško sad bez foruma. Laughing
Samo još fali Atraktivni da nam dodje i da lagano svi manijaci sa Beograd Cafea krenu da se ovde okupljaju. hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 1:30 am

I onda zaista mozemo da obnovimo forumbgcafe,u totalno iskonskom obliku. hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 4:33 am

Ala ovde ima zle krvi to je čudo jedno. A ja pomislio da će biti onako simpatično nostalgično.
@Dejan011 verovao ti ili ne meni Atraktivni nedostaje. Kada je vređao to je radio sa stilom i onako...biblijski.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 6:58 am

Dejan011 ::
haha....alex možda ti ljudi nemaju RL pa im teško sad bez foruma. Laughing
Samo još fali Atraktivni da nam dodje i da lagano svi manijaci sa Beograd Cafea krenu da se ovde okupljaju. BeogradCafe Forum - Page 5 817300

Secam se kada sam se uclanjivala Atraktivni je bio jedan od clanova koji je koliko sam skapirala iritirao sve sto je tamo postojalo.Mozda sto je bio jedan od retkih koji je imao svoje misljenje,svoje stavove i svoju pamet.Steta sto posle njega nije bilo jos takvih manijaka.Ostalo posle njega na zalost su bili samo losi plagijatori,na temama gde je on pisao.Takav clan se ne zaboravlja.Barem moje misljenje,sto ne znaci da se slazu drugu.Sto mislim da i nece.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 7:03 am

Ender_V ::
Ala ovde ima zle krvi to je čudo jedno. A ja pomislio da će biti onako simpatično nostalgično.
@Dejan011 verovao ti ili ne meni Atraktivni nedostaje. Kada je vređao to je radio sa stilom i onako...biblijski.

Ovo si fenomenalno rekao,upravo tako Atraktivni je imao stila i smeka u svemu sto je pisao.Posle njega svima je upravo to nedostajalo.Kultura izrazavanja u vredjanju.Evo vidi ovde pojedince,jeftine prozivke bez argumenata,bez cinjenica kao u kafani samog dna.I meni Atraktivni iskreno nedostaje i rado ga se setim uvek.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 11:09 am

Pa Ender i bilo je simpaticno-nostalgicno,dok pojedini nisu dosli i krenuli sa uvredama,no to je njihova slika i prilika.
Ali ako cemo obnavljati beograd-cafe (lol) moramo da se potrudimo da izgradimo dobre odnose,evo ja cu prvi probiti led - Subi,volim te! Embarassed

hepi hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 11:17 am

Divno, nisam jedina kojoj nedostaje Atraktivni. On je bio prva osoba (i jedna od retkih) sa kojom sam došla u konflikt kad sam se učlanila na BgC, na Religiji (tada sam pisala tamo) i to zbog toga što sam podržala Dejana ovde prisutnog. Ali, bilo je to na nivou i čak sam dobila i izvinjenje iako je neki triger među nama ostao i uvek smo se sukobljavali. Na žalost, ubrzo je otišao. Umesto njega ostala je grupa neotesanaca (koja se neprestano obnavljala) kod kojih se sve svodilo na puko vređanje sagovornika po svim osnovama (počev od političkih, završno sa rodbinskim). Pojedinci navrate i ovde da nas podsete na autentični duh BgC. I što je najsmešnije (ili najtužnije) upravo nas oni podsećaju kako je tamo bilo loše, ne shvatajući da su ga oni napravili takvim svojim (ne)kreativnim i krajnje primitivnim nastupom. Ja pamtim onaj forum kad su se na njemu ispisivale desetine postova dnevno i kad su ih potpisivali Joda i Wata i Aleks i Džama i Dejan i ......... pa i tipovi kao Kusha i Sub ad a kojima su ovi pomenuti i još neki uspešno parirali. Kada se elita osula (sasvim normalna smena generacija) došli su neki koji nisu znali šta će sa sobom (slični ovim gostima ovde) i uz neke tipove koji su ostali prosto rečeno su se osilili. Bila su dva sjajna nika, Apostata i Paket , obojca vrlo obrazovani i elokventni sagovornici, ali na žalost, obojca su se pojavila u periodu kad je Sub bio moderator. Moderatori su (na čelu sa Swannom) uzalud pokušavali da održe renome foruma, što je dovodilo do beskrajnog brisanja postova i banovanja.

Klinka je nik sa BgC, sada prisutna na Ideji. Nikada nisam imala prilike da dođem sa njom u bilo kakav oblik razmene mišljenja jer se ne sećam da je pisala na nekim ozbiljnijim temama. A ne sećam se ni da je pisala u vreme kad su Aleks i Dejan bili aktivni.
Ružu vetrova nemojte da očekujete ovde. Možda bi se i pojavila ali ovde ne postoji mogućnost da sa copy-paste sistemom obori skoro osamdeset hiljada postova (Bes, kako li ti je to uspelo?!?)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 11:22 am

alex982 ::

Subi,volim te! Embarassed
hepi hepi hepi

ћћ

Sjajno! Kratko i jasno. Je l' ovo uvod u dugački niz ljubavnih poruka a la Momka ili ćeš se zadovoljiti samo sa ovim?

Ja pokušala u mislima da izgovorim isto, pa neće, sve zamuckujem
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 11:29 am

Megido,nemoj da se sprdas sa mojim istorijskim pokusajem pomirenja izmedju forumskih struja,kako bi svi radili za dobro ove virtuelne zajednice.... hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 11:46 am

Mi ovde moramo na primeru pokazati,da ne moze biti manjine i vecine.... hepi

https://www.youtube.com/watch?v=JgK09AU5Kio
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 12:05 pm

Megido me bas vratila na pocetak Beo.Cafea.Upravo sam i ja prvi sukob tako da ga nazovem imala sa Atraktivnim na nekoj od tema u filozofiji.Koja je bila protkana religijskim objasnjenjem koje je bilo u njegovom stilu.Ali secam se i dan danas toliko zdravog i razumnog dijaloga je bilo da je prosto bilo milina ulaziti sa njim u raspravu.Secam se onog tupavog kutka pozdavi i zelje ,jedno jutro zateknem od njega bas poruku.Prosto sam bila iznenadjena tim gestom jer on je neko ko nije zalazio uopste na ta mesta.Sto se tice nicka Klinka,secam se jedne male ali bila je klinka13 i uglavnom je bila na muzici valjda je bila mod.Ne lici mi na nju.Ovo je u pitanju neko ko mene jako dobro poznaje i bas bas voli.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 12:36 pm

alex982 ::
Megido,nemoj da se sprdas sa mojim istorijskim pokusajem pomirenja izmedju forumskih struja,kako bi svi radili za dobro ove virtuelne zajednice.... hepi

U principu se slažem sa tobom. Ako su događaji sa BgC na nekoga ostavili toliki emotivni affraid trag, taj stvarno ima neka nerešena pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
Neki tip
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 12:46 pm

U tom slucaju ako je za dobrobit forumskih struja ja bi da sklopim mirovni pakt sa Beskraj.S kojom nikada bas nisam bio u nekim najboljim odnosima. Very Happy Jer prosto ona nije zelela.
Nazad na vrh Ići dole
Hell
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 1:02 pm

Fali mi Miss Cafe.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 1:14 pm

Megido, forumasica i bivsa supermoderatorka BGCafea je bila i ostala olicenje licemerja kojeg cak ni uz najbolju volju, ne moze da prikrije, jer je ono supstrat njenog bica i ona se tog supstrata ne moze resiti. Umesto da iskoristi ovu temu da ga se resi, ona ga hrani i dalje jer drugacije i ne moze, jer to je ona, Megido, arhetip kvaziliberalizma i judeocentrizma, pojava koja na srpskom forumu vatreno brani abortus medju Srpkinjama, dok istovremeno moli Jahvea da Jevreje kojima pripada, umnozi, ojaca, da ih ucini najmocnijima na svetu, uz licemerno zalaganje za palestinsku autonomiji na nacin na koji bi se pripadnik KKK zalagao za skroman obrok getoiziranim crncima, jednom nedeljno, uz pravo na pola litra vode mesecno. Pominjanje forumasa pod nikom Paket, koji je na najhinjskiji i najprefriganiji nacin propagirao ustastvo i protiv kojeg su bili svi koji su ucestvovali na temama na kojima ga je propagirao, buneci se i trazeci njegovo banovanje, je za nju forumas koji vredi, koji je obrazovan i koji lepo pise, ali takav je sve dok ne dirne u njen judeocentrizam i jevrejski sovinizam ili dok ne dirne u jevrejsko pitanje po bilo kom osnovu. Da je to radio, bio bi prvi u rubrici traca, bio bi prvi kojeg bi nasa vrla i bivsa supermoderatorka predlagala za banovanje. Pominjanje forumasa Apostate, koji je bio olicenje forumske kulture i protiv kojeg nije bio niko pa ni Sub-Ad kojim je doticna opterecena bez obzira na cinjenicu da je to bilo aktuelno pre 2-3 godine, u negativnom kontekstu prema pomenutom Sub-Adu je jos jedan kulinarski specijalitet iz trac kuhinje nase kvaziliberalke, i to samo zato sto se pomenuti forumas iskljucivo javljao na temi o Izraelu i gde je bez imalo strasti pisao na toj temi, braneci jevrejsku stvar jer je po svemu sudeci, i on bio Jevrej. Svoj lazni liberalizam i izrazeni jevrejski libido nije mogla skriti, pa su joj smetali svi oni koji bi napisali nesto nepovoljno sto bi zaparalo njene judeocentricne usi, ali takvih ce uvek biti i takvih je sirom sveta, koji kritikuju ponasanje jevrejske drzave prema Palestincima i njihovog svodjenja na naciju svedenu u bodljikavu zicu.

.....
Alex, pozdravi Dzamija, reci mu da Sub-Ad povremeno kucka na forumu Ideja i da ga mnogo voli kao sto voli i tebe. Da, Dzami je forumas koji je od Sub-Ada dobio poslednji pp koji je Sub-Ad poslao nekom na pp pre definitivnog odlaska sa BGD-a u kome se oprostio od tog zapca koji politicki nije bio na fonu s njim ali koji je iz nekog neobicnog razloga bio drag pomenutom Sub-Adu. Ovo je proverena informacija od Sub-Ada, iz prve ruke.

Nazad na vrh Ići dole
cat09

cat09

Ženski
Broj poruka : 272
Humor : branim se osmehom...
Datum upisa : 18.02.2010

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 2:11 pm

Ja ne mogu da verujem da su ljudi toliko zaglavili u virtuelnom svetu pa im je toliko bitno to što je BC ugašen. Da li ti ljudi uopšte imaju svoj život? Ovo je zaista žalosno! Pa bilo koji forum ili sajt da se ugasi- zar je to smak sveta, zar su nečiji životi toliko besmisleni da od nestanka BC-a prave ovoliku dramu? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 2:32 pm

actus ::
invictus

...или Sub-Ad, нећеш погријешити. Форум визуелно изгледа борхесовски мрачно, акценат је на умјетности па отуд је и овај ник којег си цитирао само одраз у бесконачно много Борхесових огледала и као такав се уклапа у овај тип умјетнички надахнутог форума.
Nazad na vrh Ići dole
actus
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 2:55 pm

Sub-Ad Very Happy sta si sa ovim hteo da kazes?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 3:00 pm

actus ::
Sub-Ad Very Happy sta si sa ovim hteo da kazes?

Da su nikovi relativna stvar, bas kao i sami forumi. Nesto sto dobar hack rastoci u byte je samo po sebi relativno, ostaju samo uspomene na forum, koje su i same prolazne. Znaci, to je to, actus.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 5:07 pm

Da su nikovi relativna stvar, bas kao i sami forumi. Nesto sto dobar hack rastoci u byte je samo po sebi relativno, ostaju samo uspomene na forum, koje su i same prolazne. Znaci, to je to, actus.

Sub-Ad, razvio si određene literarne sposobnosti u odnosu na vreme kada sam te čitao na forumu. Aferim! hepi
Nazad na vrh Ići dole
Momka
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 5:37 pm

Subi ljubi te tvoja Momka
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 6:08 pm

Momka ::

Ajoj!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 6:41 pm

Momka ::

My pleasure, Momka Wink

Nakon eona i eona, ne mogu da verujem da sam na napoznatom forumu tebe sreo. Posalji mi pp a ja cu nekako provaliti kako se dolazi do inboxa. Znaci impossible, najblaze receno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 8:08 pm

Beskraj ::

Secam se kada sam se uclanjivala Atraktivni je bio jedan od clanova koji je koliko sam skapirala iritirao sve sto je tamo postojalo.

Mene na primer, ne.
Atractiv je bio poseban, nikad nisam sreo slicnog a mislim ni da necu, koliko god budem posecivao forumski svet.

Uz izuzetke koji ga nisu voleli a mogli su parirati njegovom pisanju, njega su mrzili tzv. forumski misevi, neko ko odsustvo svoje originalnosti leci na originalnosti drugog a Actractiv je bio pravi primer takvog.

Tzv. forumski misevi su oni sto iz prikrajka prate necije pisanje pa kad ih se okupi dovoljno, onda udare po predmetu svoje opsesije, mada je i budali jasno da bi i kroz forumsko pisanje i kroz verbalni fight in vivo, Atractiv razbucao svakog od njih kao mladog majmuna i takav ne bi znao gde mu je glava a gde rep. Volim ljude takvog profila a Atractiv je sigurno jedan od njih.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 8:34 pm

Prosto sada kada znam ko si, smesno mi je da te nazovem invictus jer sam navikla na vec tvoj poznati nick koji koliko god smatras da nema veze prosto povezuje neciju licnost.Ali to je sada nebitno.Da Atractiv je bio poseban i znamo svi odlicno koji smo ga citali ko ga nije voleo,tako da i ti klanovi koji su smatrali zajedno smo jaci nikada mu nista nisu mogli.Jer je bio po meni vrhunski pametan.Sto je mnogima smetalo.U stvari sta im je najvise smetalo to sto je imao zdraverezone,[vezane sto za politiku,sto za religiju sto za drustvo],sto se borio i pricao o zdravoj svesti koju su mnogi pogubili.O merilima vrednosti koju su mnogi zaboravili.Kada vise nije imao ko da ga cuje,jer je bilo vise deraca otisao je.Ali znam da je otisao uveren da je ostalo ljudi koji su znali da ga i tekako cuju i razumeju njegovu pricu.Iskreno malo me cudi za tebe da si ga gotivio.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime21/6/2011, 8:37 pm

Meni forum fali pred spavanje...jednostavno...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

BeogradCafe Forum
Nazad na vrh 
Strana 5 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: